Keresés

Részletes keresés

Oranje Creative Commons License 2001.06.10 0 0 54
CsirkeP

Eljott a randira, es azt mondta, hogy "bocs, ugy dontottem, megsem randizom veled"? Hm. Sulyos. :)

Uraim, tovabbra is az Onoke itt a terep...

Előzmény: CsirkeP (53)
CsirkeP Creative Commons License 2001.06.09 0 0 53
Oranje!
A topic-cím-kérdést tkp. nem is akartam megválaszolni, mert azt hiszem, az én esetem elég ritka, és nem jellemző a férfiak többségére. De ha már megkértél...

Szeretem ha a nő sokat (vagy legalábbis nem keveset) beszélget. (Éppen azért, mert én magam elég szófukar vagyok)
Ja, nem arról szóltam, hogy az ágyban...

Utálom ha megbeszéljük a randit, és nem jön el (eddig evidens), de azt is, ha eljön, és közli, hogy meggondolta magát (ha hiszitek, ha nem, történt már ilyen is!)

Előzmény: Oranje (51)
Oranje Creative Commons License 2001.06.09 0 0 52
miloska

Abszolut igazad van, hogy a "maradjunk baratok" durvabb, mint a "huzz a...". Nalunk (mas kinos helyzetekre is) az "ami nem megy, nem kell eroltetni" kozhely fut, kis egyutterzo mosoly kereteben.

Előzmény: miloska (45)


Oranje Creative Commons License 2001.06.09 0 0 51
CsirkeP

Igen, talalt. :) Valszeg masnak masmilyen szeszelye van. Es te mit SZERETSZ/UTALSZ egy noben?

Oltran

Orulok, hogy orulsz, hogy o orul... :)

Előzmény: CsirkeP (49)
CsirkeP Creative Commons License 2001.06.09 0 0 50
"ha ti virágot, mi mit adjunk? CSOKIT?"
Pontosabban: CSÓKOT! :-)))
Előzmény: realdoko (30)
CsirkeP Creative Commons License 2001.06.09 0 0 49
"Friss elmeny baratno beszamolojabol:
SZERETEM
Ha a pasim viragot hoz.
UTALOM
Ha ez gerbera, raadasul _celofanban_."

És ő talált már kedvére való pasit? Mert ilyen kifinomult és szeszélyes igényekbe elég nehéz beletrafálni...

Előzmény: Oranje (9)
CsirkeP Creative Commons License 2001.06.09 0 0 48
Bocs, Realdoko-t akartam írni :(
Előzmény: CsirkeP (47)
CsirkeP Creative Commons License 2001.06.09 0 0 47
Kedves Redalko!
Ami a lámpa kezelését illeti - már ha Neked mind1: bízd a partneredre a kapcsolgatást :)
Előzmény: realdoko (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.09 0 0 46
Erdekes, csak en vagyok olyan, aki annak is orul, ha a no akarja?
miloska Creative Commons License 2001.06.08 0 0 45
Jó egyetértek, biztos velem volt a probléma, de akkor is lehet azt szeretni egy nőben, ha az általam említett problémát nem játsza végig. Szóval legyen a nő határozott és magabiztos!
Mit lehetne kitalálni? Mondjuk tünj a fenébe ne is lássalak! Nem viccelek, a hatás tök ugyanaz. Elsőre is, később is, csak egy idő után már fel sem veszi a férfiember. Szóval már engem is hidegen hagy, egy akármilyen visszautasítás. De a maradjunk barátok, meg nem vagy az esetem az már inkább halad a vérig sértés fele mint mondjuk a kopj le! Ne vegyétek komolyan, lehet hogy csak rossz napom van.:))
Előzmény: Oranje (40)
nomadliba Creative Commons License 2001.06.07 0 0 44
Egyetértek!
A férfi addig férfi amíg kíván.
A nő addig nő amíg kívánják.
Noémi
Előzmény: MacMis (43)
MacMis Creative Commons License 2001.06.06 0 0 43
Ez mind igaz, bár szerintem visszafelé is. Alapvető tulajdonságok, amik egy hosszabb-rövidebb kapcsolatot életképessé tesznek, és ha bármelyik hiányzik bármelyik félből, akkor az a kapcsolat rovására megy!
Előzmény: nomadliba (42)
nomadliba Creative Commons License 2001.06.06 0 0 42
A férfiak szeretik: - ha nő öszinte
- odaadó
- természetes (semmi erőltetettség,színészkedés stb.)
- kedves
- megértő
- toleráns stb.stb.stb.
A férfiak utálják a felsoroltak ellenkezőjét.
Geőcze Zoárd Creative Commons License 2001.06.06 0 0 41
Nos, megint tanultam valamit, nem tudtam, hogy a kardvirág ilyen ellenérzéseket vált ki. A mamám pl. nagyon szereti - lám, különbözőek vagyunk. Mindenesetre köszi a tippet.

