Keresés

Részletes keresés

prs Creative Commons License 2022.10.23 0 0 1359

Feldobott a facebook egy Mailbox reklámot, és néztem, hogy csak nem feltámadt?!

 

Egy észt cím van megadva tulajnak. (Egy irodaház címe, elég kamunak tűnő névvel.)

Van ingyenes csomag, röhejes 100 MB-tal, de nem ez a fő baj.

Próbából kitöltöttem, és ha az ingyenest választom, akkor is kötelező megadni a kártyadataimat. Hát a nagy lóf@szt.

 

Az ismert előzmények tükrében majd pont nekik adom meg....

MeliKiss Creative Commons License 2021.06.07 0 0 1358

Sziasztok!

 

Olyanokat keresek, akik hasonlóképpen jártak,mint én.

Tavaly ki kellett fizetnem, hogy be tudjak lépni, aztán kiderült, hogy egy csomó kontaktom eltűnt a "bravúros" átállás alatt.

Írjatok, ha így jártatok, mert ez színtiszta lehúzás.

varacskos mackó Creative Commons License 2021.04.10 0 0 1357

egész évben ingyenesen lehetett használni

Előzmény: Vgabi5 (1356)
Vgabi5 Creative Commons License 2021.04.06 0 0 1356

Sziasztok! Mindenkinek most jár le az éves mailbox.hu előfizetése? Meg tudtátok újítani? 5 napja próbálom, de a fizetési adatok megadása után, amikor visszaugrik a banki ellenőrző oldalról a mailbox.hu-ra nem történik semmi.

Mailbox.hu Creative Commons License 2021.01.01 0 0 1355

A bejövő levelek 95%-a spam. Van, ami átmegy a szűrőn, nincs 100%-osan hatékony védelem. Ha túl erősre vesszük a tiltólistát, sok olyan levél is fennakad, aminek nem spam a minősítése. Ezt folyamatosan karbantartjuk. A levelek közti reklámokat pedig a beállításoknál lehet kikapcsolni.

Előzmény: Silver122 (1353)
-csövi- Creative Commons License 2020.12.16 0 0 1354

Én is kaptam hasonlót a vége felé amikor még használtam a mailboxot. Nem foglalkoztam vele nem lett belőle semmi. Szerintem nem kell komolyan venni de ha komolyan akarod venni akkor el kell menni a rendőrségre.

Előzmény: Silver122 (1353)
Silver122 Creative Commons License 2020.12.16 0 0 1353

 

- Ha fizetek egy levelezőrendszerért, legalább SPAM-szűrés lehetne...

- Érdekes a Gmail-re nem jönnek ilyenek, jelzem nem is az első eset...

- A levelek közötti reklámok leállításáról is szó volt !!!!

 

Az alábbi levelet kaptam (gondolom nemcsak én...):

 

"Aurelia kűldőtől 2020-12-14 22:37FeladóAureliaCímzettgps@mailbox.huDátumHét 22:37Fejlécek...Részletek

Szia

Profi programozó vagyok, aki csak feltörte készüléke operációs rendszerét.

Több hónapja vagy a felügyeletem alatt.
A helyzet az, hogy készülékét egy felnott webhelyen keresztül fertozte meg egy nemrégiben felkeresett webhely.

Hadd magyarázzak el mindent részletesen, ha nem sokat tudsz errol.
A trójai vírus teljes hozzáférést és ellenorzést biztosít az eszköz felett.
Ugyanígy látok mindent, ami a képernyon megjelenik, aktiválhatom a kamerát és a mikrofont az Ön tudta nélkül.

Ezen felül hozzáférhetek a teljes közösségi média névjegyzékéhez és a teljes könyvtárához is.

Megkérdezheti, hogy a víruskereso miért nem tudta felismerni a rosszindulatú programomat?

- A rosszindulatú programom illesztoprogramot használ, és az aláírása 4 óránként frissül, így a víruskeresoje csendes.

Készítettem egy videót, amely megmutatja, mennyire elégedett vagy a képernyo bal oldalán, és a jobb oldalon láthatod az akkor nézett videót.
Egy kattintás elegendo ahhoz, hogy ezt a videót elküldjem a teljes levelezési és közösségi névjegyzékre.
Továbbmehetek, és közzétehetem az összes e-mail és üzenetküldo hozzáférési adatait is.

