Keresés

Részletes keresés

sokadik traktoros Creative Commons License 2009.01.22 0 0 12
Túlélőket keresek!

Keresem azokat a volt évfolyam- és osztálytársaimat, akik még olvassák ezt az üzenetet, tehát túlélték az elmúlt évtizedek viharait (kitelepítés, forradalom, menekülés stb.) és 1949-ben végeztek a N-bólyi Áll. Általános Iskolában, bárhol vannak a világon, jelentkezzenek az alább megadott címek valamelyikén.
Ez évben lesz hatvan éve, hogy a volt ˝dicső nyolcadik˝ szárnyat bontott és szétszéledt a nagyvilágban, jónéhányatokról azóta sincs hír!
Ezt a szép kerek évfordulót, - gondolom - jó volna megünnepelni egy rendkívüli osztálytalálkozóval.
Ennek megszervezéséhez viszont tudni kellene kit hol lehet megtalálni.
Ezért kérem jelentkezéseteket! Kérem az üzenetet, mindenki, aki olvassa, adja tovább azoknak az osztálytársaknak, akikkel kapcsolata van, hogy lehetőleg mindenkihez jusson el az üzenet.

Remélem találkozunk, mindenkit szeretettel üdvözlök

Wind Vilmos József 7100 Szekszárd
Kadarka ltp. 3. II./1
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.19 0 0 11

kééétszázzzkilenc..négggynegyvenhárrrromm...nullaötvenkilenccc!!!
:)

aamen Creative Commons License 2001.04.19 0 0 10
budapestrol bolyba ket verziot ismerek, egyik, hogy budapestrol vonat pecsre, pecsen tiz perc seta vasutallomasrol buszpalyaudvarra, onnan a lenti buszok valamelyike bolyig.
a masik, hogy budapestrol mohacsra busszal, ott atszallas egy pecsi buszra, es kb 20 perc boly. utobbi elonye, hogy nem kell setafikalni, mint pecsen.

erdemes megnezni a buszmenetrendet, letezik-e olyan hogy budapest harkany jarat, mintha vagy ot eve meg lett volna, ha meg van ilyen, akkor az keresztul megy bolyon, magyarul atszallas nelkul helybe visz.

hali,

aamen

Előzmény: sarpy (4)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.18 0 0 9
-f-
Jaj nem kell ám nénizni zsuzsát, én csak viccből írtam így! :)
-n-
Előzmény: sarpy (4)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.18 0 0 8
Zsuzsa!
Nézted már az Elvirát?
Igaz eléggé késői érkezéssel, de egy átszállással négy óra alatt oda lehet érni. Persze ez csak akkor jó, ha van ott szálláslehetőséged :-(

A számodat meg szerintem tényleg töröltesd ki a modikkal...
Ha csak nem akarod esetleg megváltoztatni... Tényleg sok idióta jár errefelé :-(
(nem csak én ;-) )

Előzmény: zsuzsa (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.18 0 0 6
majd imádkozom éretted.
Előzmény: zsuzsa (3)
Csokis Creative Commons License 2001.04.18 0 0 5
Off: Ho-ho-ho. Itt azert annal egy kicsit tobben ismernek IRL, hogy ilyet be tudj adni a nepeknek. :-) (Egyebkent Anterisnek sajnos igaza van, hogy nagy az Isten allatkertje, es annak nem egy peldanya lakozik a TAsztalon. :-( )
Előzmény: zsuzsa (3)
sarpy Creative Commons License 2001.04.18 0 0 4
kedves Zsuzsa néni,
Pécs és Bóly között a vonatközlekedés tényleg katasztrófa, de a busz elég sűrűn jár és kb fél óra alatt ott van. A Pécs-Mohács, Pécs-Baja, Pécs-Szeged járotak legtöbbje betér Bólyba is.
Tudom ajánlani!
zsuzsa Creative Commons License 2001.04.18 0 0 3
Anteris drága : én már tul vagyok azon a koron, hogy bárki molesztálni akarjon telefonon .. a cimem meg titkos

de le kell mennem Bóóóóóóólyra-ba

Előzmény: Törőlt_nick (2)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.17 0 0 2
zsuzsa cicanéni, ne má ide a netre a telefonszámodat!!!!
Előzmény: zsuzsa (-)
Psyche Creative Commons License 2001.04.17 0 0 1
Budapest hol is van? Valahol Dunaújváros és Esztergom között?
Asszem, kb. olyan messze, mint Bólytól az Adria.
Előzmény: zsuzsa (-)
döbrögi Creative Commons License 2001.04.17 0 0 0
Ott van egy Erzsébet étterem, ugye. Mintha zenéltem volna ott egyszer...
Előzmény: zsuzsa (-)
zsuzsa Creative Commons License 2001.04.17 0 0 topiknyitó
Bóly az valahol Mohács és Pécs között van.
Vonattal kb annyi ideig tart az odaut, mint Budapestről Bécsbe hin und zurück és még vissza is kéne jönnöm, féltucatnyi átszállással :-( Sajnos nekem oda kéne mennem nehany órás dolgom elintézésére ( papagájtenyésztőhöz )

Ha ismertek valakit, aki arrafele jár e hónapban autóval és benzinköltségfelezésileg engem szivesen látna, adjátok meg neki a telefonszámom
légyszives 209 443059

segitsegeteket előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!