Keresés

Részletes keresés

stardesign Creative Commons License 2012.11.29 0 0 99
Előzmény: olika560 (97)
olika560 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 97

Sziasztok! Van egy autós honlapom haverommal és szeretnénk belőle egy korrekt kis oldalt csinálni de ketten kicsit nehéz és nagyon embert se találunk hozzá... :S ehhez kéne javaslat hogy szerintetek honnan szerezzünk embert?

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.05 0 0 95

Kerdes, hogy kinek a honlapjat? Mer' ugye ez a kerdes. :-)) Click ide

locsemege Creative Commons License 2010.10.18 0 0 94
Köszönöm, megnézem.
Előzmény: digicat (93)
digicat Creative Commons License 2010.10.18 0 0 93
Valószinűleg az első találat lesz:
http://lmgtfy.com/?q=lightbox2
Előzmény: locsemege (92)
locsemege Creative Commons License 2010.10.17 0 0 92
Értem, s egyben köszönöm.

Úgy általában láttam ilyeneket. Ami most különösen érdekes, fontos feature, az az automatikus zoom a böngésző ablakméretének figyelembevételével, valamint az eredeti képméret megtekinthetősége, ekkor nyilván már scrollbar-ok használatával. Tehát nem pusztán abban van a lényeg, hogy elszürkíti az oldalt, s megmutatja a képet, hanem annak mikéntje az érdekes. És az, hol lehet ehhez hozzájutni.
Előzmény: digicat (91)
digicat Creative Commons License 2010.10.17 0 0 91
Nem tudom mit értesz template alatt.

Amiről írsz az a Lightbox2. Ez egy javascript.
Rengeteg hasonló van, magyar fejlesztés is (ClearBox). A licenszelésekre figyelj, mert nem minden ingyenes minden esetben.
Előzmény: locsemege (90)
locsemege Creative Commons License 2010.10.16 0 0 90
A linkelt oldalon rákattintasz az egyik szintetizátorra, feljön a képe. Megjelenik a 4 irányú nyilacska, akkor a nagy képet mutatja. Vissza 4 irányú nyilacska megint a kis képet. Kis kép szépsége, hogy alkalmazkodik a mindenkori böngészőablak méretéhez. Ennek a cuccnak a template-je érdekel.
Előzmény: digicat (89)
digicat Creative Commons License 2010.10.15 0 0 89
Konkrétan milyen technológia nevét keresed?
A weboldalt Drupal állítja elő (a forrásban levő Drupal.settings alapján erre tippelek).
A slideshow? Az Lightbox2, ha jól látom picit módosítva (az első javascript blokkban találod, ill. minden képnél a forrásban).
A kisebb-nagyobb kép? Mindkét méret létezik a szerveren, a linkre klikkelve az eredeti méret jelenik meg.
Előzmény: locsemege (88)
locsemege Creative Commons License 2010.10.15 0 0 88
Nézzük az alábbi oldalt, amelyen van slideshow:

http://menemszol.hu/temak/2010/10/12/uj-kurzweil-sp4-76-szintetizator

A lépre kattintva a böngésző ablakméretéhez igazítva, tehát ahhoz zoom-olva jeleníti meg az ábrát, ugyanakkor az eredeti méret is elérhető a nyilacskákra kattintva. Tudja valaki ennek a technológiának a nevét, vagy tudtok adni a template-re linket?
bakonyib Creative Commons License 2010.09.27 0 0 87
Sziasztok!

Eladó az alábbi honlap design-ja az összes jól szerkeszthető és átlátható fájlal:
www.bakonyibence.hu
oka: új website om lesz, természetesen a domain marad, a mostani fájlokat teljes felhasználási joggal megkapja a vevő, én már nem fogom használni, akár szerződést is irhatunk róla.
Ár megegyezés szerint.

elérhetőség: 06 30 611 6880
bence@bakonyi.org
bakonyib Creative Commons License 2010.09.27 0 0 86
Sziasztok!

photo portfolio web

Eladó az alábbi honlap: www.bakonyibence.hu
eladást értsd a design ra, szóval maga a szerkeszthető fájlok és minden. Magyarul másik honlapom lesz /domain név marad /, teljes felhasználási jogát megkapod.

