Keresés

Részletes keresés

Zacskó Creative Commons License 2001.04.16 0 0 2
hmm nem jo kilátások rám nézve...ugyanis nekem is kezd akadozni az egér....:(((
A4Tech 2 görgös k. jo egér (volt) 4000-ért vettem és előbb kipurcan mint a régi 600 forintos szar egerem...
Előzmény: ricsip (1)
ricsip Creative Commons License 2001.04.15 0 0 1
:))))))

nos, nálunk mostanában nem volt Szilveszter, amúgy is az egér hülyült be igazából, nem a bill.

DE !

Hálistennek azóta sikerült kiderítenem a hiba okát. Bizony, 1x-űen csak elromlott az egerem :))

Csak mostanában kezdek kicsit pesszimista lenni, ezért gondoltam komolynak a dolgot. Szerencsére haver egerére kicseréltem, azóta is megy, mint a kisangyal... csak hát azok a görgők, meg a 3. gomb..

No sebaj, húsvéti pénzből egy egerentyűbe is invesztálok...

Előzmény: Kőarcú (0)
Kőarcú Creative Commons License 2001.04.15 0 0 0
Nekem akkor volt ilyen hibám,mikor belefolyt Szilveszterkor a pezsgő a billentyűzetbe!! :-))
Előzmény: ricsip (-)
ricsip Creative Commons License 2001.04.14 0 0 topiknyitó
Helló mindenkinek !

Köszönm Murphy bátyónak, hogy így kicseszett velem Húsvét előtt 1-2 nappal :((((((

Az egész tegnap este kezdődött. Gondoltam, jó lenne kipróbálni az UT-t a neten. Előtte jól felpeccseltem, ahogy azt kell. Kerestem egy jó gyors szervert, aztán mehet a móka ... gondoltam én.

Kezdett gyanús lenni, hogy pár perc játék után el kezdett akadni a játék, de úgy istenesen..
Először azt hittem, hogy a nagy ping miatt van 2-3 mp-es megakadás, de azt vettem észre, hogy a bill.-el bezzeg megy az irányítás, csak egérrel nem. Aztán végülis félbehagytam a meccset, mert így nem valam izgalmas. Gondoltam, biztos a patch hülyítette be az egeret. Lépek ki game-ból, erre a windózban is el kezd akadozgatni az egér 5-6 mp-ként. Na mondom magamban, biztos az UT hagyta ilyen vacak állapotban a egeret, na majd egy restart segít neki. No nem.

(erre amúgy azért gondoltam, mert anno fél éve a QNX nevű oprencer telepítéskor úgy kifagyaszotta a gépemet, hogy következő reset után windóz már nem találta az egeret, csak ha komplett kikapcsoltam gépet egy pár percre.)

Újraindítás után ugyanúgy csinálta winfos az egér akadozást, szal nem UT a bűnös.
Na mindegy, gondoltam, Dx8 is lehet ludas. Gép kikapcs, másik vinyó be, amin NT van, gondoltam ha software ludas, akkor az NT-s rendszer jól fog menni. Hát először az még jó volt, aztán ott is elkezdett akadozgatni egér.

Na, majd az idő mindent megold (én kis naív). Ma délelőtt bekapcs gépet, win98-as vinyóról. Nos rövid idő után ismét akad az egér. Benyomattam a Mech4-et, hát nézem, hogy az intro gyanúsan beszaggatgat, aztán játékban szintúgy nem válaszolt az egér, csak 5 mp-ként.

Az az érzésem, hogy a gépet is ledögleszti ez az egeres dolog, azért akadt az intro.

Restart, aztán már nem is látja w98 az egeret.
Sőt, még a bill. is elkezdett utána hülyéskedni, meg jól le is fagyott belépskor láncban vagy 3x.

Másik vinyó be, és NT alatt már meg se jelent egér kurzor, csak kapom a jelzést, hogy kukkantsam már meg eseménynaplót. Ott meg persze Mouclass nevezetű eszköz nyíg: Nem található az eszközobjektum egy vagy több mutató port eszközhöz. (7-es ID)

Így most egér nélkül nyúzom a Windózt :)))

Nem hiszem, hogy egér mondta volna be egyik pillanatról másikra a unalmast, de azért azt is kipróbálom.

Ötletek erre az érdekes problémára ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!