Keresés

Részletes keresés

Orson. Creative Commons License 2002.02.04 0 0 68
Adnék én ezeknek istenem..... de nem fizetésemelést,hanem a havi 40 nettómat amit köztisztviselőként keresek. Meg persze géppuskasorozatot de annyit,hogy mind odavesszen.
Rabló banda:(
NEC Creative Commons License 2001.04.27 0 0 67
Igazad van, ez is bizonyítja milyen szegényes is a fantáziám. Talán ez az oka, hogy nagyrészt boll dogan élek, csak ritkán zaklat fel egy-egy képviselő (min.) vagyonbevallása.

Azért bosszant, mert a tehetséges és vagy szerencsés emberek adócsalás, lopás nélkül is tudnak boldogulni ebben az országban, de képviselőink ( akiket MI választunk) nem ebbe a csoportba tartoznak.

Előzmény: X polgártárs (66)
X polgártárs Creative Commons License 2001.04.27 0 0 66
[pannonplast 155 miller. graphisoft (játék a 0,05 guldenes névértékkel) 912 miller. de az is lehet, h vmi kínai részvénye van, azt már + sem próbálom elképzelni :)]
Előzmény: NEC (44)
Geőcze Zoárd Creative Commons License 2001.04.27 0 0 65
Te, Aradi!

1. Honnan tudod te, hogy a Gyula mennyi honort kapott?? Nemtán te vagy az APEH?
2. Miért fáj az neked, hogy a Gyula jól él? Ha tudsz valamit ami a Gyula anyagi helyzetét illeti és törvénytelenség, akkor jelentsd fel (ha nem ezt teszed akkor bűnpártoló vagy ugyanis), ha meg nem, ne itt irgykedj, ha kérhetem!
3. Ugyan határozd már meg, hogy ki az a rajtatok? Nemtán, te a társadalom felett állsz?
4. Felhívnám becses figyelmedet, hogy a demokratikus választások eredménye közös munkánk gyümölcse (t.i. a szavazóké, minden szavazóé), vagyis a Horn kormány, vagy a Szadi/Maszop többségű parlament is az. Ergo, senki sem érvelhet azzal, hogy ő nem szavazott a Gyulára vagy OVI-ra, vagy akárkire. Tehát az, hogy "rajtatok" az egész társadalmat jelenti.
5. Jó lenne, ha észrevennéd, hogy ennek az országnak egy "népe" van, konkrétan az a 10 millió ember, aki magyar állampolgár. Bárki is károsítja meg ezt a tömeget, minden embert egyenként is megkárosít, ergo nincs másik oldal. Ja, és ha tetszik ha nem, együtt kell élned a többi emberrel, akik - óh fájdalom - nem mindig lesznek veled azonos véleményen. Ha ez nem tetszik, menj egy lakatlan szigetre.
6. A fentiekből (5.) következően az egész társadalom felelős a jelenlegi politikai és gazdasági helyzetért, tehát nincs kire mutogatni. Nincsenek oldalak, együtt szívunk, együtt nevetünk. Ez a nagy átka vagyon a demokráciának.

Zoárd

Belepofázok én is Creative Commons License 2001.04.27 0 0 64
Okostojás !

A Cölöpök cimű könyvért 500.000 DM szerzői jogdíjat kapott. 500.000-290.000 DM=210.000 DM. Tehát ekkora összeg hiányzik a honoráriumból.

De azért még fikkkkkázhatsz nyugodtan. De szerencsére te a böffögésre nem kapsz jogdijat.

Előzmény: Aradi Zoltán (53)
mozesapo Creative Commons License 2001.04.27 0 0 63
Nehogy már azt mondd, hogy a mostani kormánynak nem volt köze a Postabankhoz, ha tényleg igy lenne akkor a Postabank akkori vezetése a sitten ülne 20 évig. Ugyanúgy részesedett a mostani kormány is a pénzből mint az elöző. Ezért szabad még Princz is.
Előzmény: Aradi Zoltán (53)
K.Trout szelleme Creative Commons License 2001.04.27 0 0 62
És a Magyr Fórum Borház

Ott a fia nyúlt le 14 millát a kisrészvényesektől.
Nem esett messze a fától.
A papa 28 millát síbolt el, a fiú meg 14-et.
Megy ez.

T.G.o.T.

Előzmény: Törölt nick (52)
NEC Creative Commons License 2001.04.27 0 0 61
"amit behajtunk rajtatok, még ha beledöglötök is"

Ezt most hogy érted ??

