Keresés

Részletes keresés

bedooo Creative Commons License 2004.05.25 0 0 280
A nyúl Creative Commons License 2002.03.25 0 0 279
hülye diesel ide elfelejtette beírni, hogy:

insane (zaklatott lelkivilágú tinimetál)
subscribe (újdonsült kedvencetek)
plasma junction (véreskezű kovbojkalapos-metál)
isten háta mögött (lónyerítésszerű meglepetésmetál)

II. rákóczi ferenc gimnázium
keleti károly út 37.
holnap
hatkor

korn_fan Creative Commons License 2002.02.02 0 0 278
de van........es tenyleg nagyon jok. Lattam oket eloben!!
crasher77 Creative Commons License 2002.02.01 0 0 277
Ez a nevük?!
Ez nagyon rossz, nincs olyan
jó zene, ami megmenthetné őket.
Előzmény: Daoldin (276)
Daoldin Creative Commons License 2002.02.01 0 0 276
jó, hogy felhoztad a topicot, pont ma olvasgattam :o)
apropó, tud valaki valamit a Subscribe nevű magyar bandáról?
Toth Andras Creative Commons License 2002.02.01 0 0 275
Ez a topik is lepunnyadt. Pedig az utcan egyre tobb a rosszizlesu-feminin-rasztas-csupaszarcu-hulyegyerek, akiken jol lehet mulatni :))
B Ewing Creative Commons License 2001.11.08 0 0 274
Én is ott leszek! Alap ez a koncert!

November 9. Gödöllő, Trafó - CATHARSIS (US), DARKEST HOUR (US), NEWBORN, DAWNCORE, KEVÉS
Egész kis fesztivállá áll össze az elkövetkező hétvége, a pénteki gödöllői és a szombati Bem Rockpart-beli rendezvények jóvoltából rangos fellépőket lát vendégül a tágabban értelmezett főváros.
A pénteki, önmagában is fesztiválnak beillő koncert főzenekara az atlanta-i CATHARSIS lesz, akiket már láthatott élőben a hazai közönség. A zenekar az utóbbi években kitartó koncertezéssel tekintélyes rangot szerzett magának az underground-on belül, elhivatottságukra mi sem jellemző jobban, mint hogy jelenlegi Európa-turnéjuk a szó szoros értelmében európai, beleértve a kontinensbe a balti államokat, Belorussziát, Oroszországot, a fél Balkánt és nem utolsó sorban Magyarországot is. A zenekar tagjai működtetik az elsősorban propaganda-kiadványairól és politikus punk-lemezeiről ismert Crimeth Inc. kiadót (itt jelent meg a gödöllőn nagy sikerrel bemutatkozó ZEGOTA első albuma is). A kiadónál látott napvilágot a zenekar utolsó nagylemeze, a Passion, melyen egyedi hangzású metalcore-jukat egy-egy számban további sajátos ízekkel árnyalják (pszichedelia, gyerekkórus, reggie). Utolsó kiadványuk a korábbi közös turné alkalmából a budapesti NEWBORN-nal megjelent split mini-lp, melynek!
egyik oldalát egyetlen hosszabb lélegzetvételű szerzeménnyel töltötték meg, míg a másik oldal a NEWBORN három új daláé. Ezeket a dalokat is hallhatjuk az estén, hiszen a tagi átfedések miatt a DAWNCORE nélkül "mozgásképtelen" NEWBORN pénteken újból aktív lesz, mivel a DAWNCORE DARKEST HOUR-ral közös turnéja is ebben az időpontban érinti a gödöllői bázist.
A Washington DC-beli DARKEST HOUR az egyik legizgalmasabb jelenség a metalcore kategóriába zsúfolt zenekarok között. Hardcore zenéjük nem pusztán kemény, fémes ízekkel gazdagodik, hanem hangzásában már egyenesen az európai dallamos death metal-bandákhoz (IN FLAMES, késői CARCASS) áll közelebb, ennek ellenére azért az ének és a hozzáállás megmarad punk-nak. Utolsó, második nagylemezük a Victory Records-nál jelent meg, szinte egy időben a botrányosan gyengén terjesztett első album újrakiadásával, melyet a német Join The Team Player vállalt magára (innen a DAWNCORE-kapcsolat). Mindkét album igazi mestermű a súlyosabb zenéket kedvelők, illetve a tizenévesen még metállal is kacérkodó, mára már konszolidálódott "középkorú" zenebarátok számára.
Az estét a győri KEVÉS nyitja, alig van rajtuk kívül hardcore zenekar, amelyik magyarul nyomná a szövegeket (na jó, az IGNITE hö-hö), ezen kívül nagyon jó élő bulikat tudnak csinálni, úgyhogy jó lesz korán érkezni.
Egyáltalán nincs garantálva, hogy az utolsó HÉV-ig véget ér a buli, úgyhogy jobb lesz kocsival jönni vagy reggelig tartó bulizásra készülni. A beugró az utolsó információk szerint 1600 pénz lesz.

