Keresés

Részletes keresés

mzizi Creative Commons License 2007.03.15 0 0 92
mindig is egy olyan nyelvre vágytam, mint az Övé.
Két hónapja,a barátom nélkül mentem el az ő barátaival bulizni. Éjfél körül már nem tudtunk magunkról, de annyira nem, hogy fogalmam sem volt, hogyan kerültem össze a "szerelmem?!" egyik legjobb barátjával. Csak annyit fogtam fel, hogy valaki egy eddig sosem tapasztalt vadállatias szenvedéllyel magához ölel és...egy óriási nyelv hatolt a számba, de nem az a "torkodbanvanaszakállamcsókkal",(mivel nincs is szakálla)hanem hihetetlenül erőteljesen és mégis gyengéden.Annyira felizgatott(nem csak abban az értelemben),hogy aznap este tudtam,bár azelőtt keveset beszélgettünk,ő lesz életem szerelme.(ez gondolom undorítóan hangzik, megbántottam azt, aki szerelmes volt belém, ráadásul máig konfliktusok sorozata kíséri a helyzetet, mert azóta csak eldurvult a "helyzet") Ő lett. Érzem. 18 éves vagyok, elég sokat tapasztaltam már(sajnos épp rosszakat) szerelem és szex terén. A szerelmem még szűz. De senki nem bánt még velem úgy, mint ő. Ez igazából megfogalmazhatatlan:) Életem legszebb csókja volt.
masszőrpár Creative Commons License 2007.03.13 0 0 91

Az igazi Csók simogató,vad, álatias önkívület, gyöngéd, fülledt, erotikus.Néha kontrolnélküli ösztönös szinte malackodásnak mondhatnám józanul.

Az a Csók már biztos jó, amitől felpörög a szivem kilóra. Olyan szenvedélyes, hogy zihálva egymásba szeretnénk bújni, egymást felfalni, leteperni, azonnal szeretkezni vagy csak előjátéka, a majd napokkal későbbi szeretkezésnek. A csókban is valahol az egymásba fonódás, egybeolvadás, Az ajkak, nyelvek, és az isteni nedük szenvedélyes táncában van a lényeg.

Na legalább ilyen összerendezetlen és fékevesztett, érzékek korbácsolása, ahogy itt leírtam.

Szavakba önteni elég nehéz, inkább gyakorolni kell! :-)

Igenyespar2116 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 90
hajjaj
én évekig nem szerettem csókolózni.
22 leszek lassan, eddig olyan 20 lánnyal csókolóztam, abból 4-gyel szerettem csak csókolózni, a többivel kifejezetten rossz volt.

ja és pasi vagyok.

volt akivel csak uncsi volt, volt akivel meg kifejezetten rossz érzés.
Előzmény: QAF Csibészke (89)


QAF Csibészke Creative Commons License 2007.02.15 0 0 89

Miert? Van olyan, hoyg egy csoktol NEM lesz valakinek merevedese? :-o

 

Előzmény: hujenick (68)
QAF Csibészke Creative Commons License 2007.02.15 0 0 88

Igen!!:))))

 

Előzmény: miszega (87)
miszega Creative Commons License 2007.02.15 0 0 87

 

méélly és hoosszzuuu

 

d.adam Creative Commons License 2007.02.14 0 0 86
na talán 3-adszorra

na talán 3-adszorra
Előzmény: d.adam (85)
d.adam Creative Commons License 2007.02.14 0 0 85
ez lemaradt
Előzmény: d.adam (84)
d.adam Creative Commons License 2007.02.14 0 0 84
esetleg ilyen
Előzmény: MagicBoy (83)
MagicBoy Creative Commons License 2005.02.16 0 0 83

Ilyen:

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.07 0 0 82
En is a maratoni csokok hive vagyok;
szerintem emilben kellene 1eztetni, nem nyilvanosan :-)
Nagyon irigylem azt, aki nap mint nap Almai Pasijaval valthat Alomcsokokat! (kepzeljetek hozza az ekezeteket, anelkul mast jelent!)
Előzmény: Törölt nick (80)
Allia Creative Commons License 2001.05.05 0 0 81
Bizony szerencsésnek tartom magam... nekem az a jó csók, amit tőle kapok. Olyan, ahogyan kislányként elképzeltem, hogy milyennek kell lennie. Soha nem mondtam el, hogyan csinálja, mi a jó nekem, mégis, mintha a gondolataimban olvasna... és nem hinném, hogy ez csak az a bizonyos rózsaszín szemüveg. :-) Egyszerűen figyel rám, és adni akar... mmmmm.......
Előzmény: Les Larmes (79)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.04 0 0 80
Akkor talán kellene egyeztetnünk, nem?

