Keresés

Részletes keresés

luci123 Creative Commons License 2005.12.08 0 0 16

Sziasztok!

Sikerült callanetics oktatást találnotok Pesten? Engem is nagyon érdekelne, elsősorban a belvárosban, 4-6-os villamos környékén.

Írjatok!!!! Köszi

Allia Creative Commons License 2001.05.11 0 0 15
Budán nem tudtok ilyen helyet?
littlestar Creative Commons License 2001.05.11 0 0 14
Anita!

Köszi, hogy válaszoltál, de kicsit pontosabban le tudnád írni merre van? Esetleg, hogy mennyibe kerül? Előre is köszi!

LS

ui:azért írták többen, hogy nem ide vág, mert ezelőtt a HUSZ-ban volt, nemrég tették át ide.

Előzmény: aniTA (13)
aniTA Creative Commons License 2001.05.10 0 0 13
Azért nem állítanám, hogy nem vág ide a téma.
Mikor már jól megy az a bizonyos medencelapátolás, érdemes kipróbálni szex közben is, meg fogtok lepődni. Meg a paskó is.

littlestar: van 1 a Hungária körúton az Egressy magasságában, meg egy a Bethesdával szemben.

littlestar Creative Commons License 2001.05.05 0 0 12
Koszi, talan igazad van. Majd irok nekik.

LS

ui:tudunk mi normalisan is beszelni:) most amugy is jokedvem van:))

Előzmény: szalka (9)
littlestar Creative Commons License 2001.05.05 0 0 11
Koszi szepen, megnezem, asszem tudom is kb. merre van.

LS

Előzmény: Fricz (10)
Fricz Creative Commons License 2001.05.05 0 0 10
A Nyugatitól nem messze: Hold u. és Alkotmány u. sarok Andi szalon. Itt tuti, hogy van Callanetics!
Előzmény: littlestar (8)
szalka Creative Commons License 2001.05.05 0 0 9
"Egyébként, mint láthatod, próbáltam :-PPP "
Az, hogy az alakformalas tasztal topicban 1-szer feltetted a kerdest, az meg nem igazan minosul olyan nagy probalkozasnak ;-)
Nem erteheto, hogy miert nem OTT nyitottad meg eme topicot.
Ha a keresok kicsit okosabban hasznalod (egesz tasztalon tipusut) akkor a callanetics szora a tasztalon kikop neked egy halom topicot , amiben van rola szo. Pl
FOGYUNK EGYUTT, Fogyi-klub,Fogyókúra motivációs topic Kobzoskának stb. Ha fogyni szeretnek amugy sem art ellatogatnod ezekbe.
Ez nem cikizes, hiszen a nok nagyreszen kitor tavasszal a fogyi-laz, hiszen a bikiniben latszik minden egyes telen felszedett kilo :-( Amit irany ledolgozni, meg van egy honap a nyarig, ha nem sok dolog van, akkor meg menni fog !
Sok sikert.

UI: Szvsz irj a moderatoroknak , hogy tegyek at a topicodat a tasztalra, ott biztos nepszeru lesz.

Előzmény: littlestar (8)
littlestar Creative Commons License 2001.05.04 0 0 8
Már épp kezdtem aggódni miattad, hogy még nem írtál.

Egyébként, mint láthatod, próbáltam :-PPP

LS

Előzmény: shirez (7)
shirez Creative Commons License 2001.05.04 0 0 7
gömbölyű égitestecske, próbálkozz máshol formálni magad:-PP
Előzmény: littlestar (5)
littlestar Creative Commons License 2001.05.04 0 0 5
Először is, mint már írtam, próbáltam a Törzsasztalban is, de mivel ott nem tudtak semmit, és mivel az itteni embereket nem látom ott, gondolam hátha van itt valaki, akinek van (normális)ötlete.
a termek 99%-ában van callanetics...
Örülnék, ha nem csak dobálóznál itt a hülyeségekkel, hanem mondanál egy-két címet. Mert én már végigjártam jó pár edzőteremet, de sehol nem tartanak és még ötletük sincs, hogy hol lehetne. Szóval, nem vagy te olyan okos, mint hiszed, csak kicsit nagyszájú, de az itt nem baj. Vagy csak éppen rossz napod van? Azt nem itt kell ám kitölteni...
Futás és step: jó lenne, csak tudod (képzeld vannak ám ilyenek is) gondok vannak a szivemmel, e miatt nem tudok ilyen ugrálós, futós bulikba belemenni. És mielőtt azzal jönnél, hogy ezek jót tesznek a szívnek, meg erősítik, a dokim mondta, hogy inkább a call. próbáljam, és hagyjak fel az ugrálással (mert tudod, jártam én ilyenre is.. régen). Hogy neked ez unalmas, sajnálom, akkor te fuss és steppelj és maradok ennél (nem is tehetek mást).
Szóval, tudsz valami címet mondani?
Köszi!
LS
Előzmény: Törölt nick (2)
littlestar Creative Commons License 2001.05.04 0 0 4
Köszi szépen, majd valahogy meghálálom!
A nevét sajna nem tudom, mert munkahelyen volt, csak valamiért kirúgták a csajt:(
Előzmény: libu (3)
libu Creative Commons License 2001.05.04 0 0 3
A tanár nevét nem tudod? Nálunk mintha lenne a művházban, majd jövő héten felhívom őket. Csak az a baj, hogy biztos nem tudják, hogy hol van máshol. De esetleg megadjak vmi elerhetoseget a tanarnak.
Előzmény: littlestar (1)
littlestar Creative Commons License 2001.05.04 0 0 1
Engem az első érdekelne. Egy ideig csináltam is, csak megszűnt a hely. Nekem nem volt uncsi, és mindenhol megmozgatott.

LS

Előzmény: libu (0)
libu Creative Commons License 2001.05.04 0 0 0
Kétfajta Callanetics létezik, az egyik az Iren Callan könyvei alapján halk zenére pici mozgások rettenetes ismétlési számban (úgy vettem észre, inkább az alsótestet célozza, és nekem rémunalmas) a másik egyszerű kondicionáló torna, amit így kereszteltek el. Olyat mindenütt találsz.
l
Előzmény: littlestar (-)
littlestar Creative Commons License 2001.05.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Mielőtt lehurrognátok, tudom, hogy egy sporttal kapcsolatos téma nem a HUSZ-ba való, de már próbálkoztam a Törzsasztalban,és ott nem voltak hajlandóak segíteni, talán Ti tudtok.

Szóval, egy olyan fitnesstermet keresnék, ahol tartanak callanetics edzéseket. Jó lenne, ha valahol a 4-6-os villamos vonalának közelében lenne és nem túl drága, de minden ötlet érdekelne, úgyhogy, ha valaki tud ilyet, kérném, hogy írja meg.

Köszi!

Littlestar

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!