Keresés

Részletes keresés

zotyo Creative Commons License 2001.05.02 0 0 23
Igazság szerint én csak reménykedni tudok benne, hogy ha rajtam kívül csak egy hű ember van, akkor az a párom.... ha nem akkor, nem tudom mi lesz...
Előzmény: arnyekember (22)
arnyekember Creative Commons License 2001.04.30 0 0 22
zotyo

Nem vagy egyedül!!! Én is hűségpárti vagyok. Ne addjuk fel, hinni kell!!!

Előzmény: zotyo (18)
v_joe Creative Commons License 2001.04.30 0 0 21
Ebbol a szempontbol Nekem sem jo a termeszetem, de a megcsalast mindig egy elkerultem egy-egy szakitassal. Persze lehet ez volt a gonoszabb, de En egyenlore ugy erzem hogy ez tisztesegesebb.
Ettol fuggetlenul jogod van sajat erkolcsi normaid szerint elni es nem itelhet el senki legfeljebb a sajat szempontjabol de az maganvelemeny. En megertelek mert sokszor ereztem mar ra kisertest.
Viszont jo alibi-t szerintem csak az tudna Neked mondani aki ismer ez a dolog elegge szemelyhezkotott.
Előzmény: zotyo (18)


Kir Royal Creative Commons License 2001.04.30 0 0 20
+1 t
-1 a
Előzmény: Kir Royal (19)
Kir Royal Creative Commons License 2001.04.30 0 0 19
"gyengék ahhoz, hogy vállalják a kilépést a kapcsolatból, ha már nem birnak a vérükkel"

No comment.

A barátnőmmel azon szoktunk vihogni, igaz, kissé kényszeredetten, hogy a pasik kezébe kellene nyomni a Nagy Konspirációs Kézikönyvet, mert még a legkreativabb férfi is baromi fantáziátlan tud lenni, ha fedeznie kell magát... Egy nő, ha igazi, s ha ismeri a pasiját eléggé, akkor 1 keresztkérdéssel aknázza alá a megszületendő magyarázatot.De olykor nem is kell kérdeznie, megérzi...S az nagyon sz@r...Mert még az is lehet, hogy visszatuszkolja magába a kételyeit, hogy megőrizze a szerelmét...
Más.
Most olvastam, hogy Páskándi Géza özvegye mennyire megzuhant akkor, amikor a férje hagyatékának rendezésekor rábukkant a annak szeretőjéhez irt leveleire...
Pocsék dolog kétszer elvesziteni valakit...Egyszer, amikor meghalt, s másodszor, amikor a nő lelke is velehalt...
Ha az állitólagos szeretet mellet még igazán tisztelünk is valakit, akkor nem verjük át...Ha hajkurászni támad kedvünk, s nem köt se gyerek, se más, akkor a másik _nem_megalázása kilépni, mielőtt pecázásba fogunk.
A kis esti moralizálást ezennel befejeztem...:)

