Keresés

Részletes keresés

johnnybravo Creative Commons License 2001.07.21 0 0 50
Na 15 perc hirnev.

DVD ripet néztem, de félóra után meguntam. A Donnie Brasco viszont tényleg film !

Éowyn Creative Commons License 2001.07.20 0 0 49
Minek kirúgni? Elment ő magától is... Csak azt ne mondjátok, hogy folytatja???
Előzmény: shranon (48)
shranon Creative Commons License 2001.07.20 0 0 48
szerintem Dobo Kata jol teszi ha elhuz Hollywoodba. Oda valo. Tehetsege vagy nincs vagy csak szar szerepeket kapott eddig, amikben nem tudta megmutatni, hogy igazabol mit tud, de en inkabb az elobbit tartom valoszinunek. Az alomgyarban a bombazo testebol megel egy darabig, az arcan meg azzal az idiotikus kifejezessel majd csak kezdenek valamit a sminkesek, vagy direkt jo lesz, ha egy kattant, debil vagy skizo sorozatgyilkos csajt kell majd alakitani.

Csak azt tudnam, hogy a picsaba vesznek fel ilyeneket a Szinire es miert nem basszak ki oket meg az elso evben.

DonnieBrasco Creative Commons License 2001.07.18 0 0 47
Upsz ezt elb****tam de rendesen.
Szóval a film ALAPm otívuma komoly téma, de mivel mégiscsak a szellemi pórnépnek van szánva, tele kellett pakolni kellemetes klisékkel meg látvánnyal, hogy profitot termeljen.

Bocsika kora reggel írtam :)))

Donnie

Előzmény: DonnieBrasco (45)
töröcsik Creative Commons License 2001.07.18 0 0 46
ne röhögtess mán
DonnieBrasco Creative Commons License 2001.07.18 0 0 45
Oké, "kicsit" sarkítottam. Sajnos szinte minden amcsi filmnek tartalmaznia kell a jól bevált dolgokat, hogy sikeres legyen; totál pozitív főhős, +egy nő akivel összejön, és persze heppiend, és sorolhatnám. Szerencsére vannak kivételek ahol valamelyik hiányzik (pl. Hetedik), de nagyon nehéz elszakadni a könnyű szórakoztatásra vágyó tömegek igényeitől. SZVSZ a 15 perc hírnév is azért tartalmazta a (tényleg sok) bugyuta elemet, klisét, mert alapmotívumában épp az igénytelen, kikapcsolódásra és nem gondolkodásra, minőségre vágyó popcornfaló nyárspolgári tömegeknek lett főleg szánva - hiszen, akármilyen szigorúra szánta is a rendező, azért ő is csak a pénzét akarja :))

Na asszem ezt végleg kiveséztük :) örülök a konszenzusnak !

DB

Előzmény: Bure (44)
Bure Creative Commons License 2001.07.17 0 0 44
Donnie Brasco: elfogadom az érvelésedet, azt viszont nem, hogy Hollywood csak olyan filmeket képes gyártani, amilyeneket te ábrázoltál. Nézd csak meg a nick-edet... Na az pl. egy zseniális film volt, és valóságos sztorival.
Előzmény: DonnieBrasco (28)
pronto Creative Commons License 2001.07.17 0 0 43
Mert ez elmúlik...
Előzmény: kornélka (42)
kornélka Creative Commons License 2001.07.17 0 0 42
Minek ide még tehetség is

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Wazull (29)
kornélka Creative Commons License 2001.07.17 0 0 41
Én például nem hiszem, hanem TUDOM hogy szerelmesek, szerelmük majd örökké fogtartani és Katinka három gyeremekkel ajándékooza meg az ô lovely Andy-ját. A szerelem már csak ilyen. És sötét verem is
Előzmény: withe (30)
Wazull Creative Commons License 2001.07.17 0 0 40
en sem feltem. Nyilvan akinek megvannak az eszkozei arra, hogy egy hollywoodi producer tartsa ki, az eleg nagy ganesagokra kepes...
Amikor a hozzaszolasaidat olvastam, azt hittem csak viccelsz...
Előzmény: withe (39)
withe Creative Commons License 2001.07.17 0 0 39
tessek
az allando mocskolodas

