Keresés

Részletes keresés

vazzeg Creative Commons License 2002.03.25 0 0 66
Elküldöm én, azon ne múljon: GERA, MENJ A PICSÁBA!!!
Waksibarát Creative Commons License 2002.03.25 0 0 65
Tőlem olyan gólokat rugdos, amilyeneket csak jólesik, amíg nem kerül a szemem elé és nem fintorog a pofámba (ahogy tette azt anno), addig el tudom viselni.

HAJRÁ PÉCS!!!

mondial Creative Commons License 2002.03.25 0 0 64
Vicces, hogy pont most kérded, amikor az év gólját szerezte Sopronban...
Előzmény: Kükü (62)
lao-ce Creative Commons License 2002.03.25 0 0 63
Campi, Campi
Kükü Creative Commons License 2002.03.25 0 0 62
Egy éve hallgattok...
Talán már látszik valami szikra a srácban?
Campi Creative Commons License 2001.04.28 0 0 61
Egyszer rajonnek majd ok is. Kerdes mikor. Nevetseges a csoka.
Előzmény: Montoya6 (60)
Montoya6 Creative Commons License 2001.04.28 0 0 60
Gera ismét klasszis teljesítményt nyújtott! Harminc percet volt pályán a Lombard ellen, és semmit sem csinált! Bravó! Remélem megint játékosmegfigyelők hada bámulta ezt a klasszis játékost, és meggyőződhettetek róla, hogy még a megyei másodosztályban is találnak jobb játékosokat nála.
Campi Creative Commons License 2001.04.26 0 0 59
Max
Előzmény: Montoya6 (58)
Montoya6 Creative Commons License 2001.04.26 0 0 58
De, biztos mutatott már valamit, például az edzésen a középső ujját!
Előzmény: Campi (57)
Campi Creative Commons License 2001.04.26 0 0 57
Hat igen, ennyi tenyleg eleg. De nehany ponton telleg majdnem elhanytam magam. A poen az hogy tuti nem o talalja ki ezeket, hanem piarosok, meg mittomenkik. Es igy meg gecsmabb az egesz :((

Egy masik hozzaszolonak: Azert Ebedli Zolit nem kene egy napon emliteni Geraval (pontosabban forditva), sot en inkabb Albert Flori (az idosebbiket) hoznam fel peldakent a csipore tett kezevel. Ja, hogy a fent emlitett emberek tehetsegesek voltak, mig Gera eddig nem mutatott semmit!!