Ha ezt el akarja kerülni, akkor:
Intézze az  1300 dollár (USA dollár) átutalását a bitcoin pénztárcámba (ha nem tudja, hogyan kell ezt csinálni, akkor keresse fel a Google-t: „Vásároljon bitcoinot”).

Saját Bitcoin pénztárcám (BTC pénztárca): 14MqefrM5WMe526Dpe1frodSRjD2Kn9hTH

A fizetés kézhezvétele után azonnal törölöm a videót, és biztosíthatom Önöket, hogy soha többé nem hallanak tolem.
50 órája van (2 nap +) a fizetés megszervezésére.
A levél elolvasása után automatikusan értesítést kapok, ezért az idozíto attól a pillanattól indul, amikor elolvasta ezt a levelet.

Nem kell megpróbálni válaszolni nekem, mert értelmetlen (a feladó címe automatikusan generálódik).
Semmi értelme panaszt benyújtani, mivel ez az e-mail nem osztható fel, mint a bitcoin címem.
Soha nem követek el hibákat.

Ha megtudom, hogy megpróbálta megosztani ezt az e-mailt bárki mással, akkor privát videója azonnal mindenki számára elérheto lesz.

Tisztelettel."

prs Creative Commons License 2020.08.18 0 0 1352

Kaptam egy ilyen emailt a mailbox-tól: "Köszönjük, hogy aktiváltad az email címedet." Meg hogy nyeremények, bla-bla...

Egy apró bibi van: Én NEM aktiváltam az email címemet.

 

manao Creative Commons License 2020.06.04 0 0 1351

Mi ez a folyamatos hosszabbítás? Legyél már tökös, gyaluld le a fiókokat. bátran

Németh_Zsolt Creative Commons License 2020.05.29 0 0 1350

Az Ön kapcsolata nem privát

A támadók megpróbálhatják ellopni a(z) mailbox.hu webhelyen lévő adatait (például jelszavait, üzeneteit és hitelkártyaadatait).

Ezt az üzenetet kaptam az egyik pillanatról a másikra. Mit lehet ilyenkor tenni?

Mailbox.hu Creative Commons License 2020.05.18 0 0 1349

Nem jó címen próbáltál belépni, nem volt szolgáltatás kiesés.

Előzmény: doszto (1347)
doszto Creative Commons License 2020.05.17 0 0 1348

Na meggyógyult végre...Csak el ne kiabáljam ...!

doszto Creative Commons License 2020.05.15 0 0 1347

Háát...nagy hülye vagyok, hogy fizettem, semmi nem működik (vagy 2 hete).

 

Van valaki, aki be tud lépni ? Ez az oldal jön be: 

 

Aztán innen tovább semmi...

 

- Tudna valaki segíteni ?  

 

Előzmény: Mailbox.hu (1346)
Mailbox.hu Creative Commons License 2020.03.28 0 0 1346

Segítünk. Eddig már több, mint 5.000 postafiókkal kapcsolatos "elfelejtett jelszó", "inaktív fiók", stb. problémát kezeltünk, függetlenül attól, hogy akar-e a felhasználó az adott email cím tulajdonosa maradni, vagy nem. Május 31-ig pedig van még idő kitalálni, hogy mi legyen a döntés.

Előzmény: Yunie (1344)
-csövi- Creative Commons License 2020.03.25 0 0 1345

Szia. Szerintem ha megírod nekik hogy szeretnél fizetni rögtön helyre állítják a fiókod. Bár szerintem attól függetlenül meg fog szűnni hamarosan mert nem sokan lesznek akik fizetnek ezért a szolgáltatásért ami máshol ingyenes. Nem tart semeddig másik mail címet készíteni. 