( Lakitelek alapítvány hitele, melyet beismertek, hogy miker felvették mér tudták: Nem fogják visszafizetni ?? Ez egy tökéletes hitelezési csalács 140 m forinttal. source: RTL Klub AKTÁK )

170 Mrd Ft meg te is fizeted az adódból, már ha fizetsz adót az Áfán és a Fogyasztási adón kívül.

Már sokadszor tettem fel azt a kérdét, hogy ha ez egyik (pl HORN) csalt, lopott hazudott, akkor a másik oldalnak ez felhatalmazást ad e arra, hogy ott folytasa ahol a másik abbahagyta ?? Ezen kérdések felett a jelenlegi jobboldali szavazók mindig elsiklanak. Nem ezért szavaztatok rájuk 3 évvel ezelőtt ? Most meg arról beszéltek, hogy mások mit csináltak s nem látjátok a fá(k)tól az erdőt ?

lásd: Versenyhivatali jelentés a kormány beruházásairól , mely a szabad rablás melegágya LEHET.

Előzmény: Aradi Zoltán (59)
Aradi Zoltán Creative Commons License 2001.04.27 0 0 60
Gyulának akkor nem volt 300 ezer márkája, csak 280 ezer. Azóta lett 290 ezer, amióta házat épített a 300 ezren. Most már érted?
Előzmény: Geőcze Zoárd (57)
Aradi Zoltán Creative Commons License 2001.04.27 0 0 59
Orbán nem segítette 170 milliárddal, csak megelőlegezte azt, amit behajtunk rajtatok, még ha beledöglötök is.
Előzmény: NEC (54)
Capra sicula deletrix Creative Commons License 2001.04.26 0 0 58
Én véletlenül elszellentettem magam, magyarul:
pukiztam ábrándoztam, s szóltam Erzsikébőlban,benhez,
Ne válasszunk magunknak másik képviselőt csillagot?
Az autópályán autóúton országúton végig a tevével szekérrel,
A tizennégy iker ökör lassacskán ballagott...
Geőcze Zoárd Creative Commons License 2001.04.26 0 0 57
Kedves Aradi úr!

Azt mondta a Gyula, hogy az összes márkáját elhasználta a házépítésre? Vagy csak azt, hogy a honorból van a ház? Tessék figyelni.

Mellesleg, az Ön "felett" szóló beírása teljesen jogos...

Üdv,

Zoárd

Előzmény: Aradi Zoltán (53)
zsimzsum Creative Commons License 2001.04.26 0 0 56
"... Isépy Tamás (Fidesz) ...

Ajándékok
könyv, szinházjegyek, pálinka, vadhús, pisztráng, borok, toll, operajegyek ..."

Szerintem hülyének néznek minket a képviselőurak.
Hogy a túróba jön szóba mint vagyontárgy egy üveg pálesz, meg a vadhús, meg az operajegyek. Vagy netán az ajándékokkal kereskedik és sarokházat épít belőle, azért fontos?!

Ha mégjobban végiggondolom akkormeg azt érzem , hogy aki ilyet leír - nem Isépy az egyetlen -, az saját magát is jól szembepisili, leköpi, meg seggberúgja, meg minden.

Ezt a vagyonnyilatkozósdit Ők fogadták el maguknak, majd a saját törvényökön keresztül csinálnak hülyét magukból, és ami nagyobb baj: belőlünk.

Én leszarom a színházjegyét, a pálinkáját meg dugja föl a seggébe, a vadhústól meg legyen gilisztás... A törvény nem erre kíváncsi.

Továbbmegyek: az az érzésem mintha meglennének sértve a saját kötelességükön. Azt hiszik, hogy Önnön válalásukkal mi turkálunk a zsebükbe, pedig nem! A képviselőség Önkéntes, ezt ne felejtsük el!
Ha nem akarja tudjuk milye van, monnyon le és húúzon a ....

Baromi pipa vagyok!!!

inside1 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 55
Ez sem rossz. Kiskedvencemnek csak adóssága van. Azért ez sem semmi.
A pitonjait hol tartja?

Kosztolányi Dénes (Fidesz)

Ingatlan:

1. település: Szigliget, 2527m2 természetvédelmi terület, gazdasági épület
és udvar
részarány: 1/1
szerzés: 1993, vette

Egy 1990-es öröklési szerződés alapján várományosa egy I. ker-i 37m2-es
ingatlan felének

Tartozás
2,74 millió banknak, 2,4 millió magánszemélynek

Foglalkozás: ingatlanközvetitő, szünetelteti

NEC Creative Commons License 2001.04.25 0 0 54
off topic!!

