Keresés

Részletes keresés

queqqo Creative Commons License 15 perce 0 0 28457

Nekem is az az erzesem, hogy ennel meg Iachini is jobb volt, pedig o sem volt a toppon. Ez a meccs is csak a szokasos hulladek volt , csak most epp egy Crotone volt az ellenfel. 

Előzmény: M.Silenus (28455)
19montini85 Creative Commons License 2 órája 0 0 28456

Úgy őrült a végén Co isso a sleppjével mintha a juve legnagyobb kihívójaként megnyertük volna a bajnokságot. :)Firenzében is örömünnnep van, megvertük a Crotonet, minden elvan felejtve.

Én még védtem Prandellit az elején, mert kedvelem a multja miatt, de mára  teljesen fogalmatlan lett szegény Ő is. Mondjuk ha nem beszelne mellé annyit talan más lenne a véleményem, de így nem.

Kiesni nem fogunk, marad ez a 12-14. helyezés, nyaron elmegy Pezzella, Milenkovic, esetleg Castro,  ha pedig valakinek valahol elszakad a keresztszalagja arra majd  lecsapunk, vagy ha valaki éppen frissen szabadul a böríből szeretettel varjuk Firenzében, és kesz is a mercato.

Előzmény: M.Silenus (28455)
M.Silenus Creative Commons License 12 órája 0 0 28455

Behúztuk. De. A Crotone Serie B középcsapat szintjén van. Prandelli 5 védővel kezdett megint. Lyukas középpályával. Biraghi, Caceres irritáló. A riporter is tök fogalmatlan volt. Ez egy kalap szar volt a győzelem ellenére. Prandelli nagyobb nulla, mint Iachini. Vlahovic a hibái ellenére nyerő személyiség lesz, bárhol fog játszani. Jack nagy gólt lőtt, a második félidőben viszont semmit sem csinált. Ribéry a gólpassza ellenére nem fog hiányozni. Végtelenül önző. Amrabat jó volt. Pulgarral együtt kellene kezdenie, szétvágnák bárki középpályáját. Prandelli miatt sosem lesz így. 

19montini85 Creative Commons License 15 órája 0 0 28454

Odakapcsoltam a digi 2-re, az első 2 mondata a riporternek be is arazza miert tartunk ott ahok.

1. Co isso megerkezett Firenzébe, hogy a stadionról tárgyaljon a polgarmesterrrel.

2. Prandelli azt mondja, hogy úgy nehéz jatszani, hogy az ellenfél az első lövésével rendre betalál...

19montini85 Creative Commons License 2 napja 0 2 28453

Pontosan. Iachini volt, most pedig Prandelli, de leginkabb Prade. Barone meg RC segge vége, gyakorlatig Ő a főnök Comisso távollétében, de ez mégsem igaz valahol, láttuk mikor Juricot akarta Barone és Prade, és Rocco volt aki megvétózta és megerősítette Iachinit. Comisso amúgy  szinte sose jön elő,újabban néha 1-2 embernél, de még mindig mélytorokra veszik neki a branert. Elpuhultak a firenzei fiúk. Anno tizezrek mentek az utcara Cecchi Gori ellen, vagy 1-2 óran belül felgyújtották a juve clubot a városban, vagy elüldözték a tesókat akik azért megmentették a csapatot 2002-ben, visszaszerezték a nevét, Bl-ben voltunk velük többszöt, Uefa kupaelődöntő, nagy játékosokat igazoltak. Hol van hozzájuk kéoest ez a faszkalap Comisso? Mikor Firenzebe jött mar azon a nyaron én voktam az első aki leírta, hogy egy szélhamos maffiozó az az érzésem és csúnyán megszívjuk vele. Örültem volna ha nem lesz igazam. Az a baj, hogy nem fog eltakarodni idén sem. Kiesni nem fogunk szerintem, szinte biztos. Talán akkor lenne rá realis esély, vagy ha nem kapná meg a stadionját. Ha néha napján Firenzébe eszi a fene akkor is csak a stadionról pofázik, az,hogy mi a célja a csapattal, vagy milyen erősítéseket akar arról semmit. 

Az, hogy egy köcsög gobbó szétbassza a szeretett klubomat elég bosszantó, de legjobban az szomorit el, hogy a firenzeiek tapaikolva végignézik.