Diemperdidi írta, ha jól emléxem, hogy lehet, hogy ő nem eléggé emancipált. Lehet, de könyörgöm, ne is legyen az. Rosszul vagyok a rossz értelemben vett emancipációtól, targédiák okozója szerte e világon és még az a kis örömöm is elvész egy emancipunci (bocs) mellett, hogy én vagyok a pasi. És az rossz. Nem vagyok hímsoviniszta, ne értsetek félre, nem kétséges, hogy egyik nem sem különb a másiknál, de ha kérhetem, maradjatok inkább nők, jó?!

Én azt szeretem, ha a nő nőböl van és hagyja, hogy én meg pasi legyek mellette. Kicsit zavaros lett, bocsi, de eléggé kialvatlan vagyok.

Üdv,
Zoárd

Oranje Creative Commons License 2001.06.06 0 0 40
miloska

Koszi, hogy tisztaztad az idealosdit. Bar szerintem az altalad leirt visszautasitasos esetnek nem feltetlenul van koze hozza. Lehet, hogy egyszeruen az illeto egy kicsit jobban megismert, es ugy dontott, hogy talan akkor megsem. Es hat ezt nehez tapintatosan kozolni. Es ilyenkor elorangatjuk :) a bena kliset, hogy "nem vagy az esetem". Van valami 5leted, hogy hogyan lehetne maskepp?

Ebben a visszajelzesesdiben ott latom a kulonbseget, hogy amig regebben(?) a holgyek csak viragnyelven adhattak a valasztottjuk tudomasara, hogy pl. mennyire szexinek tartjak, valoszinuleg ma mar nem sok XX-esben merul fel, hogy miert ne mondhatna azt a pasijanak, hogy "akarlak". (Ami ugye ellenkezik az idezet altal sugalltakkal.)

Előzmény: miloska (39)
miloska Creative Commons License 2001.06.06 0 0 39
Akkor most már tudom milyen virágot érdemes ajándékozni.:)
Azt is bevallom, hogy én is szeretem a csokit.

Na az ideál dologról. Nehogy azt mondjátok, hogy minden férfivel/nővel készen álltok párkapcsolatot teremteni? Van akivel szívesebben, van akivel kevésbé. És akivel nagyon szívesen, mondjuk az az ideál.
Kellemetlen tapasztalat, amikor megismerkedek egy vadidegen hölggyel, én megyek oda hozzá szórakozóhelyen, én kezdeményezek, de úriember módjára semmi szexuális jellegű utalást nem teszek. Telefonszámcsere stb. Aztán a következő megbeszélt találka után már haza is kísérem, nem erőltetek semmit, nehogy bunkó állatnak tűnjek, de egyértelműen kifejeztem, hogy valószinűsítheti, hogy én akarok tőle valamit. Aztán társaságba hívom el, el is jön. Jól érezzük magunkat együtt. El nem tudom képzelni, hogy annyi utalás, bók, érintés után, amikor már a helyzet is adja, hogy történjemn valami, mondjuk itt a csókra gondolok, kijelentse, hogy "nem vagyok az esete". Persze megbeszéljük, hogy gondolhatta volna és nem akart megbántani, de hogy hol van ebben a női logika?
Persze nem az első eset volt és nem is az utolsó, de kár a végletekig fokozni a dolgot.
Az legalább korrekt, ha az első pillanat után azt mondja a hölgy, hogy menjek a fenébe, mert undordik tőlem, vagy valami hasonló. Persze ezt virágnyelven. Nem mondom, hogy nem rossz egy visszautasítás, de az utóbbit fel sem veszi a férfiember(legalábbis én). Míg az első példa azért lehet már kicsit zavaró.

"De mintha a valosagban :) a ferfiaknak is szuksege lenne arra, hogy megkapjak a visszajelzest, hogy kivanatosak, szeretetremeltok, stb. Es ezt talan egyre tobben kozuluk be is merik vallani "nyilt szinen"."
Miért ez a nők számára nem volt eddig elég nyilvánvaló? Mert bizony így van. És szerintem ezt minden férfi beismeri.
Na igen és mindenki hülye, aki hagyja, hogy játszanak vele. Hát többek között én is.:)

Előzmény: Oranje (38)
Oranje Creative Commons License 2001.06.06 0 0 38
Geőcze Zoárd: Asszem en alapbol nem szeretek viragot kapni (akkor mar inkabb egy uveg jobb vodka :)), de ha megis, akkor en is a szexisekre szavazok (kala, orchidea, flamingo, stb.). Kardvirag ugyben egyetertek Realdokoval.

