Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.22 0 0 32
Ez sajnos igy van.
bonia10 Creative Commons License 2004.09.15 0 0 31
Bocs, nem néztem, mielőtt írtam. Látom, tegnap is itt jártál az Indexen. Szóval?...:)
bonia10 Creative Commons License 2004.09.15 0 0 30

LePoroló!! Csak úgy olvasgattam... Hú, de régi a sztori....

 

És mi lett a történet vége? Utaztatok? Együtt? Vagy csak Ő? Fórumozol még egyáltalán?

 

-kíváncsibonia-

 

:)

Acera Creative Commons License 2001.06.14 0 0 29
Viszont azt meg én nem fogadnám el!
Rosszabb lenne még annál is, ha lenéznek miatta, hogy nekem nincs repjegyre pénzem.
Előzmény: Arfondam (28)
Arfondam Creative Commons License 2001.06.14 0 0 28
SZVSZ nem egészen kóser az olyan csaj, aki képes a nyár közepén itthagyni a biciklifutár szerelmét egy hónapra, hogy Ázsiában élvezze az elkényeztetett úrilányok életét.

Megjegyzem, egyik barátnőm annakidején pont azért hagyott el, mert nem fizettem a repjegyét+szállását, így nélküle mentem szilveszterezni Amszterdamba. Ha meggebedtem se tudtam volna előteremteni neki a szükséges 250 ezret, míg a te barátnőd szerintem játszva kiszedhetné a szüleiből a te repjegyedet -- ha nagyon akarná.

spes Creative Commons License 2001.06.14 0 0 27
............."kihal belőlem a szerelem, ha nem találkozom vele, és feltámad, ha visszatér...."
ezt mondanám.:)

spes

centaurea Creative Commons License 2001.06.14 0 0 26
25 eves fruska?!...
Ha egy honapig nem lesz itthon,
addig pl. nem tudtok veszekedni sem.
Előzmény: Acera (25)
Acera Creative Commons License 2001.06.14 0 0 25
Lehet, de kibírni baromi nehéz lesz.

Nevetséges! Vagyok vagy 30 éves és egy 25 éves fruska megbolondította szőrös szívemet.
Azóta fecsegnek a madarak a fákon, vigyorognak a kóbor kutyák, él a levegő.
(Hmmm!
Egy órája vesztünk össze.
Köze volt a vitának az utazáshoz is.
Ehez mit szóltok?
Semmi nem kiszámítható.)

SünDISZNÓ

Előzmény: centaurea (24)
centaurea Creative Commons License 2001.06.14 0 0 24
Az az egy hónap csak még jobbá teheti a kapcsolatotokat. Gondolj bele, milyen csodálatos
lesz őt újra látni.
Acera Creative Commons License 2001.06.14 0 0 23
re:zsosz

Szivunkben Szerelem dul!
Ki fogjuk birni.

Sun

Előzmény: zsosz (22)
zsosz Creative Commons License 2001.06.12 0 0 22
mondjuk ez spec. asszem nem illik ide, de nem baj :) szóval drukkolok és sok sikert az egy hónaphoz!!! (nekem többet kell várnom picinyt, de megéri, tuti) :)
Előzmény: Acera (20)
zsosz Creative Commons License 2001.06.12 0 0 21
az más, ez eddig nem derült ki.
Előzmény: Acera (18)
Acera Creative Commons License 2001.06.12 0 0 20
Ertlek.

+1 idezet:
Sic itur ad Astra.

vagy
Sic itur ad acta.

Majd eldol, az ido lassan telik julius vegeig.

Most en logout, mert melohelyrol Neteytem, de mennem kell.
Hello.

Előzmény: zsosz (19)
zsosz Creative Commons License 2001.06.12 0 0 19
az idézet. nem fontos :)
Előzmény: Acera (17)
Acera Creative Commons License 2001.06.12 0 0 18
Az O jegye mar megvolt.
Azonkivul O mar regebben betervezte.
Ezert en nem tudom hibaztatni.
Előzmény: zsosz (16)
Acera Creative Commons License 2001.06.12 0 0 17
re: zsosz

Micsoda?

Előzmény: zsosz (14)
zsosz Creative Commons License 2001.06.12 0 0 16
és ő elmegy egyedül egy nyaralásra, amit ketten terveztetek? :(
Előzmény: Acera (13)
Acera Creative Commons License 2001.06.12 0 0 15
re:nahat

Mostanra mar teljesen mindeggye valt a dolog.
Erzem, O szeret, szerelme erot ad, de akkor sem erzem tul jol magam...

Inkabb drukkoljatok nekem, Neki, nekunk.

Előzmény: nahat (10)
zsosz Creative Commons License 2001.06.12 0 0 14
ez szép!
Előzmény: fce2 (4)
Acera Creative Commons License 2001.06.12 0 0 13
re: macarpi

Csupan holyday-re megy, egyutt terveztuk, ez lett belole, - sz*r ugy, mi?

Előzmény: macarpi (8)
Acera Creative Commons License 2001.06.12 0 0 12
re: Dobrony
Na!

Szoval nem igazan ertheted a dolgot, ha nem vagy benne.
De soraidbol inkabb a duhot ereytem ki, nem a segiteni akarast, ebbol gondolom, volt mar kellemetlen elmenyben reszed - akar hasonlo szituban is.

De azert kosyonom a hozzaszolasodat.