Előzmény: Bati80 (28452)
Bati80 Creative Commons License 2 napja 0 0 28452

Ki az a mindenki? Prandelli, Prade, Barone, a játékosok? És mégis, miben bíznak? 10 éve süllyedünk, miközben ennek a csapatnak a tradíciói alapján állandó nemzetközi szereplőnek kéne lenni.

Előzmény: 19montini85 (28450)
queqqo Creative Commons License 2 napja 0 0 28451

Ebbol a csapatbol meg en is felfele lognek ki :D Pedig kimondottan zavar ha gurul a labda :D

Előzmény: rigobence (28448)
19montini85 Creative Commons License 2 napja 0 0 28450

Én nem sajnálom egxáltalán a szurkolókat. Megeŕdemlik Comissot. Lehet,hogy mi utaljuk, es alig varjuj,hogy elkotrodjon, de az ottaniak 9t%-a még mindig odavan erte, és mindenki hibás számukra, csak pont RC nem.

Most is Kokorin igazokasat neztem a 4/5-e örül neki. 

queqqo Creative Commons License 2 napja 0 1 28449

Nehez erre mar mit mondani, sajnalom a klubot es a szurkolokat, abban mindnyajan egyet ertunk hogy Firenze ennel sokkal jobbat erdemelne. Ez van , hulladek hegyek minden szinten jatekostol a vezetosegig. 

Előzmény: M.Silenus (28446)
rigobence Creative Commons License 2 napja 0 0 28448

Felipe Anderson pedig nem lenne rossz. Szerintem felfelé lógna ki ebből a csapatból. De az biztos hogy ilyen Kokorinoknál jobb lett volna.

Előzmény: queqqo (28445)
M.Silenus Creative Commons License 2 napja 0 0 28447

Maleh is jön a Veneziából. 22 éves olasz-marokkói középpályás, U21-es válogatott. Se ő, se Kokorin nem valódi erősítés egy kiesés elkerüléséért küzdő csapatnak... 

M.Silenus Creative Commons License 3 napja 0 1 28446

Jön Kokorin. Ha minden igaz 3 év, 2 millás éves fizetéssel, + bónuszok, cirka 5 milláért. Vlahovic tartaléka lesz aki 300 ezret keres évente. :D Pradé még több kárt okoz, hihetetlen, hogy a vezetésünk tovább tolerálja ezt a faszt. Látszik, hogy itt senki nem ért semmihez, ami a futballal kapcsolatos. 

Előzmény: queqqo (28445)
queqqo Creative Commons License 3 napja 0 1 28445

Es ha nem jon ossze ez az aranylabu csodacsatar (idek merlege 10 meccs 2 gol a ruszki topligaban) akkor Felipe Anderson a B terv a West Ham-bol. Nem mintha meg szamitana, de edes istenem... Talan mar a Serie B-re keszul a csapat...

Előzmény: M.Silenus (28444)
M.Silenus Creative Commons License 3 napja 0 0 28444

Állítólag közel a megegyezés Kokorinnal (30 éves, orosz csatár), akit szoktak az orosz Balotellinek is titulálni, csak még annál is hülyébb, nemrég jött ki a sittről. Tipikus Pradé igazolás lenne, eladhatatan, idős(ebb), marha nagy fizetéssel...

https://24.hu/sport/foci/2018/10/09/szekkel-vert-egy-kormanyhivatalnokot-az-orosz-focista/

19montini85 Creative Commons License 4 napja 0 0 28443

Nem is fog igazolni senkit szerintem most már pláne ha nem kapja meg a stadionját. Nyáron eladja akit még lehet aztán megsértődve távozik. 

queqqo Creative Commons License 4 napja 0 0 28442

Azert a Parma sem szarnyal :)

Előzmény: M.Silenus (28441)
M.Silenus Creative Commons License 4 napja 0 0 28441

Conti sem lesz a játékosunk, a Parmát választotta. Ez is sok mindent elárul gobbisso projektjéről, még egy sérülékeny, alig játszó játékosnak is jobb opció egy Parma szintű csapat. Ez is beáraz minket. 

Előzmény: M.Silenus (28416)
queqqo Creative Commons License 5 napja 0 0 28440

Nalam ugyanaz mint Iachini, emberileg szerethetoek, van pozitiv kotodesuk a klubhoz, de ne toluk varjuk a megvaltast.

Viszont en pont azt irtam hogy jelenleg a jatekosok es az edzo a legkisebb problema ennel a klubnal, pusztan azzal hogy cserelgetjuk oket nem oldunk meg semmit. 

