Keresés

Részletes keresés

tamara Creative Commons License 2001.05.21 0 0 7
Hát igen, én is valami ilyesmire gondoltam. De T. Komlosi Gábor (egyátalán i-vel írja a nevét?) előszeretettel használt mindig is ilyen csodálatos összetett szavakat.
Előzmény: ControlDenied (5)
Vad Creative Commons License 2001.05.21 0 0 6
amikor andrásnak nagyon gyorsan be kell lépnie a maffiába
Előzmény: tamara (-)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.21 0 0 5
Szerintem ez egy nemlétező jelenség. Senki sem játszik ilyet, mert a másodszori tévesztés általában kizárást von maga után, és ha egyszer kiugrasz, akkor jó eséllyel gyenge lesz a rajtod. Hülye riporterek agyszüleménye. :)
Előzmény: Törőlt_nick (4)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.05.21 0 0 4
Szerintem az, amikor valaki szándékosan kiugrik, elindul, stb. a start előtt, hogy kikészítse ezzel a többek idegeit. Ő meg röhög a markába. :)
Előzmény: tamara (-)
tracy Creative Commons License 2001.05.21 0 0 3
A francnak kellett kijavítani a helyesírási hibákat....
Előzmény: tracy (1)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.21 0 0 2
Ehe, ehe...4 másodperc. :)
Előzmény: tracy (1)
tracy Creative Commons License 2001.05.21 0 0 1
Az egy olyan, hogy amikor még el sem kezdődött a verseny, de én már akkor leütöm az ellenfeleket, és így először mondhatom, hogy nulla.
Előzmény: tamara (-)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.21 0 0 0
Gondolom olyasmi, mint amikor a topicot induláskor lenullázzák.
tamara Creative Commons License 2001.05.21 0 0 topiknyitó
16-17 éves lehettem, amikor a Telesportban Komlosi Gábor szájából elhangzott a RAJTBANDITIZMUS szó. Fogalmam sem volt, hogy mit jelenthet, ezért (akkor még) nagy bátran írtam neki egy levelet, hogy magarázza el a jelentését. Kaptam tőle egy távíratot, hogy hívjam fel a szerkesztőségben, de Vitár Robi vette fel, akivel nem volt sok kedvem beszélni. Így elfelejtődött a dolog.
Azóta több mint egy évtized telt el, és azóta sem tudom, hogy mit jelent a RAJTBANDITIZMUS. (Illetve, hát sejtéseim vannak, de megerősítést soha sem kaptam, az Értelmező Kéziszótárból meg ugyebár hiányzik ez a szó)
Szerintetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!