Keresés

Részletes keresés

Szivar a jassz Creative Commons License 2021.06.23 0 0 18897

Megjegyezném, hogy egyetlen hozzászólásom után valamiért ez a nickem tiltva lett a Megkérdeztük a filoszmodit topicból. Mit követtem el? 

Elminster Aumar Creative Commons License 2021.06.23 -5 6 18896

Nagyon kilóg a lóláb offtopic provokátor főtroll barátom, hogy a moderációval próbálod elvégeztetni az általad elveszített trollkodást (mert "vitának" nem lehet nevezni, amit műveltél).

Viszont ha már ennyire szíveden viselted a másokkal szemben esetleg elkövetett "személyeskedéseinket", akkor csak véletlenül nem vetted észre a velünk szemben esetleg elkövetett "személyeskedéseket"? Mert látványosan hiányoznak az itteni feljelentgetésedből például a szerény személyemet mocskoló és hazugozó nickek megnyilvánulásai. Pedig azokból is volna az utóbbi napokból pár darab, csakhát én nem szoktam az engem sértegetők miatt a moderációhoz futkozni.

Mondom: ha ennyire komolyan veszed a személyeskedést, akkor keresd ki ezeket is, és jelentsd fel őket is! Különben rád süthetik, hogy kettősmércével mérsz, és csak a neked nem tetsző fórumozókat akarod büntettetni a moderációval, akiknek nincsen se idejük se lehetőségük a teljes kép megvizsgálására, és így könnyen átverheti őket egyetlen feljelentgető troll is.

 

 

 

Mellékesen a moderáció felé: az egyhetes kitiltást szó nélkül elfogadom, bár vitathatnám az e-mailen megküldött egy kimoderált hozzászólást, hogy az mennyire volt személyeskedő. Mivel viszont eléggé durva szóhasználatúra sikeredett, a bünti jogos még így is.

Előzmény: Badness (18888)
Szivar a jassz Creative Commons License 2021.06.23 -2 1 18895

the squirrel kitiltva Rejtélyes dolgok topikból/fórumból.
the squirrel kitiltva Vallás, Filozófia topikból/fórumból.

 

Tisztelettel, csak érdeklődnék afelől, ha én is bosszút szertnék állni a nekem nem tetsző nickeken, akkor én is kérhetek rájuk teljes rontást akár monvacsinált indokok alapján?
Ugyanis a soknevű Who Dem és Badness kéreleménél az nem derült ki, hogy mi volt az amire válaszoltam.

A teljes "rontás" miatt, még érdeklődni is egy ideiglenes nick néven vagyok kénytelen.

Kiváló tisztelettel:

the squirrel

Mungo

meg a szivar

Badness Creative Commons License 2021.06.23 -8 2 18894

az a te szemelyeskedesedre iratott, amit kitoroltettel. szep kis jogatanar az ilyen

Előzmény: asamprajnata (18893)
asamprajnata Creative Commons License 2021.06.23 -4 2 18893

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=158653657&t=9040890

 

 

ha még van rá  kapacítás:) 

Ez engem sért, továbbá a fórumtémához sincs köze, s egyébként sem megengedett.

 

Ha lehet kérem törölni, hogy visszatérjünk a témához!

 

Köszönettel!

Badness Creative Commons License 2021.06.23 -7 1 18892

latszatmegoldas. ok buntetlenul tuskok, aztan jonnek azzal a dumaval, hogy ok veteranok. hat ilyen hatszellel konnyu. 

Előzmény: Badness (18891)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -7 1 18891

engem kitiltottal veglegesen, az osszes nickemmel, ezeket meg egy hetre. ez mennyire korrekt. 

Badness Creative Commons License 2021.06.23 -7 2 18890

mungo most is igy kommunikal, van egy napos hsze is. a regieket azert is soroltam fel, hogy lasd nem ma kezdte ezt a stilust, megis vidaman garazdalkodik buntetes nelkul. 

Előzmény: Aventinus (18886)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -7 2 18889

miutan rendszeres ez a fajta kommunikacio nala, nem ertem miert nem tiltottad. engem ennel sokkal kevesebbert is kitiltottal, de meg olyan nickemet is, amit soha nem hasznaltam. ezeket a fazonokat miert szponzoralod? 

