Keresés

Részletes keresés

Ali-bá Creative Commons License 2014.01.05 0 0 7

Kutyás valaki nem jár erre?

Előzmény: Ali-bá (6)
Ali-bá Creative Commons License 2014.01.04 0 0 6

Udvaron tartott kutyám napjában többször acsarkodik a hátsó lábára, néha meg is harapja. Valami baja, betegsége van? Vagy csak hülye? Mit csináljak vele? (Az anyját ismertem látásból, hutski kinézetű volt, oda szült a kertem végébe.)

Előzmény: PINGYI (4)
PINGYI Creative Commons License 2001.05.04 0 0 4
Nagyon sajnálom, igazán reménykedtem, hogy semmi komoly...:(((
Előzmény: korcs6 (2)
mokuss Creative Commons License 2001.05.04 0 0 3
nem akarok kötekedni, de a multkor a kutyámnak (6 éves) méhgyulladása lett, de olyan, hogy majdnem meghalt...

a doki , aki ügyeletes vot - me ugye szombaton rosszabbodott az állapota... - szakszerű ultrahang, hüvelyvizsgálat után sem hozott diagnózist...

hétfőn az orvosomhoz vittem, aki azonnal megoperálta, és a 20 kg os ebből kivette a méhét, ami akkorra már kb 1,5 l. gennyes váladékot tartalmazott... télleg pillanatokon mulott, hogy ki nem fakadt...

de 1 ilyen öreg kutyusnál már lehet, hogy tényleg szívelégtelenség volt, de a többieknek. soxor tévednek az állatorvosok...

szegény kutyik, macsik, és emberek...

Előzmény: korcs6 (2)
korcs6 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 2
Nos, az állatorvos délután kijött, sajnos megállapította a szívelégtelenséget, majd-a kutya érdekében-elaltatta Morzsit.
Azért köszönöm a hozzászólásokat.

Im memoriam Morzsi
1988-2001

PINGYI Creative Commons License 2001.05.03 0 0 1
Nem vagyok orvos, de ha eszik és iszik, akkor nagy baj nem lehet. Ha nagyon aggódsz, akkor legalább telefonon érdeklődj állatorvostól, hogy mi lehet vele. Ő majd megmondja, utalhatnak-e a tünetek betegségre.
Előzmény: korcs6 (-)
A M S Creative Commons License 2001.05.03 0 0 0
0-ázz
korcs6 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 topiknyitó
A 13 éves, tacskószerű keverék kan kutyám egy napja folyamatosan liheg.
Mindegy neki, hogy ül, hogy megy vagy pihen-állandóan liheg.
Úgy látom, feküdni se nagyon tud emiatt, előbb majdnem eldőlt ülő helyzetéből, mivel elaludt ülés közben, és mintha a hátsó lábai is nehezebben mozognának.
Enni eszik, inni iszik, de állandóan liheg...
MIT TEGYEK???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!