Keresés

Részletes keresés

Dom akié vagy Creative Commons License 2008.04.26 0 0 85

Tutam,hogy leszbik.

De ha szőke,akkor nem biztos.Egy klotyón egy szőke nőt sok akadály érhet:Pl. hogy kell kitörölni?Ki kell-e?Hol a papir?Hogy néz ki egy WC- papir?Hasonlit-e a műmellre vagy a gazdag hapsikra?

És ez még csak példa.

De tényleg leszbigyanús ez a csoportos szaladgálás.

Ez a vihogós nem hihető.Tudtommal a törvény nem tiltja a közterületen való vihogást .Van aki vihog is ott!De utánna mégis együtt mennek a mosdóba.

Buzi az összes.Csak a mosdóbuzik ezt szégyenlik.

Előzmény: Ozon (3)
Pippp Creative Commons License 2007.11.09 0 0 84
Szia, te pisilést szerető lány!

Engem is nagyon érdekel ez a pisiléses téma! Szeretném kipróbálni! Ha téged is érdekel, és kipróbálnád egy 39 éves fiúval, írj e-mailt ide: pippp@citromail.hu
Előre is köszi!
puszi a pisilős puncidra
cupp
szomorce Creative Commons License 2006.10.26 0 0 83

Miért, a fiúk nem úgy mennek?

:)))

Előzmény: Buratínó (-)
Buratínó Creative Commons License 2001.11.04 0 0 82
Felvetődött e kérdés a Danubius Akadémián. Jogdíjat akarok!
SumQuiSum Creative Commons License 2001.07.12 0 0 81
Ezt ki lehetne forgatni úgy, hogy anyakomplexusból mennek párosával:)))) Persze csak lehetne, de én ilyet nem teszek... :)

SumQuiSum

Előzmény: Mószer Aranka (80)
Mószer Aranka Creative Commons License 2001.07.12 0 0 80
Lehet egyébként ennek mély értelmű lélektani oka is, a praktikus oldala mellett. Először mindenkit az édesanyja vitt vécére, tanította meg, hogy kell nyilvános helyen az illemhelyet használni. Lehet, hogy az a meghitt, bensőséges érzés, ami ezt kísérte, hiányzik és ezért mennek kettesével. Meg bizonyítani is akarja a nőtársnak ezzel a gesztussal hogy megbízik benne. (Ha ez nincs is mindig így.) A praktikus oldala pedig az, hogy ha netán rosszul lenne, vagy észreveszi, hogy a női bajai előjöttek, ott a potenciális segítség...
Marla Creative Commons License 2001.07.12 0 0 79
nem hagyja= nem hagyja nyitva
Marla Creative Commons License 2001.07.12 0 0 78
Na jó, nem látják... És akkor mi van? Érezni viszont érzik egymás szagát és az olykor nem semmi.E topic nőnemű látogatói tudnának arról mesélni, mikor a sz*rszag összekeveredve, összezápulva valakinek a parfümillatával, betölti a fülkét. Főleg, ha az ajtót szellőztetés céljából nem hagyja maga után. Ennek az egésznek az intenzitása még fokozható azzal, ha fűtik a rötyit és a melegben a sz*rszag ily módon konzerválódik.
Előzmény: Buratínó (5)
Zs Zs Creative Commons License 2001.07.12 0 0 77
Nem, de nem lehetetlen! :)
Egyébként úgy látszik, a téma megoldódott, süllyedjen el hát a topic csendes nyugalomba :)
Tegnap este viszont eszembe jutott. Vacsorázni voltam ugyanis az apukámmal és a WC-n kb. 20 percet töltött el két öregasszony. Biztos kötélgyárosok voltak :)
Előzmény: SumQuiSum (76)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.07.10 0 0 76
Ezt nem értem... Ezexerint Te bele tudod pisilni a kedvesed nevét a hóba?
Előzmény: Zs Zs (73)
Zs Zs Creative Commons License 2001.07.10 0 0 75
Nehezen :)
Előzmény: http (71)
http Creative Commons License 2001.07.10 0 0 74
Nem jó. Ők tudják. Hatalmas titok.
Előzmény: SumQuiSum (72)
Zs Zs Creative Commons License 2001.07.10 0 0 73
Ezek szerint vagy két pisilőm van, vagy plotter vagyok.
A két pisilőről már beszélt a nagymamám is, de azt kétlem... Marad a plotter...
Megoldásnak a következőket tudom ajánlani:
- kibeszélni az otthagyottakat, mert nekünk ugye nincsen önálló véleményünk :)
- sorbanállási időt elcsapandó
- hátha megunja az a két béka, hogy fél órát kell várni. Nem vettétek még észre, hogy a jó fickóknál valahogy elmarad az inger? De legalábbis megrövidül a reakcióidő? :))
SumQuiSum Creative Commons License 2001.07.10 0 0 72
Megfogják egymás kezeit, szembenállva egymással, de viszonylag távol. Asztán terpeszbe állnak és mindketten előredőlnek, hogy összeérjen a homlokuk. Így úgy fognak kinézni oldalról, mint egy A betű. És akkor csap kinyit és akkor ott brékelnek:)
Előzmény: http (71)
http Creative Commons License 2001.07.10 0 0 71
Engem az érdekel igazán, hogy két lány egyszerre hogyan pisili bele a hóba egy fiúnak a nevét?
Buratínó Creative Commons License 2001.07.10 0 0 70
Tudom már, mi csípi a szemed...
Előzmény: johnny_bravo (69)
johnny_bravo Creative Commons License 2001.07.10 0 0 69
Oooo... Mama...

