Keresés

Részletes keresés

Gini Creative Commons License 2001.05.02 0 0 23


zsepibaba Creative Commons License 2001.05.01 0 0 21
hát azért kösz de szerintem az optimizmus és a remény is jo ha van itt..és tartja bennetek a lelket....
ready Creative Commons License 2001.04.27 0 0 20
Biztos a vivendire gondoltal, ahol 9000+fa a korlatlan.
Előzmény: zsepibaba (1)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.27 0 0 19
zsepibaba, neked mindig olyan aranyos kis naiv hozzaszolasaid vannak :o)

isdn: mivel a kedvezmenyek isdn-re is megszunnek, most aki mar attert isdn-re, az meg nagyobbat fog szivni, mint az analog vonalasok, hiszen az isdn percdijai csucsidon kivul dragabbak, igaz csucsidoben olcsobbak.

adsl: meg budapesten sem tudjak mindenhova bekotni, es akkor a videkrol meg nem is beszeltunk...

1996 ota netezem, es mostanra nekem is megnottek az igenyeim (mar nem csak napi par percet vagyok fent 14k4-es modemmel), de ezek a lepesek engem is elgondolkoztatnak.. fizessek ezek utan havi 20-25ezret ha napi 3 orat akarok a neten logni? hat azt hiszem, atterek inkabb a tevenezesre estenkent.

viszlat esti internetezes.

Előzmény: zsepibaba (17)
_ Liar _ Creative Commons License 2001.04.27 0 0 18
a geci matáv kikapcsolta a telefonom..................
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.27 0 0 17
szerintem akkor majd ott van az az ASDN is ..ahhhoz még mondem sem kell ugyhogy... szerintem az jobban megéri..főleg aki ennyit netel mint én.
Abszolút Nulla Creative Commons License 2001.04.25 0 0 16
Beetették az embereket, és most azt gondolják, úgy odavan mindenki a netért, hogy a gatyáját is hajlandó lesz ráfizetni. Ami engem illet, én már eddig is ráfizettem, úgyhogy az Élesszemű kollégához csatlakoznék: ennyit a netezésről, legfeljebb a leveleimet nézem majd meg háromnaponta. Ja, és fél év múlva úgy hagyom ott a matávot, mint a vöcsök.
Előzmény: zsepibaba (14)
WaseK Creative Commons License 2001.04.25 0 0 15
Miért ne érné meg nekik?Nagyon sok helyen nem tehetsz semmit ellene.Úgy értem nincs kábel, vagy ilyesmi, hogy netezni tudjál.Vagyis ha netezni akarsz fizetned kell.Évszázad üzletenekik.
Előzmény: zsepibaba (14)
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.25 0 0 14
Hát szerintem ezt a 150 Ft-os akciót nem fogják levenni..semmiképp se..szerintem ez azért nekik is megéri..mert igy senki se menne fel..csak az igen pénzes emberek..szóval..nem értné meg nekik..
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.24 0 0 13
Vege a jo kis letoltogtesnek,a jo kis gamezeknek,es valoszinuleg vege az otthoni internetezesnek is.
Szep volt,talan jo is,igaz igen rovid ideig elt.
WaseK Creative Commons License 2001.04.24 0 0 12
Igen van abban is valami amit irsz, de mennyivel jobb az, hogy megegyezünk aztán csak nyugodtan szedegetem le a bevételt, mintha mindig azt kellene sasolnom, hogy mit talál ki a másik és hogy nekem arra mit kell lépnem.És mindezt egy kicsit több pénzért.
Hát nem tudom, de inkább ne legyen semmilyen megegyezés....
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.24 0 0 11
szerintem ahol pénz van ott nincs megegyezés..itt hatalmas pénzek vannak..szerintem nem fognak megegyzni..hameg igen akkor meg kapják be....(a kisujjuk)
Pelikán elvtárs Creative Commons License 2001.04.24 0 0 10
Úgy tűnik, a Matávnetnek is elege lett a Matávból, és új nevet vesz fel. Szerintetek ettől jobb lesz nekünk? Okosabb lesz az ügyfélszolgálat vagy gyorsabb a hálózat? Bizonyára milliókat költöttek az új névre meg imidzsre, de vajon megéri ez nekik? Én pl. még nem tudtam megjegyezni ezt az Axelero nevet. Olyan, mint az Axel-Springer, vagy Axel Rose vagy Nextra... Igazán adhattak volna valami ötletesebb nevet is. Pl. ott lett volna nekik az Origó név... azt már be (vagy le- ?) járatták...
WaseK Creative Commons License 2001.04.24 0 0 9
mert a konkurencia az konkurencia

Ez igaz, de mi van ha szépen megegyeznek úgy, hogy arról nem is tudunk?magyarországon minden lehetséges....és ebből cask mi szivunk....

zsepibaba Creative Commons License 2001.04.24 0 0 8
Van benn igazság amit mondasz...hát igen..dehát egy kis pozitiv gondolkodás sose árt senkinek se..hát igen..de szerintem az árak akkor is csökkenek vagy a kedvezmények...mert a konkurencia az konkurencia
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2001.04.24 0 0 7
Nem táplálnék itten nagy reményeket a "karácsonyi áreséshez". A konkurencia sem kiscserkészekből áll, ezek levajazzák szerintem az árakat mereven magasan. Mobilszinten se látom azt a szaggató nagy konkurenciaharcot... A Vodkafone próbálxik ezzel azzal, de minden akciójában van valami naggggyon brutálisan drága rész, pl: napközben vízparton csuda olcsó az SMS, de ha egyszer is felhívsz valakit normális időben a munkahelyeden, akkor "eljönnek a kutyádért" jellegű költségek vannak.
Be kell látni drága dolog ez a kommunikáció, és megvannak a vámszedői mindenütt.
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.24 0 0 6
hát szeritem akkor majd tökre leszállitja az árakat..és akkor tök jó lesz..majd azért versengenek..,hogy kihez menjünk
de várom!
lightsomE Creative Commons License 2001.04.24 0 0 5
A mocsok állat Matáv kedvezményei után kár sírnunk.
Hamarosan híre-hamva se lesz.
Ahogy megszűnik a monopóliuma (2002 jan 1) senki nem fog vele maradni, akkor sem, ha ingyen adja a vonalait.
Szemét egy cég.
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.24 0 0 4
Rendben! Nemsokára szólok nekik!
:-)
Straub egy hős menedzser! Hihetetlen éleslátásról és taktikai érzékről tesz tanúbizonyságot!
Csak így tovább "év embere"! Vonj meg minél több kedvezményt, hisz megteheted! Mindent bele!
Előzmény: zsepibaba (3)
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.23 0 0 3
hát akkor mire vársz?
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.23 0 0 2
Tényleg kismiska a Danone a Matávhoz képest!
Szólni kellene nekik, hogy küldhetik az embereiket szemináriumra a Straubhoz!
Előzmény: Hrrrrrr (0)
zsepibaba Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1
Állítólag lesz egy konkurenciája!!!! És megszűnik ez az átkozott monopólium!! Vagyis az egyeduralom!! Ráfizetem a gatyám és mindig megyszakad..de legalább van!
Hrrrrrr Creative Commons License 2001.04.23 0 0 0
Egy 0-a ez a MATÁV!
És még a Danone-t szidjuk?
Menjenek a @-ba!!!!!
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Júliustól valóban nem lesz mindenkinek csomag és oda a 150-os kedvezmény!
Ez 99%!
Valamit tennünk kellene!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!