Keresés

Részletes keresés

Csülök Creative Commons License 2001.06.07 0 0 19
Ha már dusek felhozta a topicot, válaszolok.
Szerintem a kérdéseket (amelyek nem kérdésbe rejtett gyalázkodások), nem szokták törölni, az pedig, hogy mennyi kérdésre válaszol a delikvens, az függ egyszer a szerkesztőségben töltött időtől, és attól, hogy az illető mennyire veszi komolyan a beszélgetést. Az utóbbi egyébként nem baj, mert az is jellemzi a tisztelt ügyfelet.
Előzmény: Kilroy (17)
dusek Creative Commons License 2001.06.07 0 0 18
mégegyszer felhozom.
Kilroy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 17
"Vagy folytatja a mostani moderálást, vagy senkit a büdös életben nem tud rávenni arra, hogy részt vegyen egy ilyen online interjúban"

Kedves Csülök,
ha viszont így moderálnak, az nem fogja elősegíteni, hogy túl sok kérdés legyen... szal ördögi kör. Főleg, hogy úgy tűnik, hogy nem is mindig jön válasz még a konszolidáltabb kérdésekre sem. Pedig amúgy igazad van.

Kil

Előzmény: Csülök (15)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.18 0 0 16
Kedves Csülök, üdvözöllek rövid kirándulásom keretében a törzsfórumon,

pontosítsunk: egyáltalán nem válaszolnak!

.
És egy részleges ellen-ellenvélemény!

Az agresszív modera szvsz a KovácsLó online óta tart, ott már ment 1k-el!

Igaz, ráadásul ott már KovácsLó válaszadási látószögéből komoly és mérsékelt, de nem mikrofonállvány típusú _balos_ nickek is kiestek. Mi pedig, kiérdemesült jobbos kartárcsak, még a térképéről is leestünk. :(((

Igaz, kérdéseink kegyetlenül kemények, olykor moskosak voltak (talán nem kellett volna kiprovokálni a mezei nyúzerektől, hogy megteljen a hócipellő!), de a a KovácsLót célzó kérdések keménysége messze elmaradt a Demszky online-t jellemző "Ön miért pedofil tömeggyilkos?" típustól! :)

Tisztelettel:
GIS

Előzmény: Csülök (15)
Csülök Creative Commons License 2001.05.18 0 0 15
Ellenvélemény!
Én úgy gondolom, az Index-nek nincsen más választása. Vagy folytatja a mostani moderálást, vagy senkit a büdös életben nem tud rávenni arra, hogy részt vegyen egy ilyen online interjúban. A válaszoló ismert személyek névvel, arccal abszolút hátrányos helyzetben vannak a velük beszélgető(?) anoním (pl. a Csülök sem igazi név ám!), igen gyakran csak anyázó, gyűlölködő kérdezőkel szemben.
Fogós, kemény kérdéseket fel lehet tenni ugyanis köpködés nélkül is, csak némi intelligencia kell hozzá. Az más kérdés, hogy azokra nagyon kevesen válaszoltak eddig. :(
Kilroy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 14
"a szimpikhez hozzászólunk, a nem szimpikhez, mind pölö Torgyán nem"

Ez így korrekt, bár én arra gondoltam, miközben olvastam, hogy ha nem szólt volna senki Torgyánhoz, nem is lett volna mit moderálni... Igaz, a szerkesztőknek (ill. azoknak, akik meghívják a delikvenseket) kellett volna arra gondolni, hogy ha Torgyánt hívja meg, akkor nagy valószínűséggel az lesz, ami lett is... Eleve nem kellett volna meghívni szvsz.


Kil

Előzmény: dusek (9)
dusek Creative Commons License 2001.05.18 0 0 13
felhozom.
dusek Creative Commons License 2001.05.17 0 0 12
ja. és mindenki szereti egymást. és olyan, hogy ahhoz beszélj aki nem szimpi olyan nem lesz. problémák megoldódnak. sőt! eltűnik mint olyan. total hepinessz az Indexen sőt! Földön.
azt hiszem kidolgoztuk a d-d boldogságelméletet!
gratula nekünk!:))
Előzmény: döbrögi (10)
pusztuló agysejt Creative Commons License 2001.05.17 0 0 11
Nézzetek át a Várhegyi-topicba, és csatlakozzatok.
döbrögi Creative Commons License 2001.05.17 0 0 10
És akkor pontosan lehet tudni, kinek ki a szimpi :-)
Előzmény: dusek (9)
dusek Creative Commons License 2001.05.17 0 0 9
a szimpikhez hozzászólunk, a nem szimpikhez, mind pölö Torgyán nem. így mi sem húzzuk fel magunkat feleslegesen, meg a nem szimpik is tudni fogják, hogy annyira nem szimpik. egyébként meg ilu.
Előzmény: vénólánzsahleF (8)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2001.05.17 0 0 8
Ezek után biztos.
Az egyetlen probléma ezzel, hogy mi van, ha egy szimpatikus arcot hívnak meg? (nem várhegyi)
Előzmény: pusztuló agysejt (7)
pusztuló agysejt Creative Commons License 2001.05.17 0 0 7
Javaslom, hogy a következő 5 interjúhoz senki ne szóljon hozzá.
Bojkott!
Hátha észreveszik magukat.
Előzmény: vénólánzsahleF (4)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2001.05.17 0 0 6
nekem válaszolt, csak egyáltalán nem arra amit kérdeztem, hanem valami demagóg blablaát nyomott le.
de hát ez várható volt.
sokkal inkább az index-el volt (van) bajom.
Előzmény: mulder_ (5)
mulder_ Creative Commons License 2001.05.17 0 0 5
engem nem moderáltak ki, de ennek ellenére nem is válaszolt a kérdésemre...

és ahogy hipp hopp eltunt néha 50 hozzászólás.. ezt tanítani kéne..

mulder s.a.

vénólánzsahleF Creative Commons License 2001.05.17 0 0 4
Kiváncsi vagyok, hogy vajon a Várhegyi interjúban is ilyen "furcsa" módon fognak-e viselkedni...
Előzmény: loretta (3)
loretta Creative Commons License 2001.05.17 0 0 3
A torgyán interjúból jövök, tényleg felháborító ami ott történt. abcug moderátorok!!!
cinquecento Creative Commons License 2001.05.17 0 0 2
Talán jobbakat is válaszol, mint Torgyán...
Előzmény: vénólánzsahleF (1)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2001.05.17 0 0 1
de abban mindig :)
Előzmény: cinquecento (0)
cinquecento Creative Commons License 2001.05.17 0 0 0
Az ember csak a nullában bízhat...
Előzmény: vénólánzsahleF (-)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2001.05.17 0 0 topiknyitó
Kedves szerkesztők, moderátorok!

Minden tiszteletem a tiétek azért, ahogyan a az indexfórumot csináljátok, de most nagyot süllyedtetek a szememben.

Az, ahogy a Torgyán Józseffel készülő Online-Interjúval bántok, az véleményem szerint kritikán aluli.
Kimoderált hozzászólások, rosszul kiválasztott kérdések, innen a Törzsasztalról kivettétek az ezt kritizáló topicot.
Miért???
Ha ennyire problematikus személyiség jelen pillanatban a "sztárügyvéd" akkor meg se kellett volna hívni.
Ezzel a magatartással, csak önmagatokról állitotok ki szegénységi bizonyitványt.

Üdv,
vénló

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!