Keresés

Részletes keresés

zullott Creative Commons License 2007.02.15 0 0 20
De hát Kolozsvár nem New York ???!!!
Előzmény: fanyűvő (19)
fanyűvő Creative Commons License 2007.02.14 0 0 19

Honnan tudod ezeket?

 

Előzmény: zullott (18)
zullott Creative Commons License 2007.02.14 0 0 18
Kelemen Attila, a Transindex fõszerkesztõje (amelyrõl köztudott hogy a leglátogatottabb erdélyi magyar internetes portál) a szó szoros értelmében, egy igazi értelmiség. Politikai függetlenség, az erdélyi magyar átlagember érdekeinek képviselése, szakmai deontológia, ezek azok a szavak amelyek Kelemen Attillát kellenne jellemezniük, és teljesen jogosan. De úgy tünik, õ más elvek szerint él. Valamikor régebb Kelemen Attila a következõ las vegasi bölcs mondással kezdte egyik cikkét: ha egy pókerasztalnál 10 perc alatt nem jössz rá ki a balek, akkor azt jelenti te vagy a balek. Teljesen egyetértek azzal, hogy mindig meg kell probálni elkerülni azt, hogy te légy a balek. Viszont Kelemen Attillának el kellenne gondolkodnia egy kicsit a következõ dolgokon: kivel ül az asztalnál, miért ül ezekkel a személyekkel az asztalnál és, fõképpen, mennyit lehet csalni anélkül hogy átlépd az erkölcs határait. Menjünk vissza egy kicsit a történelembe és vegyük sorba azokat a pókerasztalokat amelyeknél játszott. Ült asztalnál transindexes kolegáival. Mi lett a vége? A helyzet odáig fajult, hogy minden szerkesztõ komolyan gondolkozik azon, hogy otthagyja a transindex berkeit mert az enyhe kifejezés, hogy gyengén vannak fizetve, magát a szerkesztõséget mára már a teljes széthúzás jellemzi, a projektek pedig egyre ritkábban valósulnak meg. Ki volt a balek? Mindenki, Attillán kívül. Miután sárban taposta saját szerkesztõségét megpróbálta ugyanezt csinálni a konkurens internetes oldalakkal is (beleértve a-hetet is) csakhogy senki sem vette számba, úgyhogy, ezúttal õ volt a balek. De akkor amikor asztalhoz ült Markó Bélával, Gáspárik Attillával, Takács Csabával, Kelemen Attila a szakmai deontológián lépett át a legjobban. Õ, aki mindig fennhangon szónokolt újságírói függetlenségérõl, objektiv magatartásáról valamint munkája szakszerûségérõl. Lepaktált az RMDSZ-el, persze nem kis összegért, az "utánnam az özönvíz" elvet alkalmazva csak azért, hogy ne õ legyen a balek. S akkor kérdem én: hol a becsület? Akinek, véletlenül, éppenséggel nincs tudomásuk arról, hogy melyik asztalhoz ült le a legutóbb, hát íme: õ lesz a fõszerkesztõje a jövendõbeli eremdéesszes produkciós irodának, amely egyfajta marosvásárhelyi BBC lesz az erdélyi magyarok számára, de amelyik, ugyanakkor, majd naponta mûsorra fogja tûzni Markó Béla választási kampányszövegét aki, természetesen, õ sem szeretne a balek szerepében megébredni. Viszont, õt megértem: politikus. De Attillát nem tudom megérteni: miért kell az ördöggel szövetkezned ha már egyszer felépítetted a leghatalmasabb erdélyi magyar internetes portált és hírnévre tettél szert a szakmában objektív magatartásodnak és szakmaiságodnak köszönhetõen? Íme, tehát milyen egyszerûen (és érthetetlenül!) válik egy becsületes újságíró, züllött újságíróvá. Erdély Joseph Pulitzere, az RMDSZ Joseph Goebbelsévé... Kár...
guapore Creative Commons License 2006.06.24 0 0 17

Most állítólag "moderálni" fogják.

 

Megszakadok a röhögéstől.

mamami Creative Commons License 2005.11.19 0 0 16
Sajnos , van . Az egész kib@.. ott politika nem ér meg köpködést , indulatokat . Sztem .
Előzmény: Sukán (15)
Sukán Creative Commons License 2005.11.19 0 0 15
Van még ennél is?
Előzmény: mamami (14)
mamami Creative Commons License 2005.11.19 0 0 14
Ha nemtecc Nektek a Transindex Disputája , látogassatok el a www.erdely.com fórumára : Magyar Nemzeti Minimum . Remélem ugyan , az még annyira sem Erdély , ocsmánynak viszont minősíthető . Szerintem .
Előzmény: guapore (10)
Sukán Creative Commons License 2005.11.19 0 0 13
Kolozsvári kettős állampolgárnak hirdeti magát - vagy 20 egyéb magyar fórumon is...
Előzmény: én12 (12)
én12 Creative Commons License 2005.11.19 0 0 12

Lehet Erdély, lehet Magyarország, lehet .........

Ki tudja, ki honnan lép be egy fórumba?

Előzmény: guapore (10)
Sukán Creative Commons License 2005.11.19 0 0 11
Úgy látszik, ez is.
guapore Creative Commons License 2005.11.18 0 0 10

Disputa - az erdélyi fórum.

 

EZ lenne Erdély?

 

http://www.disputa.ro/disputa/ultimatebb.php?/topic/1/464.html

 

 

Sukán Creative Commons License 2005.11.18 0 0 9

A moderációt egyébként hiába figyelmeztetik, nem tesz semmit az agyatlanok ellen.

 

Felmerül a kérdés: csak nem azért, mert közel áll az ő véleményükhöz?

soltika Creative Commons License 2005.11.18 0 0 8
Saját magát minősíti ez a sok agyatlan.
Azér én a zIndex nevében megvonnám ezektől a suttyó tahóktól a névhasználatot.
Ez őket is égeti.

De azt hiszem hogy jól mondja ott egy desperado nevű nick, ezek valójában nem Erdélyiek, hanem itthoni takonyagyúak.
Előzmény: én12 (5)
soltika Creative Commons License 2005.11.18 0 0 7
Hi, az jobb lenne ha ez a sok tahó, az utcán dühöngene tök részegen?
A rendőrállamokban is tömkelegével vannak ezekhez hasonló agyatlanok, legfeljebb a rendőrségben, ÁVoban, Gestapóban, Munkásőrségben!
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.18 0 0 6
A nagy lófaxot! Az u.n." liberalizmus" vezet ide!
én12 Creative Commons License 2005.11.18 0 0 5
Itt-ott az indexen is van egy-két agyament hsz, de ehhez a transindex forumhoz képest elsőáldozók gyülekezete.
Előzmény: soltika (4)
soltika Creative Commons License 2005.11.18 0 0 4
A nagy lófaxot!
Az agyatlanság és a primitív tahóság vezet ide!
Előzmény: guapore (3)
guapore Creative Commons License 2005.11.17 0 0 3
Ide vezet a moderáció hiánya.
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.17 0 0 2
Láttuk.
guapore Creative Commons License 2005.11.17 0 0 1
pedagogus Creative Commons License 2001.06.03 0 0 0
0-t láttunk belöle

PS: Imádok nullázni.:-)))

kiscowboy Creative Commons License 2001.06.02 0 0 topiknyitó
Lattatok mar a Transindex forumat? -transindex.net
Erdekesek a temafelvetesek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!