Keresés

Részletes keresés

Cordell1 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 452
Én is hallgatom, vannak rajta nagyon erős dalok, de van pár, ami tényleg töltelék...bár annyi biztos, hogy jó kis lemez.
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2010.09.08 0 0 451
Már elérhető és hallgatható, a szokásos kellemes színvonal, jó nótákkal és pár töltelékkel. Még hallgatom egy darabig aztán megmondom a farnkót :)
Előzmény: Cordell1 (449)
Cordell1 Creative Commons License 2010.08.22 0 0 450
Az oldalam újra aktív: www.blackmoresnight.gportal.hu
Cordell1 Creative Commons License 2010.08.22 0 0 449
Jön az új lemez!!!!! szeptember 3-án Autumn Sky címmel, ha valakinek van kedve segíteni a magyar promóciót, dobjon egy üzenetet!
Stavsjö Creative Commons License 2009.09.04 0 0 448

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális e még az ajánlatod, de én szívesen segítek a promóciós munkában...

Ha még aktuális, küldj egy mailt priviben, vagy majd megoldjuk máshogy.

Előzmény: Cordell1 (447)
Cordell1 Creative Commons License 2009.04.25 0 0 447
Az oldalam nagyjából kész, és szervezzük a Street Team-et(Carole Stevens mindenre áldását adja), akinek van kedve részt venni a promóciós munkákban, dobjon egy üzenetet(ingyenposzter garantált):)

Megjött a Village Lanterne promóm az EPK promo acetát DVD-vel egyetemben.Vaterán még van fenn 1 promo ezerkettőért.

www.blackmoresnight.gportal.hu
Előzmény: Cordell1 (446)
Cordell1 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 446
www.blackmoresnight.gportal.hu

még készül,de jó lesz:)
cirrocumulus Creative Commons License 2009.02.22 0 0 445

Köszi a cikket!

 

Minden szavával egyetértek :o)

Bár nekem az előzenekar elég felejtős volt, de amit Blackmore-ékról írt..., az tényleg úgy van! Nagyon nagy élmény volt a koncert!!!

Előzmény: kissmano (444)
kissmano Creative Commons License 2009.02.22 0 0 444
Íme egy kritika a koncertről:

http://www.hardrock.hu/?q=node/8725
Cordell1 Creative Commons License 2009.02.18 0 0 443
Tudtojk dobni egy setlistet a koncertről?
Liuna05 Creative Commons License 2009.02.12 0 0 442
Imádtam a koncertet, előzakarostól! :-)) én őket is nagyon szeretem, bár anyukám hasonló véleményen volt, mint kissmanó..
Ritchie felülmúlhatatlan! meg Candice így jó, ahogy van. :-)) Nagyon tetszett az új hegedűs leányzó és a dobos srác is messze jobb volt, mint amit legutóbbi koncertélményeim produkáltak.. meg az új hangszerelés is üdítően hatott, és remélem nem várnak újabb 5 évett a legközelebbi kishazánkban adandó koncertig.
nem tudna valaki egy korrekt setlist-et írni?
nagyjából megvannak a dalok, de nem pontosan.. :-((
kissmano Creative Commons License 2009.02.12 0 0 441
Nekem személy szerint nagy élmény volt a keddi koncert. Véleményem szerint az előzenekar is tűrhető volt, bár, túlságosan hasonlóak voltak a számaik, úgy vélem. Az első szám még tetszett... Utána már nem tudtam közöttük különbséget tenni.
Blackmore-ék szerintem nagyon jók voltak, én is örültem, amikor Blackmore a színpad elejére ment. Candice tünci-büncisége engem nem zavar, valahogy hozzátartozik a személyiségéhez, azt hiszem. Nagyon tetszett, hogy a magyar táncokat játszották nekünk. A Carmina Burana részlet pedig... Én nagyon szeretem azt a darabot, úgyhogy teljesen elaléltam. A Ghost of a Rose, és az Under a Violet Moon nagyon jó ötlet volt, azt hiszem. A Loreleyt, és a Rainbow bluest nagyon hiányoltam.
A hangtechnikán lehetett volna javítani, de, szerintem így is jó volt.
A biztonságiak engem is eléggé bosszantottak, de nem lehetett őket lelőni.
Nagyon tetszett, hogy tényleg reneszánsz ruhában jötek néhányan. És az is, hogy táncoltak... :)

Összességében, szerintem nagyon jó volt.
Dudusch Creative Commons License 2009.02.11 0 0 440
Nekem összességében nagy élmény volt a tegnapi koncert, eltekintbe az alább leírt negatívumoktól.
Örültem, hogy a Deep Purple számokat nem eröltették.
Candice imidzséhez hozzátartozik a tüncibünciség, úgyhogy (most már) nem tűnt erőltetettnek.
Ami rettenetesen zavart, hogy a biztonságiak folyamatosan föl-alá mászkáltak és azt figyelték, hogy ki akarja felvenni a koncertet. Ez nagyon lehangoló volt.
Viszont kellemes meglepetés volt, hogy Ritchie olyan emberien viselkedett, meghajolt, előre jött, meg még beszélt is :) Talán a házasság megszelidítette? :)
A zenészek kiválóak voltak, főleg a hegedűs lány, de a többiek is nagyon odatették magukat.

