Keresés

Részletes keresés

Gazette Creative Commons License 2001.05.23 0 0 12
Opinio BOCS!
De tenyleg ugy "hallatszott" a "hanghordozasodbol", hogy pejorative mondod. Deh akkor minden ok.
Mar csak azert "kaptam fel igy a vizet", mert en viszont annak a bizonyos almodo Tiszapartnak az egyik telepuleserol irkalok :))))
Es szerintm is jok a viziturak! :)
jah, es, hogy a topicrol is irjak, nekem is a korulmenyekkel volt gondom.
udv.
Opinio Creative Commons License 2001.05.22 0 0 11
Kicsit valóban elfogult vagyok Kecskeméttel kapcsolatban. (Ezt főként a "nagyfalunkból" hazatérve érzem igazán!)

De tisztazandóan jelzem, hogy nem tartom 'pejoratíve' névtelennek a földünk egyetlen zugát sem!

A Silver beszárására visszatérve, nem sírtam a párnámba miatta, csupán maga a folyamat milyenségében látok kivetnivalót, és ez ellen protestálgatok. - Az 'álmodó Tiszapart' metafórája pedig, a felsőszakaszon végigevezett Tiszatúrákon eltöltött, a saját szórakozásomnak inkább megfelelő emlékek kapcsán jutott eszembe!

Írásodból arra következtetek, hogy nem kecskeméten élsz, hol?

Előzmény: Gazette (10)
Gazette Creative Commons License 2001.05.21 0 0 10
Sziasztok!

Silverrol en sem tudok semmi konkretat, vagyis 1000+1 pletykat lehet hallani mindenfele.
Opinio! Kifejtened az utobbi hozzaszolasodat!
"Hát, akkor inkább az "álmodó Tiszapart", vagy valami egyéb no name hely...hej!"
Álmodo Tiszapart? Egyeb no name hely? Nem ertelek,szoval szerinted ami nem Kecskemet az mar No name hely???????
Kitsit elfogultnak tartom, vagy felreertettelek? Ha igen, bocsi!

Udv:Gazette

rali Creative Commons License 2001.05.20 0 0 9
Ehhez nem kell nyüzsi,kezdjed el.
Előzmény: Gyedmaroz (8)
Gyedmaroz Creative Commons License 2001.05.19 0 0 8
Ha valamivel nagyobb lenne erre a nyüzsgés, javasolnám, hogy nyissunk egy topicot Kecskemét környéki etetők és itatók kibeszélésére. Esetleg zenéstáncosokat is.
rali Creative Commons License 2001.05.19 0 0 7
Jah,igazad van.
Előzmény: Opinio (6)
Opinio Creative Commons License 2001.05.18 0 0 6
Hát, akkor inkább az "álmodó Tiszapart", vagy valami egyéb no name hely...hej!
schwabisch Creative Commons License 2001.05.15 0 0 5
Nem kell mingyá kocsiba szállni, most nyílik (nyílt?) a Robinson helyén a woo-doo. Bár nem valószínű, hogy ott találkoznánk... :-)

sch

Előzmény: kislosi (4)
kislosi Creative Commons License 2001.05.14 0 0 4
A Silver mindig is egy érdekes hely volt.
Az ember mindig érdekes emberekkel találkozott ott.sok olyan emberrel,akivel még nappal sem szívesen találkozna,nem hogy sötétben.Sok volt az arc,akik általában nem voltak több 15-nél,és a kezdeti magas színvonal mind zeneileg mint emberileg látványosan csökkent.De az az indok miszerint a bezárás oka a látogatottság drasztikus csökkenése okozta a hely bezárását, egyszerűen nevetséges.Elfigyelve az ottani vendégkör egyes tagjait,100% ,hogy sötétebb üzleti érdekek kerültek előtérbe,olyanok akikkel az akkori'törzsgárda' sem látta jónak az összeütközést.S hogy mikor fog újra kinyitni?
Nos erre a kérdésre talán a Szilvási úr tudna megfelelő választ adni.Addig pedig maradnak a vidéki szórakozóhelyek célállomásként.
kérdő Creative Commons License 2001.04.13 0 0 3
Erről ennyire nem tud senki semmit, vagy -

Lapulj, kész-rajt-tűz? :-/

schwabisch Creative Commons License 2001.04.12 0 0 2
A pletykákat csak megerősíteni tudom, de ugye a pletykák igazságtartalam, hát...

Szóval, hallottam olyasmit, hogy komoly személyes összetűzések után jött egy nagy ember és közölte, hogy a hely az övé.

A drogokról meg annyit, hogy nem a védelemnek kell jónak lenni, hanem az információs hálónak elég sűrűnek. (Focizhat akármilyen jól egy csapat, ha az ellenfél tudja, hogy a 15. perc 32. másodpercében a labda a bal oldali kapufa aljától 10 centire szándékozik elgurulni.)

sch

Előzmény: Opinio (1)
Opinio Creative Commons License 2001.04.12 0 0 1
Én vagy két éve voltam ott egyszer, de a haveromat egy túlpörgött kidobó lepofozta és azóta kerülöm...

Már akkor is beszéltek valami "szergejről", aki pestről át akarta venni a Szilvásitól az egészet. Mindenesetre furcsa volt, hogy ott olyan jó volt a védelem, hogy egy szem drogot sem találtak soha???

rali Creative Commons License 2001.04.12 0 0 0
Szép kerek 0 információm van,most hallom először.
Előzmény: kérdő (-)
kérdő Creative Commons License 2001.04.11 0 0 topiknyitó

Mindenféle kósza hír terjeng a Silver diszkóról, annak a sorsáról, az ottani 'bal'-esetekről!

A pletykák mindenféle hatalmi privát katonaságról hebegnek, meg-hogy a Szilvásitól ebben a fene nagy demokráciában egyszerűen elvették a Silver diszkót.

A legfrissebb hírek szerint pedig egy fél évre bezárják (-ták) nem lehet pontosan tudni.

Ha valaki tud valamit, vagy ha az akt. elvtársak szólni kívánnak kiváncsian várom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!