Keresés

Részletes keresés

rigobence Creative Commons License 3 napja 0 0 29972

Milenkovic és Castrovilli mikor épül fel?

rigobence Creative Commons License 2022.09.18 0 1 29971

Ha valaki azt mondja, hogy a valogatott szunet elott 1 pontra lesz a rubentus, 3 ra meg a sinter, kirohogom. De lass csodat a firenzei projekt beerett😂

ForzaViola Creative Commons License 2022.09.18 0 0 29970

Az Öreg Komisz megmondta: Néhány év és a Juventus kihívói leszünk.....bejött XD

ForzaViola Creative Commons License 2022.09.18 0 0 29969

Hoppá! Ikoné! De szépen csinálta.

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.18 0 0 29968

Kicsit off, de Sottil apuka (volt játékosunk ő is) eddig csodát tesz Udinében, most éppen az Intert verték és - ha ideiglenesen is - vezetik a Serie A-t... 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.18 0 0 29967

Furcsa kezdő (Quarta felépült) : 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.17 0 0 29966

Nőttek az esélyeink az élcsapat ellen. Gollini megsérült. :( 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.17 0 0 29965

A nagy menetelésben ugye Quarta is elhullott, úgyhogy egyetlen belső védőnk maradt a Verona ellen, a rutinos Ranieri. Valószínűleg Amrabat lesz a párja, így a középpályán a Torreiránál sokkal agilisebb, technikásabb és hasznosabb Mandragora lesz a regista. Forza Verona! 

Előzmény: M.Silenus (29955)
ForzaViola Creative Commons License 2022.09.16 0 0 29964

Kommentszekciók hatalmasak: Írja valaki, hogy Italiano kiérdemelte a baseball sapit(utalva Iachinire). Ez kész XD

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.16 0 0 29963

Megnéztem az összefoglalót, bár ne tettem volna. Gollini katasztófa, Terracciano ezt megoldotta volna mind. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy Venuti hátrapassza se volt kutya a második gólnál, szégyen, hogy helyettes csapatkapitány lehet, max a Serie C-ben játszhatja, neki a B is sok. 

19montini85 Creative Commons License 2022.09.15 0 0 29962

Elküldhetik Italianot, de a probléma nem szűnik meg. Gyenge a játékoskeret, a sportigazgató is csak egy balfasz báb, a tulaj meg egy arrogáns , hozzá nem értő barom. Itt m8nden fronton cserélni kellene, leggyorsabban a vezetőségben, amig ott nem lesz változás, marad a szenvedés.

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.15 0 0 29961

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy Aquilani lép Italiano helyére, ha. 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.15 0 0 29960

Amrabat középhátvédet játszott, még szerencse, hogy ilyen mély a keret. 

ForzaViola Creative Commons License 2022.09.15 0 0 29959

Még ez a szar Hearts is megverte idegenben azt a lett csapatot, akivel mi leikszeltünk hazai pályán.Vicc

ForzaViola Creative Commons License 2022.09.15 0 0 29958

3-0 a Basaknak ennél nincs lejjebb szerintem. Ha Italianot most nem rúgják ki, akkor soha. Én néztem a meccset fél szemmel, de ez minősíthetetlen volt. Lehet, hogy a keret sem egy acélos, de azért ne bassza már meg...8. tétmeccs nyeretlenül és azért ezt a török csapatot illő lett volna megverni. Iachini éra 2.0...nem lehet erre mit mondani

19montini85 Creative Commons License 2022.09.15 0 0 29957

Ránéztem az előbb az eredménywkre, latom 2-0, felröhögtem, még asszonyt is felkelt rá. Azert ez a Konfetti-liga csoportkör rendesen beárazza a Comisso-projectet. Botrányos. Ha tényleg ennyire szarok vagyunk ami eleg valószínű, az rég rossz, ha meg leszarjuk csak olaszosan akkor sok értelme nincs elindulni. Nagyon mélyen vagyunk ujfent, komisz első 2 évét idézi. Italianot nem fogják elküldeni igy,hogy most hosszabbítottak vele, de ha mégis ez a keret sokkal többre nem alkalmas. Aki ezt a keretet összerakta azt kéne kidobni a Pittiből, legyen az Prade, Barone vagy Comisso.

ForzaViola Creative Commons License 2022.09.15 0 0 29956

Megint a 4-3-3-as "nyerő" taktikával vonultunk ki. Más variáció tényleg nem létezik Italianonál

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.11 0 0 29955

A legjobb az egészben az, hogy a bajnokságban ezzel a védelemmel fogunk a Verona ellen játszani: Venuti, Quarta, Ranieri, Biraghi... :D 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.11 0 0 29954

Jövő hét: csütörtök Basaksehir idegenben, vasárnap Verona otthon. Vízválasztó hét lehet több fronton is. 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.11 0 0 29953

Én a családdal kirándultam, néha-néha rápillantottam az eredményre, de ennyi. Legalább jól éreztük magunkat és nem kellett hallgatnom - ha otthon lettünk volna - ,mikor a feleségem magyarázza a gyerekeknek, nincsen apátoknak semmi baja, csak meccset néz. :D 

7. nyeretlen meccs. 6 pont meg van a bűvös 40-ből.

