Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.20 0 0 37

Márkaszerviz!

Előzmény: hunblack (35)
hunblack Creative Commons License 2015.10.05 0 0 36

lol, már hülyeségeket is beszélek, cinquecento kérdés persze :D

Előzmény: hunblack (35)
hunblack Creative Commons License 2015.10.05 0 0 35

Szasztok!

 

Seicentoval kapcsolatos kerdes.

 

Mit lehet szerintetek csinalni azzal ha mostanaban nem mindig erzekeli a kulcsot az immobiliser. Egyik kulcsot szinte egyaltalan nem. A masikat neha nem.

 

Koszi a valaszokat elore is.

 

 

BÁCSI-1 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 34

Azért, utolérte a halál . Talán az utolsó HAT évet ki is hagyta volna !

Előzmény: Moonclown (11)
Cinque Creative Commons License 2013.05.19 0 0 33

Hello mindenkinek!

Cinquecentomat kényszerülök szétbontani. Jó állapotú, rozsdamentes elemeket, alkatrészeket tudok nagyon kedvező áron ajánlani. Példaként: tökéletes komplet hátsó ajtó, hátsó lökhárító, hátsó oldalelemek, üvegek, bal komplet ajtó, korróziómentes első sárvédő, ép hátsó futómű, benzintank, motor, generátor, vezérlő elektronika, stb.stb- Kérésre képet küldhetek.

Üdv.

Pavel Creative Commons License 2012.06.25 0 0 32

Sziasztok!

 

Eladó új Fiat Cinquecento 1.1 Sporting (54LE) Ramair direktszűrő szett a beszereléshez szükséges segédanyagokkal együtt. Angol gyártmány.

Most 10% kedvezménnyel!

16300 Ft

info@bpracing.hu

 


F U F Creative Commons License 2011.07.12 0 0 31

Sziasztok!

Autó eladásból megmaradt a téli szerelt kerék garnitúrám. Szinte újak. Egy telet mentek, kb 2-3 e km.

Hibátlan felnik és GYÁRI punto II dísztárcsák is vannak hozzá, ami hasonlít a sporting alufelnire.

Felniket 3e/db, gumikat 7e/db, a dísztárcsákat 2e/db áron vettem.Ami összeadva 48 e Ft volt.

Ha valaki előre gondol a télre és megér neki 30 e Ft-ot az egész komplett, akkor nagyon szívesen átadom. Ha valaki igényli, akkor lefotózhatom.

 

Kerék méretek: 4x98 155/70 R13 ET 33  (széles nyomtávú seicento lemezfelni)

 

   Tisztelettel:      FUF                      boutondorr@gmail.com

ion91 Creative Commons License 2011.01.03 0 0 30

Sziasztok!

Aki netalántán idetéved és van kedve Fiatosokkal, vagy pl velem egy Cinque gazdával tudást cserélni, beszélgetni, találkozni az irjon nekem egy e-mailt vagy irjon ide néha felnézek!

üdv, Áron

 

BZSBigyo Creative Commons License 2009.08.11 0 0 29
ment az üzenet az e-mail edre ....
köszi a reagálást!
Geovanni88 Creative Commons License 2009.07.26 0 0 28
Hello engem érdekelne!!! Van 4x98- as osztókörű felnim, 185/60- as gumikkal. 5db de az egyik felni kicsit sérült csak a gumit kell átrakatni ( mivel 4 felnin van csak gumi az 5-dik felni tartalék)!!! Írj, ha érdekel a csere!!!
Előzmény: BZSBigyo (27)
BZSBigyo Creative Commons License 2009.07.02 0 0 27
Eladó 5DB alufelni + gimu mindegyiken.
2 felnin 165/65 ös MICHELIN MXL igen jó állapotban
2 felnin 155/55 ös Pirelli P700 lassan csereérett.
1 felnin fogalmam sincs milyen márka , igény esetén megnézem, annyira új hogy még "szőrös".
Jelenleg egy FIAT Cinquecento SPORT-on van és úgytudom gyárilag készült hozzá, külön márkajelzés nincs rajt.
Az ár alkuképes komoly vevő esetén.
Csere szóba jöhet 4DB 14-es 4x98as osztókörű felnire.
Balu8 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 25
Hello!
Eladó 4 db 165/55 R13-as gumi!
2db Goodyear bő 5 mm-rel és 2db Pirelli 6 mm-es mintával!
Irányár: 20 000,-Ft/4db.
Képet tudok küldeni e-mailban.
Üdv
Balu8 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 24
Sziasztok!
Keresek 2db 165/55 R13-as gumit!
Üdv
Atom Sei Sporting Creative Commons License 2006.09.01 0 0 23
FIGYELEM! MINDEN CINQUECENTO TULAJNAK!
A FIAT SEICENTO SPORTING NEVŰ FÓRUMON GYÜLEKEZÜNK! MEGALAPÍTOTTUK A CENTOMÁNIA NÉVRE HALLGATÓ SEICENTO ÉS CINQUECENTO TULAJOK BARÁTI KÖRÉT! EGYENLŐRE A www.seicento.uw.hu CÍMEN VAGYUNK, DE RÖVIDESEN ELKÉSZÜL A HONLAPUNK!
MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!