Nagyon szeretek csókolózni. Előző partneremben azt imádtam, hogy előjátéki szinten is képesek voltunk órákon át csókolózni, miközben azért a kezek itt-ott elkalandoztak. Igy közben tényleg mindenem bizsergett elég rendesen ... és ez persze mindkettőnknél eléggé felfokozott izgalmi állapotot is produkált. Finoman fogalmazva kézzel fogható jelei voltak ...

Szóval Cat? Hogy is lesz???

Előzmény: Törölt nick (78)
Les Larmes Creative Commons License 2001.05.03 0 0 79
Hmmm... Irigylem azt ki ily szerencsés: csókolhat és csókolni tud valakit aki így fogadja amit kap :-))
Előzmény: Allia (74)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 78
A csokcsata idopontjat meg nem targyaltuk meg, de termeszetesen tajekoztatjuk a kedves topiklakokat :-)
Ja, eszembe jutott meg, h. amikor him- ill. nonemu embertarsaimra nagy hatast tesz egy csok, akkor ez nalam valahogy ugy jelentkezik, hogy az erzes nem egy pontra koncentralodik, hanem kiterjed az egesz testemre, de foleg a gyomrom kornyekere; olyan furcsa erzes, mintha osszeszorulna a gyomrom, de ez nem kellemetlen erzes, sot; olyan furcsa bizserges... es mindezt egy csok hatasara... Gondolom, Ti is ereztetek mar ugy, "mintha gyomorszajon vagtak volna", de valahogy jo erzes volt. Na, ez a jo csok egyik kiserojelensege nalam.
Off
A nevem csak jelkepes, ill. arra vonatkozik, h. a sajat kis cicuskamat allandoan nyuzom & idegesitem, de csupan puszta szeretetbol...
On
Előzmény: .csihipuhi. (77)
.csihipuhi. Creative Commons License 2001.05.03 0 0 77
gzsoltx & Catkiller majd írjátok meg nekünk hogy hogysikerült :D
(Catkiller,remélem a neved nemaztjelenti hogy valójában is ölöd a pussycateket :I)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 76
Állok elébe!
Remekül tudnám csillapítani éhséged ...
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 75
Lehetseges; talan kellene tennunk 1 probat?
Ki vagyok ehezve :-)
Előzmény: Törölt nick (73)
Allia Creative Commons License 2001.05.03 0 0 74
A folytatás csak hab a tortán. :-) Nem fontos, de nagyon jó tud lenni. És nekem szerencsém van, mert szinte minden nap, minden alkalommal ilyen csókban van részem. :-)
Előzmény: hujenick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 73
Én is.
Nem passzolunk mi véletlenül egymáshoz??? :-)))
Előzmény: Törölt nick (71)
hujenick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 72
Nekem a "folytatasra valo gondolas" nelkul is ez a helyzet egy jo csok eseten :) es en is "de reg" :(
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 71
Ez tenyleg igy van, de foleg annak tud6o be a dolog, hogy az ember nek ilyenkor mindig eszebe jut az esetleges folytatas... Uristen, de reg csokoloztam igy :-(((
Allia Creative Commons License 2001.05.03 0 0 70
Mh. :-) Egyetértek. :-)
Előzmény: Törölt nick (69)
hujenick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 68
hogy milyen a jo csok?

