Keresés

Részletes keresés

szilvácska Creative Commons License 2001.07.17 0 0 145
Hé, van itt még valaki a csikóhalakkal, vagy már mindenki a vizilovakkal van ?
zoorka Creative Commons License 2001.07.04 0 0 144
Egyébként beszámolnék a legújabb tudományos felfedezésről:

Egy kaliforniai kutatócsoport - hosszasan tanulmányozván a csikóhalak életét - rájött, hogy a csikóhalak tulajdonképpen a vizilovak leszármazottjai. A viziló ugyanis vízben él (na, ezt mondjuk nem nehéz elhinni, hisz már a neve is..), tehát a megszületett kislovak (lásd: csikó) szintén vízben élnek. De ezeket - az eccerűség kedvéért - csikóhalaknak nevezték el. E szerint téves az a fogalom, hogy csikóhal, hiszen nem hal, hanem vízbenélőkispaci.

Előzmény: Night Hunter (142)
zoorka Creative Commons License 2001.07.04 0 0 143
télleg, a Tiéd mennyi idős?
Előzmény: Night Hunter (142)
Night Hunter Creative Commons License 2001.07.03 0 0 142
A csikóhalakat sokkal könnyebb vízben nevelni, mint homokos terráriumban.
A helyes nevelés kihat kis kedvencünk átlagéletkorára is.
zoorka Creative Commons License 2001.06.27 0 0 141
ühüm..én is fontolgatom már, hogy csikóhallá változzak. :)
Előzmény: szilvácska (140)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.27 0 0 140
Olyan kedvesen invitáltak ebbe a topicba (egy titkos hódolóm titkos hódolódója vagy mi :), hogy izibe idesiettem !
Annál is inkább, mert megtudtam egy fontos információt a csikóhalakról : sosem fordult még elő, hogy bármelyik példány is bal lábbal kelt volna fel! Mit szóltok? Abszolút barátságos, nyugodt faj.
zoorka Creative Commons License 2001.06.27 0 0 139
nem átkerült. Ide született :))
Előzmény: whis (138)
whis Creative Commons License 2001.06.26 0 0 138
Most látom, hogy átkerült az 'Állati'ba. Azért nem volt szem előtt. 8-)
zoorka Creative Commons License 2001.06.25 0 0 137
legalábbis sz-aratás.
Előzmény: szilvácska (136)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 136
Aratás ? :)
Előzmény: zoorka (135)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 135
ne keverd a dolgokat. A csikóhalszüret az, amikor a csikóhalkat szedik össze, préselik, gyömöszölik, majd megint préselik és abból lesz a csikóhalfurmint. (jó esetben.)

kérlek, tudományos szóhasználattal élj e topik keretein belül! szal, mi is az összegyűjtés hivatalos neve?

Előzmény: Night Hunter (134)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 134
Szerintem simán meg lehetne gazdagodni belőle.
Egy problémája van, az összegyűjtése.
Ezért javaslom, minden csikóhalra szereljünk kis műanyag zacskócskákat, nehogy a tenger fenekére kerüljön ez a kincs.
Naponta cseréljük. Ezt a műveletet lehetne csikóhal-szüretnek is nevezni.
Előzmény: zoorka (133)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 133
nna, erről most SZMbe jutott valami.

Szerinted hogyan lehetne hasznosítani a csikóhaltrágyát?

Előzmény: Night Hunter (132)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 132
Észrevettem.
Már trágytalan.
Előzmény: zoorka (131)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 131
egyedül??? hát kilroy mindig ott van, te! :)
Előzmény: Night Hunter (130)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 130
És mit csináljak ott?
Maximum pasziánszozhatok egyedül.
Előzmény: zoorka (129)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 129

OFF

aki nagyon unja magát, nézzen fel nyugodtan a piazra.

ON

Előzmény: Night Hunter (127)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 128
illetve, van még egy lehetősége: megkérdezheti a közönséget. :)
Előzmény: Night Hunter (127)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 127
Ez nagyon becsapós kérdés.
Mert bármelyiket is választja, hogy abba szeretne tartozni, máris megállapíthatjuk, hogy a másikba tartozik, és így mindenképpen bajba kerül. :))
Előzmény: zoorka (126)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 126
melyikbe szeretnél tartozni?

látod, van más választás! :))

Előzmény: szilvácska (124)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 125
Szerinted?
Előzmény: szilvácska (124)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 124
A kurvának a szűz az ellentéte? Hmmmm....
Előzmény: Night Hunter (121)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 123
Nem. A szüzek még nem fogják.
Azoknak úgy kell megtanítani, hogy hogyan fogják.
Előzmény: zoorka (122)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 122
nem.

azok még csak eztán fogják :)

Előzmény: Night Hunter (121)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 121
És a szűz keresztek is?
Előzmény: zoorka (120)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 120
ne aggódj, a kurva kis keresztek is utálnak Téged :)
Előzmény: szilvácska (117)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 119
Te, ennyit még soha, sehol, semmilyen formában nem olvastam a csiklóhalakról, mint ezen a honlapon..!

szilvácska, remélem Te is kellően kiművelted már magad!

Most már legalább tudjuk, hogy NájtiHánti honnan ilyen jólinformált csiklóhal-ügyben!

Előzmény: Night Hunter (118)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 118
Akkor itt van másképp.

(ugye mindenkinek megvan a saját kis keresztje. :)

szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 117
Én sem látom a képet !
Úgy utálom ezeket a kurva kis kereszteket !
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 116
Nem látod a képet?
Tehát akkor a következő megállapítást tehetjük.
A papírból hajtogatott csikóhal álcázórendszere tökéletes.
Olyan tökélyre fejlesztette a mimikrit, hogy teljesen beleolvad az index felületébe.

Én is úgy beleolvadnék már valaki felületébe.
És ne tessék semmi rosszra szocializálni.

Előzmény: zoorka (114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!