Keresés

Részletes keresés

Pitor11 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 30

Előzmény: Pitor11 (29)
Pitor11 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 29

Szervusztok! 

Egy főiskolai évfolyamtársam - Marcsi - anyukája nemrég elhunyt. Marcsi elkezdte rendezni anyukája dolgait, és talált néhány fényképet, amelyekről nem tudott. Becslésem szerint kb. 40 évvel korábban készített felvételekről van szó. Az anyukája néhány, hasonló korú emberrel látható, az egyik ilyenen vélhetően az akkori barátjával. Marcsi nem tudott erről a férfiről, anyukája sohasem mesélt neki róla. Szeretnék segíteni neki megtalálni ezt a férfit, ha még él egyáltalán. Marcsit nagyon megviselte anyukája elvesztése, és jól esne neki, ha új dolgokat tudhatna meg róla. A szóban forgó férfi tudna róla mesélni, de ehhez előbb ki kell deríteni, hogy él-e még, és hogy hol. Az elhunyt hölgy neve Csík Mária, és a Postaforgalmi Szakközépiskolába járt. 1956-ban született.

Ha bárki felismer bárkit a csatolt képeken, akkor kérem, írjon rám: peter.racz0729@gmail.com vagy telefonon hívjon fel: 06 20 368 98 62

Előre is köszönök szépen minden segítséget!

Üdvözlettel

Rácz Péter

Valéria1986 Creative Commons License 2018.09.14 0 0 28

Sziasztok,

1986-ban érettségiztem az irányi utcái Postaforgalmi iskolában, de elkevertem az érettségi bizonyítványomat, és most szükségem lenne rá, illetve egy másolatra. Tudja valaki, hogy hol tudnék kérni?

Köszönöm a segítséget előre is!

marge1963 Creative Commons License 2018.03.13 0 0 27

Helló! Én is oda jártam. 1982-ben érettségiztem. A múlt évben volt a 35. talink.20-an voltunk és imádtuk egymást.Keller Fecó volt a az Ofőnk. Halász Tibor, Erdődy Zsuzsa,Pap Éva ,Egerszegi Keleti Éva, valamilyen Józsi bácsi volt a tesi tanár. Magas vörös szeplős. Sajnáltuk hogy megszűnt a suli.

Maca a 4.C-ből.

turis Creative Commons License 2014.04.25 0 1 26
Jól látom senki nem írt ide már 6 éve? Én 87-91-ig jártam oda E osztályba. Osztályfőnökünk Székácsné dr. Batár Ilona volt. Érdekes, ahogy olvasom néhányan nem emlékeznek osztálytársaikra. Én még így 23 év után igen. Sőt még a.névsort is tudom kisebb-nagyobb eltéréssel. Nrkünk szigorú tanáraink voltak szakmából. Távközlés: Varga Dezső. Midt s posta igazgatója. .Posta tanárunk oedig a Mohácsi Katalin volt. Mindkettőnél ha 3-ast kaptunk, többet tudtznk mint másik osztályokban az 5,-ös.
ritax Creative Commons License 2008.01.25 0 1 23

Hellllóóóóóó! :)

Én is 1984-1988 között jártam ide (oda). :)

F-es voltam, Maricsné Edit Banya vot az oszifő.... pfuuuuuuujjjjj de imádtuk! :DD

Keleti Éva tornatanárnőnk volt.

Jó lenne, ha fentmaradna a topik!!!