Előzmény: Aventinus (18884)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -7 0 18888

elminsterre nem reagaltal. 79

Előzmény: Aventinus (18886)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -7 1 18887

nem tudtam, hogy az szamit mikor kezd el zavarni, es nem az, hogy szabalyellenes. akkor is zavart, de csak most jutottam oda, hogy szoljak. attol meg szabalytalanok a megnyilvanulasai, es tele vannak rosszindulattal. ennek semmi helye a forumon, mindegy mikor szolnak erte. 

Előzmény: Aventinus (18886)
Aventinus Creative Commons License 2021.06.23 -2 3 18886

Némelyik hozzászólás több mint egy hónapos. Ha eddig nem zavart, akkor váratlanul miért kezdett el most zavarni téged?

Előzmény: Badness (18881)
Aventinus Creative Commons License 2021.06.23 -1 2 18885

Ezek nem szabálytalanok. Az offtopikokat pedig jelezd, mert nem tudom végignézni az összes topikot egyesével.

Előzmény: Badness (18878)
Aventinus Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 18884

Ebből ami szabálytalan, azt töröltem.

Előzmény: Badness (18877)
Aventinus Creative Commons License 2021.06.23 -1 2 18883

Ezek nem szabálytalanok.

Előzmény: Badness (18876)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -5 2 18882

további Mungo az Isten létezésének bizonyítékai topikból:

 

Mungo 1 napja
0 1 175590

Kedves testvérem az úrban!
Sikerült végre rátapintanod a nyers igazságra. Ilyen értelemnélküli orbitális baromságtól az egyszerű emberek simán transzba esnek és maguk előtt látják a szeplőtlen fogantatás aktusától a feltámadás csodájáig mindent.
Ezek a hitető emberformára maszkírozott véglények igazi fegyverei. Ettől a rizsától már muszáj meghülyülni, mert akkor végre átadhgatják magukat az önfeledt bódogságnak, meg vihetik a javaikat a hitető megszállott csodának, mert ennél nagyobb csoda, mint ami a próféta billentyűzetét elhagyta talán nincs is.
A legszebb, hogy ő maga még talán érteni is véli ezt a zagyvaságot, tehát abszolúte jogos ha igazi hittérítőnek mutatja magát.
Huszonegyedik század ide, vagy oda ezek a lelkeket mérgező paraziták továbbra is velünk vannak és kikövetelik a létezésükhöz szükséges javakat a társadalomtól.

 

Mungo 2019.11.10
-2 1 128643

Bővebben?...elfogytak a jelzők, vagy nincs már kedved alkalmazni?

A hülyeség ilyen szintjére úgy tűnik, hogy az egyébként igen gazdag magyar nyelv már nem tartalmaz elegendően kifejező jelzőket.
Az idiotizmusnak ez már olyan mértéke ami egyszerűen sokkolóan hat a még valamennyire épesszűekre.

Egy eléggé félelmetes világot vetít előre, mert ugye szavazni azért ti is elmentek...

 

 

Előzmény: Badness (18881)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -3 3 18881

kérném Mungo fórumtársunk moderálását is az Isten létezésének bizonyítékai topikból sorozatos durva személyeskedések és aljas beszólások miatt.felháborító, hogy elmebetegeknek állítják be azokat, akiket ők képtelenek megérteni. minimális tiszteletet sem mutatnak a másként gondolkodók iránt, de elvárják, hogy őket tolerálják, és sajnos eddig tolerálták is. nem tudom az ilyen gyűlöletbeszédeknek miért van helye a fórumon.

 

pl:

 

 

Mungo 2021.05.06
-2 7 173052

Mér nem nyugszol bele?

Mert rohadtul rühellem, hogy az ókori birkapásztorok meséitől megzakkantakat az épelméjűek adójából kell finanszírozni és szabad kezet kapnak a még védekezésre képtelen gyermekek szellemi megrontására.

Ez elég indok, vagy valami egyébre is vágysz, hogy csillogtathasd roggyant elméd mennyei fényét?

Előzmény: Sharion (173051)

 

 

 

Mungo 2021.05.18
0 1 173716

Adtam egy esélyt értelmes párbeszédre...

A valláskárosultak gyakorlatilag csak öklendezni képesek, hiszen többségük képtelen az értelmes párbeszédre, de rettenetesen frusztrálja őket, hogy egyszerű bemondásra nem mindenki fogadja el létezőnek az ókori birkapásztorok meséinek hősét, meg a feltámadást és az örök életet.
Hogy mi a fracért járnak ide porig alázni magukat, csillogtatni a primitív hiedelemvilágukat azt csak ők tudhatják.

