Keresés

Részletes keresés

Fenderke Creative Commons License 2003.09.28 0 0 4
HELP!!!
Sziasztok !

Az a problémám, hogy a Sony dig. kamerával készített felvételeket vcd v. svcd-re írva kockásak és rossz minőségüek. Pedig i link kábellel van összekötve a gép és a kamera, amikor felvételt készítek.
A számítógépben egy Fire wire portra van kötve egy szabvány 4-6tűs kábellel.
A kamera 800 000p-es és a tv-re kötve számomra tökéletes a képminősége. Lehet, hogy be kéne sereznem, egy jobb digitalizáló kártyát ??? Vagy a 800 000p a kevés digitalizálásnál ???

Aksi Creative Commons License 2002.03.01 0 0 3
Felhozom..
Előzmény: Aksi (2)
Aksi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 2
Sziasztok!

Bar nem TRV320 de hatha tud vki segiteni, mivel mostanaban lenne aktualis egy kameravasarlas. Az aldozat a SONY kismeretu allo kameraja: DCR-PC9 v. PC6 ill. az uj MPEG2-es IP5, IP7 gepei kozul
vmelyik.
1.
Nyomozgatva a parametereket es specifikaciokat a kulonbozo SONY promociokban es tesztekben kisse megzavarodtam.. Szinte minden egyes modelt, hol 800k pixeles CCD-vel, hol csak 680k pixeleskent reklamoztak. Szoval ez elegge rohejes... Odaig jutottam, hogy tobb megbizhatobbnak velt forras alapjan mind a 4 modellt 800k pixelesnek tunik; tudja valaki esetleg pontosan?

2.
miniDV vagy MPEG2?
Nem vagyok meggyozve par napos kutatas utan, hogy az MPEG2-es rendszer megerne az arkulonbozetet. A kepminoseg majdnem ugyanaz, az allitottak alapjan (???), de a hang az mar jobban kompresszalva van. Az elony persze, hogy feleannyi mennyisegu adatot kell letarolni.
Tud valaki jo osszehasonlitast a ket szabvanyrol?
Raadasul kerdeses, hogy mennyire fogjak kovetni a SONY uj torekveset a tobbiek; ugyanakkor az az MPEG2 se igazan kompatibilis: pl. allitolag egy leendo DVD iro bemenetere nem kuldheted direktbe ra.

Előzmény: Popey a tengerész (1)
Popey a tengerész Creative Commons License 2001.05.21 0 0 1
Mire vagy kíváncsi ?
Nekem fél éve van és csak dícsérni tudom. A MemoryStickre készített állókép persze csak játék, de a videó minősége csúcs. Csak ajánlani tudom, ennyi pénzért mindent tud. Ha több pénzed van, végy dv kazettásat, de akkor is csak Sonyt. Nézz be ide: Hansa Elektro Ten, Bp, Váci út., a többit nyomozd ki.
prod Creative Commons License 2001.05.02 0 0 0
Nicsak, egz nulla.
chris_17009 Creative Commons License 2001.05.01 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata ezzel a kameraval?
Fotos es videos szemszogbol is kerdezem.
Mi a velemenyetek rola?
Koszi a hozzaszolasokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!