Atom Sei Sporting és a többi tulajdonos
furano Creative Commons License 2005.04.19 0 0 22

Eladó az alábbi sporting műszeregység. Birba fehér számlappal, carbon háttérlappal. A sebességmérő 200-ig kottázva.

Ára: 15.000 Ft .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tel: 06-20-9125735

 

furano

grafur Creative Commons License 2005.04.19 0 0 21
Nekem is van egy, és még csak most tévedtem erre a fórumra, h elmondjak pár tapasztalatot.. Nos, nekem 1 éve van Fiat Cinquecentóm, 84 ezer kmrel vettem, most 96 ezer környékén van. Szépen szolgál, fogyasztása azért nem ilyen kegyetlen.. Egy kis lambda álltás után a fogyasztása 6 liter körülire csökkent. Ja, és nagyon hálás nagyobb oktánszámú benzinért, egyszerűen rajong :)
Gondok nem voltak vele, pedig mindennapos, erős használat alatt van, néha 5 személyes használattal is egész jól elfér benne az ember.. Ki hinné?! :) Én se hittem, mig a családba nem került egy új renault Thalia.. Na, a Thaliában szűkösebben fér el az 5 ember, mint a Cinqueben. Az viszont igaz, h a Thalia csomagterében még kettő legalább elfér, a cinqueben meg egy negyed se :D
A futóműve viszont télleg elég kemény.. Én Egerben lakok, szerencsémre Bpesti utakon még nem kellett élveznem ezt a keménységet. Télleg abba a kategóriába tartozik, h megmondom egy 20asról, h fej vagy irás volt :)
a 185ös gumi kicsit vadul hangzik, nekem asszem 145ös van :) ráadásul 13-as felni. A 145re nem mernék megesküdni, de majd meglesem....
A 14es 185ös elfér egyáltalán?!
 
amúgy az én kisjáregányom mostmár eladó, újra váltás miatt.. Képek róla: http://grfiat.on.hu akit érdekel e-mailben adok infót. grafur@axelero.hu 
 
--
B y e ,
GrafU®
 
Előzmény: borkeci (20)
borkeci Creative Commons License 2002.05.15 0 0 20
OK. Kb. erre gondoltam. Volt egy teszt a Totalcaron, ahol a Sei-re 11.5-ös fogyasztás jött ki. Persze megjegyzik, hogy padlógáz+padlófék.
Hülye voltam, de a kereket nem néztem meg pontosan. Nekem gyárinak tünt a felni - hasonló amiket képen láttam - csak a 185 ütötte meg a szemem. Mi a manónak egy ilyen kis kocsira ekkora gumi. Vízen csak elszánkázik. No mindegy.
Olajból viszont a nagyon jó nem kell neki, ha jól értem :)
Hát köszönöm a tájékoztatást! Remélem beválik egy időre... pláne, ha még egy gyermekülést is sikerül hátra beaplikálni!

Szia!

Előzmény: cinqsporting (19)
cinqsporting Creative Commons License 2002.05.15 0 0 19
A sporting abban különbözik a sima cinquecentotól hogy 20 mm lejebb van az autó (ez ne ijesszen meg még is elég magas) talán a lengéscsillapótók is kicsit sportosabbak meg van benne gyárilag egy stabilizátor.

Fogyasztás se olyan vészes városban 7,5 körül mozog országúton pedig le lehet menni 6 alá is ha nem nyomjuk :)

A futómű nem olyan vészes pesten teljesen normális kérdés csak hogy milyen felnin van az a 185-ös gumi és milyen peres. Általában 185/50R14 szoktak felrakni a cinqre.

Az olajfogyasztás attól függ milyen olaj van a kocsiban nekem eleinte 0W40 full syntetikus volt benne (10ezer km után kb 1 liter) most pedig 5W40-es eddig semmi gond pedig már 5000 van benne.

Cinq

Előzmény: borkeci (18)
borkeci Creative Commons License 2002.05.15 0 0 18
Hello
Amit írtál az bíztató :)
Fogyasztásod (benzin/olaj) hogy alakul? Nagyon pattogós ez a futómű Pesten?
Bár az az igazság, hogy már rábeszéltem magam és lehet, hogy holnap le is nyúljuk :)
Előzmény: cinqsporting (17)
cinqsporting Creative Commons License 2002.05.15 0 0 17
Szia,

Tehát tapasztalataim nekem majd 2 éve van meg a gépem eddig semmi komoly problémán nem volt vele (egy lambdaszonda csere) enyémbe 75 ezer km van és raadásul meg is van egy picit piszkálva ,de probléma nuku.
Gyerekulést biztos lehet belerakni már láttam is.