Előzmény: zotyo (18)
zotyo Creative Commons License 2001.04.30 0 0 18
Azt hiszem mindenkinek magánügye, ha nem tud tisztességes lenni, ha meg megbukik, akkor megérdemli. Én sem értek egyet azokkal akik -ha már választottak- gyengék ahoz, hogy vállalják a kilépést a kapcsolatból, ha már nem birnak a vérükkel.
Azt viszont fenntartom, hogy nagyon érdekes lehet ki milyen indokkal tudta átverni azt aki őt szerette. Hamár másért nem azért, hogy aki ezt elolvassa, azt ne tudja aljas "párja" megcsalni.
Mellesleg -ahogy látom- mindenütt a világban az megy, hogy mindenki bioszexet folytat (fűvel-fával) és nem divat a hűség. Ha végignézitek a topikokat akkor ezekből is ez világlik ki.
Remélem, hogy az ismerősöm, ha ezt a hozzászólásomat elolvassa, még fog hozzám szólni - igaz tudja mit tartok eme viselkedésről.
Volt ismerős aki lebukott, és majdnem ráment a házassága, volt aki nem pedig jó lett volna, volt aki bevallotta, hogy megcsalt (speciel engem) és ráment a kapcsolat. És én marha, meg hűséges vagyok, pedig lehet, hogy érdekesebb volna mindenkit lefektetni.
Na ennyit erről....
Kir Royal Creative Commons License 2001.04.29 0 0 17
Szivemből szóltál.Az általad hiányolt dolgot hijják tisztességnek.
Előzmény: pint (15)
szofia loren Creative Commons License 2001.04.29 0 0 16
Jogos a 2 pont Neked! Azután a srác indít egy olyan topicot, hogy pl.
- Mit tegyen a lebukott barátom, hogy visszanyerje szíve választottját?
vagy
- Képzeljétek a feleségem is alibit gyűjt!
stb
Szofi
Előzmény: pint (15)
pint Creative Commons License 2001.04.28 0 0 15
Pasi elhiteti egy nővel, hogy szereti, közben átveri, és más nőciket hajkurász. Miféle ember büszke arra, hogy őszinte érzések helyett két embert ver át egyidőben? Hülye vagy nem? Mások itt drukkolnak meg örülnek, mintha ez valami dögös dolog lenne. Hülyék vagy nem?
Előzmény: zotyo (14)
zotyo Creative Commons License 2001.04.28 0 0 14
Ezt most mire mondtad?
Előzmény: pint (12)
Hitman_ Creative Commons License 2001.04.27 0 0 13
Sok módszer van, 2-3 órára vagy 1-2 napra lelépni. Egész hétvégére a barátomnak jól jött a szakmai konferenciára szóló álmeghívó programjában zsúfolásig telve unalmasabbnál unalmasabb előadásokkal, amin mind ott kell lenni kikapcsolt mobillal. Célszerűen (gennyesre röhögtük magunkat) egy vidéki kúrián volt, ahol nincs portaszolgálat mint egy szállóban. Tutti dolog. 2-3 órára néha nehezebb eltűnni, de a munkához/barátokhoz kapcsolódva lehet jó alibit találni, ismerve a körülményeket.
pint Creative Commons License 2001.04.27 0 0 12
Ennyi hülyét nem bírok ép ésszel elviselni.
zotyo Creative Commons License 2001.04.27 0 0 11
Gáláns ügy: egy másik hölgy. Akivel éppen vidéken lehetne csak légyottra menni.
Molly: szvsz csak ezek után derülne ki... :) de ahogy ismerem.....
Moll Flanders Creative Commons License 2001.04.27 0 0 10
Ez egyszeri alkalom v. a továbbiakban is szükség lenne alibire?
Biztos hülye kérdés, de az igazat nem lehet megmondani? Mármint, hogy hová akar menni? Elkerülendő a későbbi alibikereséseket.
Előzmény: zotyo (8)
cherge Creative Commons License 2001.04.27 0 0 9
És szabad tudni mi az a "gáláns" ügy?

Cherge

zotyo Creative Commons License 2001.04.27 0 0 8
Molly!
Gratulálok, átmentél a "vizsgán" :) Ilyen választ vártam töled. Remek vagy!

De a topic indításának tulajdonképpeni célja, hogy egyik haveromon segítsek. Bár nem tudom megérdemli-e... Igaz van egy olyan, hogy férfiszolidaritás....

Moll Flanders Creative Commons License 2001.04.26 0 0 7
zotyo még nem jutottam el oda, hogy szabadulni akarjak valakitől. Sosem telepedtem rá senkire és én sem tűröm. Az együtt töltött időnk asszem mindkettőnk természetes igénye, de a _külön töltött is_. Amíg ez nem borul, addig nem kell alibi ahhoz, hogy elmenjen akár pár napra v. elmenjek én :)
Előzmény: zotyo (6)
zotyo Creative Commons License 2001.04.26 0 0 6
De miért? Nem fordult elő veled, hogy meg akartál szabadulni a párodtól, vagy ő mondott valami indokot?
Előzmény: Moll Flanders (5)
Moll Flanders Creative Commons License 2001.04.26 0 0 5
Yowanna! Kegyetlen az élet :)))

Érdemben nem írok Neked semmit, mert még az "a" betű is off lenne belőle :))

Előzmény: zotyo (3)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.26 0 0 4

Hmmm... nem mindegy, hogy órákra vagy napokra. Más-más az indok. Néhány órára sokkal könnyebb, egyszerűbb. Azt mondani, hogy családi/baráti/kultúrális program van könnyebb, mint napokat áthidalni. Gyomorrontás, barát lelkének ápolása nem vesz igénybe néhány napot :) (Esetleg nagyon esett az eső, kátyúba ragadtál, az autómentő is elakadt - bár ez inkább az Egyenlítő mentén lakva lenne hihető :)

Előzmény: zotyo (-)
zotyo Creative Commons License 2001.04.26 0 0 3
Majd legközelebb Molly kedves! :)
Előzmény: Moll Flanders (1)
Srác Creative Commons License 2001.04.26 0 0 2
Már késő... Bocs.
Előzmény: Moll Flanders (1)
Moll Flanders Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1
z0ty0, z0ty0 :))
Előzmény: zotyo (-)
Srác Creative Commons License 2001.04.26 0 0 0
Én! 00000000
Előzmény: zotyo (-)
zotyo Creative Commons License 2001.04.26 0 0 topiknyitó
Egyszerü, és gyors kérdés:
Ti milyen indokot mondanátok, ha valami "gáláns" ügy miatt átmenetileg meg kéne szabadulni a párotoktól néhány napra-órára?

Ui.: ki lesz a leggyorsabb 0-zó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!