HolyThunderforce Creative Commons License 2001.10.29 0 0 273
Okt.31.
Creation is Crucifixion(USA)
the Taktika(HU)
Beugró:1000!!!!
Kezdés:21.00.Jailhouse
Toth Andras Creative Commons License 2001.10.16 0 0 272
no, figyi, akkor irj egy mailt, en arra valaszolok, de az meg egyszerubb, hogy ha ismered a Superbuttos Szabit, akkor vele konzultalsz, mert o csinalja az erositot az apjaval.

A nekem keszitett megfejtes: egy 50 W-os Celestion hangszorohoz egy 100 W-os hazi erosito (ugy oldottak meg, hogy ne terhelje le a hangszorot, hogy most csak 50-60 W korul van a teljesitmenye, de ha alarakok meg egy 50-est, akkor max. kihasznalasa lesz).
Szerintem jol szol, hangos, 50 ezer Ft-ert nehez jobb megfejtest talalni. Az osszes haverom dicserte eddig.
Tudnak basszerositot is csinalni.

Előzmény: diesel()diablo (271)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.10.15 0 0 271
várj, engem érdekel házi erősítő, ha jó árban csinálják! tucc részlet mondani? ha egyáltalánban jól értettem az uccsó mondatod
Előzmény: Toth Andras (268)
zen_ Creative Commons License 2001.10.14 0 0 270
johogy, the well rulez mint allat
Előzmény: HolyThunderforce (269)
HolyThunderforce Creative Commons License 2001.09.24 0 0 269
Poison the well-egyik alap zenekar!!
Előzmény: zen_ (267)
Toth Andras Creative Commons License 2001.08.09 0 0 268
Ha Dopemanek gerillafunky, akkor mi lehetnenk gerillametal! Tuszul ejtunk egy diszkot es a hatosagokat is csak belepo elleneben engedjuk, miutan elvettuk a fegyvereiket es a penztarca lanciakat, meg a harisnyakotot, mert azzal talan verekednek, mert egy ember ha duhos azzal verekszik ami a kezebe kerul, ezert jobb rogton a srac kezeit elvenni.
Csak nekem ez jott le a Zold Pardonba jarasok utan! :)

...kicsit elkalandoztam... (faradt vagyok es beteg)

Tenyleg ,Zoli, erdekel-e meg titeket az erosito csinalas, most meg tudom mutatni, hogy hogy szol. Allat.

Előzmény: zen_ (267)
zen_ Creative Commons License 2001.08.09 0 0 267
hehe, csakhogy ezek newschool HARDCORE zenekarok, itten meg metalrol van szo. Ettol fuggetlenul en nagyon kivancsi vagyok rajuk mert egyik melle oda volt irva hogy: a'la Poison The Well.

TA: kiraly, beszallok a pártba! :)
szerintem kepezzuk ki magunkat afgan terroristaknak, rohanjunk le vmi meno pesti dizsit/klubot, tepjuk darabokra, es alakitsuk meg ott a Hard Rock Cafe Budapestet, ami persze nem a gagyi oldschule typico HardRockCafe lenne, hanem... :)

ja, szerintem olyan nagyon numetal zkr nincs Mo.-n. Az mar mas hogy a hatasokat mindenhol hallani.

Amiota van ez a topik megutaltam a numetal kifejezest (pontosabban, vegkepp megutaltam) :)

Előzmény: XlatabárXkálmánX (266)
XlatabárXkálmánX Creative Commons License 2001.08.02 0 0 266
na csá holy tündér force! kicsi a világ!

ti meg gyertek bulizni a mega pubba lesz két német ( destiny, self conqest ), egy magyar new school zenekar. azonkívül föllép az o.p.e.l. nevű 7/8 skatepunk zenekar

dátum: aug 21.
belépő 800 huf

HolyThunderforce Creative Commons License 2001.07.23 0 0 265
Szerintem is előszőr jobb nu skul zenekaroknak kéne lennie,és csak utánnan gondolkodni azon,hogy érdemes-e azokat megszervezni.Mo.-n szerintem nagyon gagyi nu skul zenekarok vannak(tiszt.kiv.!!!!,és itt nem a fiatal zenekarokra gondolok,mert ők szerintem még zenélni sem tudnak,bocs).Egyáltalán Mo.-n van-e nu skul zenekar?