Orbán úr meg 170 Mrd forinttal segítette meg, akkor most ő 600 m Ft villát épít ???

Előzmény: Aradi Zoltán (53)
Aradi Zoltán Creative Commons License 2001.04.24 0 0 53
Horn vagyonnyilatkozatában 290 ezer márka megtakarítást említ, amit a 90-es években írt könyvéért kapott Németországban. Csak az a bökkenő, hogy három éve azt nyilatkozta, ebből a pénzből építette villáját.
Mégsem? Mégiscsak a Postabank pénzén épült a kis kacsalábonforgó? Hiszen legális jövedelmei alapján aligja építhetett volna magának 60 milliós házacskát.
Persze tudjuk, hogy a bűnözés beférkőzött a politika legmagasabb régióiba is, a Horn kormány idején, és amikor a Postabankról rossz hírek terjedtek el, Horn személyes döntéssel sietett 15 milliárd forinttal a bank megsegítésére.
isup Creative Commons License 2001.04.24 0 0 50
http://www.origo.hu/hirek/politika/010423vagyonnyilatkozatok_2.html
rlpolo Creative Commons License 2001.04.24 0 0 48
Sok irigy ember ...
Szamolni ki fog?

Nem +64 m2! Csak +32 ... es igy mar OK.
Előzmény: NEC (20)
armagnac Creative Commons License 2001.04.24 0 0 47
Bár nem világos, hogy miért a névértéket vallja be egy képviselő, ha tőzsdei értékpapírja van. Pláne mi az, hogy (db) (e.Ft)???
Előzmény: NEC (44)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.24 0 0 46
miniszter =/= képviselő

A miniszteri fizetés nem képviselői tiszteletdíj.

Előzmény: Farkas Tamás (41)
Mercurius Creative Commons License 2001.04.24 0 0 45
Ehhez képest mi az az egy milliárd, amit Szekeres et. kölcsönként fölvett és nem fiezetett vissza. Bukott is bele a kölcsönadó bank.
Előzmény: NEC (43)
NEC Creative Commons License 2001.04.24 0 0 44
Szekeres Imre dr. (MSZP)

Lakástulajdon: Alapterület (m2) 185
Tulajdoni hányad (%) 50 Szerzés jogcíme építés Üdülőtulajdon: nincs
Nem lakás célú épület, ingatlantulajdon: Garázs, pince Alapterület (m2) 88
Tulajdoni hányad (%) 50 Szerzés jogcíme építés
Termőföldtulajdon: nincs
Gépjármű: Peugeot 406
Műalkotás: (db.) nincs
Értékpapírok: (db.) Névérték (e.Ft.) 4,367
Egyéb megtakarítás: (e.Ft) 2000
Pénzkövetelés: (e.Ft) nincs
Hiteltartozás: (e. Ft.) nincs
Gazdasági érdekeltség: nincs
Egyéb közlendő: nincs

KÉRDÉS:

milyen értékpapírokból jött össze a 4.367 m Ft névérték ?

ha mind OTP = 65.5 M Ft
Richter = 74,23 M ft
MOL = 18,77 M Ft
Matav = 40,13 M Ft

Nagyon Cseles Képviselő !!

NEC Creative Commons License 2001.04.24 0 0 43
Szekeres Imre dr. (MSZP)

Lakástulajdon: Alapterület (m2) 185
Tulajdoni hányad (%) 50 Szerzés jogcíme építés Üdülőtulajdon: nincs
Nem lakás célú épület, ingatlantulajdon: Garázs, pince Alapterület (m2) 88
Tulajdoni hányad (%) 50 Szerzés jogcíme építés
Termőföldtulajdon: nincs
Gépjármű: Peugeot 406
Műalkotás: (db.) nincs
Értékpapírok: (db.) Névérték (e.Ft.) 4,367
Egyéb megtakarítás: (e.Ft) 2000
Pénzkövetelés: (e.Ft) nincs
Hiteltartozás: (e. Ft.) nincs
Gazdasági érdekeltség: nincs
Egyéb közlendő: nincs

KÉRDÉS:

milyen értékpapírokból jött össze a 4.367 m Ft névérték ?

ha mind OTP = 65.5 M Ft

NEC Creative Commons License 2001.04.24 0 0 42
Igazad van !

Kíváncsi vagyok képesek e kinyírni azokat akik nyilvánvalóan valamikor hazudtak ??!!!

