Keresés

Részletes keresés

jogértelmező Creative Commons License 2019.12.11 0 1 5

Félnek az ismeretlentől, azaz mindattól, amit nem tudnak visszafejteni: amibe hátha kémprogram van beültetve.

Előzmény: hiper fizikus (4)
hiper fizikus Creative Commons License 2019.12.11 0 0 4

Valami globális változás elkezdődött, nem lesz mindig így: 

 

Száműzné a külföldi hardvereket és szoftvereket Kína

peppito Creative Commons License 2001.05.04 0 0 3
belinkelem a digital divide-ot is, ha mar benne vagyok.
Azert miutan összehasonlitottam a magyar adatokat az ezzel, kerestem az allam egy darabig, hogy miröl is panaszkodik ez az iras...
Előzmény: peppito (2)
peppito Creative Commons License 2001.05.04 0 0 2
Szia!

Elolvastam, nem is tudom, hogy most kritikai elemzest irjak, vagy vitat generaljak. A magyar empirikus adatok hianya engem is elkeseritett, irni akartam a digital divide-rol, csak a carnation-t amit te hasznaltal nem talaltam meg, a tarki pedig meg tan nem volt.
Szoval, hogy kritikus legyek, a közössegek tipusainak bemutatasanal kiemelhetted volna a magyar specialitasokat (ha vannak-vagy miert nincsenek) a tudomany minel nagyobb mertekben valo elörevitele szellemeben.
Hogy önkritikus, a Mertont nem olvastam :-(
Szoval "sociologists will love the next 100 years", idezi nem is tudom kit a communities in cyberspace bevezetöje.
Szerintem is van sok nagyon erdekes kerdes, pl. hogy Fog-e törest okozni az elit altal hasznalt internetes közössegekben, ha a maradek 96 (93)% is megjelenik? vagy hogy Jelentös hatranyba kerulnek-e azok, akik meg nem hasznalnak internetet? söt ilyen extrem kerdesek is szoba jöhetnek, hogy Hogyan valtoznak a tarskeresesi szokasok a chat megjelenesevel?

Örulök, hogy mar ketten vagyunk, akit ez erdekel, remelem lesz ez meg több, ha tudsz hasonlo temaval foglalkozo helyet, ird +.
Udv: P.

Előzmény: researcher (-)
peppito Creative Commons License 2001.05.02 0 0 1
bocs, az elözmenyt elfelejtettem benyomni ;-)
Előzmény: researcher (-)
peppito Creative Commons License 2001.05.02 0 0 0
Szia, researcher!

Engem erdekelne, megpedig nagyon es gyorsan! Az a kedes, hogy nem tudnad-e elkuldeni emilen. A tar.hu-rol ugyanis 12 byte/sec-cel lehet tölteni (7hr 36 mins remaining :-) ) annyira meg ha itt hagyom a gepet, automatikusan logoutol.

researcher Creative Commons License 2001.04.28 0 0 topiknyitó
Nos, csak annak, akit érdekel: írtam egy tanulmányt az internetes közösségekről és az internet helyzetéről.
Felraktam a netre is:
Http://intkut.ini.hu
Ha elolvastátok, és van véleményetek, vitassuk meg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!