Superbutt!!!

Előzmény: zen_ (262)
Toth Andras Creative Commons License 2001.07.21 0 0 264
OFF
Az email olyan korulmenyes, a forum meg ugyis hajlamos rogzitett csetoldalla valni... Mellesleg egy bizonyos szintig (plane ha szorakoztato) udito jellegu a dolog.
ON

Gyere zen_ lepj be kozenk :), akik jo rockhelyet szeretnenek csinalni, ahol MINDEN megy ami rock/metal, meg rockradiot, meg rockfesztivalt, ahol fellephet a Judas meg Soulfly (a 'la Lipcse).
Es akkor ossznepi spanoskodas van.

Előzmény: zen_ (262)
Alhazred Creative Commons License 2001.07.15 0 0 263
Nu metalosoknak javasolom: In Vain. Tiszaújvárosiak, és jók...
Benne vannak a legutóbbi MHH-ban. Kicsit még kiforratlanok, de lesz belőlük valami, az tuti!
Nem ismeri őket valaki?
zen_ Creative Commons License 2001.07.10 0 0 262
tenyleg kornhulionak van igaza! Ezt mar en is sokszor tapasztaltam, csomo szemelyes (masoknak) unalmas dolog kerul a forumokba amitol mar nem is elvezet olvasni/irni, azt inkabb az emailbe nyomassa mindenki.

Na de hogy ne mondjak magamnak ellent, dobjunk hat fel egy temat, hmm, mondjuk:

Hol vannak Mo.-n olyan klubbok/helyek ahol ilyenebb (most direkt nem a rossz értelemben vett nuskool-ra gondolok) zeneket nyomatnak?
Ok trafo, aztan...?

Előzmény: krég (261)
krég Creative Commons License 2001.07.10 0 0 261
off
jaj bocsi de off voltam
on
Előzmény: krég (260)
krég Creative Commons License 2001.07.10 0 0 260
lazíccsá
Előzmény: KORNhulio (259)
KORNhulio Creative Commons License 2001.07.10 0 0 259
"ismet kicsit off"

Hát, tudod, már szinte fel sem tűnik. Ebben az utolsó hozzászóláscsoportban egyedül Te ismerted be, hogy offoltál.
Ki nem állhatom ha csetnek használják egyesek a fórumot. Tessék választani valami csetvonalat, és ott basztatni egymást, s ne szétoffolni egy topikot.

Ha kérhetem...

Előzmény: zen_ (245)
Dr. Kiss Mihály Creative Commons License 2001.07.04 0 0 258
e-mail
Előzmény: dogofthetemple (257)
dogofthetemple Creative Commons License 2001.07.04 0 0 257
Supertzar!!!!!

Leleplezlek!

ne haragudj, de hamarosan magyarazkodnod kell...

Es teljesen veletlenul...

mint a reichstag, haver!

eheheh

Sveriges fana Creative Commons License 2001.07.04 0 0 256
mámint blues
Sveriges fana Creative Commons License 2001.07.04 0 0 255
Jóvan azér nem kell bekattanni... Buesfan révén az én számból hitelesen hangzik:
Just take it easy baby!

Napáá:
GG

Előzmény: zen_ (248)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.04 0 0 254
oké, szóval én
Előzmény: Dr. Kiss Mihály (253)
Dr. Kiss Mihály Creative Commons License 2001.07.04 0 0 253
rendben
3 évet kapnak
nem többet!
ha az énekes addigra is úgy öltözik mint egy 16 éves dárenbészes, akkor a zene minőségétől függetlenül kénytelen leszek ráuszítani az izlésrendőrséget.
sajnálom.
Előzmény: Toth Andras (252)
Toth Andras Creative Commons License 2001.07.04 0 0 252
Azok. Tudom, hogy nem a legjobb zenekar, de ha akarnak egyenit csinalni, akkor fognak. Mondjuk ez klise, meg barmely zenekarnal igy van.
Bazz, a zkar meg tok kiforratlan. Most erettsegizettek (mint en:) stb.
Ha 2-3 ev mulva meg ugyanitt tartanak, akkor valoban nem lesz mentseguk.
Kerem tehat a Tisztelt Birosagot, irgalmazzon vedenceimnek, es napolja el az ulest 3 ev mulvara.
Koszonom, koszonom.
Előzmény: Törölt nick (250)
Daoldin Creative Commons License 2001.07.04 0 0 251
nem én voltam
Előzmény: Toth Andras (249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!