Agyvezér Creative Commons License 2001.04.26 0 0 56
Torghelle pont a magyar utánpótlás szégyene. Voltak a Honvéd ifiben százszor jobb játékosok az ő korosztályában (Korosztályos válogatottak voltak évekig) mégsem ő kerültek fel hanem ez a hisztigép mert valaki felkarolta. Ez a gyerek Kovács Kali, Sallói, Puskás Öcsi utódja? Ugyan már.....
Az a tavaly eltiltott srác is a Kispestből szerintem jobb volt mint ő.
Úgy látszik ma már ha egy fiatal gólt rúg ebben a hajtós erős technikás ligában az már pofázhat.
Irish
Előzmény: Tyler (45)
Jay-X Creative Commons License 2001.04.25 0 0 55
a Biblia miatt mondtam, azér a kedvenc könyve, egyébként régen drogos volt...
Előzmény: Montoya6 (54)
Montoya6 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 54
És akkor mi van? Szarom le magasról!
Előzmény: Jay-X (53)
Jay-X Creative Commons License 2001.04.25 0 0 53
figyi Ő a Hit Gyülekezetének tagja... ennyit erről...
Előzmény: Campi (51)
jasu Creative Commons License 2001.04.25 0 0 52
Campi!
"le van ejtve a magyar bajnokság=0"
Miért ne lahetne Gera kedvenc könyve a biblia?
Én nem azt mondtam, hogy Gera Zoli ekkora, meg akkora klasszis, hanem azt, hogy a tehetsége alapján esetleg az lehet.
A nagyképűséggel meg semmi bajom.
Kérdezd meg apukádat, hogy milyen nagyképű játékos volt Ebedli Zoli? Mégis ezrek mentek ki meccsre miatta.
Campi Creative Commons License 2001.04.25 0 0 51
Hah, most olvastam a weboldalan, hogy a kedvenc konyve a Biblia. Hat az eszem megall, tudom, hogy ebben a vilagban az a nyero aki hazudik, de hogy ennyire?? Ez mar pofatlansag!
Montoya6 Creative Commons License 2001.04.24 0 0 48
Gera a Győr ellen megmutatta, hogy mire képes. Nem kell vele foglalkozni, még azt sem érdemli meg, hogy beszéljünk róla.
totelcamp Creative Commons License 2001.04.24 0 0 47
-:)
Előzmény: Tyler (45)
Campi Creative Commons License 2001.04.24 0 0 46
Nagyon orulok hogy van aki ennyire egyetert velem. En meg annyit hozzatennek abszolut nem azert inditottam mert utalnam a Fradit. Nem szeretem oket nagyon, de levan ejtve a magyar bajnoksag = 0, tolem akat bajnokok is lehettek!
Csak nevelje mar meg valaki Gerat az Istenert!
Előzmény: Tyler (45)
Tyler Creative Commons License 2001.04.24 0 0 45
Ez egy szívemböl szóló topic.
Nem vagyok egy túl öreg ember, de már nincs annyi ujjam, hogy összeszámoljam a "nemzetközi szintem is tehetséges" játékosokat, akikböl nem lett senki. Gera egy nagypofájú önzö hülyegyerek. Még hogy ö, és a külföldi sikerek?! Max. Izraelben, vagy a Regionalligában... Amúgy a kurva nagy pénzröl annyit, hogy az 50-60 millió az kb 200 ezer dollár... Cassanot 30 MILLIÓért vette meg a Roma. Na igen ilyen szinten van a magyar foci, hogy ha nagyot álmodunk, akkor a ciprusi amatörbajnokság szintjéig jutunk... Lehet érte lelkesedni, de minek... Én a Kispestnek szurkolok, de még soha nem jutott eszembe. hogy arra gondoljal, Torghelle valaha is a MU-ban fog játszani. Van annyi esélye, mint Gerának. (Söt annyi nekem is.) Tehetségileg közelébe nem ér Szabicsnak, vagy Lisztesnek, hogy a kedvetekért fradistákat említsek. (És Bajzát semmivel sem gyengébb Geráppánál.)
Campi Creative Commons License 2001.04.23 0 0 44
Hat igen, de lesz meg ennel tobb is. Sajnos.
Koeman Creative Commons License 2001.04.23 0 0 43
Sziasztok

Szeretnem felhivni a figyelmeteket a mai Sport
ferencvarossal foglalkozo oldalara, azon belul a
"feny es arnyek" rovatra...na persze az arnyekot kene elolvasni.
Tanulsagos.

Mar a sport is felfedezte amit mi Geraval kapcsolatban.

Montoya6 Creative Commons License 2001.04.20 0 0 42
Hogy tudod te Ronaldot és Kluivertet ehhez a taknyoshoz viszonyítani???

Méghogy Gera egy klasszis. Nevetséges.

