Keresés

Részletes keresés

MemetikaTan Creative Commons License 2021.05.07 0 0 948

+ ez is bár ez erősen nem felel meg a valóságnak még, hiszen az adott nick naponta küld tömeg imákat Jahvénak és ZombuJézuskának. Lásd: Imák, imakérések

polária  304 479

Én nem vagyok teista se ateista.....csak KUTATOM a valóságot.... ez munkafolyamat aminek lényege nem szónoklat a hordón hanem a K  É  R  D  E  Z  É  S  !

Előzmény: ErkölcsTan (947)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.07 0 0 947

Egyre gyakrabban jelenik meg az értelem az alapvetően értelmetlen Isten létezésének bizonyítékai? topikban is. Nem a magukat ateistáknak vallókban, mert ők a sötétebbek és reménytelenebbek. Tudják, hogy a különféle vallások Istenei emberi kitalációk és még is bizonyítékot követelnek rá. Ahogyan sokan és egyre többen írják: Miért nem tudnak ebbe beletörődni. Tehát másokban vetődnek fel egyre értelmesebb kérdések, amelyek egyben a gyógyulás jelei is:

Sharion     173 051

Neked nem létezik.

Mér nem nyugszol bele?

He?

Sharion   173 049

Miért?  Létezik?

polária 172 960

ELŐSZÖR az isten fogalmat kell tisztázni és csak azután tehető fel a létezik-e kérdés !

polária  172 968

igaz.....de én már dolgozok a tudományos istenfogalmon. Te csatlakozol és már ketten vagyunk :)))

Csak ámulok és bámulok a szellemi fejlődés ilyen mértékén egyeseknél.

Előzmény: MemetikaTan (946)
MemetikaTan Creative Commons License 2021.05.04 0 0 946

A dolog egyértelműen működik itt is.

MemetikaTan Creative Commons License 2021.03.10 0 0 945

Ha 2001 és 2011 között több mint kétmillió ember hazánkban minden gond nélkül ki tudott gyógyulni, akkor ez egy nagyon is könnyű dolog.

Előzmény: cyr45 (944)
cyr45 Creative Commons License 2021.03.10 0 1 944

Te túlkomplikálod!  Mint, ha a vallásból "kigyógyulni" valami kőkemény meló lenne.

Neked lehet, hogy az volt, vagy ma is az.  De nem kellene általánosítanod!

én soha nem hittem, bár igyekeztek erre rávenni, mondhatni, visszapattant rólam.

Már akkor is, amikor éveim számát még egy számjeggyel le lehetett írni!:-)

Tehát, nincs miből kigyógyulnom.

Lehet, hogy ez számodra/számotokra túl egyszerű, de van ilyen!

Előzmény: Calamayca 2.0 (943)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2021.03.10 0 0 943

Mindenki saját individuum, nem szülei, nagyszülei, ősei által determinált!

Ebből az az igaz, hogy mindenki saját individuum! A determinációval meg meló van! Nem elég megvilágosodni, hogy nincs isten. És a vallás lényegi eleme nem csak az, hogy csalás, humbukk! Pszichológiailag, vallás-kulturális-antropológiailag kell, hogy rájöjjél mi az, hogyan van jelen a hétköznapjaidban, a szeretteiddel való kapcsolataidban, és kőkemény pszichológiai meló leválasztani magad a saját kultúrádról, családi neveltetésedről. Ha erre rájössz, és teljes mértékben el akarod utasítani, és új embert akarsz magadból készíteni, és mindezt úgy, hogy sem te, sem a szeretteid ne sérüljenek, akkor nem tudod elkerülni a nagyon kemény, és szakszerű pszichológiai melót, ami sokszor fájdalmas is. 

Nagyon tudom itt ajánlani Orvos Tóth Noémit, hogy hallgassátok, vagy olvassátok. 

Előzmény: cyr45 (937)
MemetikaTan Creative Commons License 2021.03.10 0 0 942

Nem én csinálom a mosást. :-) A kigyógyítást.

A gyógyulás járványszerűen terjed és nem tudsz te és már én sem tenni ellene.

Az hogy a memetikai feltáró könyvemet már több mint fél milliárdnyi ember tudja elérni, mert annyi összlakosságú országban árusítják a könyvkereskedők.- csak hab a tortán.

Hazánkban a papok most már bohóckodnak a templomokba és a neven videókban, hogy egy kis figyelmet tudjanak magukra terelni. A végét járják és ezt ők is jól tudják.