A gyári mérete 165/55R13 vagy 155/65R13 ,de a 185 egy jó sportos méret :) nekem most 195-ös van.

Bármire kivancsi vagy kérdezz bátran.
Cinq

Előzmény: borkeci (15)
borkeci Creative Commons License 2002.05.15 0 0 16
Ja! Még egy: bele lehet ebbe tenni valahogy gyermeküllést?
borkeci Creative Commons License 2002.05.15 0 0 15
Sziasztok!
Látom ez már egy halódó topic, de én most vennék ebből a típusból egyet Kedvesemnek...
GumiMaci: Neked megvan még? Milyenek az általános tapasztalatok?
Amit kinéztem egy 80 ezret futott 95-ös verzió, kissé kavics-sérült, de meglepően jól fut. Más kérdés, hogy az én lábam nem fér el a pedálokon, de kedvesemnek 6-tal kissebb tappancsai vannak, én meg azért méretesebb autóhoz vagyok szokva.
Ami meglepett: 185-ös gumi van a kicsikén. Nem sok ez?
Szóval valaki jár még ilyennel, ne kíméljen infót ide!
Moonclown Creative Commons License 2001.05.11 0 0 14
hat igen na de egy ekkora motortol mit varjunk:))))

viszont msot fedeztem fel hogy van mar cinquecento topic
asszem ertelmes lenne osszevonni, szoval reszemrol ezt teszem

topic close

Előzmény: GumiMaci (13)
GumiMaci Creative Commons License 2001.05.10 0 0 13
Hi Moonclown,

Nekem is sportingom van. Nagyon király kis gép.
Tényleg jól megy :-). Eddig mindenki meglepődött akit elvittem egy körre.
Gyorsulását mérte már valaki ? Amúgy 100-ig elég fürge csak utána elfogy az a kevés nyomaték is :-(.
GM

Előzmény: Moonclown (11)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.05.10 0 0 12
"De egy nagyobb autonal hatarozott eselyed van."
"Megmondta minden szakerto ha nem saabban ulk, akkor halott."

Eszerint minden nagyobb autó Saab? :-)
No, értem én, mit akarsz mondani, csak hát én bizony ki nem próbálnám, hogy igaz-e... Engem csak az zavar, hogy biztonságra hivatkozva ítélnek el járműveket, tekintet nélkül arra, hogy mire lettek gyártva. Mert a Cinque bizony városi jószág. Aki autópályára megy vele, az tartsa ezt észben, vagy vegyen oda tervezett autót.

Előzmény: Moonclown (11)
Moonclown Creative Commons License 2001.05.10 0 0 11
De egy nagyobb autonal hatarozott eselyed van.Sot pl egy saab-bol vagy volvobol jo esellyel elve szallsz ki, lasdHorn gyuszi anno.
Megmondta minden szakerto ha nem saabban ulk, akkor halott.Amugy meg azota latvanyosan tobb saab van az utakon.Hehe ingyenreklam rulez:)
Előzmény: Az Utolsó Európai (4)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.09 0 0 10
Bocsibocsi, kevertem az utódjával.

"Szoval emberek nyugalom, az 500 sem sokkal rosszabb, mint egy Ugyanakkor gyartott Mercedes! Legalabb is, ha az ember fanak megy"

Hahahahahahahaha!!!

Azt az érvet elfogadom, hogy egy ilyen édibédi városi kisautóval az ember ritkábban csattan el csúnyán, mint vmi. autópályák ördögével, de azért a kisfiat (új, vagy régi) a passzív biztonság terén igen hátul kullog (nem úgy, mint a Mercedes).

Amúgy én is aranyosnak tartom a sportingot.

Előzmény: tcaoe (9)
tcaoe Creative Commons License 2001.05.09 0 0 9
A Cinqecentot sem. Akkor az miert nem?

Szoval emberek nyugalom, az 500 sem sokkal rosszabb, mint egy Ugyanakkor gyartott Mercedes! Legalabb is, ha az ember fanak megy.

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.09 0 0 8
Persze, már rég csináltuk:-))

PS: Na jó, a Lupo (talán) még nem volt:-))


lupo.avi

PS: A "te" C-Mercidet már nem gyártják, szóval kiesett.

Előzmény: tcaoe (7)
tcaoe Creative Commons License 2001.05.09 0 0 7
Bevagjam a C osztalyt harmincnyolcadszor is?
Előzmény: Törölt nick (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!