Előzmény: Yunie (1344)
Yunie Creative Commons License 2020.03.25 0 0 1344

Sziasztok ^^ 

Látom hogy vannak gondok a mailboxxal ami azért is aggaszt engem mivel random úgy jártam inaktívba tették emailem.. ( facebookom meg vele lett anno regisztrálva) szerettem volna új jelszót facebookomhoz :D Mivel hősiesen bevallom kivételesen elfelejtettem ( :DD Vagy valaki rám változtatta mivel családomnak van ilyen fura szokása ha véletlen kilesi az adottat hogy nézelődjenek leveleim közt)

Kissé félek hogy nem fognak a levelemmel foglalkozni és nem állítják vissza emailem :DDD Van erre lehetőség vagy ne féljek mert fognak reagálni csak lehet addigra felkötöm magam olyan tempóban ? :D 

Azt láttam fizetős lesz amit nem értek mivel tegnap is kb 20 percig gondolkozott mire eljutott oda hogy hopp inaktív az emailem. Ma meg már csak annyit ír nem jó a jelszó amivel tisztába vagyok hogy de ... :D ( főleg mert elmentettem :DDD és azt sose változtattam meg) 

manao Creative Commons License 2020.03.19 0 0 1343

Nem fogja fel hogy már 5x eljátszotta ennek a 20 évnek a hírnevét. Eddigi megnyilvánulásai alapján kizárom egyébként én is hogy neki bármi köze lenne a mailbox.hu alapításához.

Előzmény: Molteris (1342)
Molteris Creative Commons License 2020.03.19 0 0 1342

Ha az én írásomra reagáltál:

Mindenki aki foglalkozottt vele tudja, hogy régóta működik, de csak az utóbbi években került ennek a "szakember"-nek a kezébe, és én ezt az időszakot említettem. Ő az egyetlen aki néha válaszol az emailekre, és ő az aki az emberre rácsapja a telefont, és valószínűleg ő az aki itt ír a mailbox.hu oldal nevében. Láthatóan jobb egy cégre hivatkozni ilyenkor, és így a felelősség mintha nem egy személyre vonatkozna, de jobb ha tudjuk, hogy nem valami ködös konglomerátum a felelős a helyzetért, hanem ez a személy.

Előzmény: Mailbox.hu (1339)
-csövi- Creative Commons License 2020.03.18 0 0 1341

Úgy látom végleg bezárt a mailbox. Egy ideje már nem kapok leveleket pedig nekem a kezdetek óta normálisan működött.

tlajoszeg Creative Commons License 2020.03.18 0 0 1340

A kezdetekben valóban működött átlátható felületekkel és megbízható volt.

Az utóbbi években egy katasztrófa volt használni. Nagyon sokszor 3 naptól 2 hétig elérhetetlen.

Az E-mail-t válaszra se méltatták, elérhetetlenek voltak.

Ezek után biztosan nem fogok érte fizetni, sőt nekik kéne fizetni a 15-20 éve kitartó ügyfeleknek.

Az új felület egy katasztrófa, átláthatatlan kontármunka.

Mailbox.hu Creative Commons License 2020.03.17 0 0 1339

Ezt elég rosszul tudod. Egyébként 20 éve működik.

Molteris Creative Commons License 2020.03.16 0 0 1338

Nekem úgy tűnik, hogy csupán egy ember (monogramja: F.G.I.) barkácsoja már évek óta ezt a sz@rt.

dr poljakov Creative Commons License 2020.03.10 0 0 1337

Ment simán. Az Adblocker nem árt, ha lelövöd.

kingcheetah Creative Commons License 2020.03.08 0 0 1336

Gondoltam, egye fene, megdobom a mailboxot egy liter Pilsner Urguell árával PayPalon keresztül, lássuk mi történik.

Hahaha... Már több mint egy órája azt írta ki az oldal, hogy "A fizetés feldolgozása folyamatban... Türelmet kérünk!" a PayPal meg azt, hogy "Error: Order could not be captured"

Most vagy én vagyok nagyon béna, vagy más se tud fizetni, akkor sem, ha akar. Ha az utóbbi a nyerő, akkor rövid úton vége lesz ennek a komédiának. Nem is kell több szót vesztegetni az ilyen bohóckodásra.

Még szerencse, hogy van másik három postafiókom (egyik sem google) különböző helyeken, de mindegyik ingyenes.

:)

 

 

Meszmeralda Creative Commons License 2020.02.23 0 0 1335

Kb.15 éves " barátságunkat" mondtam fel a napokban.

