Keresés

Részletes keresés

terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 18
Irigykedsz, mert téged nem akarnak kiléptetni? :)) Nekem nagyon gyanúsak vagytok ti Bendegúzok, csak nem egy egypetéjű ikerpárhoz van szerencsénk? :))

Nyugodtan bevallhatod, hogy együtt jártatok az ős-miépes Lubavicsihoz kiképzésre! :))

No, én megdícsérlek: te sem vagy rosszabb ügynök, mint ez a Bőgatyás, tudsz te is ilyeneket mondani:

a Mazsihisz normális ??

Dőlalé Bendegúz
válasz erre | adatok | e-mail 2001.04.18 00:03 (44)

Orbáncunk meg kolbászt tölt és trutyis a keze, ezért nem csap pacsit?

Dőlalé Bendegúz
válasz erre | adatok | e-mail 2001.04.17 23:53 (43)

"Mazsihisz közleményt adott ki amelyben felkérik Mádl Ferenc közt.-i elnököt,hogy a jövőben az antiszemitizmust elítélendő ne fogjon kezet a MIÉP-es képviselőkkel ! "

Teljesen igaza van a Mazsihisznek. Nem kell, hogy hazánk elnöke bepiszkítsa a kezét!

Szcientológus Győzelem a Parlamenetben!!

Dőlalé Bendegúz
válasz erre | adatok | e-mail 2001.04.17 23:52 (6)

Én lenni gyütment hígmagyar, de azért megtanulni szót: vallásszabadság.

Előzmény: Dőlalé Bendegúz (14)
terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 17
Már a nevéből is látszik, hogy fizetett ügynök: Dőlalé... :))
Előzmény: terrateniente (16)
terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 16
Hohát, a vak is láthjatja, hogy ez a másik Bendegúz egy fizetett MIÉP-ügynök, aki azon dolgozik, hogy a párt minél több szavazatot kapjon 2002-ben. :)) A Napnál is világosabb. :))
A Lubavicsit már nem is említem: ha valaki még kételkedne, az jobban teszi, ha kinyitja a szemét: ez a Lubavicsi, ez mégtutibb, hogy MIÉP-ügynök. Mi más? :))
Előzmény: Öthetes Júzer (12)
Beany Creative Commons License 2001.04.26 0 0 15
Na ugye...
Előzmény: Öthetes Júzer (12)
Dőlalé Bendegúz Creative Commons License 2001.04.26 0 0 14
Látod, látod, így járt a beste:

Bőgatyás Bendegúzt kiléptettem a játékból. (Többek között MM 1.5.)

r.

Előzmény: Öthetes Júzer (12)
Dőlalé Bendegúz Creative Commons License 2001.04.26 0 0 13
Úgy van. Ráadásul a butuska nem tudja, hogy az én nickemet elorozni rossz ómen. Lyobb biztosítótársaságok már nem is kötnek életbizosítási szerződést az ilyenekkel.
Előzmény: Öthetes Júzer (12)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.26 0 0 12
Igen. Egészen konkréta B.B.-ről volt szó. Elolvastam az összes hozzászólását: ezért jelentettem ki, amit kijelentettem (bár szerencsétlen és helytelen volt azt beleírni, hogy "minden normális ember"...)
Előzmény: Beany (9)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.26 0 0 11
(Jó: csupán számomra egyértelmű, hogy a nick csak valamiféle rosszízű tréfát űzött)
Előzmény: terrateniente (6)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.26 0 0 10
(Amikor meghal a lubavicsi rabbi, átszáll a tisztsége a következőre... De az is lehet, hogy a lubavicsi irányzat más tekintélyes rabbijaival tévesztik össze őt...)
Előzmény: terrateniente (8)
Beany Creative Commons License 2001.04.26 0 0 9
Öthetes Júzer 2001-04-26 10:17:54 (2)

Bőgatyás Bendegúzról első látásra minden normális ember megmondja, hogy egy üresfejű jobbos provokátor. Lehet, hogy a múlt hónapban garázdálkodó "liberális"-ról van szó.
Előzmény: Öthetes Júzer (5)
terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 8
Hát én nem tudom, hogy ugyanarról a Lubavicsiról van-e szó, de mintha ezek többen lennének. :)) Vagy mindegyik provokátor? :))
Előzmény: Mercurius (1)
terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 7
Hát tudod, lehet, hogy így van, de minden jel arra mutat - olvasgatva néhány topikot -, hogy ez a Lubavicsi rabbi olyanokat mondogatott, hogy "a zsidók és nemzsidók közti különbség nem fokozatos. A zsidó fölsőbbrendűség olyan abszolút, mint a különböző állatfajok közötti." Hát azért ez már nem semmi, hanem akármi! :)) Hogy ez a Lubavicsi csak viccelt vagy nem, azt én nem tudom. de ennek a szegény Bendegúznak a fejét jól összezavarta, az biztos. :))
Előzmény: Öthetes Júzer (5)
terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 6
Meglehet. És kinek a dolga eldönteni, hogy valaki komolyan gondolja azt amit mond, vagy csak viccel? :)) Elolvasgattam a DeRényi úrhoz írott leveleket, és feltettem a kérdést: ezek komolyan beszélnek vagy viccelnek? Nos, ezt nem nekem kell eldöntenem, és úgy látom DeRényi se nagyon törte a fejét, hogy a levélírók "szívből" jövő jókívánságait olvassa, vagy olcsó provokációkat. A kritikus nem sokáig törte a buksi fejét, a kritikus kirakta az Index címoldalára leveleit. :)) Nekem éppen annyira nem tisztem eldönteni, hogy vicceltek-e a levélírók vagy sem, mint DeRényinek. Ebőől következik, hogy ezt a Bőgatyás Bendegúzt sem én fogom megítélni. Komolyan beszél vagy nem komolyan: akkor is ugyanazt mondja, és ezt éppen úgy ki lehet rakni az Index címoldalára, ha a kritikushoz írt leveleket. Amúgy meg ahogy elnéztem egy-két topikot, ez a Bendegúz még kismiska jónéhány más "tanítványhoz" képest. Vannak itt szép számmal, akiknek pontosan ez a színvonala, és ezt fújják, amit ez a Bendegúz, csak pepitában, olykor lila köddel. :))
Előzmény: Öthetes Júzer (2)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.26 0 0 5
Kedves Logika Nagymestere,

