Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Torrente Creative Commons License 2013.03.02 0 0 204
SubWoofer Creative Commons License 2003.03.06 0 0 203
Na, elő a gépekkel, itt a tavasz :-)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.07.03 0 0 202
Nagyon kellemes kis utak találhatók a 8 és a 84 között !! alig vannak a térképen , ilyen falukat kell keresni, hogy Devecser, meg Türje ...

sc.

Előzmény: MM68 (201)
MM68 Creative Commons License 2002.05.03 0 0 201
Szekszárd közelében a Bonyhád-Bátaszék sem rossz, esetleg mőcsény után érdemes lekanyarodni szálka felé, ki az 56-osra.
Előzmény: Semmi Cicó (199)
MM68 Creative Commons License 2002.05.03 0 0 200
Pl. Árpádtető-Lapis-Remeterét, onnan lehet Orfű-Abaliget, de az már forgalmasabb.
Vagy letérsz a 6-osról Bonyhádnál, Nagymányok-Szászvár...Kárász...Zobák-Komló, Komlóról Pécs Mánfán keresztül is elég kanyargós, de forgalmas, meg Mánfa-Árpádtető között végig van kúszósáv.
Előzmény: Semmi Cicó (199)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.05.03 0 0 199
Pécs , sexárd jelentkezz ! Merre lehet ott kanyarogni !!!

sc.

Előzmény: Semmi Cicó (198)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.04.17 0 0 198
Hölgyeim és Uraim egy kis infó,

Nagyszerű, ügyes, megbízható ponyvást fedeztünk fel !!! A telszáma ott van az MX-5 ös fórumban, hamarosan előbányászom.

sc.

Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.25 0 0 197
A hétvégén visegrád kötnyékén autókáztam, fel a bobpályákhoz... nagyon király !!!!

nyammm
... http://www.i-deas.hu/hirek/2002-01-29.htm

Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.21 0 0 196
Nekem úgy rémlik, hogy Pécs környékén is "mintha" lenne egy-két jó útvonal. Nincs itt valaki Baranyából ?
sc
vn99 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 195
Itthon csak ismételni tudnám az előttem szólókat, de pl a szomszédos Ausztriában van egy két nagyon tuti útvonal, és még csak nincs is messze...pl. a Salza folyóra vezető út az autópályától (cirka 100km - teljesen korrekt). Ez nem a reklám helye, de oda érdemes elmenni raftingolni (www.kanyon.hu)

Remélem ez már szimpatikusabb útvonal:-)

V.

Előzmény: Semmi Cicó (193)
azesz Creative Commons License 2002.03.21 0 0 194
mor fele elindulsz a bakony iranyaba egeszen zircig

csodalatos ut, nyaron minden hetvegen arra jarok le a balatonra gyonyoru

Előzmény: Semmi Cicó (193)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.21 0 0 193
Jóvan na. ( akkor is szenya !!!! ) De Te meg legyé konstruktív, halljuk az útvonalajánlatodat!! sc .
Előzmény: vn99 (192)
vn99 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 192
Na de kedves SC, ne szívd mellre, csak tényleg kib. szép.

Tuff: a mi astra cabrionk is eléggé le volt lakva, de hát mit vársz egy kölcsönzős autótól? Arra senki nem vigyáz úgy, mint a sajátjára. Mellesleg, ha már pug és kabrió, akkor kizárólag 206CC:-)))

V

Előzmény: Semmi Cicó (191)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.21 0 0 191
Há mondom, hogy szenya vagy !:-))) sc.
Előzmény: tuff (190)
tuff Creative Commons License 2002.03.21 0 0 190
ja, Tenerifét egy PUG 306 Cabrioval jártuk körbe :)
mondjuk elég leharcolt állapotban volt már...
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.20 0 0 189
Szenya vagy !!! sc.
Előzmény: vn99 (188)
vn99 Creative Commons License 2002.03.20 0 0 188
Ja, de pl. a kanári szigeteken is jóformán csak szép kanyargós hegíyi utak vannak:-)))

Előzmény: Turp (185)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.20 0 0 187
A szekszárd - siófok útvonal is nagyon szép! sc.
SubWoofer Creative Commons License 2002.03.19 0 0 186
Én mostanság Győr és Veszprém között autóztam, van hegyi szakasz, dombság, minden ami kell!!!
Előzmény: Semmi Cicó (184)
Turp Creative Commons License 2002.03.18 0 0 185
A Horvát tengerparti út elég kanyargós,gyönyörü, és a forgalom sem nagy ;))
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.18 0 0 184
Hölgyeim és uraim !

Alakuljon át ez a topic és ne a csak tavaszt köszöntsük !

Jöjjenek az utvonaltippek ! Speciel a nem túl forgalmas kanyargós - netán hegyi utakat kedvelem. A mazda tali Dobogókőn volt, az útvonal kb. ilyesmi volt. ( mongyuk a forgalom lehett volna kisebb ).

sc.

azesz Creative Commons License 2002.03.13 0 0 183
jogos a megjegyzes, mar dolgozom a megoldason, remelem ha nem kell dolgozzak penteken akkor a talalkozora mar dus hajamba tep a szel

Előzmény: Semmi Cicó (182)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.13 0 0 182
Le vagy maradva ! at Miaták már egy hete nyitva járnak ( kivéve azesz-t ) !!! :-)))

sc.

Előzmény: vn99 (181)
vn99 Creative Commons License 2002.03.13 0 0 181
Na emberek,

Van még olyan kabriós kicsiny hazánkban, aki csukott tetővel jár. Én már 2 napja kinyitottam:-)

V

Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.08 0 0 180
Hali mindenkinek,

A jövő héten lesz a nagy mazda találkozó, ahhol meglepően sok mx-5 -ös topictárs jelezte részvételi szándékát. Talán lehetne csak egy cabriós-t is csinálni, de ha addig is van kedvetek részt venni, akkor márc. 15. A részletek a mazda, mx-5 és rx-7 -es topicban vanak.

sc.

Előzmény: Semmi Cicó (179)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.07 0 0 179
van valakinek itt ilyen v. hasonló ?

http://www.vezess.hu/hirvilag/autobemutatok/previewfull.php?idx=1849

sc.

Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.07 0 0 178
Elmentem kajálni a XI - ből a hajógyári szigetre, végig a rakparton ( ismeritek a Ladik nevű helyet ? ) . Tök jó volt !

sc.

Előzmény: vn99 (177)
vn99 Creative Commons License 2002.03.07 0 0 177
Én nem csak majdnem:-) Néztek is rám, tegnap az M5-n, mint a hülyére, de kib. jó volt megint tető nélkül döngetni. Ahogy ma elnézem, repetázin fogok:-)

Előzmény: Semmi Cicó (175)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.07 0 0 176
Igen, igen, igen, ebben az évben először, ma kigombolkoztam végre !!!!

Előzmény: Semmi Cicó (175)
Semmi Cicó Creative Commons License 2002.03.06 0 0 175
Ma már majdnem kigombolkoztam !!! Csak sütne már a nap! Aztán tarthatnánk mi is egy talit! Megmutatnám neked az old schoooool tető nyitást :
1. czipzár elhúz
2. kapocs kinyit (jobb és bal )
3. Tető manualice hátradob

:-))))

sc.

Előzmény: vn99 (174)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!