 

 

Mungo 2021.05.18
0 0 173717

Hát nem érdemlitek meg a tudást....

Hát ami a te tudásodat illeti, azért vannak olyanok akik nem szívesen amputáltatnák az agyukat, csak azért, hogy a te igen magas tudásodat be tudják fogadni...

Előzmény: picikepi (173715)

 

 

Mungo 2021.05.19
0 1 173775

Ha már nem hisznek, legalább higgyék azt, hogy hisznek, mert ez olyan igazán nagy dolognak számít.

 

Azért ez még ebben a topikban is párját ritkító ökörség.

Előzmény: golyóbishop (173772)

 

Mungo 2021.05.25
-1 1 173989

Eddig csak a nem - nemre telt.

 

Próbáld valahogy feldolgozni, hogy a "vitapartner" (jelen esetben te) képes akkora hülyeséget felhozni érvként, amire már az értelmes ember  csak annyit mond "nanemá"...

Elég szívósan próbálkozol a mókusfárasztással, de ez  csak azt bizonyítja, hogy jó nagy troll vagy.

Előzmény: picikepi (173988)

 

Mungo 2021.05.27
-1 0 174239

Vagy csak tudatlanságod takargatod, mert nem tudtál válaszolni?

Nagyon elmélyülten foglalkozol a fing reszelésével, de konrétan előbb tisztázni kellene, hogy isten/istenek létezésére tud-e valaki konkrét bizonyítékot hozni. Mert amíg senki sem tud ilyennel előállni, addig egy több szerző által költött legenda eseményeiről komoly képpel előadott értekezés szart sem ér.
Miféle "tudással" rendelkezel a semmimódon nem igazolt istenről szóló népmese történéseiről?

 

Mungo 2021.05.30
-2 1 174355

Amúgy nagy a feneke?

Az agyához képest minden bizonnyal. :o)
De az ilyen anatómiai csodának a fejéből jön a fekália, oszt' megkönnyebbül ha ideszellenti. Kicsit gyorsan változik a nick neve is, gondolom azért, hogy valamelyik segítségével mindig tudjon üríteni.
Jóérzésű ember az ilyet bottal sem piszkálja, szerintem hagyjuk magára. (Talán megunja aztán keres magának egy másik sarkot, ahol foglalkoznak vele...)

 

 

Badness Creative Commons License 2021.06.23 -3 0 18880

Teremtés kontra evolució és Isten létezésének bizonyítéka topikokból szemezgetve.

Előzmény: Badness (18879)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -3 3 18879

Elminster Aumarnak szabad ezeket? ha valaki valamit nem ért, akkor jogos a másik lehülyézése, alázása, trollozása? nem lehetne azt mondani, hogy bocs, de ezt nem értem?

 

pl:

Elminster Aumar 4 órája
0 0 175617

Komolyan! Mintha egy bullshit- generâtorral íratnád ezeket.

 

Elminster Aumar 1 napja
0 0 175523

Bocs, de egyszerre csak egy trollra van türelmem.

 

Elminster Aumar 2 napja
0 0 175474

Nesze, trollocska, olvasgassál:

 

 

Elminster Aumar 5 napja
0 0 305770

"Tehát: A történelem nem igazolja a törzsfejlődést, a Bibliát viszont IGEN."

 

Szerencsétlen! Ha funkcionális analfabéta vagy, és a világosan leírt mondatot sem vagy képes értelmezni, akkor neked nem itt kéne fórumoznod, vedd már észre!!!!

 

Előzmény: Elminster Aumar (305763) Mustkeatly 5 napja
0 0 305764

Soha nem érti meg.

Valami blokkolja, hogy értsen, gondolkozzon...

Könnyű bizonyítani, mert évek óta, csak a hülyeséget nyomja.

;-)


Elminster Aumar 5 napja
0 0 305765

"Valami blokkolja, hogy értsen, gondolkozzon..."

 

Úgy hívják, hogy szektás-ultrafundamentalista vakhit. Nem vagyunk egyformák, mi emberek. Egyesek az igazságot keresik, mások megelégednek azzal, hogy hazug szélhámosok gombának nézik őket: sötétben tartják és trágyával etetik.

Előzmény: Mustkeatly (305764)

 

Elminster Aumar 5 napja
0 0 305758

"Foglalkozik:

https://24.hu/tudomany/2017/11/07/a-dinoszauruszok-eltunese-miatt-terhettek-at-az-emlosok-a-nappali-eletmodra/"

 

El is olvastad a belinkelt cikket te, silányul programozott chatrobot?