Realdoko: Tapasztalatom szerint a pasiknak bejon a csoki. Fura modon nem a nagy + dobozos + egyeb koltseges cuccok, hanem egy-egy szelet Balaton, KitKat, stb. Most akkor ebben is keressek valami szexualisat? :)))

OFF
Irsz melt? Vagy fondu (szerdan vagy penteken)? :))
ON

miloska: Ezt az ideal dolgot kifejtened bovebben? Tenyleg letezik ez az erv, hogy "nem vagy az idealom"?

Diemperdidi:

"A férfi öröme: akarom"

Szeretnem :) azt hinni, hogy ez egyre kevesbe igaz. Lehet, hogy magamra haragitom a ferfi HUSZ-tarsakat, de azt hiszem, hogy a fenti idezetbol leginkabb "a ferfi onallo, fuggetlen, _megerositest nem igenylo_ leny" :) hozzaallas jon le. De mintha a valosagban :) a ferfiaknak is szuksege lenne arra, hogy megkapjak a visszajelzest, hogy kivanatosak, szeretetremeltok, stb. Es ezt talan egyre tobben kozuluk be is merik vallani "nyilt szinen".

"A nö öröme: ö akar"

Nana, hogy en is hiu vagyok, es jolesik, ha vonzo vagyok valaki szamara. De asszem regen rossz lenne, ha magamat (nem feltetlenul csak a testemet) valami "jatszoternek" tartanam, amin egy ferfi jol kiszorakozza magat.

Tovabbi velemenyek, otletek es tapasztalatok...?

nomadliba Creative Commons License 2001.06.05 0 0 37
Hm. Fülében. Ezt megjegyeztem persze obfcén viccnek.
Ellentétben Veled vannak olyan egoisták akik - szerintem - még videóra is veszik, és csak azért rakják tele a falat tükörrel hogy viszont láthassák magukat ama testhelyzetben.
A romantikát illetően teljes az egyetértés!
Előzmény: miloska (36)
miloska Creative Commons License 2001.06.05 0 0 36
A fülében Nomadliba?:))) (ez csak vicc...)
Már sejtem mire gondolsz, de még mindig nem vagyok biztos benne...
Úgy érzem nem vagyok annyira egoista, hogy szeretem magam látni, közben. Szóval nem kell tükör stb. De azért a fény jó, mert szeretjük látni akit szeretünk. De jó a homály is mert izgalmas és más hangulatot ad. A helyzet adja vagy nem? Kell azért a romantika!
Előzmény: nomadliba (34)
Diemperdidi Creative Commons License 2001.06.05 0 0 35
Bocs hogy filozofálok, de van Nietschének egy mondása (Imígyen szóla Zarathustra)
A férfi öröme: akarom
A nö öröme: ö akar
Ehhez mit szóltok?
Nagyon sokszor rá kell jönnöm mennyire igaz. Szomorú. Akkor leszünk "emancipáltak" ha ez nem lesz igaz.
Vagy csak én nem vagyok emancipált?

Előzmény: Oranje (10)
nomadliba Creative Commons License 2001.06.05 0 0 34
Hogy értsd a 2. kérdésemet. Szeretted viszont látni Magadat amikor éppen a nő legizgibb részében vagy? Erre több példát is tudnék említeni, de most mégse. Bizonyára így érteni fogod a kérdést. Pápuszi
Előzmény: miloska (33)
miloska Creative Commons License 2001.06.05 0 0 33
Most mondtál valamit persze utólag felfedezi az ember a hibákat, hogy vigasztalja magát.:))
De a válsz az első kérdésre egyértelműen nem, holott az utolsó néhányra rá lehet húzni.
A második kérdésed nekem magas, most képtelen vagyok felfogni. Talán: sem-sem a válasz.
Előzmény: nomadliba (32)
nomadliba Creative Commons License 2001.06.05 0 0 32
Drága szivem! Te eddig csak ilyen csajszikkal találkoztál akikben felfedezted azokat a dolgokat amiket utálsz bennük? Azért Magadat szeretted viszont látni abban a bizonyos szituban? Vagy mégsem? Akkor meg miért? Mesélj! Noé
Előzmény: miloska (31)
miloska Creative Commons License 2001.06.05 0 0 31
Én faszi vagyok, de szívesen kapnék virágot!
Egyszerűen szeretem a virágokat. Amikor ajándékozhatom az is jó, de amíg oda nem adom, az enyém és én örülök neki:)) Az illat, a szín. Hmm.
Nem volt egy buta nő, aki kitalálta az ital ajándékozást.:) Azt is szeretek kapni, főleg ha az egy nagyon finom konyak, amiből egy estére elég egy pohár. Ízlelgetni és élvezni az aromáját amikor a szájpadlásom bizsergeti.
De persze ez luxus egy akármilyen alkalomból.
Szeretem: ha egy nő határozott, ha van önbizalma és derülátó, ha én vagyok az ideálja és ezt meg is mondja.
Utálom: ha 1.a, mégsem vagyok az ideálja és 1.b, nem mondja meg és 1.c, húzza az agyam, pedig tudja, hogy nincs esélyem nála 2, csak kötelességből csinál valamit, aztán az orrom alá veri, hogy mekkora áldozatot hozott.
Előzmény: realdoko (30)
realdoko Creative Commons License 2001.06.05 0 0 30
Egyébként a sablonosság abszolúte benne van a pakliban. Nekem pont ez a bajom a vörös rózsával többek között. Ahhoz, hogy egy vörös rózsa ne legyen sablonos, ahhoz valami iszonyúan valódi érzés kell.

