Keresés

Részletes keresés

Oktán Pista Creative Commons License 2002.02.28 0 0 52
Hali!

"/"..nem zárták magánzárkába, így egy cellában volt napi 24 órában tucatnyi értelmiségivel, akik mind rohadtul ráértek,..."/

KIVÉVE AZOKAT, AKIKET SOKKAL KEVESEBBÉRT IS KÖZBEN FELAKASZTOTTAK"

Így van. Ez, amennyire tudom, már nem abban a börtönben volt, ahol a halálra ítéltekkel együtt tartották. Hogy melyikben, arra nem emlékszem pontosan, Vácon, vagy Márianosztrán, de inkább nem mondok semmit biztosra, lehet, hogy máshol.
Mindnesetre ott (ahol megtanult angolul) már nem voltak halálraítéltek; "csak" (zömmel nagyidős) börtönbüntetést kapottak.

Pista

Előzmény: zividivi (40)
zividivi Creative Commons License 2002.02.28 0 0 51
/"..nem kaptok zsetont!..."/

MIRE?

Előzmény: figyelő (49)
hm238423 Creative Commons License 2002.02.25 0 0 50
Hej hej.. Ugy tunik te mindenttudo vagy... :-)
Előzmény: celeborn (47)
figyelő Creative Commons License 2002.02.25 0 0 49
Nyáladdzatok szorgalmasabban, szarháziak, különben nem kaptok zsetont!
zividivi Creative Commons License 2002.02.25 0 0 48
/"..maffiavelli Fodort idézi..."/

Akkor bocs!

De mostmár végképp nem tudom, hogy matemetikai vagy történelmi logikám vegyem-e ilyen esetben elő.

Előzmény: maffiavelli (41)
celeborn Creative Commons License 2002.02.22 0 0 47
Igen, ez nagyon valószínű...
Okadok.
Előzmény: hm238423 (45)
Duna Péter Creative Commons License 2002.02.22 0 0 46
off

Meglehet ... de nekem akkor sem válaszolt erre a kérdésre semmit. Pedig teljesen ártatlanul tettem fel.

on

Előzmény: Oktán Pista (37)
hm238423 Creative Commons License 2002.02.22 0 0 45
Mert nem akart leulni...
Okadj..
Előzmény: celeborn (42)
sin x Creative Commons License 2002.02.22 0 0 44
Te! Nem félsz attól, hogy valaki feljelent állatkínzásért???!
:)
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.22 0 0 43
kyunak: Nekem még a kutyám is SZDSZ-es...
Előzmény: sin x (33)
celeborn Creative Commons License 2002.02.22 0 0 42
Fodor ma reggel a tv2-n is megjelent. Közvetlenül Pokorny után. Észrevette valaki, hogy Pokornyt állva faggatták a tegnapi hatpárti találkozóról, míg Fodort természetesen ülve? Okádni tudnék a tv2-től.

Jó, tudom OFF voltam.

maffiavelli Creative Commons License 2002.02.22 0 0 41
maffiavelli Fodort idézi .
Előzmény: zividivi (39)
zividivi Creative Commons License 2002.02.22 0 0 40
/"..nem zárták magánzárkába, így egy cellában volt napi 24 órában tucatnyi értelmiségivel, akik mind rohadtul ráértek,..."/

KIVÉVE AZOKAT, AKIKET SOKKAL KEVESEBBÉRT IS KÖZBEN FELAKASZTOTTAK

Előzmény: Oktán Pista (37)
zividivi Creative Commons License 2002.02.22 0 0 39
/"...A jobboldal Hitlert és Mussolinit választotta.".../

MONDÁ MAFFIAVELLI

Előzmény: maffiavelli (22)
zividivi Creative Commons License 2002.02.22 0 0 38
/"..Fodor Gábor ma reggel a TV-ben bejelentette, hogy Magyarországon ellenforradalom van..."/

MI VAN? KIMARADTAM VOLNA VALAMELYIK FORRADALOMBÓL?

Előzmény: Mercurius (-)
Oktán Pista Creative Commons License 2002.02.22 0 0 37
'stét.

Mai kérdés. Miképpen tanult meg egy halálraítélt ember egy csúnya, nagy börtönben az átkos rendszer legrosszabb éveiben ... angolul?

A válasz: jó gyorsan.
Viccen kívül - ha most Gönczre gondolsz, akkor ő, ha jól tévedek, életfogytos volt (nem halálraítélt), és nem zárták magánzárkába, így egy cellában volt napi 24 órában tucatnyi értelmiségivel, akik mind rohadtul ráértek, nem siettek sehova.

Oktán Pista

Előzmény: Duna Péter (35)
Gyenge Idegzetű Creative Commons License 2002.02.21 0 0 36
Lehet.
De néha belesüppednek a képzelgésbe, mert -valljuk be- ki ne képzelgett volna már arról, hogy mit csinálna sok pénzzel? :-)

Ezek néha bekómáznak, álmodnak, hülyeségeket beszélnek.
De annál keserűbb az ébredés, és egyre csak hergeli magukat, és még nagyobb baromságokat hordanak össze.

Oszt kivannak, hogy már nem is röhögnek rajtuk.

A bolha is mókás, ahogy húzza a cirkuszban a kiskocsit, de az ember egy idő után csak odacsap, ha elege van a vérszívásból.

Előzmény: sin x (33)
Duna Péter Creative Commons License 2002.02.21 0 0 35
off

Mai kérdés. Miképpen tanult meg egy halálraítélt ember egy csúnya, nagy börtönben az átkos rendszer legrosszabb éveiben ... angolul?