wazull, egyetertek, de szerintem nem kell ot felteni

Előzmény: krég (38)
krég Creative Commons License 2001.07.17 0 0 38
húzzál haza te skót
Előzmény: withe (36)
Wazull Creative Commons License 2001.07.17 0 0 37
Mielott felreertenel: soha senkire nem voltam irigy. Legkevesbe Dobo Katara vagy Andrew Vajnara. Dobo Katankat inkabb csak sajnalom. Kicsit elszallt vele a vilag. Annal fajdalmasabb lesz neki visszaterni majd a foldre.
Előzmény: withe (36)
withe Creative Commons License 2001.07.17 0 0 36
boldog is vagyok,
mert az en eleteme nem mergezi meg az allando irigykedes
Előzmény: Wazull (35)
Wazull Creative Commons License 2001.07.17 0 0 35
az egy evet termeszetesen mostantol szamolnam, ha lehetne...
Ha tenyleg igy gondolkodsz a vilagrol, akkor irigyellek erte. Boldog ember lehetsz...
Előzmény: withe (34)
withe Creative Commons License 2001.07.17 0 0 34
vannak azert viharos szerelmek, amik nagyok, melyek, megis hirtelen veget ernek
masreszt meg ha jol szamolom ok mar tul vannak azon a hires-buvos egy even
Előzmény: Wazull (33)
Wazull Creative Commons License 2001.07.17 0 0 33
Nem gyalazkodok, ez a realitas.

"nyilvanvalo, hogy Andy mar regota udvarolgatott, de amig Katanak volt mas baratja, addig nem ert el sikert nala, aztan most osszejottek, van ilyen, volt es lesz is"
Ha Te ezt igy gondolod, akkor nem is proballak gyozkodni az ellenkezojerol. Viszont van egy javaslatom: terjunk vissza a dologra mondjuk egy ev mulva. Akkor majd meglatjuk, hogy kettojuk igaz szerelme mennyire tartos. Egy ev talan nem nagy ido egy aso-kapa-nagyharang kapcsolatban...

Előzmény: withe (32)
withe Creative Commons License 2001.07.17 0 0 32
mondjuk en szeretem a Sztorit (nem ertem hogy jon ez ide), de szerintem primitiv dolog kapasbol elitelni oket,
nyilvanvalo, hogy Andy mar regota udvarolgatott, de amig Katanak volt mas baratja, addig nem ert el sikert nala, aztan most osszejottek, van ilyen, volt es lesz is
nem ertem miert kell egybol gyalazkodni
Előzmény: Wazull (31)
Wazull Creative Commons License 2001.07.17 0 0 31
Azert mert az ilyen szerelem mar a mesekben sem letezik, csak a Story magazinban. Meg azok fejeben akik azt olvassak.
Előzmény: withe (30)
withe Creative Commons License 2001.07.17 0 0 30
undorito ez a feltekenysegtol csopogo, mocskolodo, egyugyu, magyaros, turani, sarga omlenges, ami ebben a topikban folyik
miert nem lehet elhinni hogy szerelmesek???
Wazull Creative Commons License 2001.07.17 0 0 29
Azt ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Andrew baratunk orokre el (ki) akarja tartani Katankat? Egy parszor megfurja, aztan meg lecsereli, merthogy a csaj standard, csereszabatos. Az mar az o hibaja ha elhiszi, hogy igy is tud karriert csinalni...
A tehetseg hianya termeszetesen nem akadaly a karriercsinalasban. Mindossze egy szponzor kell, aki bepakolja a millioit (Vajna is bepakolja Kataba, csak maskeppen...), azert hogy meg tobb milliot vegyen ki belole. A showbiz errol szol, ugye...
Katanknak nincs tehetsege, ebben mindenki egyetert. Nincs szponzora (ez lehet, hogy nem vilagos, pedig igy van). Nem beszel ugy angolul (amerikaiul) hogy belole barmikor elismert szinesz legyen. Hollywoodot elozonlottek a spanyol nyelvuek meg jonnek a kinaiak a maguk kerekbetorott angolsagaval. OK, ez meg megoldhato, beirjak a szerepebe. Viszont a magyarokat meg egyszer nem engedik be Hollywoodba :-)))
DonnieBrasco Creative Commons License 2001.07.17 0 0 28
Ezek szerint nem nézel kereskedelmi adókat :)))
Én sem mondom hogy ez a film szuper/ócska.
Amerikai, Hollywoodi, ez eleve kizárja hogy igazán jó lehessen, illetve a cipész maradjon a kaptafánál: Hollywood csináljon filmet a szemnek/fülnek/rekeszizomnak és könnymirigyeknek, de ha az AGYnak próbál, az sose jön be nekik igazán. Ez volna a 15 perc hírnév. Kicsit képzavarba kerültek, de a téma alap mondanivalója _SAJNOS_ nagyon nagyon ott van és igaz.... ha nem így látod, akkor szerencsés rózsaszín ködben élsz (vagy bulvárriporter vagy :)))))
Bocs :)