Foti Creative Commons License 2007.04.26 0 1 22
http://www.gervay.sulinet.hu/images/tablo/ [link1] Ez a link beszúrogatás nem nagyon gyalogol... mindenesetre a fenti címen elérhetőek a képek.
Előzmény: Foti (21)
Foti Creative Commons License 2007.04.26 0 1 21
[link1] Fotó: Kincses Attila thanks A tablók - köszönhetően a suli felszámolásának- elvihetők: Közérdekű közlemény - Tablók Ha valaki szeretné elvinni a tablóját, azt a tanév végén teheti meg. Englertné Földes Andrea igazgatóhelyettest, Banosné Nagy Enikő gyakorlati oktatás vezető helyettest, vagy Szlukovényi Sándor gondnokot lehet ez ügyben keresni. [link1]
lockstock6106 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 20
Hello! Az a baj, a főnökömmel, hogy megmondta, hogy ha nem talál másik normális kézbesítőt, akkor nem fog segíteni abban, hogy esetleg feljebb lépjek a ranglétrán.
:S Mindjárt megnézem a posta webolalát, hátha van rajta valami, bár kétlem. Fősuli, mintha pécsett lenne, vagy valami ilyesmire emléxek, de a felvi.hu-n egyáltalán nem találtam. Jó ez a kézbesítés, nem azt mondom, mert legalább munka közben nem baszogat a főnök, de az időjárárás azért sokat ront a helyzeten, főleg mostanában. Meg egyre több a baszogatás, mostmár biztosítást is muszáj kötni, mert ha nem kötsz le kell írni másfél ldalban, hogy miért nem kötöttél, meg áruljad a sorsjegyet, meg minden szart. Így is nagy odafigyelést igényel a kézbesítés, figyeljél 6 fele egyszerre, főle az egyesített kézbesítőknél, mint amilyen én is vagyok, közben meg még kössél biztosítást is, meg hallgasd a sok hülye ember sok hülyeségét. Mondjuk én ezt megoldottam egy mp3 lejátszóval, így csak azt hallom meg, amit akarok. :D Mindenesetre köszönöm az infót!

Üdv!

lockstock
Előzmény: Törölt nick (19)
lockstock6106 Creative Commons License 2006.05.27 0 0 18
Hello mindenki! Nem tudja valaki, hogy van-e az országban valahol postaforgalmi fősuli levelező vagy akármilyen szakon? Meg, hogy hol lehet középfokú tiszti "tanfolyamokat" végezni?

Köszi előre is!

Üdv!

lockstock
st.judit Creative Commons License 2006.05.23 0 0 17
megint kimaradt egy betű LÁTTAM bocs..:))))
Előzmény: st.judit (16)
st.judit Creative Commons License 2006.05.23 0 0 16

Sajnálom,hogy pont a Jucás nincs meg rá tisztán emlékszem pedig!

Azt nem értem,hogy pedig regisztrált az osztálytársamon,akkor miért nem kapja meg a leveleket.Azt utálom abban az oldalban,hogy nem adja ki az osztálytársaid email cimét,és csak ott levelezhetsz,ami meg szörnyű lassu!Látam ,hogy az iwiw-en egyre több lány van fent az a baj,hogy szinte senkire nem emlékszem az Enikő beugrott valahogy,persze ,ha élőben látlak majd titeket talán jobban megy majd!

A Turcsányi Andira nagyon kiváncsi vagyok,hogy mi történt vele,mert ott ő meg a Jenő,meg a Jucás volt a legjobb barátnőm.

st.judit Creative Commons License 2006.05.23 0 0 15

Igen a Bányarém !!!!emlékszem!!!Ő akarta teljesen kerékbe törni az életemet,és buktatott meg stb,még a szüleimet is hivogatta ha jól emlékszem,és politikailag megbizhatatlant irt az ellenörzőmbe,vagyhova amiből nagy botrány volt,és a szüleim kicseréltették vele,vagy csak akarta beirni,már nem emlékszem csak a balhéra!

Nem volt normális az a nő az tuti!!!!

Előzmény: Törölt nick (14)
st.judit Creative Commons License 2006.05.22 0 0 13
kimaradt egy betü emlékszem....
Előzmény: st.judit (12)
st.judit Creative Commons License 2006.05.22 0 0 12

Szia!

Már sajnos nem emészem semmire,talán mintha hátul lett volna vmi terem,meg egy Bányai Éva nevezetü tanár akit utáltam:) kb ennyire emlékszem.

A Jucásnak küldtem egy pár mélt az osztálytársam.hu-n de nem válaszolt,lehet,hogy meg sem kapta:(

Ha véletlenül csináltok osztálytalit,ha lehet szivesen elmennék,ha meghivtok!

Nekem most volt a 22éves álltalános iskolás talim pénteken,hát fantasztikus volt,és egyben döbbenetes,annyi sokat váloztunk:)

Előzmény: Törölt nick (11)
st.judit Creative Commons License 2006.04.19 0 0 10

Sziasztok!

Én is itt vagyok:) ugyan csak pár évet jártam oda:) 1985ben azt hiszem....

