Keresés

Részletes keresés

Gergely Varsányi Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12

Jelentkezni lehet a weboldalon Ingyenes vissza nem térítendő pályázatokra!

www.cegpalyazat.hu/ingyen-weboldal-vissza-nem-teritendo-palyazat/ 
Pályázatot benyújthat bármely szervezet, cég, egyesület, alapítvány, intézmény, önkormányzat, egyéni vállalkozó és magánszemély.

Pályázat megtalálható a pafi.hu és a palyazatok.org 

 

www.cegpalyazat.hu 

 

 

Csokis Creative Commons License 2001.04.18 0 0 11
Megteheted, de csak azt van ertelme csinalni, amiben biztos jo vagy. Lassuk be, ez a plakat nem volt eleg jo humor, szatira, stb. N-ed osztalyu dolgot csinalni meg nem erdemes, mert csak kinos lesz. (Ez igy negyszemkozt mondom neked, nagy nyilvanossag elott persze nem krtizalnam amugy joszandeku megnyilvanulasod. :-) ) Kell egy jo otlet, egy profi megvalositas, sok penz, te meg add a neved hozza! Ugy nem jo? :-)
Előzmény: Alapító Atya (10)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.18 0 0 10
Szia Csokis!

Eddig én is ezt tettem, de elhatároztam, hogy megpróbálok valamit tenni is. Sajnos könnyen lehet, hogy nem fog sikerülni, mert nagyon mély a mocsár.
De legalább megpróbáltam. Ez is valami.

Alapító Atya

Előzmény: Csokis (9)
Csokis Creative Commons License 2001.04.18 0 0 9
Igen, de en mar szarok ra. Magyar "koziros"-tul, kormanyostul, ellenzekestul. Csinalnak maguknak egy jo kis jatszoteret, ahol baszogatjak egymast, aztan neha athivjak a szomszed Pistiket is, hogy verje az is Janikat, mert egyedul nem elegek. Ez meg mind belefer, csak azt ne akarjak, hogy ebbe a kutyaszaros homokozoba en is beszalljak jatszani. En negyevente odamegyek, kivalasztom a nekem szimpatikus sarkot, oszt kigereblyezek a szarbol annyit, amennyi ram jut. Igy legalabb a szaga nem zavar annyira.
Előzmény: Alapító Atya (8)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.18 0 0 8
Szia Csokis!

Nem véletlenül volt a célpont Szlovénia! Ott természetesen nem hitte el igazából senki. Túl közel van, és tényleg ismerik a viszonyinkat. De a reklámból nemzetközi vízhangot váltott ki. A világsajtóban megjelent, hogy Magyarország tiltakozik amiért Szlovéniában megjelent egy ilyen felhívás stb.
Átlag külföldi azt jegyzi meg, hogy Magyarországon volt valami rugdosásos balhé. Ezt hozta a Szlovén televízió is. És biztos "nem zörög a haraszt..."
Röviden ennyi.
Nem tudom mennyit ártot nekünk az Amnesty International, de, hogy semmit sem használt az biztos!

Alapító Atya

Előzmény: Csokis (7)
Csokis Creative Commons License 2001.04.18 0 0 7
Aha. Elkepzelem, amint mind a ketmillio szloven kirohan a ljubjanai magyar kovetseg ele tuntetni. :-) Ne nezd oket tok hulyenek! Te bevenned, ha valaki ugyanezt Szloveniarol nyomatna? Tul kozel van, tul jol ismerjuk egymast. Ha jovo heten a Nepcsabi lehozna, hogy a szomszed nenim leanykereskedo, elobb kiabalnek orvosert, mint ugyvedert. :-)
Előzmény: Alapító Atya (6)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.18 0 0 6
Szia Csokis!

A gond pont azzal van, hogy nem olyan direkt politikai a dolog, de így egy szemlélődő külföldinek sokkal hihetőbb!
:-(

Alapító Atya

Előzmény: Csokis (5)
Csokis Creative Commons License 2001.04.18 0 0 5
Hagyd a francba! Ez is (mint a legtobb sajtokampany) arrol szol, hogy mindegy mit reagalsz ra, ugyis csak te sarozodsz be ezugyben. Tiltakozik? Akkor biztos nagyon talalva erzi magat. Nem ez az elso, nem is az utolso, csak ez nem olyan direkt politikai, mint a tobbi, ezert mas a hangsulya. Egyebkent meg a klasszikus kabatlopasi ugy. :-(
Előzmény: Alapító Atya (3)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.18 0 0 4
Szia Csokis!

Mintha már láttam volna valahol! Vajon mennyit kapott a láb tulajdonosa?
Szerintem a mi plakátunk nem rosszabb!
:-)
De lehet, hogy csak elfogult vagyok.

Alapító Atya

Előzmény: Csokis (1)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.18 0 0 3
Szia!

Ezt nem is vizsgáltam meg. Nemsokára kijavítom a hibákat. A plakátról pedig tudom, hogy nem igazán "ütős", de éppen ezért várnék valami jobbat!

Alapító Atya

Előzmény: pusztuló agysejt (2)
pusztuló agysejt Creative Commons License 2001.04.18 0 0 2
A magyar szöveg (a körítés) tele van vesszőhibákkal, + elírás (Magarország) is van benne.
Amúgy sem túl érdekes, és kicsit suta a plakát is. Szerintem semmi értelme, de hajrá!
Előzmény: Alapító Atya (-)
Csokis Creative Commons License 2001.04.18 0 0 1
Ez ismeros? :-)
Turai Suttyó Creative Commons License 2001.04.18 0 0 0
j10

bocsi

Előzmény: Alapító Atya (-)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nagyon sokat segítene az, aki a következő oldalon lévő oldal és plakát szövegét le tudná fordítani valamilyen nyelvre: plakát.
Azt külön megköszönnénk ha valaki az adott témában (Amnesty International ellenkampány) csinálnátok plakátokat is és elküldenétek! A legjobbakat természetesen feltesszük a weblapra!

Köszönöm a segítséget: Alapító Atya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!