ForzaViola Creative Commons License 2022.09.11 0 0 29952

Hála istennek, hogy nem láttam. Megkíméltem magam egy újabb agyvérzéstől

rigobence Creative Commons License 2022.09.11 0 0 29951

Szanalmasan szarok vagyunk

ForzaViola Creative Commons License 2022.09.11 0 1 29950

Ezt mutasd meg Italianonak. Bár szerintem az élete árán is ragaszkodni fog a 4-3-3-hoz, még akkor is, ha ezzel a felállással sem nyernénk egész szezonban :D

Előzmény: M.Silenus (29948)
ForzaViola Creative Commons License 2022.09.11 0 1 29949

Nem kell őt meneszteni. Kap még vagy 4-5 fütykoncertet a csapat és ő maga fog felállni a kispadról. M.Silenusnak igaza van abban, hogy nagyon egysíkú edző, semmi váratlant nem tud húzni, mindig ugyanaz a taktika minden állásnál. Eddig legyingettem, mikor először mondta ezt, most már én is azt tapasztalom. 6 meccse nyeretlen a csapat.... szerintem nincs miről beszélni. Ha komolyan nem érti, hogy miért fütyülték ki hazai pályán egy lett csapat ellen, akiket gólokkal kellett volna verni, akkor szerintem komoly gondok vannak. Természetesen én is tudom, hogy ha Italiano menne, akkor biztos nem De Zerbi érkezne a helyére, hanem egy huszadrangú bukott zugedző.

Előzmény: 19montini85 (29946)
M.Silenus Creative Commons License 2022.09.10 0 0 29948

A kerethez egy ilyen felállás is jobban passzolna:

Terra

Dodó, Milenkovic, Igor, Biraghi

Sottil, Barak, Amrabat, Nico

Cabral, Kouamé

Vagy, 

Terra

Dodó, Milenkovic, Igor, Biraghi

Amrabat

Barak, Bonaventura

Nico/Saponara

Cabral, Kouamé 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.10 0 0 29947

Italianot akkor se hiszem, hogy menesztették, ha mondjuk félidényben kieső helyen leszünk, 3 éves szerződése van... A hype-ot nem nagyon értem ami körülötte van, labda birtoklás és elképzelés nélküli passzolgatás jellemzi a csapatot, kevés beadással, még kevesebb átlövéssel, mindezt a megbonthatlan 4-3-3-ban. A legnagyobb probléma az, hogy a játékosokat akarja átformálni a taktikai elképzeléseihez, (Amrabat-> regista, Kouamé, Saponara-> szélső), nem a taktikát adaptálni a meglévő játékosok készségeihez. Mondjuk a kis ördög bujkál bennem: rossz játékosokhoz, rossz edzőt edzőt választottak a rossz vezetők. :D

19montini85 Creative Commons License 2022.09.09 0 0 29946

Kb 3 éve ezt pofázom , hogy amíg ez a kókler Firenzében lesz sehol nem leszünk. Sajnos elég jók a megerzéseim :) A vicc az, hogy a tesókat ennél jóval kevesebbért elkergették, pedig ők még tettek is nem keveset az asztalra előtte. 

Más: Italianonak nem tetszett es nem értette a meccs végi füttyöt. 3 éve nem fütyülték ki egyébként a csapatot, szóval nem lehet mondani, hogy gyakori lenne. De Zerbi szerintem nem lenne rossz, ha arra kerülne a sor, bár szerintem nem fogunk váltani, ha mégis, egy nala is olcsóbb megoldáshoz fogunk nyúlni, egy volt szektekintélyhez akinek komisz szobrot akart a Franchi elé :)

Előzmény: M.Silenus (29943)
ForzaViola Creative Commons License 2022.09.09 0 0 29945

Az a fütykoncert sem volt semmi,ami a meccs végén volt. Igazából mást nem nagyon érdemeltek. 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.08 0 1 29944

Italianóra már kár is a szót vesztegetni, nem tud meccselni, taktikailag egysíkú. Az, hogy a 4-3-3-hoz mennyire ragaszkodik, de a keret alkalmatlan rá, de mégis ezt nyomja, akkor is, ha emberelőnyben vagy éppen gól hátrányban, vagy gyengébb csapat ellen játszunk annyira felbassz, hogy le sem tudom írni. Na meg a tavalyi nagy égéseket se felejtsük el, Lazio, Udinese, Sampdoria stb. 

M.Silenus Creative Commons License 2022.09.08 0 0 29943

Olvasgatom a szurkolói kommenteket itt-ott. Hát azért már a kommentelők többsége kezd rájönni, hogy a legfőbb probléma a tulaj. A csávó egy pszichológiai tanulmányt megérne, nárcisztikus, hibáit soha el nem ismerő, provokatív, öntelt szar alak. Ha lenne benne kurázsi repülnie kellett volna már évekkel ezelőtt a Barone, Pradé párosnak, de hát ő döntött az alkalmasságukról tehát érinthetetlenek. Ugyanez vonatkozik Amrabatra is, hiába volt Torreira a csapat nyerő emberre tavaly, a marokkóit ő akarta, tehát neki kellett maradnia. Amíg ő a tulajunk nem is számíthatunk semmi jóra, képtelen a hibáiról tudomást venni, de ez interjúiban is látszik, hibásak a szurkolók, az újságírók, a város vezetői, az olaszok, mindenki, de ő (és kinevezettjei) sohasem. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!