Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.06.15 0 0 82
a legújabb projektem a papagájhal kifejlesztése, de ennek részletezése túl off lenne :)
Előzmény: vapiti (81)
vapiti Creative Commons License 2001.06.15 0 0 81
Akkor itt az ideje disznóhallal, vagy birkahallal is próbálkozni. Ha nem vigyázol, Nobel-díj lesz a vége!
Előzmény: zoorka (80)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 80
ááá, nem vagy elég kitartó, így ne várj eredményt!

Én mondtam neki (miközben nyomtam le a vízbe), hogy ha beledöglesz is, akkor is lesz kiscsikóhal!!!! Pár példány bele is döglött, de aztán sikerült.

Előzmény: vapiti (78)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 79
az egyik mindíg megfulladt.
Előzmény: vapiti (78)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 78
Sajnos nem jártam sikerrel. Sem a lófiú- hal kislány, sem a halfiú -lókislány párosítás nem jött be. Ezek nem szeretik a szexet.
Így aztán külön-külön vagyok kénytelen élvezni őket.
Előzmény: zoorka (77)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 77
végre! egy igazi szakértő ezen a már-már szétoffolt (sic!) topikocskán..

vapiti, lécci mesélj, milyen elméleti és gyakorlati ismeretekkel tucc minket gyarapítani?

Előzmény: vapiti (76)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 76
Nem-nem, tanúim is vannak, kérésre sorolom őket. Egy kb. decemberi lestalin történt, hogy pároztattam az általam hőn áhított állatkákat, tudnillik a lovat és a halacskát.Aszopnták az enyém lehet.
Előzmény: zoorka (75)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 75
azt csak álmodtad, kislány :)
Előzmény: vapiti (74)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 74
De hát a csikóhalakat egyszer már én megkaptam, valaki lenyúlta őket!
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 73
Engem te nem adhatsz, mert nem vagyok a tiéd.
Csak olyat ajándékozz, amivel rendelkezel. :)
Előzmény: zoorka (72)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 72
szilvácska, már rég válaszoltam :)

todmit, neked adom a Nájtit

Előzmény: szilvácska (70)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.14 0 0 71
Kedves zoo, hát nekem ez a gyengém: az okos, verset írni tudó, szófogadó férfi, aki egy kicsit csúnyán beszél, és néha azt mondja:"kapd be a f@.szom".
Hát lehet a Night Huntert nem szeretni ??:))
Előzmény: zoorka (67)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.14 0 0 70
zoorka, te nem tudod, hogy mostanában a verselveírás a menő a tasztalon?

És nézd meg, hátha kaptál mélet, amiben egy ici-picit közlékenyebb voltam !:)

Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 69
Bizony, bizony!
Elő a keresőt!
Előzmény: szilvácska (65)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 68
+ csúnyán is beszél:
Kapd be a fa.szom!
Előzmény: zoorka (67)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 67
levonnám a vers konklúzióit:

Szilvácska okos.
Zoorka édes.
Night Hunter tud verset írni+szófogadó férfi. (=papucsállatka, hogy a viziállatkáknál maradjunk, hihi)

Előzmény: szilvácska (65)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 66
etsém...le vagyok nyűgözve

(zoo.boldog.)

Előzmény: Night Hunter (63)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.14 0 0 65
Mi az, hogy szar a vége ??? Szerintem az utolsó két sor a legjobb !:)

(most címvédésért meg kell mondanom, mit esznek a csikóhalak?:)

Előzmény: Night Hunter (64)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 64
A vége elég szar lett, de ez van.
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 63
Szeretem a csikóhalat,
sülve bizony finom falat,
de erről most nem szól versem,
Ez a hal most marad nyersen.

Azt szeretném elregélni,
mit eszik a csikóbébi!
De nem ám a hátasló,
hanem ami vízben jó!

Az ő reggelije moszat,
azt habzsolja a kis maszat!
Bár nem eszik szépen, bájjal,
de nem beszél teliszájjal.

Valójában:
Mit is ehet, hogyha éhes?
Fogalmam sincs Zoorka édes!
Izlik-e a zöld plankton?
Én biz azt már nemtom'.
De Szilvácska okos lány,
Neki a kérdés nem talány.

Előzmény: zoorka (62)
zoorka Creative Commons License 2001.06.13 0 0 62
Szilvácska, máskor ne írjál má ilyen sokat mer nem győzőm olvasni, és enniy érdemi információ se legyen benne :)

Nájti, én, mint topikanyó felkérlek, írj lécci egy verset a csikóhalak reggelizési szokásairól.

Előzmény: szilvácska (61)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.12 0 0 61
Köszi, és Te is találsz egy "villámot", most csak enyire futotta... Holnap jövök !:)
Előzmény: zoorka (60)
zoorka Creative Commons License 2001.06.12 0 0 60
akkor ma se tégy másként :)
Előzmény: szilvácska (58)
zoorka Creative Commons License 2001.06.12 0 0 59
na itten vagyok kedveskéim :)

mikorra szervezzük a Nagy Csikóhalas Talit?
időpöttyjavaslatok?

Előzmény: szilvácska (58)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.12 0 0 58
Igen ! És minden nap meg is nézem !
Előzmény: zoorka (56)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.12 0 0 57
De lányok!
Ilyen nyíltan beszélni arról, hogy szeretnétek konzumálni!
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 56
szilvácska, müx neked ez a plámi77-es címed?
mer akkor megírom emilben, bár írni még nem tanítottak meg, noha már vagy 10x buktam :)
Előzmény: szilvácska (55)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.11 0 0 55
OFF :)
Kedves zoorka !
Én is nagyon szívesen konzultálnék Veled, de ma sajnos semmi esélyem egy ilyen talira. Talán jövő héten már szóba jöhet igen is meg nem is!:)
ON

Csiklós talira szívesen mennék,mikor kezded már el szervezni?:)

Hunter!
Ugye, féltékeny vagy?;-) (Melyikünkre?:)

Előzmény: zoorka (52)
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 54
nem, de én speciel téged sem ismerlek :)

Na de majd a csikóhalak összehoznak minket, csak várd ki! :)

Ennek ellenére szerettem volna szilvácskával konzultálni.

Előzmény: Night Hunter (53)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.11 0 0 53
Ti ismeritek egysmást?
Előzmény: zoorka (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!