Előzmény: Calamayca 2.0 (941)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2021.03.10 -1 0 941

Nem érted te sem ugye? Pedig benned bíztam! Az, hogy kulturális, nem azt jelenti, hogy elolvastad a bibliát, meg, hogy tudod, mi az a Pieta! A kulturális azt jelenti, hogy az egész trsdlmi berendezkedésed, a családi kapcsolataid, a rituális ünnepeid, reggel, ahogy felkelsz, az első éber léleKzetvételed ebben a közegben történik. A férfi-nő kapcsolat, a gyerekhez való viszony, az oktatásuk, stb... 

A bántalmazás annyira belénk van ivódva, hogy fel sem ismerjük, nem is tudjuk azonosítani. Nagyon sok családot ismerek, ahol a családtagok fel sem veszik, nem is észlelik, hogy bántalmazva vannak. Folynak a játszmák, az alá-fölérendeltségi harcok, amit az alárendelt fél simán elfogad, mint a szeretet megnyilvánulását. Az ismeretségi körömben nincs egyenrangú kapcsolat!!! És igen! Ez IS a kereszténység! Nem tudod kimosni!

Előzmény: MemetikaTan (938)
MemetikaTan Creative Commons License 2021.03.10 0 0 940

... de az, mert egy rakás energiát és pénzt öl a társadalom felesleges és lényegében ártó dolgokra, amikor azt hasznosan is elkölthetné. Megjegyzem az ateizmus is hasonlóan felesleges és ártó dolog.

Előzmény: polária (939)
polária Creative Commons License 2021.03.10 -1 0 939

Nem a vallás a gond hanem az ALACSONY ÉLETSZINVONAL.

Gyerekeim lakást bérelnek és minden keresményük elmegy önállo  lakástulajdonuk akkor lesz ha a szülő lesz kedves végre elhalálozni !

Templomba járok SENKINEK SEM ÁRTOK vele  ez lényegtelen magánügy.

Előzmény: MemetikaTan (938)
MemetikaTan Creative Commons License 2021.03.10 0 0 938

Tömeges kigyógyulások Isten mémből blogbejegyzésemben lévő felmérések másról árulkodnak. Arról, hogy ha Magyarországon 10 év alatt 2,1-2,5  millió ember ki tud ábrándulni a vallásokból, akkor a jelentős mértékű gyógyuláshoz elegendő kb 30-40 év. Aminek a végén persze fog maradni valamicske fanatikus, de az már lényegtelen lesz.

Előzmény: Calamayca 2.0 (936)
cyr45 Creative Commons License 2021.03.10 0 1 937

Nem értek egyet.   

Mindenki saját individuum, nem szülei, nagyszülei, ősei által determinált!

Megfelelő képzettségű, gondolkodó ember el kell, hogy jusson arra a következtetésre,

hogy minden vallás csalás, kitaláció, és csak a papság számára hasznos.

No meg persze a hatalmat gyakorlók (nálunk épp most az, aki)  számára esetleg, mert segít a köznépet megfelelően jámbor állapotban tartani, kezelhetővé, és hatalomtisztelővé tenni.

Tudni kell, és nem hinni!

Igen, tudom, régen a papok voltak a tudás birtokosai is, volt idő, amikor szinte kizárólag.  

Ez a tudás, amelyet féltve őríztek, óvtak a társadalmak többi részétől, az emberek feletti hatalmuk

záloga is volt egyben, mert annak birtoklása, alkalmazása kiváltságos helyet biztosított számukra!

Igazi tudás, és a vallásos hit, ma már semmiképp nem lehet egy személy agyában, egyidejűleg.

Szerintem...

Előzmény: Calamayca 2.0 (936)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2021.03.09 -2 0 936

Nem, nem lehet gyógyítani csak úgy ukk-mukk-fuck!!!

Kulturálisan van belénk ivódva. Mint az indigó festék! Nem tudod kihypózni!

Le kell, hogy rohadjon rólunk! Ránk van égetve, belénk van tetoválva, bele az elménkbe!

A bántalmazás kultúrája, az, hogyha nem vernek, akkor nem is szeretnek. És nem kell ehhez templomba járni sajnos. A közbeszéd, a szóhasználat, a levegővétel, az étkezéseink, a szarásaink, mind, mind, MINDEN át van itatva ezzel a szarral!

Mint nagyapám körömágyában a fekete gázolaj. (Autóbusz-szerelő volt) Nem tudta kimosni soha!!! A bőrnek le kell nőnie, vagy nem tudom, mit lehet csinálni, de az kétségtelen, hogy ez az ügy nem egygenerációs, de még csak nem is kettő, amíg kikopik... Szvsz ha most mindenki hirtelen ateista lenne, és betiltanák holnaptól, akkor lenne legalább 250 év... 