kérlek mutasd meg, hol tettem én a következő értelmű kijelentéseket:
1. "Ha egy rasszista levél jelenik meg az Index-en, az tuti, hogy egy fasiszta jobbos volt."
2. Ha egy erősen filoszemita levél jelenik meg, az biztos jobbos provokátor.

Ha esetleg csak arra találnál bizonyítékot, hogy én olyasmit mondtam: "liberálisról" és "Bőgatyás Bendegúzról" látszik, hogy provokátorok, akkor máris egyet fogunk érteni. Ilyen egyszerű ez.

Előzmény: Beany (3)
ath Creative Commons License 2001.04.26 0 0 4
olyan mint te....
Előzmény: Beany (3)
Beany Creative Commons License 2001.04.26 0 0 3
Ez érdekes. Ha egy rasszista levél jelenik meg az Index-en, az tuti, hogy egy fasiszta jobbos volt.

Egy egy erősen filoszemita levél jelenik meg, az pedig jobbos provokátor.

Hát...logika az van!

Előzmény: Öthetes Júzer (2)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.26 0 0 2
Bőgatyás Bendegúzról első látásra minden normális ember megmondja, hogy egy üresfejű jobbos provokátor. Lehet, hogy a múlt hónapban garázdálkodó "liberális"-ról van szó.
Mercurius Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1
Fene tudja. Én a TV-ben láttam egy interjut pár éve a Lubivichy rabbival. Nem bőgatyázott. ellenben elmondta, hogy az ö szektájuk tagjai családi körben még most is magyarul vagy jiddisül beszélnek. Magyar népdalokat emeltek be a szenténekeik közé. Egyet el is énekelt (Kék a lába zöld a szárnya csudás egy madár). Persze igen zárt szekta és azon kevesek közé tartoznak, akiknek kötelező a térités. Sok mindenről beszélt, de Magyarországról csak jót mondott. Szóval az a Lubavicsi tanitvány felkereshetné a rabbit egy kis pótoktatásra.

Mercurius

Előzmény: terrateniente (-)
salk Creative Commons License 2001.04.26 0 0 0
terrateniente
0 szt mit akarsz evvel a topikkal?

Kit dicsérsz és kit nem?

salk

Előzmény: terrateniente (-)
terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 topiknyitó
Elolvastam DeRényi András kritikáját a Sacra Coronáról, és gondoltam, gazdagítom én is a levélgyűjteményét, megdícsérem ezt a jótollú és élesszemű kritikust. :)) De aztán láttam, hogy kapott már elég dícséretet. :)) A filmet meg még sajnabajna nem láttam, úgyhogy a saját kritikámat majd később közlöm a műalkotásról. :))

Egy szó mint száz, látom kapott azért a sanyarú sorsú cikkíró egy-két bátorító hátbaveregetést, nekem ez "teccett" a legjobban, amit a Bendegúz gyerektől kapott, úgy látom, egy igaz és őszinte hívet már biztosan szerzett magának a bátor kritikus: :)) Ezt nevezem dícséretnek:

Új kötelező mozi... című topik:

Bőgatyás Bendegúz
válasz erre | adatok | e-mail 2001-04-26 00:29:10 (1274)

Gratulálok a cikkedhez, óriási volt! Kiderült, hogy ilyen szánalmas ez a bőgatyás állomány, akik a Sacra svájcisapkával akarják Viktort megkoronázni a Bazilikában. Mit akarnak még ezek ezzel a Sacra abrakadabrával? Ilyen gyönge filmet csak ezek a bőgatyások tudnak összehozni, a nagy magyar ugar többre nem inspirálja őket. Ezek hasonlítják Szabó István Oscar esélyes filmjéhez, A napfény ízéhez ezt a tákolmányt? Be kéne látniuk, hogy Szabó tehetséges, ezek meg csak irigykednek minden olyan zsidóra, aki bebizonyítja nekik, hogy tehetségtelenek, és most meg is mutatták, hogy mennyire. Ezek a levelek pedig az ő bizonyítványuk. Mit lehet tenni, ha a magyarság ennyire tehetségtelen? A saját butaságukat is a mi nyakunkba akarják varrni ezek a bőgatyások.

És amint látom, ez a Bendegúz gyerek nem vesztegeti az idejét, ezt írja egy másik topikban:

Judeonácizmus: náci mozgalmak Izraelben

Bőgatyás Bendegúz
válasz erre | adatok | e-mail 2001.04.25 22:45 (123)

Hiába hadováznak a csurkista miépes bőgatyás ősmagyarok, mi tökös zsidógyerekek
megmutatjuk ezeknek, hogy Lubavicsi rabbinak igaza volt: a lábunk nyomába nem érnek a
csurkájukkal, hiába erőlködnek. Jobban teszik ha visszatérnek a hortobágyra legeltetni a
birkákat, ahhoz talán értenk.:-)

Kedves DeRényi, úgy döntöttem, hogy én már meg se dícsérlek (má' meg ne haraguggy!) :)), szerintem elégedett lehetsz így is, hiszen azé' e' már valami... :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!