Francis Furrier Creative Commons License 2006.01.27 0 0 9

Volt egyházi ingatlan visszaadása, a fővárosi oktatási hálózat "racionalizálása" és még néhány "nagyon alaposan megfontolt szakmai érv" alapján.

Közben persze az egyház 800 milliót fizet kárpótlásért, hogy ki kell költözzünk.

A Budapest Portálon fent van a 26-i közgyűlés felvétele, kb a 2 óra 50 perc környékén. Érdemes megnézni. Egy órás vita.

Sajna a Magyar Posta Rt. sem tette le mellettünk a garasát egyértelműen. A közgyűlés meg értelemszerűen a pártfegyelem alapján szavazott :(((

"Sic transit gloria mundi."

Előzmény: Törölt nick (8)
Francis Furrier Creative Commons License 2006.01.26 0 0 7

Hmm, lehet hogy már senki nem olvassa ezt a topicot, de azért leírom...

A Gervay Mihály Postai és Gazdasági Szakközépiskolát a mai napon (2006. január 26.) végérvényesen összezúzta Budapest Főváros Közgyűlése!!!

Köszönjük Demszky Gábornak, Schiffer Jánosnak, Spira Veronikának, Pálinszki Antalnak és a többi kedves kormánypárti közgyűlési tagnak, hogy megfelelő(?) szakmai (sic!) megfontolás után döntöttek egy 50 éve működő, jólképzett szakembereket nevelő és elhivatott pedagógusgárdával oktató intézmény megszüntetése mellett.

Nincs arra szó, ami kifejezné, szívünk milyen érzésekkel telik meg ha Önökre, döntéshozókra gondolunk.

Kívánjuk Önöknek, hogy egyszer éljék át azt a feszült, kétségbeesett, reménytelen és csalódott érzést, ami bennünk van a döntésük nyomán.

Kívánjuk, hogy egyszer Önök veszítsék el így az állásukat, az önök gyermekei fölül kótyavetyéljék el iskolájukat, munkahelyüket.

Egyszer Önök nézzenek szembe egy szülői értekezleten az elkeseredett édesanyákkal, apákkal, akik évekkel azelőtt e falak között tanultak, akik gyermeküket szintén ide íratták.

Mondják el nekik, miért kell elmenniük másik iskolába, mert sajnos ezt az iskolát anyagi okokból meg kell szüntetni.

Jöjjenek, mondják el!

Ne feledjék! Mi nem csak tanárok, diákok vagyunk...

Választópolgárok is!!!

Foti Creative Commons License 2004.03.24 0 0 6
Egy újabb pusztába kiáltott szó:

Előzmény: Foti (5)
Foti Creative Commons License 2003.09.03 0 0 5
A sulink idén indította az 50. évfolyamát.
Ebből az alkalomból október 11-re hívja régi-új diákjait egy suli bulira.
Részleteket még nem tudok, de aki érdeklődik, írjon a foti@index.hu címre illetve látogasson néha ide, amint valami világosodik, jelentkezem.

Ja ! És kérik, hogy akinek van a suliéveivel kapcsolatos emléktárgya és tudja nélkülözni (gyerek nem leadható) , hozza el, mert terveznek egy sulimúzeumot is nyitni.

bender Creative Commons License 2001.09.05 0 0 4
nem...
konytar, geodezia, terinformatika ...
tg
Előzmény: Törölt nick (3)
bender Creative Commons License 2001.08.27 0 0 2
Hello!
179-83 kozott jartam oda. en is 'B'-s voltam. of: Nyaradine, de ot Te nem ismerhetted, mert 2. ban elment a Kulkerre tanitani. utana 1 evig nem tudom ki, majd Keletine, /testneveles/. ja, es negyedikre osszevontak minket az 'A'-s fiukkal, mert olyan kevesen voltunk... :)
szerintem a _nem_ palyaelhagyok ritkan jarnak erre... :(
tg
Előzmény: Törölt nick (-)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.05.18 0 0 0
A posta forgalma ugye nem 0?
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.17 0 0 topiknyitó
A kereső szerint nincs ilyen topik. De talán nemcsak én vagyok itt, aki az Irányiba járt.
Jómagam: 1988-ban érettségiztem, B-be jártam, ofő: Bányainé (alias Bányarém). Később tanítottam is postaforgalmisokat.
postaforgalmisok ide! (remélem nem maradok egyedül)
D.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!