Keresés

Részletes keresés

Lecsó. Creative Commons License 2003.05.15 0 0 14
Lehet, hogy most aktuális lesz eme topic?
Lecsó. Creative Commons License 2001.06.22 0 0 13
felhozom hátha holnap valakinek lesz kedve írni
lg18 Creative Commons License 2001.05.27 0 0 12
Egyébként, hogy a téma címére is írjak valamit: 1. az Újpest-Ftc meccseket éveken át vagy a Puhl vagy a Juhos vezette, és mindig csalt mindkettő. A legemlékezetesebb az, mikor azt hiszem, hogy a kis Albert a meccs vége felé elcsúszott a Kozma mellett és 11-est adott a Sanyika. A tévéfelvételekből se derült ki semmi, de kb. 2 héttel a meccs után találtak egy olyan kamera állást, amiből látszott, hogy a Kozma fél méterrel az Albert mellett állt, így hozzá se érhetett.
De nem ez volt az egyetlen eset, az Újpest-Fradik után a bírókat mindig kőzápor fogadta és sok rendőr kellett a kimenekítésükhöz...
Szóval ez tendenciává vált, hogy valamelyik biztos a Fradinak fújó bírót jeleölik ki a derbire.

2. A 2000. márciusi Újpest-D.ferrren bede ferenc ténykedése előre megfontolt bűncselekménynek tűnt. Sajnálom, hogy másfél óra várakozással megúszta...

lg18 Creative Commons License 2001.05.27 0 0 11
Lecsó, pont vonalban álltam, nem volt les egyik gólunk se.
Olyat is írhatnának, hogy Loki részéről Bajzát pályán hagyása.
Dvéri sárgája meg nem volt jogos.
Iszonyatosan sokat tévedett a bíró mindkét csapat kárára, de elismerem a tietekre jóval többet. Bár én is kiváncsi vagyok a gólösszefoglalóra lehet, hogy a végén kiderül, hogy mindhárom gólotok les volt, ki tudja.
Előzmény: Lecsó. (5)
Szul Creative Commons License 2001.05.27 0 0 10
Lecso!
Megertem az indulataidat de nezzuk meg a videot es utana iteljunk!!!
Kivancsi leszek puhlra...O allando vendeg?Nem beteg ma?
Nem tom van-e foci-maffia...De jo lenne ha nem lenne.Legalabb itt ne.
Előzmény: Lecsó. (5)
biancoblu Creative Commons License 2001.05.27 0 0 9
Ide is leírom, hogy nem a bírón múltak a meccsek, hanem a mi kedves játékosainkon, akik vmi általam nem ismert okból sorra leadják a kiesőjelöltek elleni meccseket.
Chip-TFF Creative Commons License 2001.05.26 0 0 8
Annyi koze volt a bironak a gyozelmunkhoz, hogy tobbet is rugtunk volna ha a biro nem szivat minket annyira... Erdekes, hogy a biori szivatasokat az MTK ellen mindig jobban erzem. Most nem merte megadni a 11-est nekik a biro, mert talan meg is lincseltek volna. Ha megnezitek a statisztikaban az utobbi idoben az MTK hany meccsen kapott 11-est igencsak megdobbennetek!
Komlosi milyen verekedest rendezett a lefujas utan? Hihetetlen sportember! Akarcsak Beluci aki meg anno a SzaCsat lokte be a kapuba hatulrol jatekon kivul...
fcf Creative Commons License 2001.05.26 0 0 7
Szerintem a mai meccsel kapcsolatban még azt is inkább lehet állitani,hogy a játékosok bundáztak,dehogy a biró...mi köze volt a győzelmünkhöz...??
Előzmény: biancoblu (4)
extasee Creative Commons License 2001.05.26 0 0 6
Aranypicibogaram...

Téged megsütött a nap vagy nem követed kis hazánk fociéletét...
EZT PONT EGY EMTÉKÁS MERI MONDANI???
Ne haragudj kicsi-huszár, de vedd elö az öszi mérközés felvételét és utána mondj ilyen "okosságokat"!
Én speciel láttam mindkét -általad emlitett- mérközést-az egyiket a helyszinen- és ha szerinted ezekbe a mérközésekbe belenyúlt a biró akkor te nem vagy épeszű...
Az Illés holessekel Béla is a biró tanácsára lötte fölé a büntetöt mi???

Na haggggyyuk a baromságokat...

Előzmény: biancoblu (4)
Lecsó. Creative Commons License 2001.05.26 0 0 5
a Kispest-LOKI 2-4 után kezdtem komolyan gondolkodni ezen a dolgon.
A gól című műsorban Puhl bocsánatot kért és azt mondta: sajnos a 3 pontot nem tudjuk visszaadni.
duplaviszki bírőt elmeszelték egy időre, de azóta vígan vezet.
Most vajon lesz e visszhangja ennek a meccsnek.
az eredményt tudjátok.
Loki részről: 3 meg nem adott gól, kettő meg nem adott tizenegyes
UTE: két megadott lesgól, Dvéri pályán hagyása, aki a sárga lapja után bemutatott három szándékos kezezést büntetlenül.

biancoblu Creative Commons License 2001.05.26 0 0 4
Szerintem muszáj lennie vmilyen megállapodásnak, az egész egyszerűen nem lehet véleletlen, hogy mi úgy játszunk egyes meccseken, ahogy. Várszegit vagy megzsarolták (van mivel:-(), vagy bevették a buliba. Nem lehet véletlen, hogy annak a két városnak a csapata vert meg minket, amelyekben A kategóriás stadion épül. Holnap valszeg kárpótolják a zöldeket, és nagyarányú győzelmet aratnak. Valami nagyon nem stimmel, csak sajna nem látom át a dolgokat, de itt valami bűzlik!
LaCk0 Creative Commons License 2001.05.26 0 0 3
Megjelent egy könyv, cime: Varga Zoli disszidál.
Ebben szépen leirja ahogy a 2-es szektori szurkolócsoport Simon Tibor vezérletével hogyan befolyásolja, terrorizálja a Ferencvárost.
A Fradinál van ilyen, máshol nem tudom hogy van e.
__Tibi Creative Commons License 2001.05.26 0 0 1
Nulla tudomásom van róla, de biztosan van benne igazság.
Előzmény: Lecsó. (-)
Campi Creative Commons License 2001.05.26 0 0 0
0 a Kiss Bela. Szot sem erdemel. :(((
Lecsó. Creative Commons License 2001.05.26 0 0 topiknyitó
klubhovatartozástól függetlenül írja le gondolatait aki akarja: vannak e a mai hazai fociban olyan érdekcsoportok akik belenyulnak a mérkőzésekbe??

szerintem lenniük kell.
a mai LOKI meccsen kis béla tudatosan elcsalta a meccset.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!