Ha érdekel: 06 30 611 6880
bence@bakonyi.org
laczko02 Creative Commons License 2010.09.19 0 0 85
.
A weblapunk.hu, webdesignceg.hu, webdesigntervezo.hu, webportalok.hu domain-nevek (webcímek) kedvező áron eladók (a domain-piacon jellemző áraknál nagyságrendekkel olcsóbban).
Szerződéssel, számlával. Több domain együttes megvásárlása esetén kedvezmény.
Az ajánlatokat és kérdéseket az info@reklamnet.hu e-mail címen várjuk.
.
userik Creative Commons License 2010.09.17 0 0 84
Na azt még nem is néztem hogy melyik robot regelt....
De azért az ígéret szép szó....
Előzmény: digicat (83)
digicat Creative Commons License 2010.09.17 0 0 83
Ha "vagy nem" akkor csináld meg te. Amúgy sem értem miért kell ezért fizetni, 10 perc alatt 5 keresőbe is lehet regisztrálni.
Az átfutási idő pedig bármi lehet 1 perc és 1 év között, szóval türelem. Valamelyik keresőrobot látogatta már az oldalad?
Előzmény: userik (80)
locsemege Creative Commons License 2010.09.15 0 0 82
Kicsit átlátszó...
Előzmény: userik (81)
userik Creative Commons License 2010.09.15 0 0 81
A meta tagog tudásomhoz képest jól be vannak állítva, a baj az hogy ha az oldal címét beírod a keresőbe akkor sem kerül elő sehol... az oldara link
Előzmény: Jules1028 (78)
userik Creative Commons License 2010.09.15 0 0 80
Na azt nem , mert állítólag a cég akin keresztül vettem a domaint igérte hogy ők megcsinálják. Vagy nem. A cím link az oldalhoz
Előzmény: digicat (79)
digicat Creative Commons License 2010.09.15 0 0 79
Regisztráltad Google-ben és a többi keresőben?
Előzmény: userik (77)
Jules1028 Creative Commons License 2010.09.14 0 0 78
Mikor töltötted fel a weblapot a tárhelyre?
A meta tag-ek jól vannak definiálva?
Ha nem vagy tisztában a keresőoptimalizálással, akkor itt lesz az ideje utánaolvasni!
Egyébként egy linket igazán tehettél volna ide, így nem igazán tud senki neked segíteni.
Előzmény: userik (77)
userik Creative Commons License 2010.09.14 0 0 77
hali!

vettem egy domaint, de nem lehet kikeresni google-val, sehogy sem.
amugy az oldal műkszik ha direkt oda navigálsz. valakinek ötlete?
gyalogkakukk_bip Creative Commons License 2010.05.13 0 0 76
Segggítsetek!

Ismeri vki az NVU névre keresztelt progit? Ha igen SEGGGGÍTSEN nekem:
"hogy lehet táblázatba háttérképet beszúrni?"
NAGGGYON Fontos lenne!

