Keresés

Részletes keresés

edoo Creative Commons License 2001.06.21 0 0 34
Bálintom!
Ma esti sörözés lesz csak,néhány pesti szülnapos miatt,nem rendes tali.
Az októberben bizti lesz. Kis kocsmázás,vacsi 7 után....Pesten a XIII.kerben.
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.19 0 0 33
Nem jó a hivatkozásom, valami gond van, mert a fórumon belűlre akarja tenni a www.warrior.hu-t :(((
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.19 0 0 32
Akkor ezek szerint mindenben elüt tőle ez a ... gyerek :))) Azért köszi, el fogom olvasni... Mostanában nem látlak átvágózni, mi a gond? idő?
(az idő pénz=Bejamin Franklin) :)))

Bye: Bálint 14

Ingyenes email... próbáld ki, nagyon jó!

Előzmény: edoo (31)
edoo Creative Commons License 2001.06.14 0 0 31
Ott nem ilyen,ő a kivácsi ,okos hős!!
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.14 0 0 30
Áhám, így már mindent értek :))) Akkor elolvasom, és kiváncsi leszek a könyvben is ilyen a Dzsoni.
Jó főzést :)))
Bye: Bálint 14
Előzmény: edoo (29)
edoo Creative Commons License 2001.06.14 0 0 29
Lázár Ervin nagyon jó könyve: Szegény Dzsoni és Árnika .Ezt meg is filmesítették.Videon is kkölcsönözhető úgy tudom.
A könyvtárban/nemcsak gyerekeknek való/ érdemes kivenned az összes Lázár Ervin könyvet
pl. Gyere haza Mikkamakka,A négyszögletű kerekerdő...

szio
vacsit főzök:)

Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.14 0 0 28
Edoo, ki az az Árnika? :) Dzsonit ismerem, de Árnit nem! Valamiből nagyon kimaradtam :))) Ugye beavatsz :)))
Előzmény: edoo (27)
edoo Creative Commons License 2001.06.14 0 0 27
Szegény Árnika!:))
Miért kell mindent mellreszívni? Neked épp a vessző hiányzik? Nekem pl. az udvariasság...

TE kezdtél itt Dzsoni valami sexről beszélni és nyálfröcsögni,ha nem tetszik ne olvassad.!!..ennyi

Mi az a sex? a stexet érteném..:))

Előzmény: Szegény Dzsoni (26)
Szegény Dzsoni Creative Commons License 2001.06.14 0 0 26
"Egyébként mekkora az isten állatkertje nem? :)))"
Egyébként hiányzik valahonnét egy vessző nem?
Árnikát nem hozom, mert még a végén megrontjárok, vagy túl sok nyál fröcsög szegényre...

Előzmény: Bálint 14 (25)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.14 0 0 25
Edoo :)))))))))))))
Egyébként mekkora az isten állatkertje nem? :)))
Bye: Bálint 14
Előzmény: edoo (24)
edoo Creative Commons License 2001.06.14 0 0 24
Szállj be nyugodtan !!! Várjuk Árnikát is valamint a négyszögletű kerek erdő összes lakóját!!!:)))))))
dömdödöm
Előzmény: Szegény Dzsoni (23)
Szegény Dzsoni Creative Commons License 2001.06.13 0 0 23
Látom itten má gruppen lessz. Beszállhatok én is, he?
edoo Creative Commons License 2001.06.13 0 0 22
Bálint!
Már dolgoznom kell,délitán más épületben vizsgáztatok,sajna most kevesebb az időm:( Majd bepótoljuk!!
szioooo
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.12 0 0 21
Szia Nyanyus...!

Az utolsó játékunk folyamán, amikor ebédelni mentem és te tornászni, én az 51200 pontnál kiléptem. Ezért szeretnék bocsánatot kérni, mert nem direkt volt. Az történt, hogy az anyukám szólt, hogy menjek, mert kihül a leves, :) erre én gyorsan beírtam neked, hogy szia, megyek ebédelni, bye, grt&kösz, és akkor még frissíteni szerettem volna gyorsan a napi topot, de véletlen az x-et nyomtam meg ott a jobb felső sarokban és leoltottam a programot.
Mégegyszer bocsi!
Bye: Bálint 14

Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.12 0 0 20
Sziasztok!

