Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 37
na, tudod mit? mivel te voltál az első érdeklődő ebben a fantasztikus topikban, ezért te öltözhetsz csiklóhalnak is.

Nájti is öltözhet csiklóhalnak, bár én inkább a pasikat kedvelem.

Előzmény: szilvácska (36)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 36
Én belső indíttatást éreztem, hogy csiklóhalnak öltözzek inkább, de ezek után ? Félek, hogy rámsütnéd a "gyengébb" jelzőt :(

Hunti,
Csak akkor gyere a bulira, ha boldoggá tudsz tenni egyszerre két nőt (a hozzájuk tartozó csiklóhalakkal együtt természetesen).

zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 35
ja, és a talira csak csikóhalnak öltözve lehet jönni :)

/gyengébbek öltözhetnek csiklóhalnak is/ :)

Előzmény: Night Hunter (34)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 34
Már látom is, hogy milyen támadásnak lesznek kitéve az állatkert akvarisztikai osztályán.
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 33
amúgy meg mindenkinek hoznia kell legalább egy csikóhalat élve.

vagy esetleg sütve.

Előzmény: Night Hunter (31)
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 32
ez nem a husz, te hüje :))

Előzmény: Night Hunter (31)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 31
Hármasban? :))
Előzmény: zoorka (29)
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 30
na de hogy szakmában maradjunk. A csigák hermafordítva müxnek. Valszeg a csiklóhalak is, de ez a tény nem bizonyított.

Persze különbség van a között, hogy hermafordítottak-e vagy csak simán nősoviniszta megfontolásokból a hím hordja ki a bébicsiklóhalat, persze, kizárólag akkor, ha emlős és nem mondjuk tojásokban nőnek. Mert akkor - a fenti logika alapján - apu ül a tojásain, míg anyu szórakozik vhol :)) Nemhiába, az élet rendje. :)

Előzmény: szilvácska (27)
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 29
helyes. :)
akkor topitali rls! :))

szilvácska
zoorka

Nájti, beszállsz?

Előzmény: szilvácska (28)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 28
hát ez meg egy qrvajó ötlet !!Aszittük, már sose pendíted meg!
Engem már fel is írhatsz a csíklistára!:)
Előzmény: zoorka (26)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 27
helyesen: hermafordítva.
zoo, qrvajó ez a topik !!:)
Előzmény: zoorka (25)
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 26
/asszem az érdeklődésre való tekintettel itt az ideje egy csikóhalastalit csinálni ;)) /
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 25
de ez nem csigáknál müx így...? azok a hermafrodik, nem?
Előzmény: szilvácska (23)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 24
Dehogynem tudom, te kis buta!
A hím rámászik a nőstényre, aztán erősen molesztálja.
Előzmény: szilvácska (23)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 23
Mostmár ne offoljatok ennyit ! Beszéljünk a végre a csikóhalakról! Hunti, nem tudod, hogy van ez a hím - nőstény dolog ?
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 22
te hüje! szezámmagos halacskákat kell venni, mer azok lassabban áznak és tök szépen úszkálnának :)
Előzmény: Night Hunter (19)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 21
És kalgont kell az akváriumba szórni, mert mint tudjuk, a vízkő egy alattomos dolog, és megeheti a guppintyeket!
Előzmény: szilvácska (20)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 20
A kakaós csigákkal csak két baj van: hamar eláznak, ezért sűrűn kell cserélni őket, és drágábbak, mint a guppik! Hiába, a minőséget nem adják ingyen !
Előzmény: Night Hunter (19)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 19
Én kakaós csigát szeretnék akváriumban tratani!
Sokkal szebb, mint a csiklóhal, és az algákat is tisztíccsa.
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 18
akkor így jártál :))))

nem kell amúgy túlreagálni, amúgy sincs köze a csikóhalakhoz :)

Előzmény: szilvácska (17)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 17
Hát, ha ezen múlik, akkor bele fogok dögleni a kíváncsiságba...:(
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 16
a guppi egy halfajta, kábé 5 forint darabja. Azon lehet gyakorolni a halazást :)
Előzmény: szilvácska (14)
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 15
nájti:
majd belelógatom egy befőttesüveg vízbe és meglesz a hatás :))

szilva: ha nem mész nemtaliba, akkor nem talizunk irl :))

Előzmény: Night Hunter (13)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 14
Zoorka nevében is köszi Hunti ! Ez nagyon megemelte ám a topic színvonalát!
(Azt találgattam az elmúlt napokban, hogy nyaralsz-e, vagy meghaltál. Örülök, hogy egyik sem !:))
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 13

Csak hogy képben legyünk. :))

Előzmény: szilvácska (11)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 12
zoorka, ne izéjjél má' !!
Mikor fogunk mi IRL találkozni?? Addig meg dögöljek bele a kíváncsiságba? Ennyire kényes a téma? Akkor csak szex, vagy drog lehet :))

p.s.: ...és mik azok a guppik...?

Előzmény: zoorka (9)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 11
Kit érdekel a csiklóhal, amikor Te is itt vagy ?:)
Előzmény: Night Hunter (10)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 10
Na mik a fejlemények a csiklóhal ügyben?
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 9
asszem ezt inkább irl..

Csikóhalilag én már elvesztettem a lelkesedédemet :( Őszintén szólva lusta lennék pár évig csak azért guppikat tartani, hogy megtanuljam az akvarisztikát :)

Kitartás rulez! :))

Előzmény: szilvácska (8)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.06 0 0 8
Hanem ?
Offolj csak, neked itt mindent szabad !:)
Előzmény: zoorka (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!