Ha el is kezdenenk kovetkezetesen epitkezni amitol qva messze vagyunk most, akkor is evekbe telik majd mire normalis klub lesz ujra Firenzeben, aki abban remenykedik hogy elbaszunk egy rakas penzt, gyorsan veszunk par jatekost meg hozunk megint egy uj edzot es ott leszunk az elejen hirtelen az nagyot teved szerintem.

Előzmény: Enilredrob (28437)
M.Silenus Creative Commons License 5 napja 0 0 28439

Prandelli az elmúlt tíz évben minden csapatánál megbukott, a visszatérése óta 11 meccsen 10 pontot szerzett, hülye összeállításokban küldi a csapatot pályára, nem tudja a játékosokat kezelni, taktikailag nulla, hülyeségeket nyilatkozik. Totál lerombolta a maradék nimbuszát is, alkalmatlan már edzőnek...

Enilredrob Creative Commons License 6 napja 0 0 28438

Bocs az elütésekért (teló...)

Enilredrob Creative Commons License 6 napja -1 0 28437

Azért nem semmi,hogy az utolsó 20 év legsikeresebb Diorentina trénerét simán leszarozzátok (még ha mwg ia értem az elkeseredést...).

queqqo Creative Commons License 6 napja 0 0 28436

A stadion ahhoz kell hogy uzletileg is versenykepes legyen a modell, csapat lehet stadion nelkul is, csak nem tart majd sokaig. Azon most lehetne vitatkozni hol milyen csapat van mert az hogy Olaszban mik az eroviszonyok egy dolog, nemzetkozi szinten vajmi keveset mutatott pl a Napoli is, de a Roma is csak a 7-sekrol remlik az utobbi idoben. Inter? A nagy olasz favorit ugy verzik el evrol evre mintha ott se lenne. NEha van 1-1 kiugro eredmeny de semmi tartos a Juve 2 dontojen kivul.

Az Atalanta amugy rossz pelda, mert ovek a stadion , amit egyebkent most ujitanak fel ha jol tudom. Rajtuk kivul talan csak a Sassuolo, az Udinese meg a Juve rendelkezik sajattal.

Az Atalantanal viszont nem csak a stadion epul, hanem a csapat is, ok sem koltenek tobbet nalunk jatekosokra, es megis..

Olaszban alig van bevetele a csapatoknak, sem TV kozvetitesekbol sem marketingbol nincs annyi mint az angol, spanyol, nemet bajnoksagban, meccsbevetel is minimalis a stadionok miatt, de amugy nezok sincsenek annyian.

Rendszerszintu megujulas kellene de erre nem sok eselyt latok Olaszorszagban. 

Maradnak a piti maffiozok, szelhamosok, csalas, bunda, stb. 

De ne legyen igazam!

Előzmény: 19montini85 (28435)
19montini85 Creative Commons License 6 napja 0 1 28435

Én mind a kettőtöknek igazat adok. Silenusnak abban igaza van szerintem, hogy sokkal könnyebb ravenni a varost egy új stadionra ha  vannak eredmények. Nyilván jó lenne egy új stadion, mert a mostani sajnos már nem egy mai darab, de előbb csapat kellene. Más csapat is elfocizik új stadion nélkül. Ott az Atalanta, aki egy romhalmazban jástzott és jutott el a BL-ig. Vagy a Lazio, Olimpico se mai darab, vagy a Napoli stadionja. Nem sok helyen épült új stadion, nem azert vagyunk szarok mert régi a stadion, hanem mert egy kókler a vezetőség.Maga az elgondolas tényleg jó lett volna, hogy stadion, edzokozpont, és szerintem is kurva gáz, hogy amíg pl egy Udineben épülhet új, addig pont Firenzében nem. Csak az a baj RC-t semmi mas nem érdekli. 

1-2 ilyen vereseg még és szerintem elszakad a firenzeieknél a cérna. 

queqqo Creative Commons License 6 napja 0 0 28434

Egyebkent 18 golt lottunk osszesen, a masodik legkevesebbet a Parma utan a bajnoksagban. Nem tudom mikor volt ennyire impotens csapatunk utoljara. 

queqqo Creative Commons License 6 napja 0 0 28433

Ezzek csak az a baj, hogy nem a Fiorentina az egyetlen csapat hasonlo helyzetben, bar teny hogy mi csucsra jarattuk a szakmaiatlansagot. Hany csapatnak van a Serie A-ban sajat stadionja? most az alsobb osztalyokat hagyjuk is. 