Sun

Előzmény: dobrony (6)
cucu Creative Commons License 2001.06.01 0 0 11
Helo.
...kioltja, a nagyokat fellobbantja..
Szécsi Pál, a "Távollét" című dalából.
cucu
Előzmény: fce2 (4)
nahat Creative Commons License 2001.06.01 0 0 10
Ugyan, ne hisztizzél itten... Ha hagyod, hogy téged, a kapcsolatotokat a lány szülei határozzák meg (vagy akár a lány...), akkor kurva nagyot fogsz ám szopni... És amúgy sem azon a repülőjegyen áll vagy bukik az életrevalóságod elismerése, hiszen egy repjegy mondjuk Indiába nincs több 150.000 HUF-nál, ennyitől egy jól eleresztett apuka nem fogja izgalmában lefosni a lába szárát...

Szerintem dőlj hátra, és élvezd azt az egy hónapot :-)

Előzmény: Acera (-)
Ferci Creative Commons License 2001.06.01 0 0 9
A szitut en se ertem?

Dolgozni megy? kirandulni? szorakozni?
1 honap nem olyan nagyon veszelyesen sok ido, ha mar regota vagytok egyutt. ha 3 honapja mondjuk, akkor siman lehet, hogy szetszakadtok.
De en akkor sem ertem az egeszet.
Nem is akarja, hogy vele menj? Mit fog ott csinalni? Nem varhatja el toled,hogy eldobd az itteni munkahelyed, lebecolj 1 honapig Azsiaban...
Reszletek nelkul abszolute lehetetlen valaszolni!!!

Előzmény: macarpi (8)
macarpi Creative Commons License 2001.06.01 0 0 8
dobrony,
kicsit finomabban fogalmaztam volna, de amúgy teljesen igazad van.
Acera,
miafenének mennél te Ázsiába egy hónapra? Lógni? Mert ha kedvesednek ott dolga van, akkor rád úgyse' jut ideje. Költenéd a pénzt, és várnád a szálláson? Nem sok értelmét látom...
Előzmény: dobrony (6)
peppito Creative Commons License 2001.06.01 0 0 7
igy van, jol beszelsz, apa!
p., aki fel evig van kulföldön
Előzmény: dobrony (6)
dobrony Creative Commons License 2001.06.01 0 0 6
Acera, Acera, vegyel vissza az arcbol, most komolyan, mi az istent akarsz?, kinek akarsz bizonyitani?, netantan a baratnod szuleinek?, mert akkor engedd meg, hogy azt mondjam, zsakutca, game ower, wrong way, stb., etc., ha a baratnodet nem izgatja, akkor teged minek, inkabb azon gondolkodj el, kinek is vannak komplexusai kettotok kozul, az osoket meg hagy a p*ba, ha azt tartjak rolad, hogy ruppotlan allat vagy, akarhany repulojegyet veszel, akkor is annak fognak tartani, szal, hagyd abba az uborkafara valo kapaszkodast, es koncentralj az asszonykadra inkabb, es ne rinyalj nekem azon, hogy egy honap taccsra teheti a kapcsolatodat, mert nem, hidd el nekem, nem, mert ahogy egy nap tonkreteheti, ugy egy vagy tiz ev is, es forditva, szal, most van egy honapod, kaparj ossze valami minimalis lovet, keress egy kisfalut valahol a Zemplenben, vagy Erdelyben, vagy k*va mindegy hol, nem az szamit, hidd el, menjetek el egy halozsakkal, bujjatok ossze, szeresd, aztan majd kerdezd meg tole, mi volt kozte meg a kozott az orszag kozott, amire feltekeny vagy, ha teljesen meg vagy veszve, mert ha nem jobb neki egy halozsakban veled, mint egy exotic countryban, akkor, vazeg, lost game, es hagyhatod az egeszet a francba, mellesleg meg, barati jotanacskent, lazitsal, lazitsal, nyar van, hat nem erzed, eleg hisztis ez igy is, nem kell gerjeszteni a feszultseget, de legfobbkent, NE AKARJ, HA NEM KELL.
scallop@freemail.hu
Előzmény: Acera (5)
Acera Creative Commons License 2001.06.01 0 0 5
Elnézést, vidéken voltam, (dolgozom, mint valami őrült, csak haszna, látható haszna nincs még).

Szóval:
Beebite:
1 hónapra megy, nem ez a gond. A szülei előtt kell legfőképp bizonyítanom, képes vagyok előteremteni a repjegy árát. Félő, a szüleinek lesz igaza, csóró vagyok, mit akarok a lányuktól?!

fce2:
Nem jó a témaindító téma, nem is gondolom én sem így, de persze bennem van a féltékenység is, de arra az országra vagyok féltékeny inkább. Olyan témát írtam, amire talán páran odafigyelnek.

Mindegy, keserű a számban a falat...

Veszek lottót, bár, úgysem nyerek...

Sün

fce2 Creative Commons License 2001.05.28 0 0 4
Engedd meg, hogy picit közhelyes legyek, bár mint tudjuk a legtöbb közhely........
A távolság olyan mint a szél: a kis tüzeket elfújja, a nagy tüzeket fellobbantja!
Beebite Creative Commons License 2001.05.28 0 0 3
Mennyi időre utazik el?
Ha csak 1-2 hétre, hónapra, akkor nem öli meg, vagy ha megöli a szerelmet az idő, az nem volt szerelem. Ha meg több időre megy, akkor meg elég balga dolog a repülőjegy árán aggódni, hiszen Ázsiában meg is kell élni valahogy valamiből jó sokáig...
Szóval még a problémát magát se értem...

B.

Előzmény: Acera (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!