Válasz?

on

Előzmény: Oktán Pista (32)
Fine Tune Creative Commons License 2002.02.21 0 0 34
Az "adjunktus" úr kitünő reklámja az SZDSZ-nek.
sin x Creative Commons License 2002.02.21 0 0 33
"Fodros Gabriella úgy érzi, hogy körülöttük forog a világ.
Ahogy az egész szadesz-csürhe is. "

Nem, nem, ki kell javítsalak. Pont, hogy nem érzik ezt, illetve érzik, hogy ők már a kutyát sem érdeklik, ettől vannak úgy beizgulva.

Előzmény: Gyenge Idegzetű (27)
Oktán Pista Creative Commons License 2002.02.21 0 0 32
Hali!

Én ugyan nem beszéltem soha az öreggel, de Árpi bácsi emberként, 56-osként, iróként, műforditóként nekem is nagyon-nagyon rokonszenves.
Rendszerváltás utáni politikusi minőségében viszont sajnos meglehetősen unszimpatikus.
Ténykérdés, hogy köztársasági elnökként nem tudott fölülemelkedni partkötődésén. Tevékenységével jelentősen hozzájárult a politikai légkör gyűlöletteljessé válásához és a hangnem eldurvulásához.
Mivel szimpi, hajlamos vagyok kicsit azt gondolni, hogy ez az ő jóhiszeműséggel vegyes alkalmatlanságának a következménye, nem pedig a pártkatona rosszindulatáé.

Oktán Pista

Előzmény: kappad (26)
Tappancs Creative Commons License 2002.02.21 0 0 31
A történelem majd megítéli Gönczöt.
Miért meglepő, hogy a politika fórumban élő politikusokról is véleményt mondanak? Az általam említett tények hamisak? Ha nem, akkor kíváncsi vagyok a pozitív olvasatukra.
A titkárnője szerint Hitler is elbűvölő volt magánemberként.
Megengedhetem magamnak, hogy saját véleményem legyen. Ha gondolod, hogy megszegtem a fórum szabályait, fordulj a moderátorokhoz. El fogom fogadni a döntésüket. Akkor is, ha örökre kitiltanak innen és akkor is, ha törlik az összes hozzászólásomat.
Előzmény: elefantkillah (28)
Pdictus Creative Commons License 2002.02.21 0 0 30
ja, ez az a fodorgábor, a "zseniális ifjú kultuszminiszter"? egy farok, de mekkkkkora!
purpli állításával ellentétben, a szövegkörnyzettel együtt sincs benne semmi logika, de annál több szokásos szadeszes szarkeverés!
andrej11 Creative Commons License 2002.02.21 0 0 29
Nézd nem láttam a műsort, így kész vagyok neked elhinni, hogy a te verziód hangzott el.

De veled ellentétben én a Fodor levezetését nem tartom olan vitathatatlannak. Sőt.

- tájékozódáshoz való jog, közszolgálati médiák eltiprása: szerintem ez a tények elferdítése. Kérdezem én, hogy ezt a pocsék médiatörvényt melyik kormány alkotta meg? Mintha tagja lett volna a szadesz is. Saját maguk csapdájába sétáltak bele. Ezzel összefüggésben elvégezhetne Fodor egy gyorstalpalót a jogi karon alkotmányjogból. Táma: ki minősül ellenzéki és ki kormánypártnak.

- közpénzek, közbeszerzés: hamiskásan hangzik ez a Tocsik párttól egy kicsit nem gondolod?

- bankügyek: hát a postabanknál nagyobb ügy nem kell, az pedig szintén az előző kormány ideje alatt történt.

Szóval Gabika megint csúsztatott egy kicsit.

Előzmény: purplerain11 (14)
elefantkillah Creative Commons License 2002.02.21 0 0 28
Mélyen Tisztelt Tappancs ÚRFI!

Igazán büszke vagyok rád, hogy hazánk legnormálisabb, legelfogadottabb politikai szereplőjét alázod (Göncz papára gondoltam) ! Gratulálok mégegyszer

Gyenge Idegzetű Creative Commons License 2002.02.21 0 0 27
Fodros Gabriella úgy érzi, hogy körülöttük forog a világ.
Ahogy az egész szadesz-csürhe is.
Előzmény: Tappancs (21)
kappad Creative Commons License 2002.02.21 0 0 26

Nem vitatom, amiket írtál. De személyes okból (még 1990 előtt volt alkalmam beszélgetni az öreggel) nekem ő mint ember nagyon szimpatikus. És rosszul esik, ha bántják.
Előzmény: Tappancs (25)
Tappancs Creative Commons License 2002.02.21 0 0 25
Göncz sietve és ellenvetés nélkül aláírta a Bokros-csomagot. Az utóbb alkotmányellenesnek bizonyult részeket is. Pedig az Antall-kormány idején bebizonyította, hogy tud alá nem írni is, ha nagyon akar.
Sajnos a tények szólnak Fodor és Göncz ellen. De annál rosszabb a tényeknek.
A Göncz-szálakon hoztam és mások is hoztak példákat, melyek erősen megkérdőjelezik Göncz önállóságát.
A bábként rángatás egyik legmulatságosabb esete volt, amikor Gönczöt (és Gált) megvezették és kitüntették Potyka bácsit.
Előzmény: kappad (23)
IPOS Creative Commons License 2002.02.21 0 0 24
ELLENforradalom.
Mi ellen?
kappad Creative Commons License 2002.02.21 0 0 23

Felőlem Fodor-t úgy fikázod, ahogy akarod. De Árpi bácsit azért nem kellene, nem méltó hozzád.
Előzmény: Tappancs (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!