Ez nem csak Firenzerol szol. Es mi az oka hogy ilyen szelhamosok jonnek csak Olaszorszagba, ha egyaltalan jon valaki? DV-ek 2 evig arultak a klubot mire volt egyaltalan erdeklodo a sok legbol kaptt pletyka ellenere. 

Raadasul a stadion koruli zurzavar nem Comissoval kezdodott, mar a DV tesok koraban is ez volt a helyzet pedig oket tiszteltek Firenzeben. Ehhez Comissonak sok koze nincs konkretan.

Ebbe a posvany kozegbe epkezlab befekteto nem jon, se szponzor, Romatol delre meg szarabb a helyzet, ott aztan vegkepp a maffia iranyit mindent vegtelen korrupcioval. 

Az olasz hatosagok evtizedek ota keptelenek urra lenni a helyzeten, regen ez meg mukodott is, mondanam hogy a bunszervezetek jobbak voltak szervezesben mint a kormany, csak kezd meddove valni az egesz, a Napolin kivul nincs is epkezlab csapat Romatol delre. Ezert mondom azt hogy ez az egesz olasz focira ranyomja a belyeget, ha lenne is normalis befekteto, 1-2 ev es sirva menekulne az orszagbol, lasd mar az Inter reszleges eladasa is szoba kerult, a Juve a legnagyobb olasz maffia csapat, de nezzuk meg a Milan es BErlusconi tortenetet, aztan hogy most mi lesz veluk majd meglatjuk, a Roma elmult par eve sem a galazasrol szolt, mindegy sorolhatjuk.

Lehet hogy Comisso egy szelhamos, de ketlem hogy kapkodni fognak a jobbnal jobb befektetok a csapatert ha egyszer kiszall. Es ha o kiszall valoszinu beleszarik majd hogy mi lesz a klubbal, mert a DV tesok legalabb eletben tartottak es nem engedtek lerohadni teljesen az egeszet, DV a sziven viselte a klub sorsat, de Comisso aligha fogja. 

NEm tudom mi igaz beliole de ugy latta az edzokozpont korul sincs minden rendben. Legalabbis lila csoportokban errol beszelnek . Szerintem ha Comisso nem tudja veghez vinni amit akar akkor beleszarik majd a tobbibe is. 

Előzmény: M.Silenus (28432)
M.Silenus Creative Commons License 6 napja 0 0 28432

Nem haragszom. :) Veled ellentétben viszont másképpen látom. RC érkezésekor kánaánt ígért, most nem térnék ki az ígéreteire. A valóság viszont azt mutatja, hogy az csak lózungokat nyomott akkor, nyilván a város vezetés is olvasta, hallotta ezeket és látja az eredményeket. Ami szintén biztos a NY Cosmos sztorit is jól ismerik. A sok duma, a koncepció hiánya a csapat építésben, a szakmaiatlan döntések sora, a káosz, sárga, piros lapok az újságíróknak stb, mind azt mutatja az amerikai nagybácsi semmi egyéb, mint egy szélhámos vagy bolond, vagy éppen mindkettő, akinek ugyan van pénze, de sem a csapat, sem a szurkolók, sem a város nem fontos neki. Na ezért nem áll senki mögé igazán Firenzében a vak és agyhalott szurkolók egy részén kívül. Először mutatnia kellett volna valamit, de csak egyre nagyobb szarba löki a csapatot, ami lassan már egy lyukas garast sem ér és az egyik legnagyobb esélyes a kiesésre. Én megértem a város és az olasz hatóságok hozzáállását commissohoz.

Előzmény: queqqo (28431)
queqqo Creative Commons License 6 napja 0 1 28431

Ne haragudj de mi koze van annak hogy milyen csapat van Firenzeben ahhoz, hogy a varos mire bolint ra? Jelenleg meg egy Serie A-s csapatrol beszelunk? Ez pusztan a szokasos olasz idiotizmus hogy egy romhalmazt pofozgassunk ki inkabb, minthogy lenne egy uj modern stadion helyette. A Franchi megis mitol muemlek? Lassan osszedol magatol az egesz. De nyilvan addig is a varos tulajdonaban van, akarmekkora romhalmaz is.