Mellesleg kaptam vasárnap egy gyönyörű rózsát (amolyan sárgás-fehéret), kis idegesség és szégyen fogott el, eszembe jutottak a leírtak.
(Oranje, te végképp érteni fogod: Ivántól kaptam.)

Zoárd: nem ismerek olyan nőt, aki szeretné a kardvirágot, szerintem hideg és agresszív, hivatalos jellegű virág (no persze elfogadom, ízlések és pofonok). De vigyázz vele. ;-)

Lehet, hogy ez gagyi, de nekem a legjobban vagy a mezei virágcsokor jön be vagy pedig egyetlen szál szép virág minden körítés meg cucc nélkül.

Na és, férfiak, mit szerettek ti kapni? Ha már ilyen kedves kis meglepiknél tartunk, ha ti virágot, mi mit adjunk? CSOKIT?
Hehe.

Geőcze Zoárd Creative Commons License 2001.06.05 0 0 29
Kedves real,

Én férfiként baromira utálok rózsát adni nőnek. Pontosabban csak a sárgát és a vöröset nem kedvelem. Sablonosnak tartom. Rengeteg gyönyörű virág van, amit sokkal szivesebben ajándékozok.
Kardvirág, papagájvirág (ez még vicces is a "fütyijével"). És ha lehet, akkor mindig mást viszek, olyat, ami éppen kifejezi a hangulatomat.

És szeretem, hogyha végigmegyünk az utcán és a nő kezében virág van, akkor mások megbámulják és irigykednek :-))))

Zoárd

Előzmény: realdoko (20)
Bugajakab Creative Commons License 2001.06.05 0 0 28
Szeretem azt, hogy a nők kiszámíthatatlanok, nincs az a logika amivel bizonyosan ki lehet találni, hogy éppen mit találnak sértőnek, izgatónak, vonzónak, vagy éppen mire gondolnak szex közben. Ez engem izgat.

Nem szeretem, hogy a nők kiszámíthatatlanok, hogy nem lehet tudni mikor jön rájuk a paranoia, hogy a legjelentéktelenebb dolgokból is képesek konfliktust kierőszakolni, és ezért nekem kellene, hogy hibásnak érezzem magam.

Oranje Creative Commons License 2001.06.05 0 0 27
Köszi, hogy megosztottad ezeket az infokat!

Uraim, tessék, csak tessék...!

Előzmény: Phalluszka (26)
Phalluszka Creative Commons License 2001.06.03 0 0 26
Hi

Szeretem ha a nejem kezdeményez, ugy, hogy markába veszi a szerszámot és „tornáztatja”, addig amig megmerevedik. Utánna pedig, szeretem ha ellenkadt szerszámomat még vagy 2 _ 3 percig „morzsolgatja”. Erre egyébként magátol jött rá a kis zsivány!Szeretem ha együttlétkor csak a kettönk által ismert becenevemen szólít.(nem fogom elárulni...: -))

Nem szeretem reggel, mikor borotválkozom ha bejön pisilni, pedig 2 WC van...Utálom a hangot... Nem szeretem, de nem szólók...Nem szeretem nyáron a nadrágba öltözött nőket...Nem szeretem az utcán cigarettázó nőket.Ezekről a dolgokról eddig még nem nyilatkoztam.

Üdv.

Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.06.02 0 0 25
Én fiuként, azt szeretem, ha egy nő nagyon értelmes, kedves, de önmaga. Nem baj, ha impulziv vagy nem teljesen kiegyensulyozott.
Nem konformista, de nem is nonkonformista. Nem femista, de nem egy
Ha van lelke, és egyénisége. A kinézet, legfeljebb egy "technikai minimum", azért az is magas, lehet.

Bolivian Dancer

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!