Én is remélem, hogy összefutunk Nyanyus, és már őszintén szólva veled is szivesen játszanék edoo, mert amint látom 3 hete játszottad kb az utolsó játékod :((( Addig is tartom veletek a kapcsolatot :))).
Nyanyus 2.ó után szerintem fogunk találkozni legalábbis nagyon remélem.
Na megyek iskolába!

Szia: pótmama és edoo

edoo Creative Commons License 2001.06.12 0 0 19
Bálint!
Sajna ami Lilák szövegét még nem olvashattad,senki se találja.Tán Pázinál meglesz, ő tanárnő,de sajna keveset ér ránk:)
Előzmény: Bálint 14 (17)
Nyanyuska Creative Commons License 2001.06.12 0 0 18
Hali Bálint! Te már az igazak álmát alszod, de én késön jöttem haza, és mindjárt játszani kezdtem, hogy találkozhassak újdonsült barátaimmal, így láttam, hogy megelőztek a kérdéseid magválaszolásával. Sajnálom, hogy nem én segítettelek ki, de így is jó.
Remélem, holnap újra találkozunk,én de. játszom egy kicsit, aztán 2 ó után, majd este. Kicsit szétszórt napom lesz, de azért biztos összefutunk. Addig is sok puszi: Pótmamád.
Előzmény: Bálint 14 (17)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.11 0 0 17
Kedves pótmama és edoo!
Előszőr is kedves pótmamám köszi szépen, hogy leírtad a szövetegt elolvastam, és szerintem nagyon jók vagytok! Edoo neked is szeretnék gratulálni a versetekhez ti is ügyesek vagytok! Lényeg az, hogy jól szórakoztatok, és ilyen jó a fantáziátok :)))...
Edoo, köszi szépen, hogy beírtál ide és örülök, hogy tetszett az ötlet, de igazából nem tudom, hogy működni fog-e, a talihírdetés itteni megjelenítése, hiszen nem egy híres fórum a miénk... Mi Nyanyuskával szeretettel várunk (ugye Nyanyus?)téged is és bármikor beírhatsz ide, ha kedved van, mi mindig válaszolunk neked :))) Remélem, hogy ilyen Dzsoni félék nem fogják teletömni a szennyeikkel a fórumunkat és tudunk majd levelezni.
Nyanyus neked szeretnék gratulálni, ahhoz hogy nemsokára eléred a 80 százalékot.
Na én most mára lelépek és remélem Jaffával sikerül megbeszélni, hogy ide is kürtöljön nekünk talit :)))
Na bye: Bálint 14
Előzmény: edoo (16)
edoo Creative Commons License 2001.06.11 0 0 16
Hali Bálint Nem is tudtam a topicról,csak utalásaitok alapján gondoltam,hogy van ilyen.Nem rossz ötlet. Szegény Dzsoni bizti nem tudja miről van szó,azért piszkoskodik.A mailnál ez gyorsabb,pláne,ha a fóum kedvencei közé elmented. Egyszerre láthatod a toppi topicodat is,nem kell csak 1x jelszavazni... üdv Bálint ,örülök ,hogy megismertelek és a tali4-en ősszel bizti találkozunk
Szegény Dzsoni Creative Commons License 2001.06.11 0 0 15
Remélem virtuáli szexre nem fog sor kerülni ebben a topicban, szerintem kicsit undorító, amit műveltek. Nem lehetne inkább e-mailben megtárgyalni kettőtök dolgát?
Nyanyuska Creative Commons License 2001.06.10 0 0 14
Kedves Pótfiam!
Csak késö este jutottam el ide, hoy írjak Neked, nagyon kedves Tőled!
1/2 4-ig voltunk ott, istenien éreztük magunkat, legszívesebben már jövő héten megismételném.
A dalunk szövegét egyébként megtalálod a Fórum II-ben, tegnap este beírtam djt1954 kérésére.
Puszillak: Nyanyuskád
Előzmény: Bálint 14 (13)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.10 0 0 13
Kedves Nyanyuska!