MZ/XY*q/z Creative Commons License 2020.02.07 0 0 1334

Nope. Sosem volt a Google-é, csak egy ideig (2015 májusig) a Gmail szolgáltatására építve szolgáltattak a derék mailboxos fijúk.

Azóta azt sem.

Előzmény: Pechvogel 55 (1325)
Félix2018 Creative Commons License 2020.02.07 0 1 1333

Az emberek amnéziájára játszanak. A régi felhasználóik döntő többsége, már aki még maradt, le fog lépni. Sokan már, mint én is, az emlékezetes történések után nem használta a mailboxot. Nem töröltem magam, mert nem engedte, azután nem nagyon próbálkoztam, nem pazaroltam rá időt. Nagyritkán benéztem, nem jött-e a sok szemét spam között valami, mert esetleg valahol elfelejtettem átírni az email címemet. Mikor az idióta kérdőívüket kiküldték, csak pislogtam a pimaszságukon, hogy azok után, amilyen erkölcsi és anyagi károkat okoztak nagyon sok embernek az "ügyességükkel", még elnézés helyett pénzt kérnek azoktól a szerencsétlenektől, akik esetleg kitartottak. Most valószínűleg van egy nagyszámú, fantom felhasználói csoportjuk ami rögtön nagyon kicsire fog zsugorodni április elsejétől. A vadász effektus csak kevés embernél működik.

Előzmény: manao (1329)
Félix2018 Creative Commons License 2020.02.07 0 0 1332

Ugyan már, ennek köze nincs a valósághoz. Ingyenes szolgtáltatás ebben a műfajban van patinás, megbízható. Az interneten nincsen minden ingyen, de ebben a műfajban van elég. Mint ahogy szoftverekben is van ingyenes, amik sokszor lenyomják a drága fizetős szoftvereket. A mailboxot pedig 7-es BMW-hez hasonlítani több mint nevetséges. Ez egy defektes kerekű Velorex.

 

Előzmény: dr poljakov (1330)
Félix2018 Creative Commons License 2020.02.07 -1 0 1331

Hát persze. Mindenki úgy szúr ki magával, ahogy akar. Aki ezek után amit manao is leírt, egyáltalán még megbízik azokban, akik ezt a "szolgáltatást" nyújtják, ne csodálkozzon, ha rábaxik. Ezt hívják úgy, hogy az optimizmus győzelme a tapasztalatok felett. Ajánlom, keresse vissza amit manao leírt. Én átéltem, nagyon kibaxtak velem, és ráadásul szemtelen, vérlázító modorban foghegyről hazudoztak, és mikor sarokba szorultak, leléptek, töröltek minden ezzel kapcsolatos témát, amihez hozzáfértek. Facebook, saját oldaluk.

Előzmény: Gyuszika bá (1328)
dr poljakov Creative Commons License 2020.02.07 0 0 1330

Ilyen értelemben hetente kaphatnék agyvérzést a 900 Ft-os nylonharisnyákon, ami nem bír ki két alkalmat a gyerekemen, vagy a hűtő, ami majdnem 200.000 Ft volt és 3 év után ki kellett dobnom. Az a nagy baj, hogy be van gyepesedve az emberek fejébe - és ez az internetes szolgáltatók hibája - hogy ami az interneten van, az ingyen van. És ha kiderül, hogy kellene, de ingyen nem fenntartható, akkorra már a felhasználók rögzítették, hogy ingyen van. Őszintén, engem is kiakasztott, amikor valami 300 Ft-ot kellett fizetnem egy gazdasági cikkért, mert már erchív volt és csak az újság előfizetőinek járt a hozzáférés, nekem, mint mezei netezőnek nem, de rá kellett jönnöm, hogy marhára igazuk van, és a 300 Ft is kevesebb, mintha kocsiba ülnék, elmennék a könyvtárba, parkolok, elmegy vele 2 órám... Szóval van az a határ, amit el lehet fogadni. Amit most itt látok, 10 éve ezt kellett volna csinálni és mindenki boldogabb lenne. Aki pedig nem akar 7-es BMW-t, az ne vegyen 7-es BMW-t. (Mondjuk az is elromlik és csilliárdokba kerül.) Rossz a hasonlat, de érthető. Piac van, nem kell megvenni, amit nem akarsz.

Előzmény: manao (1329)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!