Badness Creative Commons License 2021.06.23 -3 2 18878

Egy nagy felhő/Melenorománt is kérném kitiltani ugyanezekért. plusz a rengeteg offtopikért FILOSZ szerte.

 

pl.:

 

Egy nagy felhő 30 perce
0 0 175632

Szóval te nem egy személy vagy, hanem egy testben jó sok. Amúgy ez betegség?

 

Egy nagy felhő 30 perce
0 0 175630

"A Napról írtunk mindannyian. Egyedül te beszélsz másról."

 

 

Napról beszél az is aki elmondja, hogy gázgömb, de az is aki asztrológiai faszságokat mond róla. A második pasas az hülye, az azt mondja, hogy ugyanarról beszélnek mindketten (ergó le akarja rántani a másikat a sötét szintjére), az első az nem hülye, és tudja, hogy ugyanarról a főnévről beszél az egyik valós dolgokat (az első), a másik faszságokat (a második)

Te első vagy, vagy második?

 

 

Előzmény: Badness (18877)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -3 1 18877

továbbá Mustkeatly kitiltását kérem az Isten létezésének topikjából is, ahol hasonló ámokfutásba kezdett. Durva személyeskedések, gyalázkodások, másokkal összefogás a vallásos emberek puszta megszégyenítésére stb.

 

pl

Mustkeatly 2 órája
0 0 175621

Nem. Tipikus.

Az érdekességét az adja, hogy gőzről hadovál az, akinek gőze sincs a világról.

 

Mustkeatly 5 napja
0 0 175301

Tessék, vastagon köpködsz, hülye feltételezéseket teszel.

:-(

Sajnos, még azzal is offolnék, ha elmagyaráznám, mit nem értesz.

No, meg az elpazarolt idő is távol tart.

Már párszor jeleztem, részletesen megírtam, ÉN NEM VÁROK SEMMINEMŰ BIZONYÍTÉKOT, MIVEL NONSZENSZ, EGY MITOLÓGIAI MŰ KÉPTELENSÉGEIT, LEHETETLEN TÖRTÉNÉSÉT BÁRMIKÉPP ALÁTAMASZTANI.

Ergo, nincs mit hozzátennem a dologhoz, azonkívül, hogy a hívek figyelmét felhívjam, szemüket kinyissam, miféle alaptalan dolgokat képtelnek, hisznek el.

Ami csakugyan egyféle elmebaj.

 

 

Mustkeatly 6 napja
-1 1 175291

Nos, kiterjedt ismereteid ellenére sem tűnsz okosnak, és nehezen viseled, hogy mások, másképp látják lepedős ámokfutásod.

Hetek alatt is csak annyi jött át ténykedésed okán, hogy a lepedőhöz nem lehet Jézust találni.

És ennek kapcsán is, minden megszállott, bármit beleláthat, képzelhet az irodalmi műbe.

Amúgy, csakugyan csak szerencsétlenkednek a hívők...

 

Ahogy olvaslak...

Csakugyan több eszük lehetett:-O:-P

Aladinra, vagy Hamupipőkére nem akarsz ráállni, mielőtt végleg a lepedőbe gabalyodsz???

;-)

 

Mustkeatly 2021.06.14
-1 0 175227

Csak annyi, hogy ideje lenne felismerned, az Újszövi, egy mítosz.

MÍTOSZ.

Vagyis, egy meséhez tartozó tárgyra kattantál.

Nem is kívánok ilyen beteges fejtegetésben partnered lenni.

 

Mustkeatly 2021.06.13
0 0 175180

Érvelsz itt...

Drága bolond.

" Akik használják, azok természetesnek veszik - legyenek azok bár angyalok, vagy mások."

Siralmas.

Belezakkantál a lepedőbe, Evangéliumba....

Én meg jól látom, súlyosabb a baj:-(

Te csak lefeded a lepedőddel, a tenger hüleséget ami rárakodott?

Angyalok, meg feltámadás?

Ördög bújt a botodba.