Örülök, hogy a talin találkoztunk és tudtunk beszélgetni. Nagyon jó volt kibeszélni a sok kérdést és azóta már Kis Karcsival is kibékültem, hála neked :) Remélem az elkövetkezendő napokbanm több jtékra is összefutunk, nem csak egyre. Remélem a tali IV-et minél hamarabb megrendezik, mert ez nagyon tetszett. Jaffa nagyon ügyes volt külön grt neki is! Ti hogy éreztétek magatokat? Meddig maradtatok? Le tudnád írni a Fehérek dal szövegét? Előre is köszi...
Na most mennem kell.
Bye: Bálint 14

Nyanyuska Creative Commons License 2001.06.06 0 0 12
Hali Bálint! Észrevettem, és nagyon örültem neki!
Gratulálok!
Egyébként, ha nem érzed jól magad, inkább ne menj el a kirándulásra, nehogy még nagyobb baj legyen!
Ha tényleg ilyen gyakran kell pisilned, menj el orvoshoz és nézessetek vizeletet a laborban, bár ha nem fáj, akkor lehet, hogy csak egy kis ártatlan megfázás okozza, de ennek jobb utánanézni.
Na, puszillak, és légy jó fiú!
Nyanyuska, a pótmamád.
Előzmény: Bálint 14 (10)
Nyanyuska Creative Commons License 2001.06.06 0 0 11
Hali Bálint!
Láttam, és én is nagyon örültem neki. Gratulálok!
Puszillak: Pótmamád.
Ha nem érzed jól magad, inkább nem men el a kirándulásra, nehogy még nagyobb baj legyen.
E-mail címemet egyelöre megtalálod a toplistán, az igazit majd megadom pénteken, ok?
Előzmény: Bálint 14 (10)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10
Nyanyus életem legjobb eredményének lehetsz most szemtanúja!!!! annyira örülök!
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 9
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 8
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 7
Még annyit, hogy az Eger nagy betű :)))
Bye: Pótfiad
Előzmény: Bálint 14 (6)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 6
Kedves Nyanyuska!

Látom tegnap sokat játszottál, de nagyon megérte, hiszen kicsit "elhúztál" bmedve elől. Köszi szépen a válaszokat és a kedvességeket. Ha benne lennél mostantól írhatnánk itt egymásnak, mint egy pót emailező helyen. Tényleg Neked van email címed? Az enyém VIRAGB@FREEMAIL.HU... Nekünk nem UPC-ről megy az internetünk, hanem megvettük az ISDN-t és havonta fizetjük be a korlátlant. Szerencsére ez nekem is jogosultságot biztosít arra, hogy sokat tudjunk találkozni. A tali szerencsére már csak 2 nap múlva lesz, de addig nekem még sok dolgom van. Pl.: holnap megyünk biciklitúrára az egyik osztálytársam eperföldjére, majd onnan szintén biciklivel a német tanárnőmhöz, ahol bográcsb gulyást fogunk enni :))) Utánna pénteken gyalogtúrára megyünk egerbe, tehát szerintem most az elkövetkezendő 2 napon nem fogunk tudni sokat játszani, de persze nem is jó állandóan a gép előtt ülni. Remélem ma összefutunk egy pár játék alkalmával!
Addig is szia: Bálint 14

Előzmény: Nyanyuska (5)
Nyanyuska Creative Commons License 2001.06.06 0 0 5
Hali Bálnit! Csak most jutottam el ide, és nagyon köszönöm a sok kedvességet, amit Tőled kaptam. Nagyon aranyos fiú lehetsz, és én is nagyon várom már, hogy megismerhesselek! Egyébként én Angyalföldön lakom, ami nincs elérhetlen messzeségben Csillaghegytől.
Kérdésedre még annyi a válaszom, hogy tavaly november óta játszom, és még nekem felnőtt fejjel is nehéznek tűnt eleinte a játék. Az én segítőtársaim a lexikonok voltak, egyfolytában azokat bújtam, így nagyon sokat tanultam ebből a játékból, és érzem is, hogy ez milyen jó. Most már elég jól megy, és most, hogy UPC-s neünk van, több időm is van játszani, mert én elég gyakran vagyok itthon napközben is. Remélem, ez változni fog, és több gyerek fog születni. De addig is még mindig élvezem a játékot, és amikor csak tudok, itt vagyok Veletek, főleg az olyan játékosok miatt, min amilyen Te is vagy! Puszi Neked és viszlát: Pótmamád. Itt is köszönöm a gratulációt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!