Előre is kösz!!!
Schackinger Creative Commons License 2010.01.03 0 0 73
Teny, a megvilagitas fontos kriterium, valamint osszesegeben igazad van, ellenben barmelyik komolyabb videoeditor-alkalmazas kepes mozgo eloter moge transparency hatteret varazsolni.
Előzmény: Jules1028 (72)
Jules1028 Creative Commons License 2010.01.03 0 0 72
Nem tudom, hogy csináltál-e már, olyan felvételt kamerával, ami homogén háttér használatával történik, mert ezeknél minden a megvilágításon múlik, ha a fények nem megfelelők, akkor, nem tudsz mindent normálisan elkülöníteni a háttértől (a legfőbb gondot az ilyen felvételeknél az árnyékok jelentik). A végeredmény megfelelő fényviszonyok nélkül igen ocsmány tud lenni. A minőség szempontjából még két dolog számít sokat, hogy milyen felbontással rögzíted az anyagot, és a szerkesztés folyamatában milyen élsimítással dolgozol.
Előzmény: Schackinger (69)
arsen__ Creative Commons License 2010.01.03 0 0 71
Szerintem biztos van valami slice tool (Photoshopban legalábbis van olyan, úgy néz ki, mint egy szike), azzal tudod szétvágni a képet, meg aztán be kell állítani a darabkák tulajdonságait. (És azért nem kaptál választ szerintem eddig, mert exportálással igazából csak játékhonlapot lehet készíteni, nem lesz az jó úgyse.)
Előzmény: Horse sense (70)
Horse sense Creative Commons License 2010.01.03 0 0 70
A Fireworks programban akadtam el ott, hogy exportálni szeretném a szerkeztett weboldalt, de exportálás után egy 1kb-os .html dokumentumot és egy PNG file-t kapok. A Dreamweaver egy nagy képben jeleníti meg az oldalt.
Amit viszont észrevettem, hogy az export ablakban mikor bekell állítani a HTML and Imagines mezőt és az export HTML files-t, az utánna lévő slices mezőben none van beírva, amit nem lehet megváltoztatni. Van erre valami megoldás? Vagy beállítással lehet a bibi?
Schackinger Creative Commons License 2010.01.02 0 0 69
Nincs szukseged egyedi technikara, pusztan homogen hatter elott kell rogzitenened az adott szemelyt, majd az Adobe Flash programban nemi turessel transparens background-ot kell beallitanod.
Előzmény: Maleki (67)
Jules1028 Creative Commons License 2009.12.23 0 0 68
Szia!
Meglestem mire is lenne szükséged. Készülj fel, hogy ilyen flasht nem is olyan egyszerű létrehozni.
Először is, a videó elkészítéséhez kell egy olyan kamera, ami ismeri a greenboxot, vagy blueboxot. Szerezz be két (ha lehet stúdió) lámpát, hogy a felvett személyt jól el tudd különíteni a háttértől, aminek zöldnek vagy kéknek kell lennie, attól függően, hogy a kamerád melyiket támogatja. A felvett személy, olyan ruhát viseljen, ami nagyon jól elkülönül a háttértől. Ha a felvétel kész, akkor captureőlöd, egy olyan videószerkesztő alkalmazásba, ami kezeli a greenboxot és blueboxot. A programmal a hátteret teljesen külön tudod kezelni az előtértől. A szerkesztésnél, már könnyű lesz észrevenni, hogy mennyire volt jól megvilágítva a felvett személy. Ha nem tetszik az eredmény, akkor sajnos kezdhetsz mindent elölről (Nagyon sok múlik a megvilágításon). A zöld vagy kék hátteret egyébként nagyon könnyen le lehet cserélni bármilyen általad választott háttérre. Ezen a videón még maszkolást és transzparens hátteret is kell alkalmazni. Ezekkel tudsz különféle dolgokat kitakarni a jelenetedből, és háttér nélküli videót készíteni. Ezekről a dolgokról egyébként rengeteg tutorial van a neten.
Hát nem akarlak elkeseríteni, de a flash elkészítéséhez alap szinten nem árt ismerni az Actionscript programozási nyelvet és a html leíró nyelvet.
A flash elkészítésének menete a következő.
Az általad használt videószerkesztővel megszerkesztett videót importáld be az alábbi két program valamelyikébe: Adobe flash vagy Macromedia flash (én ezt a két alkalmazást ismerem és használom). Az határozza meg a döntésedet, hogy ActionScript 2-t vagy ActionScript 3-at szeretnél használni. A videód vezérlését az ActionScript segítségével tudod megoldani (ha nem ismered, akkor olvass utána az interneten, én is onnan tanultam meg).

Weblapszerkesztéshez az alábbi dolgok tanulmányozását erősen ajánlom: html, css, javascript, php (esetleg asp), actionscript.

Remélem, hogy segítettem!
Üdv.!
Előzmény: Maleki (67)
Maleki Creative Commons License 2009.12.21 0 0 67
Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki?
Szeretném megtudni hogy milyen programmal készítik a weboldalba illesztett videókat pl a www.kattancs.hu oldalon?
A mozgó ember beillesztése weboldalba érdekelne!
Köszi!
LinkX Creative Commons License 2009.12.13 0 0 65

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!