 

stb

Előzmény: Badness (18876)
Badness Creative Commons License 2021.06.23 -3 3 18876

kérném Mutkeatly kitiltását a Teremtés kontra evolúció topikból, mivel hozzászólásai szinte kivétel nélkül személyeskedő lenézések, a másik lealázására és megszégyenítésére épülnek.

az Egy nagy felhő alias Meglenoroman hasonlóképp társ mások ilyen közös gyalázásában. az nem érv, hogy te hülye vagy, nem vagy képes gondolkodni, fundi, vakhitű, főleg, hogy a hozzászólásaik nagy részét csak az ilyen közös köpködés, valakinek kipécézése és közös alázása teszi ki. 

 

pl.:

Mustkeatly 5 perce
0 0 305821

Nyilván, ez a "se hall, se lát" állapot, és a bibliai képtelenségek, számára kielégítő dagonyáját képezik az  életvitelének.

Az édes gondolkozás mentesség, a készen kapott, bár erősen lejárt szavatosságú termék révén.

 

Egy nagy felhő 1,5 órája
0 0 305819

Az jó. A hülyeségbe eddig sem halt bele, valószínűleg eztán sem fog. Kereshet más halálnemet magának.

Előzmény: Mustkeatly (305818)

 

Mustkeatly 2 órája
0 0 305818

Annyira fundi, hogy állapota már nem is képes súlyosbodni...

Előzmény: Egy nagy felhő (305817)

 

Egy nagy felhő 5 órája
0 0 305817

"Mit???????????????"

 

 

Mit is? Azt hogy vakhitű vagy.

Ezzel bizonyítottad, hogy vakhitű vagy, bár feleslegesen, mert eddig is tudtuk hogy vakhitű vagy.

 

Mustkeatly 13 órája
0 0 305815

Ha észre venné magán, nem Propur lenne

 

 

Meglenoromán 2 napja
0 0 305807

"Élő hitem van."

 

A vakhit is él. Vakon. (ez azt jelenti, hiába mutatják be neki, hogy igaz az evolució, vakon ellöki)

 

 

 

asamprajnata Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 18875

kérném ezen hozzászólásom törlését!

köszonöm!

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=158498582&t=9040890

 

 

Aventinus Creative Commons License 2021.06.23 0 0 18874

Megkapta ő is a tiltást.

Előzmény: Who Dem (18873)
Who Dem Creative Commons License 2021.06.23 -2 1 18873

és a the squirrel felhasználó hozzászólásai lehetnek? csupán az ellenem érzett gyűlöletből hozta létre a nickjét, mint látod ezzel a nickkel csak hozzám szólt. kérném az ő kitiltását is.

the squirrel 1 napja
0 0 175596

.

Tudod a valóságban az ilyen lényeket még bottal sem piszkálnám, mert ugye lehet olyan amitől undorodik az ember fia.
De te ide furakodtál emberek közé, trollkodni egy kicsit, mert ugye egy rendes kocsmában már megszabadítottak volna a fogaidtól. De ez egy szabad fórum, tehát semmi vész.
Valahogy eddig a topik kérdésére te sem tudtál válaszolni, mert a tekergőzés az nem számít válasznak, ha érted esetleg amit írok.

Előzmény: WhoDem (175595)

 

 

Előzmény: Aventinus (18872)
Aventinus Creative Commons License 2021.06.22 0 1 18872

Nem lehet.

Előzmény: asamprajnata (18870)
asamprajnata Creative Commons License 2021.06.22 -2 0 18871
Előzmény: asamprajnata (18870)
asamprajnata Creative Commons License 2021.06.22 -2 0 18870

ezt lehet? (csak mert engem "tengeri szivacs" -ozásért tiltottak le egy hónapra....)

 

én egy lepkefing voltam ehhez képest....  kérném a hasonló elbírálást, mert ennek a topicolónak a témáhpz nem volt igazán hozzászólásra, csak topicot rombolt...

 

köszönöm

 

WhoDem  15 órája    -1 0 175595

amúgy téged is megkérdezlek, hogy amit te nem értesz, az számodra mind ökörség? mert te vagy a csúcs, ugye, aranyoskám. nincs már semmi rajtad túl. a te agyad az emberiség követendő célja.

 

azér kíváncsi vagyok milyen nyomi kis csövi vagy valójában, aki idejár hencegni, hogy valami öröme legyen az életben. hát barátom, basszál be rendesen a fórumon, mert a való világban ilyen kvalitásokkal semmi jó nem vár.

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.06.14 -2 0 18869
Aventinus Creative Commons License 2021.06.06 0 4 18868

Ne hozz politikát a moderátori topikba.

A visszaengedésre a válaszom: nem.

Előzmény: hiper fizikus (18867)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!