Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

MaJoR Creative Commons License 2004.04.03 0 0 13
Hali!!!

Kérdésem az lenne lehet e valahol magyaroszágon sportkocsit bérelni??? Valami jópofa verda kéne, pl valami cabrio (porsche vagy hasonló) vagy lehet zárt is.

Amit a neten talátan az egyetlen a 206CC-volt, ami nem rossz, de kcsit komolyabbra gondoltam...

Nem feltétlen kell nekem autóköncsönző, ha valaki ismer valakit aki kölcsönadná (persze pénzért) 24 órára valami jó kocsit az is írjon!!!

KÖSZI!!!

agi521 Creative Commons License 2001.07.13 0 0 12
ha van kulfoldi VISA kartyad , azt biztos elfogadjak letetkent.
nekunk elfogadtak a XI. ker. Prielle Kornelia u. -ban van az EURORENT, asszem ez a nevuk.

udv
zoli

Előzmény: peacy__ (4)
peacy__ Creative Commons License 2001.07.12 0 0 11
Gondolom mar reg keso, de azert valaszolok. (Nyaralni voltam.)
Csak szemelyautokkal foglalkoznak. Es abbol sincs nekik tul sok.
Előzmény: Jugó (10)
Jugó Creative Commons License 2001.06.17 0 0 10
Sziasztok! Peacy! Engem érdekelne az a Paksi kölcsönző. Nem emlékszel voltak-e kisteherek is? Engem érdekelne 1 7-re egy hütős mikrobusz reális áron. Tud valaki segíteni?
Danka Creative Commons License 2001.06.17 0 0 9
Köszi!

ott talán lesz valami különlegesség, ami bejön!

Előzmény: Nokiafan (8)
Nokiafan Creative Commons License 2001.06.14 0 0 8
nem tuningos, meg nem feltétlen sportos, de van egy amcsi-car kölcsönző a XI: kerben a Fiat Boldizsár mögött nevet, telszámot nemtudok, de van pár szép autó amitől pár autóbuzi begerjedne!! :)) nézz el arrafelé.

boldizsár mögött a tenisz pályánál.

Előzmény: Danka (-)
Janibacsi Creative Commons License 2001.06.13 0 0 7
Emlékszem rá, amikor megkaptam a jogsimat, akartunk kocsit bérelni. Vidéki nagyváros, horribilis pénzekért adtak volna lestrapált kétütemű Trabit(!!) körülbelül olyan áron, hogy akkoriban 2 öreg Trabit kifutott volna + aszonták, hogy minimum 2 éves jogsi kell... Hát, vettünk egy fityót 1 év műszakival pici pénzért és már tekerhettünk is...

JAno

Danka Creative Commons License 2001.06.13 0 0 6
Akkor a Europcar és az Inka feketelistára került!

ez röhej, hogy vidékre kell menni egy rendes autóbérletért, bár ez nem újkeletű, a taxival is ez a helyezet, pest-vidék viszonyban ...

E30M40 Creative Commons License 2001.06.08 0 0 5
Hát nem semmi a sztori!!!
Előzmény: peacy__ (4)
peacy__ Creative Commons License 2001.06.08 0 0 4
Hat akkor:

Az egesz eset tavaly nyaron tortent. Jelenleg finnorszagban elek, es az otthoni nyaralas idejere szerettem volna autot berelni. Az egyik finn haverom ajanlotta a Europcar-t (www.europcar.com). O mar berelt toluk autot. Meghat az egeszet el lehet intezni weben, ami nem egy utolso szempont.
Neki is vagok a weboldaluknak. Elso kerdes: 'Country of residence'. Magyar. Merthat finnorszagban csak ideiglenesen elek. Fiat Punot, 2 hetre 2983.13 DEM. Hat nem semmi. Kovetkezo nekifutas: beirom, hogy finnorszagban elek. Tartozkodasi engedelyem van, meghat a jogositvanyom is finn. Uj ar: 1 037.85 DEM. A kulonbseg cirka 1946 DEM. Akkor maradunk a masodik verzional. Foglalasi szam megvan, nincs mas hatra mint hazautazni es Ferihegyen atvenni az autot.
Megerzetunk Ferihegyre, Europcar-os ficko egybol tudja, hogy en vagyok az akinek egy lefoglalt Puntoja van. Papirokat kitoltom, kozben kiszamolja, hogy kb. 150000 HUF letetet kell fizetnunk. Nem gond. Kp vagy kartya? Csak kartyat fogadnak el. Atnyujtom a kb. 2 hetes finn MasterCard-omat (Szinte teljesen erintetlen kozel 500000 HUF-os hitelkeret). Folyik tovabb a papirtoltogetes, majd a srac szol, hogy a kartyamat nem fogadja el a gep. Nincs rajta eleg penz. Hat ez eleg gaz. Az auto nagyon kellene. Nem gond, megirjuk a berleti szerzodest 1 hetre, igy csak 100000 HUF a letet. Utana meghosszabbitjuk a szerzodest meg egy hetre. OK. A gep szerint a kartyamon nincs 100000 HUF se. Lehetetlen.
Ez szombaton volt. Mondom a sracnak, hogy hetfo reggel intezkedem a kartya ugyeben, du. meg visszajonnek az autoert. Ujabb gond: 1 het mulva Forma-1, ugyhogy az arakat hetfotol 2-vel kell szorozni. Ez mar igy nem tul fasza. Akkor meg ma kellene autot szerezni.
Kovetkezo otlet: hivom az egyik pesti haveromat, MasterCard-ja van, kifizeti o a letetet. Nem-nem. Magyar allampolgar _nem_ berelhet autot a Europcar-tol. Szemeim elkerekedtek... Micsoda??? Es meg letetet sem fizethet. En csak azert berelhetnek, mert bizonyitani tudom, hogy kulfoldon elek. Hat fasza.
Probalkozas a tobbi kolcsonzonel: Europcar ajanlja az Inca-t (vagy Inka?). Ok elfogadnak cash letetet. Arak kicsit magasabbak, de nem gond. Mindenkeppen kell az autot. Kitoltom a papirokat, keszitem a 5000 FIM letetet, mikor a srac szol, hogy 25 ev alatt vagyok, igyhat nem berelhetek toluk autot. Mi? Itthagyok ~220000 HUF letetet es nem berelhetek autot? Ez raadasul csak egy Suzuki Swift lett volna.
A tobbi ceg nem fogad el cash letetet, nem erem el a korhatart vagy nincs autojuk. Fasza.
Hivom a haveromat, vigyen haza Paksra. Majd lesz valami.
Masnap egy paksi cegtol kibereltem a harom autojuk kozul egyet. 6200 HUF/nap-ert, _full_ extras Renault Megane 1.6 (ABS, AC, ...)

--peacy

E30M40 Creative Commons License 2001.06.08 0 0 3
Szia Peacy!

Persze,hogy érdekel:) Kiváncsiak vagyunk:)
Akkor a sztorik???:)

Előzmény: peacy__ (2)
peacy__ Creative Commons License 2001.06.07 0 0 2
Igazabol en sem tudok neked ilyen ceget ajanlani.
Ellenben van egy-ket sztorim a kulonbozo cegekkel kapcsolatban... Ha erdekel.
Előzmény: Danka (-)
Danka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 1
Nem egy rossz gondolat, de most nemesebb celra kell a dolog, igaz az is jo poen, de nem nekem lesz, hanem egy 'auto orultnek' meglepi.
Előzmény: V6Max (0)
V6Max Creative Commons License 2001.06.01 0 0 0
Mész a Balcsira csajozni? Nem 0 cica fog megfordulni a kocsi után ;))
Előzmény: Danka (-)
Danka Creative Commons License 2001.05.31 0 0 topiknyitó
Ki milyen autókölcsönzőt ajánlana nekem?

A nyáron szeretnék egy sportos kinézetű (lehetőleg optikai tuningos) autót bérélni 2-3 napra.

Van valakinek ebben tapasztalata?

Körülnéztem a neten, de konkrétan olyan céggel nem találkoztam, akinél spéci, látványos autókat lehet kölcsönözni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!