off
szilvácska, noha tisztelem a csikóhalak iránt érzett hallatlan szenvedélyedet, de az offolókat nem szeretem - láttál már te például engem offolni?? ;)))
Igen, a Hunti olyan, mint a trójai faló ! Először úgy csinál, mintha értene a témához, és amikor már elhiszed, hogy tényleg, akkor meglepetésszerűen hirtelen szétoffolja a topicot !
Emlékszel, az elején ide is milyen ártatlanul beillesztette azt a fotokópiát ? :)