Előzmény: Mercurius (40)
Farkas Tamás Creative Commons License 2001.04.24 0 0 41
Harmadszor már ne írd le, elsőre is megértettem, de mivel a mellékelt példákban ott van úgy gondoltam ezt mindenkinek be kell vallania. Én még nem töltöttem ki ilyen nyilatkozatot (sajnos, vagy ki tudja, lehet, hogy nem sajnos) honnan tudhatnám mi a fenét kell beírni. Egy adóbevallás esetében is minimum könyvelői szakvizsgát tehetne az ember fia mire kitölti.

Szóval a példák:

Dr. Dávid Ibolya (MDF)
Ingatlan: 1. Tamási, 90 nm lakóház. Tulajdonrész: 50 százalék. 1987-ben vásárolt.
Ingatlan: 2. Budapest, II. kerület, 113 nm lakás. Tulajdonrész: 50 százalék. 1999-ben életjáradéki szerződés elidegenítési tilalommal terhelt a jogosult kizárólagos használatában.
Ingatlan: 3. Zamárdi-Felső, 90 nm üdülő. Tulajdonrész: 1/3. 1974-75-ben vásárolt, épített
Egyéb adóköteles jövedelem: foglalkoztatás: igazságügy miniszter. Jövedelme: 427 ezer 635 Ft/hó.

Deutsch Tamás (Fidesz)
Értékpapír: Ahico Életbiztosítás 3 millió 923 ezer Ft. Signal Hozományéletbiztosítás, 872 ezer Ft.
Pénzintézeti számlakövetelés: 3 millió Ft.
Egyéb adóköteles jövedelem: ifjúsági- és sportminiszter. Jövedelem: 427 ezer 635 Ft/hó.
Jelen nyilatkozathoz csatolta a vele közös háztartásban élő házastársa Deutsch Krisztina, valamint gyermekei, Deutsch Dávid és Bence nyilatkozatait. Az ő nyilatkozataik megegyeznek Deutsch Tamáséval.

Előzmény: Öthetes Júzer (39)
Mercurius Creative Commons License 2001.04.24 0 0 40
Azért Csintalan se semmi. Eléggé vastagbörű lehet. Semmi vagyona nincs. Csak tudnám, akkor miből tartja el a Vasas vizilabda csapatát.
Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.24 0 0 39
Megismétlem: a képviselői juttatásokon kívüli egyéb adóköteles jövedelem. Kérlek, keresd már meg, hogy ki vallotta be a képviselői fizetését az 'egyéb adóköteles jövedelmek' kategóriában...

(annak szólhatsz, hogy rosszul töltötte ki az ívet...)

Előzmény: Farkas Tamás (38)
Farkas Tamás Creative Commons License 2001.04.24 0 0 38
Érdekes Dávid Ibolya be tudta vallani a miniszteri fizetését, sőt még Deutsch Tamás is, csak szegény Fodor Gábor teng-leng a havi 15 ezer HUF-ból.
Előzmény: Öthetes Júzer (36)
Gabiiiiii Creative Commons License 2001.04.24 0 0 37
Nekem ez tetszett a legjobban.Bar en nagyon-nagyon szegyelnem magam a Miniszter Ur elyeben,ha ekkora fizetesbol ennyi ido alatt sem egy lakasra,sem egy autora nem futotta.Es ezek gazdalkodnak a mia penzunkkel.Ez Deutsch Miniszter Ur vagyoni helyzete.Sem ingo,sem ingatlan vagyona,sem autoja,se semmi....

Deutsch Tamás (Fidesz)

Értékpapír: Ahico Életbiztosítás 3 millió 923 ezer Ft. Signal Hozományéletbiztosítás, 872 ezer Ft.
Pénzintézeti számlakövetelés: 3 millió Ft.
Egyéb adóköteles jövedelem: ifjúsági- és sportminiszter. Jövedelem: 427 ezer 635 Ft/hó.
Jelen nyilatkozathoz csatolta a vele közös háztartásban élő házastársa Deutsch Krisztina, valamint gyermekei, Deutsch Dávid és Bence nyilatkozatait. Az ő nyilatkozataik megegyeznek Deutsch Tamáséval.

Öthetes Júzer Creative Commons License 2001.04.24 0 0 36
Talán mert a képviselői vagyonbevallásban a képviselői fizetésen kívüli egyéb jövedelemforrásokat kell bevallani...
Előzmény: Farkas Tamás (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!