Keresés

Részletes keresés

partner113 Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 12

Tényleg az ideális anyós porhanyos ? 

Fehér Oroszlan Creative Commons License 2020.06.22 0 0 11

Szerintem felkeres a “táncra “

van képed róla ?

Előzmény: Peter Kalman (10)
Peter Kalman Creative Commons License 2020.06.03 0 1 10

Sziasztok szeretném megkérdezni hogy az mit jelent ha az anyósom puszilgat meg ölelget meg rácsap a seggemre?

doriii11 Creative Commons License 2010.12.01 0 0 9

Sziasztok .  én egy 13 éve lány vagyok . a szüleim elválltak ... aztán anyukám összejött egy  lassan 40 éves pasival . és az anyja pfffffffffffffffffffffffff eszméletlen . hogy nem képes felfogni az ő kicsi fia  felnőtt .  jah igen a legdurvább hogy velünk is él .és régen pedagógus volt . a gonosság már az arcára kihűl . velem mindíg kivételezik . indenki ruháját összehajtogatja csak az enyémet nem. idegesít . a hátam mögött káromkodik rám . és mikor rákérdezett anyukám  hogy micsoda? akkor erre azt mondta ő semmit nem mondott ,multkor ketten voltunk itthon . képzelhetitek . a gonosz anyós meg a serdülő lány . 2 számitógépünk van . egyik  a szüleimé másik enyém . de az enyémen nincs vebkam se meg mikrofon se .én átültem anyáék gépére . mert kiköltöztünk a családdal külföldre de ugye az anyóst is hozni kellett , a tesóm otthon maradt . és én azért ültem át hogy tudjak vele beszélgetni vebkamon láthassam és halhassam . erre beont ide . hogy mit keresel te ott annál a gépnél az az anyádéké . de ezt ilyen flegmán és ordítva . erre mondom neki erzsike néninek (mert ez a neve )em kéne így kiabálni . úgy gondolom. erre . e kezd ott rizsálni hogy ő már 74 éves . mondom magamban ki nem szarja le .? . 3 embert nem tudnék találni aki szereti ezen a világon ezt az embert . gonosz . senki nem akarta hogy kiköltözzön velünk . anyukám és újpasia között is mindíg miatta van a konfliktus .  anyukám is sokszor veszekszik az anyóssal . MINDENBE BELESZÓL .  ja az a legjobb mikor betetteti hogy betek mikor anyáék nincsennek itt kutya baja  mikor haza érnek már nyög . és mondja hogy ő majdnem elájult. előtte meg semmi baja nem volt . de csak akkor van ez amikor a veszekedés után állunk .szeret hallgatózni . ja és borzasztóan főz . mielőtt kihozták ide anyáék elmondták neki nekünk nem kell főzni . de ő mégis midíg főz . anya új párja azt szokta neki mondani mikor kinálja a levesével . kössz anyu nem .. forró vizet a csapból is tudok engedni , nem tudom ez az öregséggel jár vagy nemtudom . de borzasztó . mikor még magyarorszuág területén laktunk . én  álltalában soha nem voltam otthon ugye nyáriszünet volt . nmeg a barátokkal voltan lementünk strandozni meg ilyenek .és olyanokat mondott anyukámnak mire hazaértem hogy az ő fogmosó  pohara habzott  és én bitosan megmérgezem XD . HAHA . néha már elképzelem . basszki  eleimnte még röhögtünk az ilyeneket . de amikor naponta többször ilyeneket mond . pfffffff. nagyon rosszúl tud esni . mikor anyukám pasija msn-ezik az ő gyermekeivel . mert ők otthon maradtak . rögtön bejön a szobába .  és leűl laci mellé . és leskelődik mit csinál laci . tőbbször elkűldte de őt nem érdekel semmi .anyukámmalúgy beszél mint a kutyával. pedig elég gz . de ő vágta le a körmét mikor fájt neki  kitörölte a szaros seggét .miután korházban volt . nem tudom .miért vannak ilyen rossz emberek . az örüljön akinek az anyósa nem lakik ott a családdal . de egész nap itt van és :Á még el sem megy sétálni meg semmi   . a lényeg megszomorítja mindenki életét . töbször elakartunk költözni miatta az anyukámmal. ja és neki semmi nem jó . szóval mit tegyek?? segítség . mert  anyukám azt mondja nemsokára felnövünk a tesómmal . és  ha hazamegyünk  ő meg egyedül marad tudván azthogy itt találta meg az igazit . de viszont a banya  még akát 16 évig is itt élhet  velük .és mi már 1 év után így kikészültünk . én is egy ideg roncs vagyok