ma reggel lattam egy sracot es a baratnojet a metron, akik nagyon izgatoan csokoloztak: nem nyaltak-faltak egymast, hanem olyan simogatoan, neha tizedmasodpercnyire elobukkant a srac nyelve, ahogy a leanyzot csokolta. szo mi szo: nagyon izgato lehetett elvezni azt a csokot, meg igy, szemlelokent is merevedesem lett kisse, hat meg ha aktiv resztvevoje lettem volna... :))

na ebbol az egeszbol tulajdonkeppen azt akartam kihozni, hogy szamomra az az igazan jo csok, amitol merevedesem lesz (kesobb nemi elonedvvel :)

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 67
Es mit szolnanak a sracok, ha mondjuk a nok csokkedve mulna el elobb??
Egyszer lattam egy filmet, melyben a feleseg azert veszett ossze a ferjevel, mert az szeretkezes kozben meg sem csokolta. Azert remelem, en idaig senkivel sem fogok eljutni.
Azert a ferfiak belegondolhatnanak, hogy a csok, mint elojatek, sokkal fontosabb a noknek, mint nekik.
A csokletorlesrol meg1x: igazabol termeszetes dolog, ha az ember letorli, de en ennek ellenere kellemetlenul erzem magam miatta.
jasmine Creative Commons License 2001.05.02 0 0 66
Nekem 4 db kettőnél több éves kapcsolatom volt, és mindnél a srácok csókkedve hagyott alább:) Pedig milyen jó előjáték pl mozi előtt, és mindketten alig várjuk, mire hazaérünk... Aztán a srácok elfelejtik ezt a szerepét. és már csak a hazaérés marad... Pedig étvágycsinálónak nagyon jó, talán kevesebb panasz lenne a kihűlő nőkre, ha több lenne a csók...
Állítólag, ha elbúcsúzáskor és hazaérkezéskor cuppanós nagy csókkal üdvözlik egymást a társak, akkor 5 évvel nő az élettartamuk. Srácok, ez nem elég indok?:)
Giorgetto Creative Commons License 2001.05.02 0 0 65
BonBonJohny!

én sosem mondtam, hogy nincs IGAZAD, csak az érdekelt, hogy voltál-e ilyen szituban. :) persze hogy csillog, csak vhogy a kérdéses helyzetben oian hatással voltunk egymásra, hogy télleg nem foglalkoztunk ilyen aprósággal, és mivel természetes anyag, nyomtalanul eltűnik, elég hamar. Tehát ennek a kérdésnek nem kell akkora feneket keríteni, akit zavar azt nem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről, akit meg nem az nem foglalkozik túlzottan a dologgal. :)

Előzmény: BonBonJohny (64)
BonBonJohny Creative Commons License 2001.05.02 0 0 64
Tudtam, TUDTAM!!! :))) Na latod Giorgetto !!! :)))

A csok letorlesrol valahogy mindig az AddamsFamily jut az eszembe. Nemtom hanyadik reszben volt, amikor a kiscsaj felszedett egy tejerzekeny gyereket, es romantikus elso csokjuk utan mind a ketten tenyerrel toroltek le a szajukat iszonyat feltuno modon :))

Amugy aztszem engemsem zavarna ha a parom muvelne ilyet... Azert azt lehet talan megkerdeznem, hogy "Nagyon nyalasan csokolok??" :) De vegulis egy finom vacsora utanis megtorolgeti az ember a szajat. :)

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 63
Szerintem látszik, legalábbis fényben. Velem már többször előfordult, hogy +próbáltam észrevétlenül letötölni, de aztán lebuktam, mert a partnerem odanézett a szeme sarkából; nekem ez ciki volt, amúgy fordított helyzetben nem hiszem, hogy zavarna.
Előzmény: BonBonJohny (57)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 62
Nekem még nem volt túlságosan hosszú kapcsolatom, úgyhogy a csókolózhatnék elmúlását nem tapasztaltam; de ha így van, az eléggé elszomorító... Lehet, hogy naiv vagyok, de én úgy gondolom, hogy még évek után is gyakran kellene vágyat érezni arra, hogy +csókoljuk a szerelmünket.
Lehet, hogy ez tényleg pasi-vonás? Ha igen, akkor ez megint csak elszomorító.
Előzmény: jasmine (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!