Kicsit off, de elgondolkodtatok már azon, hogy (szinte) az összes családi otthonból hiányzik a férfi pisilő WC?

A hagyományos kagyló totál alkalmatlan a kultúrált belebrunyálásra, elkerülhetetlen a kiszálló finom permet, mely mind pl. csupasz lábszárunkon, mind a kagyló környezetében érezteti hatását...

Emiatt idegeskednek többet a ffiak, és krepálnak el idő előtt...

http Creative Commons License 2001.07.10 0 0 68
)))
Előzmény: SumQuiSum (65)
Forest Gamp Creative Commons License 2001.07.10 0 0 67
Ez a téma engem is foglalkoztat.
Én sem szeretek egyedül pisilni.
Forest
Buratínó Creative Commons License 2001.07.10 0 0 66
De vigyázz!

A plotterek MINDIG egyedül járnak pisilni!

Előzmény: SumQuiSum (65)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.07.10 0 0 65
Még a topic elejefelé felvetödött, hogy a lányok nem tudják a szerelmük nevét a hóba pisilni. Dehogynem! Csak nem csípöből dolgoznak, hanem lábból. Nem láttatok még plottert? ;))))))
Buratínó Creative Commons License 2001.06.15 0 0 64
A minden nőben rejtező leszbi hajlam lehet a kulcs. Biztos leselkednek közben, vagy csak álmodoznak, s közben szíjják a zamatos illatot.
micu Creative Commons License 2001.05.29 0 0 63
Egyikük odafelé ismeri az utat, a másik pedig visszafelé.
Vad Creative Commons License 2001.05.29 0 0 62
ősi dolog. két mellük van, két szemük, fülük, kezük-lábuk, de pisilőjük csak egy. ezt az antagonizmust oldják fel. a fiúk érzéketlenek az ilyesmire.
olyan nő, akinek kettő pisilőlye van, egyedül is el tud menni, nem vettétek észre?
L. Szerafin Creative Commons License 2001.05.29 0 0 61
De a női klotyón pont amiatt van sorbanállás, hogy mindenki kettesével-hármasával megy, nem?
Előzmény: vapiti (24)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.28 0 0 60
Jaja, a pasik cseveghetnek a bélyeggyüjteménymutogatásrol, amig a nök távol vannak;))
Amugy meg nem mind1?:) Ha kiderül ennek is a tényleg igazi mély oka, akkor elmaradnak a "Na ezek is csak ketten tudnak pisilni" beszolások;))))
És mi lessz a lányokkal enélkül;)))))
Samantha Fox vigyáz rátok Creative Commons License 2001.05.28 0 0 59
Nem mindig tudok a lányokra vigyázni, akkor mennek párosával pisilni.
Lencsi Creative Commons License 2001.05.28 0 0 58
Sziasztok
Rájöttem még egy okra, lehet hogy ez az igazi. Annakidején a leányok csak gardedám kiséretében mehettek szórakozni. Feltételezem a mosdóra is kisérték őket, sőt: ha a gardedámnak kellett kimenni, akkor az ifjú hölgy is ment vele, nehogy valami történjen. Ez a szokás maradt fenn.
Lencsi
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.26 0 0 57
Én is felfigyeltem már a jelenségre, de elintéztem a dolgot annyival, hogy biztos csak leszbikusok a csajok és kettesben akarnak lenni.
Ezek szerint prózaibb a magyarázat.
Lencsi Creative Commons License 2001.05.25 0 0 56
Ide csak fiúk írhatnak? Ha igen, akkor töröltessétek a hozzászólásomat.
A nőknek rosszabb a tájékozódó képességük. Ha ketten vannak könnyebben megtalálják a vécét (nem beszélve a visszaútról). Ha csak a férfimosdót találják meg, akkor is jobb, ha ketten vannak, felváltva örködnek kint.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!