Olaszorsagban meg mindig nem ertik mibol lesz foci, szet kellene nezni Angliaban, Nemetorszagban. Ezeket a multban elo olasz klubbokat csak ugy lehet visszahozni az elmezonybe ha egy modern uzletileg is mukodokepes alapokra helyezik oket, amibo hosszutavon is profitalhatnak. Es akkor talan nezok is lennenek a mecsceken mert most a nezoatlag nem tudom eleri-e az angol masodosztaly szintjet. 1-2 nagyobb klubbot leszamitva siralmas az egesz. 

Comisso meg a bandaja teljesen szakmaiatlan modon all hozza a football reszehez, de uzletileg jo lehetett volna az elgondolas, uj stadionnal, edzokozponttal, kesobb szponzorokkal, marketinggel, ugy ahogy a vilag ertelmesebb orszagaiban is mukodik az egesz. De nem, olaszorszagban marad a jol bevalt burokracia, maffia, korrupcio, stb. Ha van orszag ami szanalmasabb Magyarorszagnal akkor a csizma az. 

Kulonmosen duhito ez mert en Olasz focin nottem fel, nem is nagyon kovettem mast, de 10 eve Angliaban elek, latom a kulonbseget, eg es fold minden szinten. Az olaszok leragadtak a 90 es eveknel, es azt hittek ennyi eleg lesz kozben a vilag szep lassan elment mellettuk. 

A Fiorentia ekes peldaja ennek a folyamatnak, egy 90-es evek vegere csodebe ment csapat, ugyan visszajottunk az elso osztalyba de igazan megujulni nem tudott a klub, ugyanazt a semat koveti most is, csak most epp maskepp hivjak a szelhamost a piramis tetejen. 

A DV tesok utolso 1-2 eve ota sullyed a hajo, egyre melyebben a klub, szakmailag gyakorlatilag ertekelhetetlen az egesz, en csodalom hogy nem estunk ki az elmult par evben, siman megtortenhetett volna. 

Nem eleg mindig azzal jonni hogy mert mennyi penzt koltunk jatekosokra mert nem ez a legnagyobb baj, hanem hogy hianyzik a kovetkezetes epitkezes, semmi koncepcio, dobalozunk stadionokkal meg almokkal meg a tortenelmunkkel, a valosagban meg egy nagy semmi az egesz. Barkit veszunk szinte abban a pillanatban elfelejt focizni ahogy belep a Franchiba. Az egesz klubnal katasztrofalis a hangulat, a moral, nincsenek celok, csak ugy jatszunk mert kell, mert itt a vasarnap, ezeknek a jatekosoknak a fele klasszis lehetne egy normalis csapatban de legalabbis egy jo atlagot hoznanak, mint ahogy hoztak is a Fior elott, vagy epp utan. 

Szeritem osszetett ez a problem,a valahogy nem latom hogy ez az egesz megoldodna attol, hogy lecserjuk a jatekosokat vagy az edzot ahogy szoktuk, ugyanaz a szar ismetlodik ujra es ujra. 

Nagyjabol 2 ut van, vagy dulore jutunk, lesz egy koncepcio e elkezdunk annak menten kovetkezetesen epitkezni , es par even belul elcsapatot faragni a Fiorbol vagy elsullyedunk ebben a posvanyban es mehetunk a tobbi multidezo olasz csapat utan az alsobb osztalyokba. 

Ezt most nem is annyira a 6-0 miatt mondom, hanem az elmult 10 ev alapjan. Felolem lehet 6-0 is ha azt latnam hogy akartunk , kuzdottunk , volt valami minimalis tuz a csapatban, de nagyjabol mar akkor feladtuk a meccset mikor kijottunk az oltozobol, ez szerintem elfogadhatatlan ezen a szinten, ezek a gyokerek milliokat visznek haza ezert a produkcioert. 

Előzmény: M.Silenus (28430)
M.Silenus Creative Commons License 6 napja 0 0 28430

Stadion: ha lenne egy erős, jó futballt játszó csapat ami európai kupákért hajt, jóval több esély lenne az infrastruktúra fejlesztésre is, a város könnyebben beállna RC mögé. Ez mind pénz kérdés persze, de mint tudjuk jól a pénz nem probléma. 

Előzmény: queqqo (28426)
ujpestfio Creative Commons License 6 napja 0 0 28429

RC még itt van addig ez lesz szerintem nagyon önfejű nem hiszem hogy lesz változás .Pato kell ide mellé még pár nyugger kiégett játékos 

ujpestfio Creative Commons License 6 napja 0 0 28428

Perisicet olvastam valahol hogy érkezhet!

Sajnálom ami a Fiorentinaval történik nagyon szomorú 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!