Mikor jönnek megint? :)))
D.
Bandikut Creative Commons License 2009.02.11 0 0 439
Szerintem is nagyon jól sikerült, most kezdek csak magamhoz térni, mert utána még ünnepeltünk egy kicsit :))

A hangosítás tényleg hagyott némi kívánnivalót maga után, szerintem a visszhang is innen eredt, nem a terem akusztikájából. Gipsy Rose, a hegedűs, nagyon jó és kedves, szerény is. Ez volt a harmadik BN koncert amin ott voltunk, tavaly Krumlovban, előtte Mestrében hallottuk-láttuk őket, mindegyik kiváló volt. Sajnos néhány kedvenc mindig kimarad, már akkora a repertoárjuk, hogy ez elkerülhetetlen. Candice gyönyörű, nem is vihogott annyit, mint szokott. A végén még kezet fogni is sikerült vele, Ritchie sajnos nem jött oda a rajongókhoz.
Szóval nagyon élvezetes este volt.
Előzmény: Dr.W.Gy. (438)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2009.02.11 0 0 438
Na senki nem érez késztetést hogy elemezze a tegnapot? :-)

Alapjában remek koncert volt, kíváncsi voltam az új zenekari felállására és a setlistre, ami kimondottan jól lett összeválogatva. Az új lemezről is azokat játszották, amiket szeretek, bár pár klasszikus (Loreley, Cartouch, Past time... stb.) kimaradt.
Nagyon készültem arra, hogy amikor Candice megkérdezi mit akarunk hallani, beüvöltsem hogy a Way to Mandalay, ez a legkedvencebb számom és sose játsszák, pedig voltam is pár koncerten, megvannak a dvd-k. nem is értem miért hanyagolják, zseniális. Örömömre aztán ketten is megelőztek és bekiabálták :-) Annyira feldobódtam hogy majd most...de nem :-( Tulképp nem is értem mire jó ez, sose azt játsszák mait bekiabálnak, így meg kár az egész felhajtás.
Candice ismét hibátlan volt éneklésileg (bár számomra is kissé túljátssza ezt a tündi-bündi vihogós szerepet, de nem probléma) és nagyon tetszett a hegedűs lány produkciója. És nyomtak több mint 2 órát, elégedett vagyok, jól éreztem magam. Az előzenekar kissé uncsi volt, de belefért, azonban a helyszín akusztikája botrányos volt, visszhangos (legalábbis ahol én ültem), különösen az ének, zavaróan. Aztán halk is volt pedig Candice igyekezett, és a a helyszín önmagában is hangulatlan volt, sokkal jobb volt a margitszigeti fáklyás színpadkép és hangzás is.
papp2 Creative Commons License 2009.02.10 0 0 437
Van még egy jegyem a koncertre. ha érdekel 06209322307
cirrocumulus Creative Commons License 2008.12.14 0 0 436

Már árulják a jegyeket, siessetek, ha jó helyet akartok foglalni! A Kongresszusi Központban lesz.

 

Nagyon köszi a figyelmeztetést, már rendeltem is 3 db jegyet! Tényleg elég gyorsan fogynak...

 

BLACKMORE'S NIGHT Budapesten!:

http://www.passzio.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=15811

 

Jegyrendelés:

- http://www.eventim.hu/portal/hu/zene/rock_pop/blackmores_night/46490/

"A zenekar - régi szokásként - kéri rajongóit, hogy az első sorokba olyanok váltsanak jegyet, akik reneszánsz/korabeli ruhában érkeznek a koncertre."

:o)

- http://www.concerto.hu/bolt.htm

 

Amúgy én úgy csöppentem most közétek, hogy pár hete az öcsém azzal állt elő, hallott arról, hogy Blackmore papa valami egészen mást csinál, mint régen és hogy jön a szülinapja - mármint a tesómé :o) - és kérne ilyen lemezt, hogy meghallgathassa, milyen is....

Úgyhogy megkerestem ezt a topikot és átolvasgattam a hozzászólásaitokat. Ezek alapján szerettem volna az első 2 lemezüket beszerezni, de az idő rövidsége miatt ez nem ment, ugyanakkor a legutóbbi lemezüket mindenhol láttam és mivel arról is csodákat írtatok, ezt vettem meg.

Hát, nagyon köszönöm a lemezajánlóitokat, mert nagyon-nagyon bejött ez a zene az öcsémnek :o) !!!

Attól meg egészen felvillanyozódott, amikor említettem neki, hogy februárban élőben is meghallgathatja/láthatja ezt!