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.02.28 0 0 935

Itt mazsolázhatsz több ezer képből és több tucatnyi hasonló gif-ből is, hogy melyik tetszik és melyik nem:

Szórakoztató Valláskritika MémKéptár

Előzmény: cyr45 (934)
cyr45 Creative Commons License 2021.02.26 0 0 934

Nekem a hitetlenségem erős, ezért megnéztem.

Az előző jobb volt!

Előzmény: ErkölcsTan (932)
cyr45 Creative Commons License 2021.02.26 0 0 933

Fantáziadús, szerintem!:-)

Előzmény: MémKép (930)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.02.26 0 0 932

Ezt a gif-et csak az nagyítsa ki, akinek erős a hite és nem fél némi humortól.

Nem én készítettem amúgy, csak használom. Gyógyító hatású.

Előzmény: Blade-Runner (931)
Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.24 -1 0 931

Előzmény: MémKép (930)
MémKép Creative Commons License 2021.02.24 -1 1 930

Ez is gyógyító hatású:

Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.24 -1 0 929
Előzmény: MémKép (927)
Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.24 -1 0 928

tisztára olyan vagy mint fényes lóránd. Csak amikor belém akarsz dumálni közbe hadonászni is kell jobbra-balra meg kurutyolni, mintha lennél valaki és több mint aminek gondollak 

Előzmény: MémKép (927)
MémKép Creative Commons License 2021.02.24 -1 0 927

Van és ez a gond.

Meg kell a Te lelkedet váltani a Sátántól!

Tagadd meg a Sátán valóságosságát!!!

Ja hogy azért nem megy, mert az egyben az Istened is?

Előzmény: Blade-Runner (926)
Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.24 -1 0 926

nekem, mint szubjektumnak nem lehet saját gyűlöletem?

Előzmény: ErkölcsTan (925)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.02.24 -1 0 925

Nem bonyolult dolog. A lelkedben lévő gyűlöletet a Sátán okozza, akinek a létezését, valóságosságát elfogadtad.

Előzmény: Blade-Runner (924)
Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.24 0 1 924

mi vagy te mágus?

ráolvasás vagy mi?

Előzmény: MémKép (923)
MémKép Creative Commons License 2021.02.24 0 0 923

Tagadd meg a Sátánod, hiszen sátánista vagy!!!

Gyógyulj ki belőle!!!

Előzmény: Blade-Runner (922)
Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.24 -1 0 922

te imácc szótfosni, tuti libernyák vagy

hallgass ilyet, hogy az evolúció létráján felemelkedj

https://youtu.be/Ez5nW0jOlwk

Előzmény: ErkölcsTan (921)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.02.22 -1 0 921

A mémek, akárcsak a gének önzők. Tojnak arra, hogy mit is akar, vagy nem akar a gazdatest.

Hasonlóan van ez a vakcina mémekkel is.

Nagy ívből tojnak az akaratra.

Beépülnek a tudatba, idegrendszerben és klónoztatják magukat.

Ezzel elérik a gyógyulást. Az Isten-mémből való kigyógyulást.

Lásd: Tömeges kigyógyulások Isten mémből

Előzmény: cyr45 (920)
cyr45 Creative Commons License 2021.02.22 -1 1 920

És tudod, miért nem?...

Mert szörnyű számukra még elképzelni is, hogy a halállal megszűnik a tudatuk, és ezzel a létük is.

Egyszer éltek, és nem fognak többé, csak átvitt értelemben, utódaik által.

EZÉRT kell a kapaszkodó, a hit! 

Jó érzékkel azt hirdeti mindegyik, hogy nem, nincs vége, lesz folytatás!

És erre az emberek jelentős része vevő is...

Előzmény: Bazsi a bölény (919)
Bazsi a bölény Creative Commons License 2021.02.22 -1 0 919

Az a durva, hogy bizonyos dolgokban egyetértek azzal, amit Erkölcstan (vagy akármilyen néven ugyanaz a személy) mond, például a bibliai történetek eredetéről, de az, ahogy csinálja, nagyon zavaró. A hit egy dolog, nem betegség, nem szellemi torzulás és nem gyógyítható. És úgy gondolom, hogy azok, akik hisznek, most mindegy, hogy keresztény eszmékben, Istenben vagy Krisnában, nem akarnak "meggyógyulni".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!