off
szilvácska, noha tisztelem a csikóhalak iránt érzett hallatlan szenvedélyedet, de az offolókat nem szeretem - láttál már te például engem offolni?? ;)))
Igen, a Hunti olyan, mint a trójai faló ! Először úgy csinál, mintha értene a témához, és amikor már elhiszed, hogy tényleg, akkor meglepetésszerűen hirtelen szétoffolja a topicot !
Emlékszel, az elején ide is milyen ártatlanul beillesztette azt a fotokópiát ? :)
1ébként pedig tudatnám minden tisztelt topiktárssal, hogy új projektbe fogtam:
a HAGYLÓ kifejlesztésébe.
Még az alapoknál tartunk, de már nem sok víz folyik le a Dunán, amikoris - a hagylót továbbfejlesztve - alkalmaz6juk a CSIKÓHAGYLÓT, mint zsábaszedőgépet!!!!