Keresés

Részletes keresés

-=pisztácia=- Creative Commons License 2010.02.03 0 0 23
Tudnátok mondani Zalaegerszeg és környékén végezhető nyáron könnyű fizikai munkát ( gyárban) mennyi ft-ért?
Fairy5 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 22
Eladó 91 m²-es téglaépítésű lakás
Kosztolányi Dezső tér, Zalaegerszeg
Ár: 19.800.000,- Ft
kb 78.270,15 €
Hirdetés típusa: Kínál
Régió: Zalaegerszeg

Értékesítés típusa:
eladó
Alapterület:
91 m²
Emelet:
tetőtér
Szobaszám:
1
Félszobák száma:
2
Ingatlan állapota:
felújított
Ingatlan elhelyezkedése:
utcai
Ingatlan felszereltsége:
részben bútorozott
Fűtés típusa:
cirkófűtés
Ingatlan címe:
8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi Dezső tér
További részletek:
csendes, reluxa, étkező, telefon, jó beosztású, alacsony közös költség, villany, amerikai konyha, vízórás, világos, beépített konyhabútor, gardrób, beépített szekrény, jó közlekedés, kocsibeálló, csatorna, pince, kábeltévé, internet, gáz, parkettás, víz, kaputelefon

Zalaegerszeg városközpontjában közvetlen a Hevesi Sándor színház tőszomszédságában eladó egy 91 nm-es, 1+ 2 fél szobás egyedi kivitelezésű, tetőtér ráépítéssel kb. 8-9 éve készült harmadik emeleti tetőtéri lakás téglaépületben. Egyedi, cirkó fűtésű, Keleti és Dél-nyugati tájolású, egész nap napos, nagyon világos, meleg, fiatalos, modern lakás kiváló szigeteléssel. A lakásban beépített szekrények és beépített konyhabútor található. A szobákban szőnyegpadló, a nappaliban parketta, a többi helyiségben járólap van lefektetve. A környék kiváló közlekedésű, mégis csendes, a belső udvarban parkolási lehetőség van, továbbá a lakáshoz tartozik egy kb. 50 nm-es tárolóhelyiség használattal. A nappali, fürdő, étkező utcafrontra, a két szoba belső udvarra néz. Igényes családoknak kiváló otthon fiatalos, egyedi kivitelezése és remek elosztása miatt. Irányár: 19.800.000,- Ft. Telefon: 06-30/590-6935
E-mail: fairy5fay@gmail.com
Expressz.hu hirdetés azonosító: 3609465 (itt fotók)
Budapesti lakáscsere érdekel (XIV., XIII., IV., II., I., XI., XII. kerületekben elsősorban)!!!

Szép napot, mosolygós embereket!!!!!
Pinye Creative Commons License 2004.11.19 0 0 21
keresek olyan adatbázist, amiben a zegi utcanevek megtalálhatóak. (lehetőleg frisset)
ha vki a segítségemre tudna lenni, azt megköszönném.
Pinye Creative Commons License 2004.10.18 0 0 19
és most hol van a cég? a piacnál ugye nincs.
Előzmény: Törölt nick (16)
Pinye Creative Commons License 2004.10.13 0 0 18

nem semmi ez a 100 év.

 

más: "Mindekettöt megöltek ezer %-ek." Erre én nem tennék nagyösszegű fogadásokat. De ez is csak egy vélemény.

Előzmény: Törölt nick (16)
fargo Creative Commons License 2004.10.12 0 0 17
A Gaál Józsi az a butikos ficak, aki az elsô boxot nyitotta ott régen, a Csányi szobor mögötti kis ligetben? Aki uralta a fél várost még néhány éve is?
Előzmény: Törölt nick (15)
Pinye Creative Commons License 2004.10.08 0 0 14
de miért is?
Előzmény: Törölt nick (12)
fargo Creative Commons License 2004.10.07 0 0 13
Vámossy -- rémlik valami. Nem ô volt a Takarék közben is?
A kulcsosra nem emlékszem, csak a fata Jenôre. Azt hiszem ô a mai napig sem került elô...
Előzmény: Törölt nick (12)
fargo Creative Commons License 2004.09.26 0 0 11
:-)

Te a Nôvérem vagy, vagy az Apám? :-DDD
Előzmény: sasmail (10)
sasmail Creative Commons License 2004.09.26 0 0 10

 

 

 

Hadd ajánljak figyelmetekbe egy új Zalaegerszeggel foglalkozó portált, friss hírekkel, fórumokkal, linkekkel:

 

 

WWW.EGERSZEGPORTAL.HU

 

 

EGERSZEGPORTÁL - Zalaegerszeg és Zala megye fóruma

Pinye Creative Commons License 2004.04.29 0 0 9
ha már erre járok... ;-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.20 0 0 8
Én 4 év Pécs és 5 év Budapest után költöztem vissza, sokkal jobban érzem magam egy ilyen emberléptékű városban, normális emberek között. (Nem Péccsel, inkább a fővárossal volt bajom.)
fargo Creative Commons License 2004.01.21 0 0 7
Zalaegerszeg?
A Világ Közepe!
:-DDD
Atlantic_ Creative Commons License 2001.12.01 0 0 6
Sajtlee! Ugye, hogy "lecsó" hely. :) A lecsó nálad pozitív jelző? :) Egyébként tényleg jó hely, csak az a baj, hogy az értelmiség lelép más városba, mert Egerszegen nehezen kap jó munkát, eléggé telített a munkapiac. De azért tényleg lecsó hely...Pedig sokan azt mondják, hogy "csinált város"...De ne higyjetek nekik! Zalaegerszeg jó hely :)
Előzmény: Sajtlee (5)
Sajtlee Creative Commons License 2001.11.19 0 0 5
Nem környékére, hanem konkrétan Zegre jártam suliba. Nagyon Lecsó hely, imádom:)))
yxcvbnmaa Creative Commons License 2001.11.16 0 0 4
Sziasztok, ez a Topic tuljdonképpen mirol szol?
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.25 0 0 3
Hát ahova én vittelek az egy környék volt...ugyértem Zeg környéke..és itt azon volta a hangsúlly
Atlantic_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 2
Ezt most nem igazán értem :(
Előzmény: zsepibaba (1)
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.24 0 0 1
Hát igen...Atlantic! ..itt inkább a környélről van szó..
Atlantic_ Creative Commons License 2001.04.24 0 0 0
Na szia Zsepibaba!

Tök örülök, hogy én vagyok az első, aki beírhat a topikodba :)
Ugye tudod, hogy nagyon szép helyen laksz? Köszönöm, hogy megmutattad nekem.

Szeretlek,

Gábor

zsepibaba Creative Commons License 2001.04.23 0 0 topiknyitó
Na szijja! Ha Zegi vagy vagy nem vagy az akkor is mondj ide valamit, ha már eccer itt vagy..de ha nem lennél Zegi vagy ilyenek akkor nem lennél itt. Hu ezt jol megmondtam! Most, hogy igy bebiztonyitottam hogy milyen értelmes is vagyok. Ezért nem szövegelek ennyit...Induljon az üzengetés!! Ismerősök jelentkezzetek!!

Bár ezek után indább letagadnak...
Mellesleg ha itt vagy akkor a figyelmedbe ajánlom a törzsasztal/komolytalanok izét is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!