encián Creative Commons License 2001.05.11 0 0 8
Kedves Topicgazda!
Mélen valamiért nem tudok válaszolni, ezért itt jelezném, hogy ne haragudj, de nem tudok eleget tenni a kérésednek. A tapasztalat egy dolog, de a konkrétumokat kiteregetni nem szeretném.
encián Creative Commons License 2001.05.10 0 0 7
Örülök neki, és Te is örülj neki: kivételek erősítik a szabályt...
Előzmény: Nőnemű (6)
Nőnemű Creative Commons License 2001.05.10 0 0 6
Neeeeem, ő kivételes. Már 12 éve szeretjük egymást. Sokan azt hiszik, hogy az anyukám, mert még hasonlítunk is és az ő lánykori családneve ugyanaz, mint az enyém. :) A keresztnevünk is majdnem ugyanaz, ebből aztán rengeteg félreértés volt már hivatalos helyeken. Sosem értik, hogy melyik a férjem anyja és melyik a felesége lánykori neve.
Tudom, hogy nem ez az általános.
Előzmény: encián (5)
encián Creative Commons License 2001.05.10 0 0 5
"Akciózásnak" nem rossz taktika...
Várd ki a végét...
Persze nem vagyok abszolút negativ, csak relatív...
Előzmény: Nőnemű (3)
bozsi Creative Commons License 2001.05.10 0 0 4
Én pár hónapja már együtt is lakom az anyósommal,és meggyőződésem, hogy meg kell érniük az együttlakásra és kellő légtér is kell hozzá. Na nem, hogy röpüljön, hanem ,hogy ne zavarjuk egymást, ha nem kivánatos egymás társasága.
segítségnél viszont kéznél vagyunk egymásnak.
Mi jól megvagyunk.
Nőnemű Creative Commons License 2001.05.10 0 0 3
Az én anyósom nem olyan. Nagyon szeretjük egymást. Kaptam is tőle egy bekeretezett oklevelet, melyen az áll: A világ legaranyosabb menye.
Nahát ő meg a világ legaranyosabb anyósa.
Előzmény: szellem19 (-)
Barsony Creative Commons License 2001.05.09 0 0 2
Nyilván nem minden anyós egy fenevad boszorka. Véleményem szerint, nem az a fő gond, ha az anyós akciózik, hanem az, ha a férjed/feleséged hagyja, hogy befolyásolja a házasságot. Nyilván minden férj/feleség tiszteli az anyját, de neked ettől még nem kötelező szeretni.
Olvastam/hallottam sok olyan történetet,ahol anyós kartás teljesen szétzúzta a házasságot. Volt az egyik lapban egy sors, ami nagyon megrenditett. Sajnos a statisztika azt mutatja, hogy nagy átlagban a férjek nem tudnak ellenállni a veszélyeztető anyós atrakcióknak.
encián Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1
Ha a nők elsárkányosodását veszem alapul, akkor mind OLYAN.
Én ugyan nem vagyok anyós, de volt belőle 2,5. Elég is volt.

Régen újság hír az Esti Hírlap bűnügyi rovatában:
"Anyós természete miatt baltával fejbeütötte..." stb.

_ Liar _ Creative Commons License 2001.05.08 0 0 0
0 anyosom van, mind meghalt......
szellem19 Creative Commons License 2001.05.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy kinek mi a véleménye az anyósáról, anyósokról. Meggyőződésem, hogy nem minden anyós olyan, mint a viccekben. Az igazán érdekes egy anyós véleménye lenne.
Tényleg minden anyós OLYAN?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!