Így izibe meg is rendeltem a jegyeket :o)

 

blackmores_night_2008
Előzmény: Bandikut (435)
Bandikut Creative Commons License 2008.12.13 0 0 435
Már árulják a jegyeket, siessetek, ha jó helyet akartok foglalni! A Kongresszusi Központban lesz.
BlackP senior Creative Commons License 2008.11.27 0 0 434

http://www.hardrock.hu/?q=node/8041

 

tud valaki valami biztosat?

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 433
Na éppen ideje volt, hogy én is hozzájussak a Csodához. A lemez még nincs ugyan a kezemben, de sikerült letöltenem a teljes albumot az iPhone-omra. A Rainbow Eyes c. dalhoz hiba volt hozzányúlni, mert az eredetit már csak elrontani lehet. Ez sajnos sikerült is. Ezt és a Can't Help Falling In Love-ot (kár Elvissel összerondítani a lemezt) leszámítva a Blackmore's Night egyik legjobb lemezét hallgathatjuk most. A klasszikus Blackmore's Night stílus ellenére rengeteg újat hoz. Idônként komolyzenei elemek is feltûnnek. Nem tudok mást mondani, talán csak egy szót. Csodálatos!!!
Audi80Avant Creative Commons License 2008.07.15 0 0 432
Idejét nem tudom mikor vettem IGAZI új lemezt!! LPre gondolok persze! Ma érkezett meg, 12 napja rendeltem mindjárt két darabot. Hihetetlen hogy kiadták ebben a formátumban!
Bandikut Creative Commons License 2008.07.02 0 0 431
Ha van web elérésed, nem nagy ügy rákeresni és letölteni valahonnan.
Előzmény: Törölt nick (429)
Bandikut Creative Commons License 2008.07.02 0 0 430
Jó az új lemez, hozza ez előző albumok színvonalát. Ugyanaz a stílus, hangulat, akinek eddig tetszett, ezt is szeretni fogja.

2 hete kint voltunk Cesky Krumlovban a koncertjükön. Ez egy csodálatos épségben megőrzött dél-csehországi város, BN koncertre ennél jobb helyet nem is lehetne találni. Ilyenkor zajlik egy háromnapos fesztivál (ennek volt csúcspontja a koncert), a város tele van több száz középkori ruhába öltözött emberrel, folyamatosan zajlanak a felvonulások, koncertek, vásárok. Hihetetlen hangulat van, aki szereti az ilyesmit (na meg a csapolt sört), annak kötelező egyszer részt venni rajta.

Már az előzenekar is óriási sikert aratott, már csak a hazai pálya miatt is, és a koncert is nagyszerű volt. Természetesen a Toast to Tomorrow nagyon bejött a közönségnek, ez a szám biztosan bekerül a koncertek állandó műsorába.

Szeptemberben Németországban turnéznak, aki teheti, annak érdemes elmennie az egyik koncertre!
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.02 0 0 429

Szia Cordell1!

 

Valahogy nem tudod eljuttatni nekem a számokat? Nem nagyon hiszem, hogy én hozzá tudok jutni? El tudod küldeni? (Szkájp, MSN?).

Lécci, lécci, lécci.... :-)))

 

üdv,

 

J.

 

Előzmény: Cordell1 (427)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.01 0 0 428
Azt tudom, de én a Rainbow Stranger In Us all albumára gondoltam. Szóval, Doogieval van egy Rainbow album. Nem voltam egyértelmű, boacs.
Előzmény: robroy33 (425)
Cordell1 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 427
Megvan a lemez(igaz, csak mp3ban), nagyon jó!!!
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2008.06.30 0 0 426
Hát, most hogy nem csak 30 mp-be tudtam belehallgatni, hanem az egészbe jó minőségben, azt kell mondanom, szokásos BN lemez.
A csúcspontok a Toast meg a Locked within a crystal Ball. De bejön a Circle is. Így elsőre.
Előzmény: Törölt nick (423)
robroy33 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 425
3 albumuk van!
Előzmény: Törölt nick (415)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2008.06.30 0 0 424
Imádom az iylen lendületes dalokat. A Guess it doesnt anymore az előzőről pld. az egyik legálatabb daljuk, imádom! Miért nem játszák koncerton?
Előzmény: Törölt nick (423)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.29 0 0 423

Kedves Barátaim!

 

Ezen a linken bele tudtok hallgatni az új lemezbe, igaz mindegyik nótába csak 30 másodperc erejéig. Meg is tudjátok rendelni a lemezt.

 

Személyes véleményem az, hogy ebben a lemezben sem fogunk csalódni.

A Toast To Tomorrow még egy hullának is visszahozza az életkedvét, szinte letépi az ember haját. :-)))

 

Mondjuk biztosan azért vagyok ilyen elfogult, mert ezt már hallottam egyszer a koncerten.

 

 

 

Az ígért link:

 

http://www.amazon.com/Secret-Voyage-Blackmores-Night/dp/B001932LMW#moreAboutThisProduct

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!