Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.06.27 0 0 139
nem átkerült. Ide született :))
Előzmény: whis (138)
whis Creative Commons License 2001.06.26 0 0 138
Most látom, hogy átkerült az 'Állati'ba. Azért nem volt szem előtt. 8-)
zoorka Creative Commons License 2001.06.25 0 0 137
legalábbis sz-aratás.
Előzmény: szilvácska (136)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 136
Aratás ? :)
Előzmény: zoorka (135)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 135
ne keverd a dolgokat. A csikóhalszüret az, amikor a csikóhalkat szedik össze, préselik, gyömöszölik, majd megint préselik és abból lesz a csikóhalfurmint. (jó esetben.)

kérlek, tudományos szóhasználattal élj e topik keretein belül! szal, mi is az összegyűjtés hivatalos neve?

Előzmény: Night Hunter (134)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 134
Szerintem simán meg lehetne gazdagodni belőle.
Egy problémája van, az összegyűjtése.
Ezért javaslom, minden csikóhalra szereljünk kis műanyag zacskócskákat, nehogy a tenger fenekére kerüljön ez a kincs.
Naponta cseréljük. Ezt a műveletet lehetne csikóhal-szüretnek is nevezni.
Előzmény: zoorka (133)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 133
nna, erről most SZMbe jutott valami.

Szerinted hogyan lehetne hasznosítani a csikóhaltrágyát?

Előzmény: Night Hunter (132)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 132
Észrevettem.
Már trágytalan.
Előzmény: zoorka (131)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 131
egyedül??? hát kilroy mindig ott van, te! :)
Előzmény: Night Hunter (130)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 130
És mit csináljak ott?
Maximum pasziánszozhatok egyedül.
Előzmény: zoorka (129)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 129

OFF

aki nagyon unja magát, nézzen fel nyugodtan a piazra.

ON

Előzmény: Night Hunter (127)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 128
illetve, van még egy lehetősége: megkérdezheti a közönséget. :)
Előzmény: Night Hunter (127)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 127
Ez nagyon becsapós kérdés.
Mert bármelyiket is választja, hogy abba szeretne tartozni, máris megállapíthatjuk, hogy a másikba tartozik, és így mindenképpen bajba kerül. :))
Előzmény: zoorka (126)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 126
melyikbe szeretnél tartozni?

látod, van más választás! :))

Előzmény: szilvácska (124)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 125
Szerinted?
Előzmény: szilvácska (124)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 124
A kurvának a szűz az ellentéte? Hmmmm....
Előzmény: Night Hunter (121)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 123
Nem. A szüzek még nem fogják.
Azoknak úgy kell megtanítani, hogy hogyan fogják.
Előzmény: zoorka (122)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 122
nem.

azok még csak eztán fogják :)

Előzmény: Night Hunter (121)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 121
És a szűz keresztek is?
Előzmény: zoorka (120)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 120
ne aggódj, a kurva kis keresztek is utálnak Téged :)
Előzmény: szilvácska (117)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 119
Te, ennyit még soha, sehol, semmilyen formában nem olvastam a csiklóhalakról, mint ezen a honlapon..!

szilvácska, remélem Te is kellően kiművelted már magad!

Most már legalább tudjuk, hogy NájtiHánti honnan ilyen jólinformált csiklóhal-ügyben!

Előzmény: Night Hunter (118)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 118
Akkor itt van másképp.

(ugye mindenkinek megvan a saját kis keresztje. :)

szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 117
Én sem látom a képet !
Úgy utálom ezeket a kurva kis kereszteket !
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 116
Nem látod a képet?
Tehát akkor a következő megállapítást tehetjük.
A papírból hajtogatott csikóhal álcázórendszere tökéletes.
Olyan tökélyre fejlesztette a mimikrit, hogy teljesen beleolvad az index felületébe.

Én is úgy beleolvadnék már valaki felületébe.
És ne tessék semmi rosszra szocializálni.

Előzmény: zoorka (114)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 115

ebben a topikban csak asszimilálódni szabad :)
Előzmény: Night Hunter (113)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 114
nem látom a képet :(
Előzmény: Night Hunter (113)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 113
Akkor a függőlegest meg a vízszintest már tudjuk.
És mi a keresztrejtvény megoldása?

HUSZ-ra meg ne gondoljon senki. Nekem 21-em van.
És most akkor eben a topicban tilos asszcializálódni?

Újabb adalék a topichoz:

Szenzációs leleplezés!
A csikóhalak nem természetes úton szaporodnak, hanem papírból hajtogatják őket.


Előzmény: zoorka (112)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 112

nahááát...rossz az, aki rosszra gondol, vagy vmi ilyesmi..:)

én itt arra gondoltam, hogy a csikóhalat nem lehet úgy meglovagolni, mint egy eccerű lovat, mer az vízszintes, a csikóhal meg függőleges.

nnnnnaaaaa. és ne tessenek semmi HUSz-ra asszocírozni :))

Előzmény: szilvácska (111)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 111
Hát igen...ezt én is csak álnéven mertem volna beírni...:)
Előzmény: z o o (110)
z o o Creative Commons License 2001.06.21 0 0 110
hmmm.

az a bajom, hogy lecsúsznék róla. merhogy függőleges.

Előzmény: Night Hunter (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!