Keresés

Részletes keresés

TaXiN Creative Commons License 2005.03.11 0 0 6
http://www.microsoft.com/technet/archive/security/news/backdoor.mspx
SliDe Creative Commons License 2005.03.10 0 0 5

Na most akkor konkrétan tud valaki valamit, vagy csak vélemények repkednek?

A tények lennének igazán érdekesek nem? 

TaXiN Creative Commons License 2001.05.04 0 0 4
Volt valami topic erről.
+ellentmondásos MS nyilatkozatok, aminek a lényege, hogy csak veletlenul lett az a kulcs neve vagy mi, DE a MS-nek valóban van varázskulcsa. A TE érdekedben.
Előzmény: ricsip (3)
ricsip Creative Commons License 2001.05.03 0 0 3
jójó, tudom ez lenne a legjobb megoldás. Na de tényleg ennyire elfelejtődött az ügy ?

Ezt szeretem az emberekben, kitudódik egy ilyen aljas kis trükk, az emberek jól felháborodnak, aztán 2 hónap múlva meg már úgy elfelejtik, mintha meg se történt volna...(bár lehet, hogy ez a minket mindennap érő óriási hírdömping miatt van.... lassan belefulladunk a sok infóba)

Előzmény: F14A Tomcat (2)
F14A Tomcat Creative Commons License 2001.05.01 0 0 2
Cégellenőrzésre valóban alkalmas lehet, de emiatt fájjon a cégek feje :-) Különben tudom a jó megoldást! INTERNETEZZÜNK LINUX ALÓL!
Előzmény: ricsip (1)
ricsip Creative Commons License 2001.05.01 0 0 1
...na jó, de sok embernek van viszont fix...
Akkor meg már egyből jobban használható a dolog..
Előzmény: F14A Tomcat (0)
F14A Tomcat Creative Commons License 2001.04.30 0 0 0
Szerintem semmit! De mielőtt nagyon megrémülnél ettől, szerintem számolj! A világon több száz millió internetező számitógép (és ennél is jóval több ember!) van. Ezeknek a nagyobbik része MS oprendszert használ! Szerinted mit tud kezdeni (ha egyáltalán él is a lehetőséggel) az MS egy ekkora kusza adatgubanccal? Ráadásul az interneten a legtöbb gép dinamikus IP-vel van fenn, ami MINDIG más és más, tehát még azonositani is nehéz.
Előzmény: ricsip (-)
ricsip Creative Commons License 2001.04.30 0 0 topiknyitó

Helló mindenkinek !

Lenne egy nagyon érdekes kérdésem.

Talán '99 őszén (már nem emlkészem pontosan)derült ki az a bizonyos NSA-kulcs, ami minden Windózban benne van, és így az MS, valamint az NSA be tud jutni a gépedbe, és a hátad mögött mindenfélét csinálhat. Akkor ebből nagy botrány volt, de azóta teljesen leült a dolog.

Engem az érdekelne, hogy mi volt igaz a dologból ? Tényleg beépített hátsóajtó volt a dolog, és ha igen, akkor azóta mit tett az MS annak érdekében, hogy eltávolítsa őket a windózokból ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!