Keresés

Részletes keresés

maestro Creative Commons License 2002.06.14 0 0 11
Bocs, az előző levelet is én írtam, csak az asszony is garázdálkodik itt a gépemen... :-)
Előzmény: agicza (10)
agicza Creative Commons License 2002.06.14 0 0 10
Miután tegnap ide írtam, egy kellően felháborodott levelet küldtem a Canon Hungaria címére is.

Ma délelőtt felhívtak, bementem hozzájuk a nyomtatóm garanciapapírjaival (egyébként már lejárt a gari fél éve), és kicserélték a tintapatront egy működőképes újra!

Előzmény: maestro (9)
maestro Creative Commons License 2002.06.14 0 0 9
Nálunk ilyen nyomtató van, és éppen most szívtunk vele nagyot. Pontosabban a patronnal: megvettük 11 ezerért az originál, hologramos Canon tintapatront, és csíkosan nyomtat! Ha ezt tudom, megveszem feleannyiért a noname-et, gyengének az is gyenge, de azzal legalább egy böcsületes zugimportőrt támogatok... És nem egy olyan céget, akinek bízom a termékében, erre meg sz@rt ad el nekem.

Másik meglepetés, hogy nem megy XP alatt: a hivatalos oldalon írják is, hogy W2000-ig van csak hozzá driver. Néhány programból nyomtatott ugyan XP-vel is, de pl. a PlotMaker-nél kékre fagyott az egész gép.

Előzmény: 911 (-)
Gatts Creative Commons License 2002.02.08 0 0 8
Egyszerüen letagadtak egy garanciális mechanikai hibát. A szerviz vezető meg lesajnálóan mosolygott, amikor megtudta milyen "olcsón" árulják ezt a gépet... ezzel számomra azt kommunikálta, hogy a cége politikája: alacsony gépárral átb*szni a vevőt, majd magas alkatrészköltséggel jól megszivatni!
(Azóta egyéb meghibásodás is történt, de én többet nem megyek a szervizbe. Ha megáll -repül a kukába!)
Előzmény: Lord Iffy (3)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.02.07 0 0 7
de gondolom nem kerülnek 15e ft-ba.
Előzmény: lex2000 (6)
lex2000 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 6
Más tintasugaras nyomtatóknál a tintapartonnal együtt a fejet is cserélni kell (egyben van), tehát azok sem időállóbbak.
Előzmény: Lord Iffy (5)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.02.07 0 0 5
azt elhiszem, ki is néztem már egyet én balga hogy legyen mire gyüjtenem....:oDDDD

viszont a nyomtatójuk (bj) csapnivaló.:O))
kétéves gépezetben ez már a harmadik nyomtatófej. állitólag nyugodjak meg (szerviz) ez igy helyes. 10e huf-ért helyes fejet cserélgetni benne??? inkább röhejes.
mondjuk a szkennerem is canon, azzal még nincs gond.:O))

Előzmény: harm2 (4)
harm2 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 4

Pedig a fényképezőgépeik nem rosszak... ;-)

Előzmény: Lord Iffy (3)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.02.07 0 0 3
örülök hogy igy imádja mindenki a canont.:O)) én is csatlakozhatok?
(veled mit tettek?)
Előzmény: Gatts (2)
Gatts Creative Commons License 2002.02.07 0 0 2
Remélem több szerencséd lesz vele, nekem rá kellett jönnöm, hogy egy kalap szar!
A garanciális szerviz hozzáállása pedig felháborító...
Előzmény: 911 (1)
911 Creative Commons License 2001.04.24 0 0 1
mindjárt megveszem, azt ha szivok vele, az a ti hibátok lesz ...
Előzmény: 911 (0)
911 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 0
0 nullázás legyen ám !
Előzmény: 911 (-)
911 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 topiknyitó
A3-as nyomtatót keresek, olcsót, de jót. Elvileg a két dolog kizárja egymást, de ebben az esetben mégsem:

Gondolom már más is járt a Media Marktban, és vett már ilyen nyomtatót. Miért ilyen olcsó ?

A3, 720 dpi (min.), vastag papírt is tud, meg miegymás.

Olyan sok tintát fogyasztana ? (volt már szivás HP 1120V-vel, kb 50 ft-ra jött ki egy A4-es lap 5%-os fekete-fehér nyomatnál. És ezt hiába tagadja a HP márkaképviselet, ez iszonyat rossz arány (3 tintapatron átlaga !!!))

Vagy egy jó nyomtató, csak kicsit lassan nyomtat, és nem tűéles a nyomtatás.

Vagy nem lehet patront kapni hozzá ??

Valaki biztosan látott már ilyet ....

Lécci segítsetek

Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!