Keresés

Részletes keresés

diaksziget Creative Commons License 2001.05.30 0 0 12
A legfrissebb sziget infok egy helyen...plusz velemenyek, mp3mak, forumok, csett, meg 1000000 mas jo moka...

diaksziget.com
A Sziget Valodi Arca

Oranje Creative Commons License 2001.05.18 0 0 11
Miert, miert, miert van ilyen koncerthirdetes a www.sziget.hu-n, (meg akkor is, ha poenra probaljak venni a figurat)?!

20.00 NO DROG PARTY
A BRFK által támogatott Országos Drogmegelőzési Vetélkedő után a fiatalok kifújhatják magukat a V-Tech, a Kozmix és a Baby Sisters koncertjén, akik abszolut drogmentes zenekarok,bár rajtuk az sem segítene.

Oriza triznyák Creative Commons License 2001.05.16 0 0 10
:)))azért azt nem :)))
én még mindig megtalálom a számításomat mert lesz 1-2 jó zenekar meg persze 1csomó jó arc
ráadásul én már +vettem a jegyemet is
esetleg tüntessünk békésen:)
Oranje Creative Commons License 2001.05.15 0 0 9
Nagy itt az egyetertes. :) Igen, asszem, a honlap melton kepezi le ezeket a "megvaltozott igenyek"-et, "kicserelodott celcsoport"-ot, stb.

Akkor mi dacbol jol ne menjunk ki a Szigetre?! :)

Oriza triznyák Creative Commons License 2001.05.15 0 0 8
hát persze + köll nekünk a pallmall sátor vagy mi szintén.
Előzmény: Halászkirály (7)
Halászkirály Creative Commons License 2001.05.15 0 0 7
Igen, helyből nyolc zenekarnevet fel tudnék sorolni, amelyeket (idén is) különböző idióta indokokkal utasítottak el. Ebből a nyolc zenekarból három rendszeresen teltházas bulikat csinál vidéki klubokban, de úgy láccik, ez a pöstieknek nem elég, inkább elszórják a szponzorok pénzét unalmas csapatokra...
Előzmény: Oriza triznyák (6)
Oriza triznyák Creative Commons License 2001.05.15 0 0 6
igen mintha már más közönséget szolgálnának ki.
tavaly egy ismerősöm zenekara azért nem léphetett fel mert "megváltoztak az igények, más lett a közönség, másokat kell kiszolgálni" ez elég szomorú.
Halászkirály Creative Commons License 2001.05.15 0 0 5
Most érkezett el ahhoz a színvonaleséshez a Sziget, amikor már el kéne gondolkodni, hogy ez miért lett így! Gerendaiék a méregdrága sztárvendégekkel mostmár rendszeresen melléfognak, miközben a közönségtől beérkező igényeket elhessegetik azzal, hogy "nincs mindenre pénz". Kezd unalmassá válni az egész, ez tavaly ki is csúcsosodott az utolsó napra. Nem is beszélve arról, hogy a sziget-imidzset sokban megrongálta a Budapest Parádé megszervezése.
Miért kell unalmas külföldi sztárokat és súlytalan magyar előadókat felléptetni a Szigeten?? Miért nem lehet kicsit visszakanyarodni a kezdetekhez?
Oriza triznyák Creative Commons License 2001.05.14 0 0 4
inkább kicsit erőltett meg túl sok kis ablak van apró betűvel nem szívesen nézegetem mert fel se kelti az érdeklődésem inkább a diáksziget.comot nézem azon még legalább van info a szigetről nem ugy mint a hivatalos honlapon mert ezen minden más van csak ez nincs
Előzmény: Oranje (3)
Oranje Creative Commons License 2001.05.14 0 0 3
Gratulalok. Valamikor ezt is el kell kezdeni. :)

Hat, ize, szerintem olyan ovis. :)) Szerinted nem cikik ezek a jopofiskodo linknevek?

Előzmény: Oriza triznyák (2)
Oriza triznyák Creative Commons License 2001.05.14 0 0 2
nincs mit:) ez volt az első nullázásm:)))
igy is lehetett érteni
sz'al nem teccik a honlap?
Előzmény: Oranje (1)
Oranje Creative Commons License 2001.05.14 0 0 1
Kosz a 0-t. :)

(A nem-et csak 1szer akartam leirni.)

Előzmény: Oriza triznyák (0)
Oriza triznyák Creative Commons License 2001.05.14 0 0 0
0-nak tarod a lapot?
Előzmény: Oranje (-)
Oranje Creative Commons License 2001.05.14 0 0 topiknyitó
honlap hajnalig
füles
diszkóvery
mü-velö
stb.

Ezt ugye nem nem gondolták komolyan az ötletgazdák?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!