NBF

Donnie

Előzmény: Bure (27)
Bure Creative Commons License 2001.07.17 0 0 27
Szerintem teljesen valószerűtlen volt a történet. De Niro-t imdom, de sajna egy fecske nem csinál nyarat. Engem valahogy az egész film idegesített. De hát ez van: van akinek tetszik, van akinek nem.
Előzmény: DonnieBrasco (26)
DonnieBrasco Creative Commons License 2001.07.17 0 0 26
A hollywoodi gagyiságokat eleve kiszűröm minden onann származó filmből, ugyanis nem ez a lényeg.
A lényeg az alaptéma, felszínesebb emberek számára a kivitelezés.
A témája pedig NAGYON is REAL, SAJNOS!!!
Persze hogy tele van amerikai szteretíp klisé baromságokkal és cukormázzal, de az ottani buborékagyú vastagpénzűek hozzák a hasznot, nem mi. (3-ad magammal néztem a filmet egy bazi nagy teremben az egyik multiplexben). Ez van, ezt nem kell (illik) szeretni, de ha már megnézel egy AMERIKAI filmet, ami legalább PRÓBÁL mondani valamit, akkor megtisztelem azzal hogy arra koncentrálok amit mondani akar, és nem a (számos) ostoba hibát szemezgetve ócsárolok (ezt ugyanis a legkönnyebb)

DonnieB

de komolyan, csak egy _pici_ pozitivitást, emberek !

Előzmény: Bure (25)
Bure Creative Commons License 2001.07.16 0 0 25
Nekem nagyon nem tetszett a film. Kimodnottan gagyi ízű, ráadásul gusztustalannak találtam a kelet-európai gengszter primitív sztereotipizálását. Nyilván Hollywoodnak kellett valami új, mert már az arabok ráuntak arra, hogy minden 2. akciófilmben bedobják a kedvelt sztereotípiát: arab (iszlám)=terrorista. Sokkal hálásabb téma a "primitív" kelet-európai ember mintapéldányát filmre vinni, Csehország v. Oroszország nyilván nem fog tiltakozni, mint ahogy az USA-ban élő cseh v. orosz kisebbségek.

A történettel meg sak egy bajom: SO UNREAL!!!!!!

Előzmény: DonnieBrasco (24)
DonnieBrasco Creative Commons License 2001.07.16 0 0 24
Na, szégyen de sehol nem találtam erről a filmről érdemi hozzászólást. Dobó Kata tőlem le van ...., nála sokkal jobb nők rohangálnak manapság pl. a Balaton körül.
Megfigyeltem, hogy az összes fórumba írkálók 90+ százaléka csak fikázni vagy irígykedni írogat ide unalmában. Szeretnék ebbe egy kis színt vinni.
A 15 perc hírnév c. filmmel fogalmam sincs, mi a gondotok. Toronymagasan emelkedik a Tomb Raider/Jurassic Park 1-2-3-4-64 stb. kakiból, mert;
1. a témája KIRÁLY. Sok ostoba tvnéző és a belőlük gyomorforgatóan pénzt kisajtoló vérszívó kereskedelmi bulváradók - nemtom ki hogy van vele, de nekem végleg elegem lett a Fókusz-Napló stb. jellegű ocsmányságokról, amikor nap mint nap azt kellett (volna) bámulnom, hogy a szerencsétlen mucsajfütykösi Eszper Antikának milyen borzalmas a sorsa, mert napallergiája van és soha nem mehet ki a napra. A sok baromarc aki meg ezeket nézi és szörnyűlködik, majd békés örömmel hajtja álomra üres(re szívott) fejecskéjét, mondván "de jó nekem nincs napallergiám", meg elmehet a fenébe. Ezek a kereskedelmi TV-sek, és úgy általában a legtöbb riporter, meg a saját anyja keresztre feszítésének filmváltozatát is eladná, ha elég pénzt kapna érte. Na ennyit erről.
2. a film operatőri munkája fantasztikus.
3. Robert de Niro
4. Robert de Niro
5. a többis színész is rendben van.

Azoknak, akiknek csak Dobó Kata jött le az egész filmből, pedig üzenem: siessenekm, mert már megy a Fókusz !

DonnieB

ame Creative Commons License 2001.06.20 0 0 23
MEgnéztem. Közepes filmecske... Kata? Ezé nem kap oszit, de majd meglátjuk..:)
valleyboy Creative Commons License 2001.06.20 0 0 22
izgulsz ?
Előzmény: krég (21)
krég Creative Commons License 2001.06.20 0 0 21
ha már ez a 15 perc hírnév téma elakadt attól még mehetne tovább a dolog a dobó szálon, pikáns képei kinek vannak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!