Előzmény: Sugar Ray (40)
Campi Creative Commons License 2001.04.20 0 0 41
Ugy latszik abszolut nem ertesz engem. Olvasd el a tobbi hozzaszolast is. Igen, jatszottam mar, de sose mondtam 20× egymasutan azt a masiknak hogy ne pofazzon! Max 1-2× :)
Mellesleg en inkabb azt latom, hogy nem fut vissza az elvesztett labda utan hanem leall karomkodni meg szidni mast holott o baszta el. Nem azert orulok mert mocskolhatom, mert nem is orulok, hanem azert mert van egy magatol (meg a szipuzastol) elszallt kis csoka aki azt hiszi magarol hogy fingotta a passzatszelet, raadasul magyar viszonylatban mondthato csupan tehetsegesnek nehogy azt hidd hogy kulfoldon ilyen mentalitassal megallna a helyet.
Mondjuk ha Ronaldo csinalt volna ilyet, vagy vmelyik valoban tehetseges fiatal attol sem neznek jo szemmel, de az legalabb felmutatott valamit. Tehat Gera is csak akkor magyarazzon Lipcseinek ha mar jatszott a Portoban!! Peldaul.
Sugar Ray Creative Commons License 2001.04.20 0 0 40
Nem, én akkor sem értem miért nem mindegy neked. Tudod én mindíg pozitívan próbálok mindenkihez hozzáállni, és lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem szimpatikus, ahogy Gera hajt, akar a pályán. Az, hogy beszólt vkinek, ha valaha is fociztál vmilyen csapatban tudnod kell, hogy mindennapos. Nem tudom feltűnt e de pl. amikor Gera belegabalyodik egy cselbe ( ami ugye többször is előfordult már vele ), és elveszti a labdát, ezerrel rohan vissza, és nem egyszer saját maga szerzi vissza. Ez szerinted nagyképűségre utal? Láttál már ilyet pl. Ronaldótól, vagy Kluiverttől stb.?
Egyébként én elfogadom, ha vki nem szeret vkit, csak azt nem ha annak örül, hogy mocskolhatja!
Előzmény: Campi (39)
Campi Creative Commons License 2001.04.20 0 0 39
Minek nyissak egy ven f@szrol topicot? Csak a helyet foglalna... Mellesleg nem az bant hogy a Fradiban jatszik hanem az hogy agyonsztarolt jollehet nem annyira tehetseges mint amennyire ot kikialtjak. Hajlok arra hogy visszavonjam hogy tehetsegtelen, bar meg most sem tartom igazan jo jatekosnak. Majd ha bizonyit akkor. Remelem neked az eddig karriere nem bizonyitek.

Megmondom tehat (bar mar leirtam 1×) azert nyitottam mert egy kinyilt csipaju nagypofaju gyerek meg akinek orulnie kene hogy egy nagymultu (legnagyobb multu) csapatban jatszhat. Most persze nem jatektudasrol beszelek mert akkor Kristonnak es Nagynorbinak se lenne helye az FTC-ben, hanem a mentalitasarol. Ezert a pofatlansagaert es nagykepusegeert szeretnem egy idore elkuldetni a pics@ba Gerat. Most mar erted?

Előzmény: Sugar Ray (36)
Koeman Creative Commons License 2001.04.20 0 0 38
Bocsanat SR...de megzavart ez a tullihegett fradiontudat:-))
Koeman Creative Commons License 2001.04.20 0 0 37
Epuletes hozaszolas SG, veletlenul nem vagy fradista?:-)))))))))
Sugar Ray Creative Commons License 2001.04.20 0 0 36
Tudod mit nem értek Campi? Miért nem nyitsz egy "Miért nem küldik el a picsába Illés Bélát(pl.)?" című topicot? Miért pont Gerát kell b@sztatni? Ha nem vagy fradista miért fáj az neked, hogy ő a Fradiban játszik, és esetleg sokan szeretik? Én például ha egy játékost nem szeretek, de nem a Fradiban játszik, én lesz@rom, hogy szeretik e vagy sem..
Előzmény: Campi (32)
Koeman Creative Commons License 2001.04.20 0 0 35
Jasu, ideznelek:
"Ilyen tehetségű labdarúgó jónéhány éve nem született kis hazánkban. "

Tudod lehet , hogy bennem van a hiba, de en jarok
NBII es NBIII meccsekre is es azokon azert latni par nagyon tehetseges fiatal labdarugot.
Egynehany kozuluk meg Geranal is tehetsegesebb.

Az a szomoru, hogy nem csak a tehetsegen mulik, hogy kibol lessz NBI-es futbalista.
(nem reszleteznem, hogy min is...szerintem mindenki erzi)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!