Keresés

Részletes keresés

frc0032 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 18
Helló!!
Hát sz sztem nem fog menni, mert legálisan már sehol nem lehet kapni, de ha kell akkor külgyél email-t és én szivesen elküldüm neked postán, ha küldsöd a cd árát meg a postakölcségat! szal ha kell akkor : frc0032@freemail.hu

üdv:
FRC#0032
Előzmény: NeoXon (17)
NeoXon Creative Commons License 2006.12.18 0 0 17
Uhh, a zeneket hallgatva hihetetlen nosztalgia erzes fogott el. A Clayman's Theme mennyire el van mar talalva, atyaeg! Legszivesebben egesz nap csak ezt hallgatnam! Kar, hogy a jatekcd-m mar elromlott. Nem tudja valaki hol lehet meg kapni itthon? (nem, letolteni nem akarom, mert ez a jatek meger annyit, hogy lopom meg a szerzoket)
Előzmény: frc0032 (16)
frc0032 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 16
aki kérte mindenkinek elkültem!

üdv:
FRC#0032
madarpal Creative Commons License 2006.12.14 0 0 15

Szia!

 

FRC0032 légyszíves küldd el nekem is az egeres megoldást, mert én sem boldogultam a lyukakkal.

Köszi!

 

madarpal@freemail.hu

 

M

Előzmény: frc0032 (13)
Müllner Creative Commons License 2006.12.03 0 0 14
Szia,

Elküldenéd nekem is, mert én meg a rádiónál akadtam el.
halt@freemail.hu

Köszi előre is

M
Előzmény: frc0032 (13)
frc0032 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 13
Hello!!
nem, nem így van! elküldtem a megfejtést ímélben!

FRC#0032
Előzmény: Nathanielle (12)
Nathanielle Creative Commons License 2006.08.20 0 0 12

Sziasztok!

 

Pár napja unatkoztam, és eszembe jutott, hogy megvan nekem a Neverhood, ezért elővettem, installáltam, és elkezdtem vele játszani:) ... Ugye, régi szép idők... :) De az egeres sajtos résznél elakadtam... olvastam, hogy arra kell figyelni, hogy merre néz az egér, meg hogy ha jobbra néz, akkor eggyel jobbra kell menjen, ha balra néz, akkor meg ugyanabba a lyukba kell terelni, ahonnan kijött... Ez tényleg így van? mert nekem nem sikerült ezzel a logikával megcsinálni... Kérem, ha valaki tudja, hogyan kell megcsinálni, írjon!

 

Előre is köszönöm,

                                   Nath

frc0032 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 11
Ha kell elküldöm az egeres sajtos szoba megfejtését! A macis kód az hogy be kell állítani az egeres sos szobában a memória játékon látott ábrák számát!!!
Előzmény: csuty (9)
frc0032 Creative Commons License 2006.05.16 0 0 10
az egeres sajtos szoba ott van, ahol a memória-játék. Amikor bemégy a házba, nem előre, hanem balra ahz ajtón. Egyébként én itt akadtam el. Nme tudom hogy kell azn egeret a sajthoz vezetni. A végégjátszás semír semit. Havalaki tudja írjon plííííííííííííííz!
Előzmény: csuty (9)
csuty Creative Commons License 2004.08.16 0 0 9

 

     Sziasztok!

 

  Nagyon jó ez a Neverhood, leszámítva azt, hogy már órák óta nem tudok tovább jutni. Már tudom magam teleportálni ide-oda, a világ is egyesült, viszont a macis-robotos résznél nem tudom a kódot. Hova kell menni, melyik szobába, hogy megfejtsem?Hallottam valami egeres-sajtos szobáról , de még ott sem voltam.

Az hol van?

Előre is köszi a segítséget!

lori a barátokköztbl Creative Commons License 2003.02.25 0 0 8
Honnan lehet ezt a játékot leszedni?
Előzmény: Törölt nick (7)
Caligula84 Creative Commons License 2001.11.06 0 0 6
HAHÓÓ!!
Itten van két magyar Neverhood oldal (vadiúj, és talán csak ez a kettő van belőle):

www.neverhood.fan-page.com (az enyém)

free.x3.hu/willyneverhoodja (Willyé, aki ezt a témát indította ebben a fórumban)

Schoz Creative Commons License 2001.05.16 0 0 5
Én egy hétig töltögettem lefelé (napster) a zenét, kiírtam cédére, halgattam pár napot, aztán kölcsönadtam. Azóta nem láttam... :(((( De, ha visszakapom jelentkezek.
csehvilmos Creative Commons License 2001.05.15 0 0 4
Kristály?

Az üveg oldalán ez ál : BOBBY ez annyit jelent hogy : Blue Orange Blue Blue Yellow
Kék Narancs Kék Kék Sárga
Oltsd le a villanyt és forgasd be így a kristályokat majd tttTTTTŰŰŰŰZZZzzz!!!!!!

Előzmény: gbácsi (3)
gbácsi Creative Commons License 2001.05.15 0 0 3
Tisztelt neverhood fanok!

HOgy a fenébe jutok tovább a kristályoktól???

Segítsetek!!

Előzmény: concretebush (1)
eszpee Creative Commons License 2001.05.15 0 0 2
neverhood.com-ot nemreg frissitettek.

http://www.danielamos.com/daorder1.html alatt megveheto a soundtrack cd:

'Terry S. Taylor's award winning soundtrack to "The NeverhoOd" and "Skullmonkeys" - plus tracks from "BoomBots".'

Igen, ez volt az utolso jatek amit a csapat keszitett, mielott feloszlottak. Nem, nem ismerem.

concretebush Creative Commons License 2001.05.15 0 0 1
Az ocsem felvette oket kazettara es ugy hallgatta.. :)) Meg a radioadasokat is amik szolnak mikor tekergeted. Sot. Az asztalan van egy sarok ahol szines gyurmabol csinalt kis figurakat, annyira jol neznek ki lehet le is fenykepezem egyszer. Nem keszult hasonlo jatek azota sem?

Neverhood RULEZ. Kar hogy eltunt a cd-m valahova :(

--
cb

Előzmény: csehvilmos (-)
w8800 Creative Commons License 2001.05.14 0 0 0
Én is keresem!

Ohh... régi szép idők! Hány órát virrasztottam a gép elött! :)

w8.

csehvilmos Creative Commons License 2001.05.13 0 0 topiknyitó
Ha valakinek vannak Neverhoodos zenéi könyörgöm ÍRJON a csehvilmos@freemail.hu -ra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!