Keresés

Részletes keresés

slumbi Creative Commons License 2001.05.04 0 0 3
Tud valaki olyan programot windows alá, ami PPP-Multilink használata mellett automatikusan bontja az egyik vonalat, ha jön egy bejövő hívás? Létezik ilyen egyáltalán?
Köszi !
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.01 0 0 2
Próbálj egy analóg modemet rátenni a COM2-re. Ha azzal megy, akkor jó esélyed van, hogy az Intracom nem működik. Esetleg kipróbálhatod, hogy mi van, ha az egeret dugod a COM2-re, az Intracom-ot meg a COM1-re.
Előzmény: pingvin (-)
Gyedmaroz Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1
A Matáv ISDN topicból jóval többet megtudsz az isdn- ről, mint amennyit szeretnél. :-))
Előzmény: pingvin (-)
Csokis Creative Commons License 2001.04.29 0 0 0
Bizony nem nulla problemam volt mar nekem sem a hulye Matav-Matavcom parossal. :-(
Előzmény: pingvin (-)
pingvin Creative Commons License 2001.04.29 0 0 topiknyitó
Szóval felszerelték az INTRACOM dobozkát, de a PC a sorosporton keresztül képtelen érzékelni. A COM1en van az egér, és a COM2-re kötöttem az ISDN modemet. De sajna a gép sehogy sem érzékeli, hogy ott lóg neki egy modem, akárhogy is instalállgatom. Vajon a modem rossz? (a 2 vonal működik)? Esetleg a COM2 hibás?
Végig beszélgettem napokat az 1212 idevágó mellékletével, de végül mindketten meguntuk. Ha szerelőket hívok az kb. 4000ft, a Matávosok pedig azt mondják, hogyha nem a modem rossz, akkor ők nem csinálnak semmit.
Szóval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!