Keresés

Részletes keresés

ricsip Creative Commons License 2001.04.18 0 0 8
grrrrrrrr...

az baj, mert az nekem nem jó semmire, és asszem CPU Killer-nek híjják.
De sajna az arra sem volt jó, amire írták, mert ha már 1%-ra beállítottam, vagy 30%-ot lezabált, 50% környékén pedig már 100%-ot, úgyhogy semmi finomhangolási lehetőség.... :(((

Hát kár, hogy senki sem tud segíteni, pedig NEM IGAZ, hogy nem fordult meg senki fejében a dolog..

Előzmény: Kőarcú (7)
Kőarcú Creative Commons License 2001.04.17 0 0 7
Nem tudom,valószínűleg félreértelmeztem a kérésedet.
Ugyanis ez a progi ami nekem van(még mindig nem találom)a procit leterhelte a megadott százalékban és így a régi gamék,programok,melyeknek túl gyorsak a jelenlegi procik,ezek is futottak vígan.
Maga a progikat nem lehetett vele visszafogni.
Bocs,hogy felhergeltelek feleslegesen. :-I
Üdv.
Kőarcú
Előzmény: ricsip (6)
ricsip Creative Commons License 2001.04.17 0 0 6
LÁtod, ebben tényleg igazad van. Akkor viszont tényleg csak oprednszer szinten lehet visszafogni a progikat, a topicban emlegetett progival.

..amit remélem hamarosan el fogsz tudni küldeni .... :))))

Előzmény: Kőarcú (5)
Kőarcú Creative Commons License 2001.04.17 0 0 5
Nem tudom.Szerintem nem lenne egyszerű ilyen gaméket írni,mivel a proci mindig teljes erőbedobással "tölti" a progikat.
De ki tudja mit hoz még a jövő...
Előzmény: ricsip (4)
ricsip Creative Commons License 2001.04.16 0 0 4
OK, nagyon megkösöznném. Tudod azért lenne rá szükségem, mert szeretek jáccogatni régebbi gamékkal.
Van egy p3-450-em, de azért az nem túl korrekt, hogy Tycoon ( :-) ) lefoglalja a teljes CPU-t, mikor jáccogatok. Így pedig nyugodtan adok neki 10-20 %-ot, a többi meg marad üresjárat. Vagy pl. Doom2-höz is tökéletes lenne. :))

Tényleg, szerintetek lehetne úgy megírni gamékat, hogy ne használják ki a teljes rendelkezésre álló processzor kapacitást, hanem olyan 25-30 fps-hez szükséges erőforrásnál többet ne zabáljanak le ?
Jó tudom, a kérdés mostanában már nem aktuális (lehet hogy régebben sem volt az, csak a nosztalgia miatt kaphat értelmet), mert ezek a sz*rok amiket mostanában kiadnak, még a 2 GHZ-es Athlonon sem mennek jól.

Előzmény: Kőarcú (3)
Kőarcú Creative Commons License 2001.04.16 0 0 3
Esküszöm elküldöm ha meglelem a cd-hegyek közt :)
Már 2 napja keresem mindhiába.
Remélem nem adtam oda senkinek azt a CD-t melyen rajtavolt! :)
Ha nem találom meg,akkor a letöltési helyét megpróbálom kinyomozni!!
Előzmény: antihack (2)
antihack Creative Commons License 2001.04.15 0 0 2
Nekem is küld el légyszi.

Köszi.

ricsip Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1
Jó lenne, megnézem hátha olyat keresek.

ricsip

Előzmény: Kőarcú (0)
Kőarcú Creative Commons License 2001.04.14 0 0 0
Ricsip!
Nekem van ilyen progim,de azt nem tudom hogy lehet-e benne fokozatosan állítani a mhz-t.
Ha akarod elküldöm mailben!
Előzmény: ricsip (-)
ricsip Creative Commons License 2001.04.13 0 0 topiknyitó
Helló mindenkinek !

Lenne egy érdekes kérdésem.

Én egy olyan programot keresnék, amivel lehet az egyes processzek CPU használatát limitálni. Tehát nekem az kellene, hogy egy adott program ne használhassa ki a proc. teljes kapacitását, hanem pl. az előre beállított 20%-nál többet semmi esetben sem kapjon.

Természetesen a proiritások állítgatása nem a megfelelő, mert ha esetleg az adott programnak a legalacsonyabb prioritást adnám, akkor a megmaradó teljes CPU időt elhasználná, amit ő megkapott.

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok ti olyan programról, amiben ezt be lehetne állítani ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!